Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Ahoj holky, těm které to čeká zítra přeji, ať Vám vše výjde tak jak chcete, krásné počasí a hlavně žádné nervy ;-) Je to Váš den, tak si ho hlavně pořádně užijte :-D Strašně moc rychle to uteče :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, i já se přidávám s přáním, ať se vám zítřek povede přesně podle vašich představ, vysvitne vám sluníčko a jste šťastné.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem dneska byla v práci a to jen na pár hodin. Jsem nějaká ještě "mimo" :o)) Zítra jdu na celý den, to bude pecka po tom volnu... Přidala jsem opět nějaké fotky do alba, večer asi ještě nějaké vložím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: jojo koukala jsem na další, nádhera, fakt super fotografka a mooooc ti to (tedy oboum) sluší :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Paní fotografka je fakt skvělá, jsem ráda, že jsme si ji vybrali, ikdyž ona vlastně ani jiná varianta nebyla :o) Už jsem s ní měla zkušenost, když fotila malou ségru a fotky byly taky super. Za to fotka na doklady je teda šílená :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
holky, díky za přání, zítra na mě myslete. jsem překvapivě klidná,přitom nic není hotový.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: To je dobře, že jsi klidná, nervy nech doma :o) Ikdyž ona se nervozita nejspíš dostaví, ale to je normální. Držím palce, aby vše vyšlo :)
Odpovědět
Ahoj holky, tak nemoc mě pomalu a jistě opouští - hurááááá :-D Já si proti nervozitě dala ráno štamprlu a ono to kupodivu celkem fungovalo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky hodila jsem do alba tři fotečky od kamarádky... ofic. fotky zatím nemáme
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Moc ti to na fotkách sluší, sárí je krásné a ty jsi krásná nevěsta :-) Asi si taky nějaké sárí pořídím ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Krása :)
Odpovědět
ahoj, my se dnes večer vrátili ze svatební cesty v Římě,byl to neskutečný oddech a pohoda,užili jsme si to na 100% :-) Všem,kdo dneska měly svůj velký den,také moc blahopřeji. I když upřímně ani nevím,jaké bylo počasí (v Římě dnes pod mrakem... :-p )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj všem. My už to také máme za sebou. Nevěřila jsem, že nám toho 17.9. počasí vyjde, ale vyšlo :-D Takže paráda. Svatební obřad byl nádherný. Abych nebrečela, tak jsem manželovi tiskla ruku tolik, že tam ještě dnes musí mít zaryté moje nehty. On zas byl naprosto kouzelný a pořád se ke mně tulil a nejradši by mě pusinkoval od začátku do konce. :-D :-D :-D I když některé věci neběžely hladce a podle plánu (např. ráno jsem na místě srazu, zjistila, že čistí ulice a tak jsem v půl osmé ráno běhala po okolí a hledala místo na parkování pro kadeřnici, vizážistku, rodinu a hosty; renonc v domluvě s kadeřnicí - měla mě napsanou o hodinu později, zpoždění vlastního obřadu, protože svatba před námi měla bouračku,...). Ale vše se nakonec zvládlo, přežilo a aspoň nebyla nuda 8-) Moc se těším na fotky, protože doufám, že si ten den v klidu ve vzpomínkách ještě jednou vychutnám. Jinak mi ten den utekl hrozně rychle (a to jsem vstávala v 6:15 hod. a do hajan jsme šli až druhý den v půl šesté ráno!). Moc, moc, moc blahopřeji všem, které se vdávaly v první půlce září. A těm, které to ještě čeká přeji, abyste si ten den i s Vaší drahou polovičkou užívali naplno, radovali se z krásné chvíle a z lásky, která ten den z Vás bude vyzařovat víc než kdy jindy. Je to Váš den, je o Vás a je pro Vás. Hodně štěstí na další ceste společným životem ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
llana: Vítej do klubu vdaných paní :o) Moc moc gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ilana: nějaké fotky jsme udělali tak pošleme obratem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ilana: btw včera se z nás stala teta a strejda :) Pavlový sestřičce se narodil malý Vojtíšek :)
