Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lizaa: Ahojky, tak to je fajn - září je pěkný měsíc pro svatby :-)
Odpovědět
:-D no akorat teda koukam ze uz ted jsem ve skluzu...jak to vsechno stihnu??? :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Děkuji moc za tu adresu v IP, nějak jsem se tam zasekla :oD Teď zkouším, kolik toho všeho objednat a vychází to na dost velké pálky (zdobení stolů - a to jen nebílé zdobení, páč to v restauraci mají, zdobení aut, výslužky, vývazky...) Jen škoda, že neexistuje jeden obchod, kde by bylo vše, co potřebuji. Asi to bude nakonec na min. 3 obchody, což budou 3 poštovný :o/ lizaa: Vítej v klubu :o) Já taky nejdřív chodila do "srpnového" a ještě tam občas kouknu a pak to prostě sklouzlo do zářijového (což je lepší, že se možná neupeču :o) ).
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Nemáš za co. S tím poštovným máš naprostou pravdu, taky mě štve, že to nejde objednat vše najednou v jednom obchodě. No ale má to možná jednu výhodu...postupné objednávky za menší částky vypadají lépe, než jedna velká částka!! Ta totiž fakt není malá!! lizaa: Neboj, to stihneš. Řeknu to blbě, ale pokud jsou korunky a krapet času, svatbu máš zařízenou celkem rychle. Nejhorší jsou na tom ty přípravy typu: kolik lidí na hostinu, kolik koláčů, kolik vývazků,... to mě na tom nebaví. Jinak s výzdobou si hraju moc ráda, do salónu se taky asi těší každá z nás :-D Na září je dobré to, že není přehnané vedro, ale ani zima, tak akorát prostě. Pro případ, že by nám pršelo štěstí jsem si objednala svatební deštník. Budu ale doufat, že ho použiji pouze jako doplněk na fotky :o) No ošklivo prostě nesmí být - nechci si brát punčocháče ani kabátek nebo něco takového :o))
Odpovědět
lizaa: vitej, ty saty 1 a 2 v albu jsou super, padnou ti jak ulite
Odpovědět
lizaa: ja taky nic nemam, jen saty :-D a hromady zmatk v hlave, predstav, napadu a tak :-D marsee: zradkyne zdrhla ]-( nechalas me tu samotnoíu ]-( to se neodpousti :-D jinak IKEA dopadla paradne, skrin mame, jupi jou
Odpovědět
mitote: děkuji, ty dvojky jsou moje favoritky, byla jsem z nich uplne unesena...chci si saty usit, pokud to vyjde, takze spis okukuju strihy a jak co vypada... ;-)
Odpovědět
holky chtela jsem se zeptat jestli nemáte některá osobní zkušenost (nebo nevíte o někom kdo má) s tímto salonem který šije šaty na zakázku..zajmalo by mě jestli jsou opravdu takové jako na fotkách,jestli to má cenu risknout...docela to zaujalo kamarádku(mě přiznám se taky)
Odpovědět
marsee1: To jo, hlavně ty korunky, budeme muset začít dávat něco stranou..nechceme velkou svatbu ale i tak to bude stát peněz... :-| můžu se zeptat jak dlouho už zařizuješ? Přijde mi že do září to nemůžeme stihnout.... :-D znam totiz takovy to "porad je spoustu casu" a najednou bude srpen:-D
Odpovědět
add: k měmu dotazu na salon, ještě bych na něj mohla dát odkaz že :-D http://www.saloneva.ic.cz/
Odpovědět
lizaa: to je dobre, ja mam taky usite ;-) vyjde to cenove lip a je to tak jak chces... :-D jinak z marsee si neber priklad, ona je raplik, po vecerech dekoruje o stosest :-D
Odpovědět
lizaa: jinak jaky salon mas namysli na siti? jako jeslti zname nejak ynebo mas nejaky konkretni ktery chces reference?
