Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delien-tak velká gratulace,nic si z počasí nedělej,pršelo vám štěstí :-) těším se na fotečky
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Velká gratulace :-) Těším se na fotky...
Odpovědět
Profilova fotka
taky se přidávám ke gratulacím. A zmizulce moooooooooooooc gratuluji k miminku, krásné překvapení Já ted lítám kvůli dokladům, nemám tady trvale bydliště tak musím posílat mámě plnou moc aby mi mohla vařídit řidičák, jinak občanka bez problémů a oddací list sme taky měli hned za 4 dny,tak že super.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už se tak těším na video a profi fotky :o) Ve čtvrtek se jdu na ně podívat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak ještě tady, moc gratuluji :O) Na fotkách ale není vidět, že by vám déšť nějak zavázel, určitě jste si to moooc užili :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky tak už mám doma profi fotky a jsou moc hezké... jen jsem tak utahaná že je tady umístním asi až po návratu z dovolené na kterou odjíždíme zítra.. delien: dodatečně všechno nejlepší do vašeho společného života, hodně lásky, štěstí a tolerance :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, právě se nám posralo auto. : ((((( už to začíná :(
Odpovědět
Profilova fotka
white: Vydrž, nám taky 2x před svatbou skolabovalo... Ono se to občas s***. Určitě seženete nějaké náhradní a po svatbě dáte to své dokupy.
Odpovědět
Profilova fotka
jé holky, jste zlaté, moc děkuju za gratulace k mimi :-) jinak náš den byl naprosto úžasný, vše se povedlo na jedničku (až na pár věcí způsobených naší sklerózou - např. měli jsme možnost nechat se vyfotit v úžasně nádherné kapli a zapomněli jsme na to,... ale to vůbec neva, hlavně že to byl tak super vydařený den). na obřadu jsem ani nebrečela a když jsem se divila, že ani mamka nebrečela (brečí u každé kraviny v televizi), tak mi řekla, že my jsme byli tak v pohodě a vysmátí, že se jí ani brečet nechtělo :-D po obřadu jsme jeli kočárem do hospody, kde jsem vymyslela, že budu kyti házet z kočáru, abych měla větší švih. holky se nastavily, ale poté co jsem na ně houkla, že tak daleko rozhodně nedohodím popošly blíž. jenže paní květinářka holt věděla, že to bude kytka házecí, takže měla skvělou a naprosto jedinečkou aerodinamiku, přeletěla holky o několik metrů a praštila chudáčka maličkého vyděšeného chlapečka do hlavičky :-D no, přežil to :-D a toto byl naštěstí jediný úraz, všichni přežili, nikdo se neporval, nikdo se nepřiotrávil alkoholem :-D bylo to moc fajn! a ještě jedna srandička - s tím utz - v hospůdce jsme jim poděkovali, předali děkovná vínečka a obálku s puzzlíkama kdyby se jakože nudili... :-) manželovi (týjo, to zní tak divně :-D ) začali skládat a až to relativně měli, tak se tchýňka někam vypařila a nechala tam tchánka s utz samotného. vůbec nevěděl která bije, první pronesl, že to je potkan (protože chovám potkany), asi za deset minut z toho byl divočák a pak já už ani nevím co ještě :-D no chlámala jsem se jako blázen :-D holt za jejich let to nebylo :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to je dobré s tou kytkou :-D mě taky dobře letěla, přehodila jsem holky a dvě se kvůli ní málem přerazily :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: :-D taky dobré :-D já doufám, že to bude potom někde na videu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: gratuluji také k vaší svatbě a přeji hodně lásky, štěstí a pohody a také k miminku ;-) jinak k tomu házení kytice holky - alespoň budete mít veselé spomínky :-D já kytku neházela, ale zato pro nás připravili krásný program, byly jsme souzeni a odsouzeni k doživotnímu manželství, k manželovi přišla cikánka s dítětem a sundávali mi závoj - věneček na znak že už jsem vdaná paní... no bylo to moc krásné a emotivní :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja: auto se asi nespraví před svatbou a nikdo nám žádný nepůjčí : ( a už mi klekla i jedna obsluha a nempůžu sehnat další : ˇ(
Odpovědět
Zmyzulka: tak to vtipný s tou kytkou :-D U nás byl úraz bohužel u staré babičky.Když vycházela z domu našich rodičů šlápla nějak na prázdno a spadla na obličej.Takže se jí začal během chvíle vybarvovat brutální monokl na oku a měla sedřené koleno,rozervané silonky.Ale zvládla to s úsměvem a bravurou,ve svých 86letech ;-) p.s. přidávám se ke gratulacím k miminku,věř,že to je ještě větší radost než svatba :-) Já kytkou neházela,už se mi doma suší ;-) A konečně mám pár prvních neprofi fotek od kamaráda,tak můžete juknout :-)
Odpovědět
me se teda spise libi ten potkan a kanec :-D :-D :-D ja premslim ze natrham nekd ehousti kterym s ebude hazet :-) holky ja se zacinam tesit :-D
Odpovědět
Profilova fotka
befanna: Já také necházela, bylo mi jí líto :o) white: Mezi kamarády nenajdeš někoho, kdo by tě třeba ve svém autě vezl? A kdo by pomohl s obsluhou? :o( zmyzulka: Mooooc gratuluji ještě k sňatku :o) Určitě to bylo úžasné, těším se na fotečky. A hlavně přeji, ať se vám splní všechna vaše přání a ať jste šťastná rodinka :o) mitote: To je dobře, pořádně si to užij! A všechno vnímej a nervozitu nech doma ať si to pořádně užiješ! .o)
Odpovědět
martja eh...nervozitu...na to neni cas zatim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak si stále prohlížím těch asi tisíc fotek od kamarádů :o)) Nemůžu se vynadívat :o)) děsně rychle to uteklo.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No a pak přítel házel můj podvazek, který sundal zubama - z toho máme super fotku :o)) Pěkně po něm šli pánové :o))
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No problém je, že ptořebuju auto k dispozici, a ne aby mě svezl - potřebujem jet pro šaty, musí se mnou jet tchýně a její přítel, přiletěl z USA a tak si musí teprve vyzkoušet oblek. a když by s náma jel někdo další, tak bysme se s šatama a vším ostatním už do auta nevlezli. a pro cukroví potřebuju vzadu místo a taky s náma nikdo jet nemůže. budu doufat, že se dnes opraví, že to nebude nic hrozného. A obsluha? všichni, kdo by mohli jsou pozvaní na svatbu jako hosti. Ale možná se už snad něco rýsuje....
