Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
marsee: taky bych si hrala ]-( ja jen brozdam po netu a porad klikam aktualizaci jestli jsi napsala x-) jo ja taky na zkousky zatim nejak dlabu :-D tesim se na zitra na vyprodej IKEA :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky krásný svátky a pevný nervy do příštího roku, ať to všechno zvládneme :-) Jinak jestli bude slezina poblíž Prahy, jdu do toho i s mrňousem...těm co nemají ani psa, můžu na pomazlení zapůjčit :-D U nás Ježíšek přnesl nejvíc dárků Lukáškovi a to ještě naní na světě :-) S přípravama a pořizováním věcí na svatbu mám tak trochu smůlu, protože teď všichni žijou miminkem...hold to budu mít všechno na poslední chvíli a budu to prožívat s váma přes net :-)
Odpovědět
zuzka: zapujcit prsa nebo psa? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Juuu, to já bych se taky těšila, ale v Ikee už nic moc nepotřebuju, jen ubrousky pod banketky a svíčky, jinak nic. Tak to si ti užij, budu ti závidět ;-) Já si dneska objednala svatební deštník... pořád jsem na něj koukala, nechtěla ho kupovat, ale vím, že bych si ho později stejně koupila, tak mi přítel řekl, ať to koupím. To mi pak musíš říct, co nového v Ikee :-D No a jakmile si začneš s tou dekorací hrát, nejde přestat...mor času :o))
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky děvčata, tak se opravdu včera poštěstilo a přítel mě požádal o ruku a dostala jsem pro mě nádherný prstýnek :o) Přítel mne nejdříve nechal jeden z dárků hledat a když jsem se otočila k němu, klečel přede mnou a zeptal se, zda si jej vezmu :o) Bylo to moc krásné... Kdyžtak prstýnek jsem dala do svého alba "my dva". marsee1: Jak probíhalo u vás ta žádost o ruku? Přítele to čeká zítra, tak jestli třeba nenabereme trošku inspirace od vás :o)
Odpovědět
marsee: my jeste doloznice dost a maji tam prave komodoknihovnu co jsem chtela slevnenou z 5500,- na tacek...ak to jedem v 7h rano ulovit :-D ja mam svou zelenkavou vyzdobu stejna namyslenou v IKEI, my jsme IKEAcka rodina, jsme tam porad :-D jinak ja po novem roce objednavam spodni pradlo a botickyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy 8-)
Odpovědět
martja: ja myslela ze jste uz zasnoubeni...? nebo si to s nekym pletu?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: My to plánovali, takže jsem o tom věděla, ze prstýnek bude :o) Ale oficiálně jsme zasnoubení až ode včera .o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Mohu se zeptat, kde jsi sehnlala ty srdíčka? A jak je přilepuješ k tomu sklu? Normálně vteřinovým lepidlem?
Odpovědět
martja: muj je objednan, vim jaky..ale prave volali ze to do konce roku nestihnout ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Prstýnek máš moc pěkný, přítel vybral dobře :) je to podobný styl jako můj prstýnek - to se mi líbí. Žádost o ruku proběhla dobře. Přítel nechal jednoduše uvázat krásnou kytku, koupil víno a večer po večeři a rozdání dárků (měli jsme Vánoce už 23., ptz včera byl ve službě), šel společně se mnou nahoru za mamkou. Ta nejdřív nechápala, ptz u toho myslím smažila řízky nebo něco... No ale rychle sporák vypnula a přítel žádal :o)) Bylo to rychlé, dali si na to pusu a pak vínko a byla sranda. Do toho pak přišel brácha, tak žádal i jeho jako hlavu rodiny, dali si spolu slivovicu a všichni jsme poseděli :-) mitote: Tak to jo, to my v Ikee nakupujeme jen drobnosti. Navíc příští rok chceme začít stavět, pokud klapne vše s pozemkem, takže teď žádné zařízení a nábytek nepořizujeme. Kde sis vybrala botičky?
