Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Náááádhera! Fakt úžasné, to sarí je ještě nádhernější, než jsem si ho představovala :o) Nemáš nějakou tvou fotečku zblízka? :o)
Odpovědět
Profilova fotka
My máme připravené 4 písničky, tak to bylo i na formuláři z úřadu, že chtějí 4.
Odpovědět
Profilova fotka
Holkííí, tak se víceménně vše v dobré obrací. Auto bude opravené zítra, obsluhu jsme sehnali, ale dnes nám odřekli kamarádi hudbu : ((((( Jinak jsem si dnes dovezla šaty a veškeré oblečení, auto jsme měli narvané pomalu až po strop :D
Odpovědět
Profilova fotka
white: Koukám, když se něco spraví, tak se zase něco po****. My tedy ještě dělali před svatbou mix, kdyby se nám něco podobného stalo. Ale naštěstí to nebylo potřeba.
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: děkuju :-) já doufám, že nějaká bližší bude až dodá fotky strýc, který fotil (jakože ofic.), pak nahodím i něco sem do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to máš pravdu : ( Já mix udělala už pro jistotu před, ale jen nějakých 70 písniček, tak budu muset ještě nějaký přihodit. a budem tam muset navézt pc a bedny, což mě moc netěší.
Odpovědět
Profilova fotka
white: ojda jojda, doufám, že o to, kolik teď máte smůli, bude váš den krásnější!
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: tím jediným se utěšuju. navíc jsem dnes přijela do salonu, obleču šaty a šaty jsou krátký. blbci mi udělali blbě háčky na ramínka, moc nízko, takže se mi šaty vytáhly a byly krátký. tak nakonec je budu mít zavázaný za krkem, místo toho, abych měla ramínka.
Odpovědět
zmyzulko: moc ti to slušelo... konečně originální svatba, moc gratuluji!!! white: jak koukám, tak se vás někdo nahoře pokouší pozlobit, ale vy to zvldánete a den si určitě užijete, držím pěsti ať vše dopadne jak má x-) jinak s těma nemocema... je lehla ve čt před svatbou... takže jsem pila febrisan nebo jak se to jmenuje a doufala, že ve svatební den mi nepoteče od nosu a budu srozumitelně mluvit... povedlo se... akorát v pondělí se to vrátilo v ještě plnější síle... včera už vrzal i manža no a dneska se vrátil z práce, že je mu blbě, takže to pěkně odmarodíme ]-( i když bylo teplo a hezky nějak nechápu, i když je pravda že toho teď lítá hodně :-|
Odpovědět
zmyzulko: ještě přijmi velkou gratulaci k mimískovi x-)
Odpovědět
white: klidek to znam :-( tak uz mam polstarek podprstynky, je krasny ,taky vyskuzky pro deti a dvema druzickam malym odmenu, ufff ale je toho ted ahodne
Odpovědět
mitote: tak vidíš, jak ti to hezky ubývá x-)
Odpovědět
Článek se načítá
ani bych nerekla, zitra: kadernice, jet pro vyplatu, vyzvednout barbie pro ruzicku, na manikuru, pro vino, do restaurace. V patek vyzvednout saty druzickam a rozvezt jim je, nataceni s markizou, ostrihat psa, oblit vysluzky, odvezt vse do restaurace :-/
Odpovědět
co rikate na takovou svatebni slib? Milý Lukášku, přijmi mě, prosím za svou manželku. Slibuji, že Ti budu věrnou a oddanou ženou. Budu při Tobě stát v dobrém i ve zlém, v smutku i radosti, ve zdraví i nemoci. Budu s Tebou vychovávat naše děti a dělat vše pro to, abys se mnou byl šťastný. Z celého srdce Tě miluji.
Odpovědět
mitote: tak před svatbou jsem měla taky hodně nabitý program asi jako všechny nevěsty, mně v pátek ještě přijeli lidičkové, kteří byli pozvaní na svatbu, takže jsem se musela starat ještě o ně a taky se to dalo zvládnout x-) Slib je hezký, krátký
Odpovědět
kratky? kurna ja chci dlouhy :-D
Odpovědět
tak mě přijde krátký, tak jestli budeš nervozní, tak to máš tak na minutu ne???
Odpovědět
no minuta me staci :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: taky jsme si to samý říkali. Díky za přání, snad to dobře dopadne. mitote: slib je moc hezký, akorát je fakt kratší, pokud to chceš trochu na dýl, něco bych tam přidala. Jinak taky toho mám dost, akorát dnešek mám trošku volnější. Včera jsme upekli koláčky, a vyzvedli všechno oblečení ze salonu (pro mě, ženicha, tchýni, jejího přítele a družičku). Dnes pojedu akorát pro víno, krabičky na výslužky a nakoupit věci do tomboly, pokud bude už odpo opravený auto, v což doufám. Fofr bude až zítra, a to kompletně celej den.
