Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lasicka: tak ať to všechno zvládneš v klidu a v pohodě. Se solárkem neporadím, nechodím tam, hlavně to nepřežeň ;-)
Odpovědět
jj...hlavně aby ta banka dopadla :-) . Přehnat to nechci já tam taky vůbec nechodím :-p . Jen chci trošku jen o trošku tmavší odstín než mám teď :-) . Za hodku du jen na 5 min :-N to asi moc nedá :-N
Odpovědět
my si odnesli oddací list již v sobotu z obřadu :))) marsee: já kvůli focení kupovala bublifuky a vějíř... nic jsem nepoužila, trochu mě to mrzí, ale co... času na focení nebylo moc... a hlavně na nás pak už padla únava a neměli jsme náladu se ksichtit do foťáku ;-) to byla snad jediná věc, která se mi na svatebním dni nelíbila - focení
Odpovědět
Profilova fotka
mitote-mě se na slibu moc nelíbí to oslovení milý Lukáši,příjde mi to hrozně formální a neosobní-ale možná to tak má být,nikdy jsem na svatbě v kostele nebyla tak nevím jak se to říká Holky co se vdáváte o víkendu,ať vám všechno klapne jak má,počasko by mělo být taky pěkné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: naprostý souhlas, taky jsem moc ráda že už přípravy jsou za námi, je to fakt docela náročné to při práci všechno zajišťovat a to jsme to skutečně nepřeháněli:-) třeba taková mitote snad už přes půl roku denně něco zařizuje. To by mě fakt unavilo:-) teď už si jen vychutnáme náš velký den:-) a pak začne lítání nanovo. lasickamary: nás taky čeká stěhování,takže změna dokladů 2x Držte holky palce v sobotu, ať máme hezky, nemám bolerko tak ať moc nemrznu:-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: My jsme bublifuky použili a ty tda vypadají opravdu nádherně. No jen to bolerko a deštník jsme nevy užili :o)) manzelinka: Jojo, bylo to fakt náročné... No ale den D za to stál, tak co. Ať se vám ten váš den vydaří podle představ a máte krásné počasí ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: moc děkuju za obě gratulace! :) a z focení jsem měla asi stejný pocit jako ty... focení už samo o sobě nesnáším, jak vidím foťák tak prchám, ale říkala jsem si, že ve svatební den to nějak překonám, jenže tááááák se nám oběma nechtělo a bylo docela i zima, tak jsme udělali jen šup šup pár a bylo... ale teda bublifuky jsme využili, jak jsme vycházeli ze zámku, tak jsme procházeli doslova bublinkovým mořem, byla to nádhera! jsem se bála že nebudou bublit nebo že se lidem nebude chtít foukat, ale vše se vydařilo a stálo to zato, akorát zřejmě proto mám tak debilní výraz na fotkách - jak jsem z toho byla překvapená jaká je to nádhera :-D a jinak mi zůstalo nevyužité - jedno sárí (to na převlečení), balerínky (v botičkách jsem vydržela), pončo (stačila šálka) a deštník (pršelo jen chvíli a to jsme jeli koníkama takže jsme se v kočáře přiklopili) mitote: slib se mi moc líbí, já bych teda měla děsivou trému před tolika lidma (měla jsem co dělat s tím svým ano :-D ), ale ty to určitě krásně zvládneš ;-) a holky, tož kdo jde o víkendu - manzelinka, mitote, white a kdo ještě? :) budu na vás moooc mystet! u nás je teď počasově krásné babí léto x-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už máme nějaké profi foto, budu postupně něco dávat do alba :)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem víkendovým nevěstám moc držím palečky a budu na vás myslet :o) A budu to mít hodně v představách, protože v sobotu jedeme taky na svatbu :o))) Sice né asi nevěstě odtud, ale i tak. Jsem zvědavá, jaké to je teď být jen host :o) Sice jsem na svatbách už byla, ale za prvé je to dlouho a za druhé teď na to budu určitě koukat jinak :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Nádhera!! Na některých bych tě ani nepoznala! :o)) Ale konečně je tě na fotkách pořádně vidět :o)
Odpovědět
ili: tam je Mily LUkasku :-) Lukasi mu nerikam :-D zmyzul: ja mela tremu i vcera pred lukym :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Marti, díky za přání. Holky, právě jsem dorazila domů,za celej den jsem byla doma jen půl hoďky a jsem úplně grogy. Mám ale nejskvělejšího chlapa, udělal za mě dorty za syna a dceru : ) a zítra nám začne větší kolotoooooč.