Odpovědět
Článek se načítá
mitote: uz jsem dala odkaz,nejak jsem na nej pozapomela ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lizaa: mitote má pravdu :-D Večer jsem schopná vyhrabat všechno z krabice a začít patlat srdíčka lepidlem, lepit kytičky atd. Mě tyhle věci hrozně baví i normálně. Do bytu jsem si taky dost dekorovala. Vlastně se v tomhle vyžívám. Jinak jsme zařizovat začali na konci října, začátkem listopadu. Jinak pokud budeš nakupovat dekoraci jako já a spousta holek tady - přes net, je to chvilka. Stačí si udělat představu a barvě a sytlu, pak teda našetřit korunky, což už nemusí být taková chvilka, ale jinak to jde jedna báseň.
Odpovědět
mitote: a hlavne jsem vzdycky chtela mit saty jen a jen svoje..abych byla jedina kdo v nich bude mit svatbu, abych je po svatbe nemusela nekam vracet a za par let se s nima mohla treba znovu pomazlit:-) :-)
Odpovědět
lizaa: no ja ten salon sice neznam ale podle fotek i cen si myslim z ejosu to cinani, ze to siji v cine, nevim jestli bych si troufla to kupovat...par holek se uz pekne napalilo kdy jim doslo neco jineho - hnusneho...zkus najit salon kde budes pravidelne dochazet na zkousky satu a kde ti ukazi sve prace nazivo
Odpovědět
lizaa: rozumim ja mam taky svoje, ktere mi zustanou...je nesmysl davat 15000 z apujceni satu na jeden den...nejlepsi je najit ktere treba pak vyuzijes i na plesy
Odpovědět
mitote: moje řeč.... :-)
Odpovědět
lizaa: a odkud jsi? jinak myslim ze ti saty usiji v kazdem svatebnim salone za peknou cenu, je to lepsi nez objednavat po netu
Odpovědět
Ahoj dámy, tak se hlásím mezi Vás:-)
Odpovědět
terkakh: nazdarek, jak se vede? kdy mate termin?
Odpovědět
termín máme 11.9. na Velharticích, teď začínáme zažizovat:-) :-)
Odpovědět
mitote: no ja si je budu s nejvetsi pravdepodobnosti sit sama,mam to vystudovany tak mi to snad vyjde...jsem z Plzne a zacinam se radovat, protoze jsem konecne nasla misto kde by se nam to libilo,sice jeste budeme pokukovat ale aspon uz mame variantu:-) a co ty? ty uz je tedy nechavas sit ted?
Odpovědět
terkakh: vítej:-) konecne taky nekdo kdo zacina zarizovat:-) Hned mam lepsi pocit:-)
Odpovědět
lizaa: ja uz je mam usite, ale budou se jeste poupravovatl jako dosivat kaminky a takove blbosti...jinak my mame misto v jednani, stejne tak misto na hostinu i garden party...trochu me to stresuje, chci to mit uz hotovo...a kde chcete teda obrad?M hod fotky
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky holky po dlouhé době, tak kolik nás tu přibylo? :-N
Odpovědět
http://www.upramenu.cz/cz/svatby hrozne jsem chtela misto kde bude moct byt obrad i hostina na jednom miste, a otec pojede ze zahranici takze potrebuje ubytovani...az na ty kofola slunecniky za me perfektni, neco takoveho jsem si predstavovala...(kofola destniky hold poprosim aby sundali :-D ) pritel na to koukl a taky ho to zaujalo, ale shodli jsme se ze jeste budeme dal koukat a uvidime co se nakonec vybere..ale jak rikam...jsem rada ze mame aspon jednu variantu:-)
Odpovědět
bebe_84: asi dost, tebe neznam :-D lizaa:pekne pekne, my chceme svatbu v divadle a hostinu hned od divadem, aby to taky bylo na jednoim miste, budem prejizdet az na vecer na party...
Odpovědět
mitote: v divadle? to je zvlastni, to jsem nevedela ze se taky dela..nebo snad mate k divadlu nejaky osobni vztah:-)?
Odpovědět
lizaa: ja jsem se 11let divaldu venovala, bohuzel nakoec z tehle profese nejak seslo...a milacek ma divadlo rad, navic nase divadlo krasne a stravila jsem v nem spoustu krasnych let...podotykam nejprodavanejsi a nejlepsi divadlo v Brne :-D tak asi jen diky tomu ze jsem byla jejich externi zamestnankyne jsou ochotni mi to umoznit :-D www.mdb.cz
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?