Odpovědět
Profilova fotka
white: mysli na to, že v tom nejsi sama - úplně vím, jak se cítíš, protože i nám jedna superspolehlivá servírka řekla včera, že "nějak nemůže, no". TAk taky netuším, jestli se ještě podaří někoho takhle narychlo najít. Asi to uděláme jak ve školní jídelně a pro oběd si všichni dojdou k okýnku a bude :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: No spíš tu obsluhu sežeň ze školní jídelny :o) Dejte jim tisícovku a snad někoho seženete. white: A co půjčit si auto za peníze? Vím, že jsou to prachy navíc, ale zas tak extra moc to nestojí.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak nám se to blíží. Dnes se jde vybrat dort a je to celé. Co jste měli jako hudbu na obřad?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka-no tak hurá že ses konečně objevila,na zlínských nevěstách už probíhalispekulace jestli sis to na poslední chvíli nerozmyslela :-) Tak velká gratulace ke svatbě a je super že vám všechno vyšlo. Mě kytičky bylo taky líto ale házela jsem,aspoň udělala radost ještě někomu jinému :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Manžel šel na Raindrops keep falling on my head. Já šla na All You Need is Love, potom nám hrály myslím dvě písničky od U2 - Beautiful Day a With or without you, pak myslím ještě něco, ale už si to nemapatuju. Uvidíme podle videa, až bude :) white_tie: Když se to se.., tak se to se.., viď? Věřím ale, že se to nějak vyřeší a vše proběhne v klídku a pohodě. Budu na tebe myslet a držet palečky. clifulka: I tobě držím palečky, ať nějakou obsluhu seženete.
Odpovědět
Ahoj holky,jsem taky čerstvě vdaná.Potřebuji ale vaši radu:Až do teď jsem měla trvalé bydliště u rodičů,teď si ho chci dát k manželovi.Má byt v osobním vlastnictví.Jaké doklady k tomu potřebuji a jak mám postupovat?A musí jít na úřady se mnou?Slyšela jsem něco i o výpisu z katastru,že musím donést.Nesnáším úřady... 8-( .Děkuji za rady
Odpovědět
Profilova fotka
luculkak: Ahojky, nejprve gratuluji. Na magistrát musíte jít spolu, manžel musí mít výpis z katastru, že je majitelem bytu. Pak tam podepíše souhlas, že se můžeš nahlásit k němu a už jen změníte občanky :o) Ty budeš krom rodinného stavu měnit tedy ještě trvalé bydliště.
Odpovědět
Profilova fotka
befanna: jej, chudák babička, naštěstí je statečná :-) a děkuju moc za gratulaci, věřím, věřím, šak jsem taky ze svatby neměla žádné stresy, spíš jenom den před svatbou, když jsem šla na gyn na kontrolu, trnula jsem jako blázen... martja: děkuju moc :) fotečky vložím snad brzo, zatím mám jen něco od kamarádek, ale až se vrátí strýc z cesty (fotil) tak snad něco pošle :) marsee: waaau, podvazek :-D tak ten jsem neměla, to musela být taky sranda :-) ili: díky, díky :) a jéžiš, hned tam letím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, moc a moc vám všem děkuju za podporu. Už jsem z toho fakt na nervy. Obsluhu možná seženem, co auto, to se dozvím odpoledne, jestli to půjde narychlo opravit bo ne. Dnes jsem byla na zkoušce účesu, tak aspoň to vyšlo : ) Jinak jsem zjistila, že mám v pátek dostat MS, tak jsem zvědavá, jak to udělám, to bude svatba, fakt.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jooo, byla to velká sranda :o)) Dám foto do alba :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?