Odpovědět
white: no ja nevim co tam jeste pridat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Nám bylo řečeno dvě písničky, nakonec připravíme pro jistotu čtyři:-) jaké kdo máte? Jinak nám už zbývá jen pár detailů, zajít na manikúru, dovést věci do hospody, vyrobit výzdobu auta a sestavit košíčky na koláčky. mitote: slib je na svatbě krásný, bohužel(bohudík) vždy je podstatné mít zásady. Je moc lidí, co mají řečí o velké lásce a pak jsou si nevěrný, takže takový slib se nemusí okázale vyslovovat - je důležitý to dodržet a to lze i bez takových slov. Všimni si,kolik lidí svatební slib porušuje. A raději to řeknu manželovi soukromně:-) Ale to je můj názor a VAŠE svatba:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mimochodem, stejně tohle partneři ví už před svatbou, proto se ostatně berou ne?:-) že při sobě budou stát, řešit společně starosti atd. A jak už jsem psala, kdyby to ještě nevěděl, raději to řeknu v soukromí, na to netřeba obecenstvo, to na vážnosti slibu nepřidá:-) ale to je jen názor, pokud tam slib oba chcete mít, určitě tam něco přidej, ať je delší a víc dechberoucí;-)
Odpovědět
AHojky, koukám tady už to máte za sebou...já ještě 14 dní a až teď začínám stresovat :-D , dnes mám první den dovolený a nevím s čím dřív začít. Mě napsala firma u který jsem měla už od 1.9 objednané bolerko, že nebude :-D to fakt brzo, tudíž asi zmrznu...no ještě mám čas tak třeba něco najdu. Máma začala píct cukroví :-N a stresuje víc jak já hihih. Máme naobálkováno a to je nejdůležitější. Teď už nakoupit jen to jídlo a pití a bude. My máme slib na prstýnku, resp. to co pro nás ten druhý znamená x-) tak sem zvědavá co bobíšek vymyslel..přečteme si to až na svatbě, tudíž ani fotku nemůžu ukázat 8-) . Nevíte jak dlouho trvá v solárku se lehce opálit? Nějak to kvůli práci nestihla..a mám už jen 2 dny..pak jedu domů a tam solárko nejní :-| .
Odpovědět
jediného čeho se upřímně děsím je výměna dokladů, jelikož to bude i v čase koupě bytu tak nevím zda to stihnem naráz :-) .
Odpovědět
lasickamara: tak doklady, to bude ještě veselé... zatím jsme byli jenom na občankách... asi začnu jezdit příští týden :-|
Odpovědět
x-) já vůbec nevím jak to všechno stihnu...bo po svatbe nás čeká stěhování a docela frmol v práci :-p . Jestli to vyjde tak změním občanku nejen jméno ale i trvalé bydliště...jestli se to nestihne...tak budu měnit OP asi 2x :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Já mám teprve od včera oddací list, takže nejdříve v pondělí začnu... tj občanku, pas a živnostenský úřad. Pak bych měla hlavně řidičák a pak postupně a v klidu další, na tom už se svět nezboří :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, nám ještě oddací list nedorazil, ale na občanku už vyfocená jsem - děs a hrůza :o))) Naštěstí to je jen doklad... Zrovna u nás včera byly družičky a bavili jsme se i s manžílkem, jak byly ty přípravy únavné a už bychom si je nechtěly zopakovat :o)) Svatba se povedla na jedničku, takže se nám ty důkladné přípravy odměnily, ale byl to ty dny před svatbou fakt fofr!! Jinak já sice bolerko půjčené měla - krásné, ale nakonec jsem ho nevyužila ani na fotky - zapoměli jsme a stejně tak i na ten svatební deštník :o) Z fotek jsme toho nestihli více (měla jsem plno dalších nápadů), ale to vůbec nevadí :) Dneska jdu k fotografce - nevím, zda si jen vyberu fotky anebo jestli už pro nás něco bude mít hotové, ale každopádně se moc těším :)
Odpovědět
Profilova fotka
lasickamary: to máš docela dlouho dovču. My máme svatbu den před tebou a berem volno až od příští středy a doufám, že všechno zvládnem ;-) jinak všem, co už jsou paní - holky velká gratulace. Postupně skoukávám všechny fotky a moc vám to slušelo. Hodně štěstí 8-)
Odpovědět
jj je tot aky jediná dovča v tomhle roce 8-) . Kvůli práci nebyl čas na nic..takže teď musím stihnout kadeřnici, solárko a běhání do bank kvůli hypotéce do pátku. NEvíte jestli se stihnu opálit za 2 návštěvy :-D alespoŇ lehce, bo sem sněhurka bílá
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?