Odpovědět
hlasi se vam pani Landsmannova :-D No, den to byl super, na to ze jsem no pred skoro nespala, tak vse klaplo na 1 s hvezdickou :-) Jen svedkyne ktera bydli asi 30m od divadla nechala doma obcanku :-D :-D :-D Jinak obrad v divadle parada, predcilo to me ocekavani a melo to skvele ohlasy :-) Uz se tesim na videa a fotky. CO jsem jen videla v digitlau tak byla pecka :-D Jinak restaurace Boulevard, ty jo, takovy servis, cumely jsme jak paka, obskakovaly nas v bilych rukavickach, litaly kolem nas jak s vrtulkou v zadku :-D Jidlo vybormy luxusne vzdy nachystane, vseho dostatek, nic nedoslo ale zaroven od vseho zbyly trochy, kalkulace byla pro 30 lidi na obed a 100 na raut vc veskereho piti 50 tisic, lidi bylo nakonec na obed 40 a na rat pres to a cena celkova 55 tacu, takze nas to hodne mile prekvapilo, kor kdyz si vzpomeni vazne na ten servis...chystame se jim dat dnes jeste nejaka tucnejsi spropitane :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím mladé paní a mooooc gratuluji! :o) Počasí oba dva dny vyšlo nádherné, takže věřím, že jste to měly všechny parádní :o))) My se právě teď taky z jedené svatby vrátili a musím říct, že jsme si to moc užili :O) Parádní rautík a vůbec focení... konečně jsem mohla fotit a viděla práci další profi fotografky, bylo to moc fajn :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak se hlásí paní Schelle (opičím se po Mitote) : ) U nás bylo výborně, až na menší zpoždění obřadu kvůli tchýni a pár maličkostem. Jinak dnes už manža stihl ztratit prstýnek, naštěstí ho ale před chvílí našel.
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluji mladé paní :-D sheinka: Děkujeme, jestli nějaké fotečky máte, tož je určitě chceme :-D white_tie: Mně se dneska manžel přiznal, že prstýnek ztratil už první "noc" (spíš ráno) po svatbě, ale naštěstí jen v pelíšku, takže ho hned našel. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky gratuluji k oslovení "mladá paní". ;-) mně to čeká už ani ne za týden, tak snad to proběhne stejně hladce, jako vám a i to počasí si dá říct. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Gratuluju všem víkendovým nevěstám a moc moc se těším na fotky :-) Jinak já se musím přiznat že manžel prstýnek neztratil ale já měla namále-když jsem si utírala ruky a vyhazovala papírové ubrousky tak mi sjel z prstu a zkončil v koši :-| Naštěstí jsem si to hned uvědomila a našla
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: Děkujeme. Uběhne ti to jako voda, uvidíš ;-) A s počasím budu držet palce. ili08: Ještě, že sis všimla :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky nějaké fotečkyyyy :O)
Odpovědět
jj uz mam tu tisicovku fotecek od fotografky i nejake neprofi ale musime to probrat a neco vybrat a pak to fotografk aupravi ale jsme max spokojeni, jsou nadherne, martji jestli j emusis mit pojd na FB a hodi ti odkazy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky - naše fotky zde: http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, všem víkendovým nevěstám moc moc gratuluju ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tyyyjo holky, s těma prstýnkama to je teda mazec. To by mě asi kleplo, kdybychom ho ztratili!! Drží nám ale pěkně, tak snad se to nestane...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Nádherné fotečky a moooc ti to slušelo! Fakt krásná nevěsta! .o)) A fotečky se tedy moc povedly! :o) Jen nevím koho, ale někoho mi strašně moc připomínáš :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, za boha mi nejdou vložit fotky. Mám už foto ze tří foťáků, od fotografů budou nejspíš až příští týden ale.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?