Odpovědět
marsee: tak ja mam byt rok a pul od rodicu, ten jsem zaridila kompletne, pak po pul roce prisel chlap a prekopal totalne vse :-D ae mame doma totalne vse made in IKEA :-N od lzicky az po postel =-) ale jeste porad je co dodelavat... jinak boticky ve svatba eshop...mam je v alvu 18.9.2010 dokonce mi je potahnou latkou jakou mam usite saty
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja_sgcz: Jasně, že můžeš. Už jsem posílala adresu Purblance, tak ti ji přepošlu do IP. Lepila jsem je tam vteřinovým lepidlem, jediné lepidlo, které je doma :o)) Pouze jsem to zkoušela, ale zalíbilo se mi to, tak asi budu pokračovat.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Aha :o)) Já jsem s botičkama taky nadmíru spokojená, jsou úžasný...
Odpovědět
marsee: ja prave nasla presne ty ktere byly dl emych predstav...necekala jsme ze existuji, spicate na klinku...jeste by to ale chtelo nejake na prezuti a to se mi libili z ameriky za 2500 :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nj, to nejsou zrovna nejlevnější, ale pokud na ně máš, tak proč ne. Já botky na přezutí zatím neřeším a možná ani řešit nebudu. Mám doma nějaké společenské boty, tak si tam kdyžtak vezmu nějaké z nich.
Odpovědět
marsee: jako mam ale prijde mi to zbytecne vis...chci na prezuti ploche boty a ploche bot ynormalne prakticky nenosim, navic nechci aby byly drazsi nez svatebni
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak třeba někde narazíš na levnější. Já mám ty svatební za 1 500,- a buď už nebudu kupovat žádné nebo rozhodně ne za tuto částku.
Odpovědět
marsee: ja je mam za 1290,- co zmi prijde super...za lodicky i dost, nerikam ze si nepotrpim na znackove hadry, konkretne am uchylku pro Tommyho Hilfigera...ale nakupuji to zasadne jen ve slevach :-D ale psssssssssst, nerikej to nikde :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Neboj se nic, ale jinak na tom není nic špatnýho. Naopak já mám radost, když pěkné hadříky pořídím za krásnou cenu :)
Odpovědět
marsee: prave,m jako hilfiger je moc drahy ale proste ma nejlepsi veci a neni tam nic co by me nepadlo, tak kdyz je neco pekneho v akci tak to koupim radeji nez cokoliv jineho, takhle mi jezisek nadelil mikinu hilfiger za 1300 a rifle za tacek...pekny ne?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo, tak to je fajn. Tyyyjooo, tenhle web je mor... trávím tady dost času nebo aspoň dbíhám od něčeho jiného, abych zjistila, co nového...
Odpovědět
marsee: asi tak, vecery cely tady a pres den zapnuto a koukani se kdyz jdu kolem...mely by to zakazat jako prudce navykove :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To jo, ale zase je fakt, že jsem tady našla pěkné inspirace...
Odpovědět
marsee: jojo al euz me to trochu prestava bavit porad projizdet foto hlavne kdyz neco vidim po milionte 8-( hlavne zjistji ze nejhezci veci jsou ze zahranici ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jojo, ale tak i to nemusí být vždy problém. Já mám ty botky taky z USA. Nic, jdu se svalit k polovičce, pěkný večer a zase třeba zítra nebo někdy ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Šaty na převlečení mít nechci, hrozně se na ty svatební těším a chci si je užít. A pokud seženu Maggie S. tak mám počítat 10-12tis. za půjčení tak by mi asi bylo líto se převlékat :-) Tak holky zítra frčím až do 4.ledna do Německa za přítelem, už se moc těším.
Odpovědět
ne nezdrhej, ma polovicak jeste maka :-x ja si asi objednam kosilku z usa al eproblem je ze ma anglictina je ponekud extremne mizerna
Odpovědět
ahojky,tak ja se mozna pridam, sice zari jeste neni jiste, ale asi to na nej pripadne:-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já pak už zmizela, proseděla jsem tady zase hafo času s tebou :-D, ale pokecaly jsme dobře ;-) p.e.t.a.: To já se na ně taky těším, ale přece jen si myslím, že večer nebo v noci či k ránu budu ráda, že nějaké na převlečení budu mít. S přítelem si to užij ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?