Odpovědět
Článek se načítá
white: jsem na tom stejne...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to ti teda nezávidím. já nechcíííí. ať už je sobota a klid od práce.... a to ještě nemám zabalenou tombolu, nci prostě, ani dodělaný šerpy.
Odpovědět
jo serpy taky nemam, taky nemame hotvou hudbbu na obrad, nabalene vysluzky pro deti, uf uf uf
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Děkuju :o) Nejspíš zítra budeme mít další, tak ještě doplním :o))
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata klid, já šerpy taky dodělávala dvě noci před svatbou :o) To zvládnete... a ne vše je tak extrémně důležité. marsee: Jinak já na deštník taky zapomněla při focení, tedy byl tahán s sebou, ale nějak jsme ho zapomněli zakomponovat. Aspoň, že jsem využila vějíř :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: děkuju moc, zatím je docela zima a deštivo,tak je šance že zítřek vyjde,co se počasí týká. Začínám být hrozně nervózní:-) zmyzulka: taky bych takovou řeč před tolika lidmi nedala:-) a můj ví co k němu cítím a s čím si ho beru:-) mitote: taky bych změnila oslovení za nějaké buď osobnější(např. jen Lukášku vyzní méně strojeně než "milý Lukášku") a nebo nějaké formálnější naopak-např.drahý,.... Nebo: můj nejmilejší,slibuji.... Ale já osobně bych spíš oslovení na začátku vypustila a vložila ho jinde, aby to nevypadalo jako připravovaný projev nebo čtení dopisu-příklad: beru si tě proto, Lukáši, abych, protože, bla bla...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: mě to čeká taky.... :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Přesně tak, ne vše je tak důležité. Hlavně mít na obřad prsteny a občanky, to je hlavní :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já si taky právě v den svatby už říkala, máme prstýnky, občanky, svědky s jejich občankama, tak to ostatní už je fuk :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, pak je totiž člověk šťastný, že všechno vychází, všem se líbí, všichni se baví a tyto "maličkosti" naprosto vypadnou. Na nich to ale opravdu nestojí :o) Já už deštník, vějíř a jednu šerpu s cylindrem prodala :)
Odpovědět
marsee: Nádherné fotečky. Páni ty si rychlá :-D Já to začnu prodávat od příštího týdne. Jetšě musím dát vyčistit svatební šaty a šup s nima do bazaru. Ale moc se mi je prodávat nechce :-( mitote: Tak jak pak se cítíš? Už je Ti líp?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: No ono se to prodalo během půl hodinky :o)) Navíc já s těma věcma nemusela nic dělat, ptz třeba vějířek a paraple jsme ani nevytáhli z auta :o)) Už se těším až dneska budou ostatní fotky ze zámky - ty se mi totiž líbí nejvííííc :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote.přesně jak psala manželinka,mě se nelíbí to milý-zní to fakt moc formálně a tak nějak obyčejně :-( Ale budu držet palečky ať to zítra všechno v pohodě zvládneš ať už bude řeč jakákoliv :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lenca: jéj, Leni, tobě jsem chtěla popřát ve zlínských, ale nějak jsem na to pak včera zapomněla... tož hodně zdaru zítra, ať se vše vydaří, dneska to vypadá počasově blbě, ale zítra má být i trochu sluníčka, tak snad jim předpověď vyjde :)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem nevěstám které mají svůj velký dnen zítra přeju hodně štěstí,ať Vám všechno vyjde podle představ. marsse: velká gartulace, fotečky jsou krásné, škoda že jsem neviděla zmyzulku ten odkaz mi nešel otevřit
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Děkuju :) Holky, taky všem, co se zítra vdáváte, přeji krásné počasí a hlavně příjemnou atmosféru po celý den, ať je na co vzpomínat :)
Odpovědět
Profilova fotka
Dany, já sem stopro taky něco vložím :-) ptala jsem se kamarádky jestli jí to nebude vadit, tak čekám na odpověď, ofic. fotky zatím nejsou...
Odpovědět
tak nevěstinkám, které to čeká zítra přeji krásné počasí, žádné nervy a užijte si to na 100 % x-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?