Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
@martja_sgcz jj už je to rok :-) neskutečně to uteklo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tyjo, to je paráda. Mám za tebe radost. My si musíme ještě počkat, přecijen to se školou moc neskloubím, ale kdyby to nějak šlo... No tiše ti závidím. ;-) Vysnila sis to a ono se to splnilo, to je pro vás určitě nejkrásnější svatební dar. :-) A držím pěsti, ať je vše v pořádku.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se hlásím jako čerstvá a nejvíce šťastná novomanželka :o) Náš den byl nádherný. Nemohla jsem si ho snad ani přát hezčí. Počasíčko krásné, atmosféra suprová, zábava také :)
Odpovědět
Profilova fotka
Teď si čtu vaše včerejší "klábosení" :o) Děkuji všem, které na mě myslely :-) No a všem, které to máte před sebou, držím palce, aby váš den byl přenádherný :)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Úžasný - to bude překvááápkooo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Gratulace největší : ) Určitě budou mít všichni velkou radost a dárek si vybrala skvělej. Jinak všem už novomanželkám moc a moc gratuluji. Už se nám to blíží a v sobotu už budu taky paní : )
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak konečně můžu pogratulovat! Vítej mezi novomanželkami :-D Těším se na fotky a případně napiš jaké to bylo, jak to probíhalo či aspoň nějakou perličku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Děkuji :o) Už jsem nějaké fotečky od kamaráda dala, přidám během dneška další a potom profi :o) Jsem plná emocí, zážitků, dojmů a štěstí. Počasí nám vyšlo nádherně, nebyla zima, ani velké teplo. Ranní pohodovou atmosféru vystřídal kolem poledne menší stres, strach a nervozita. Padlo to na mě děsně rychle, ale stejně tak rychle zase opadlo. Obřad byl krásný (dokonce jsme se i zasmáli, já pobrečela), následné focení nemělo chybu, ikdyž jsme zdaleko nestihli vše, co bylo v plánu. Po příjezdu k restauraci jsme se pobavili všemi tradicemi, kdy mě manžel vezl na trakaři, měl u toho chomout a kouli na noze, já na něj bič :o)) Pak jsme řezali polénko tupou pilkou, lovila jsem klíče magnetickým bičem a snažila se jako Zámečníková vysvobodit mužíčka :o)) No a nakonec jsme i přebalovali po... panenku :o) No a pak následovalo nej překvapení (dar pro nás, ale vlastně i pro ostatní hosty) od svědka (dar, který pro svou jedinečnost nebudu prezentovat). Obídek bájo, potom zakrojení dortíku a první tanec :) Přestávky mezi hudbou jsme vyplňovali zábavou - házení kytice, manžel mi pak sundaval podvazek zubama a házel svobodným chlapům, pouštěli jsme lampiony přání, házely se konfety z té lahve na tančící hosty, tchýně zahalená v burce (nikdo ji nemohl poznat), taky jsme měli vystoupení labuťáka (labutí jezero zatančené naším známým), .... no bylo toho dost a vše mělo velký úspěch. Nebyla chvilka, kdy by se někdo nudil. Svatební noviny měly též velký úspěch. Jsme šťastní, že jsme manželé a jsme šťastní, že nám vše vyšlo ještě krásnější, než jsme měli v představách.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee-obrovská gratulace,už jsem zkoukla fotečky a budu se těšit na další :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: Děkuji :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Taky gratuluju :-) Je paráda, že všechno vyšlo jak mělo :-) A fotky pěkné, těším se, až budete mít profi :-)
Odpovědět
ahoj,hlásí se další vdaná paní :-) Sobota byla naprosto úžasná,počasí dokonalé s azurovou oblohou. Moc jsme si to užili,hostina ve Villa Romantice totálně předčila mé očekávání,všichni byli paf a moc spokojeni.Krásné prostředí a fajn atmosféra,přispěla opravdu parádnímu dnu :-) Fotky zatím bohužel žádné nemáme,tak se nemám ani čím pochlubit :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, tez se hlasim jako novopecena vdana pani :-) Vyslo nam to krasne, pocasi bylo super, co vic jsme si mohli prat. Od rana jsem byla v klidu, do stresu me dostali az ti ostatni kteri se me furt ptali jestli uz jsem nervozni. Trosku se nestihalo kvuli babicce ktera nebyla moc v pohode, ale nakonec jsme to vsechno zvladli. Obrad probehl jako ve snu, foceni bylo naprosto super, uz se nemuzu dockat fotecek! Nasledna party taky probehla v klidu, no proste uzasnej den :o)
Odpovědět
Profilova fotka
befanna, veroussek: Gratuluji holky :)
Odpovědět
holky to je sileny jak to utekl, uz zbyvam jen ja :-D nebo jeste nekdo? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ještě jááá : )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, už to máte taky za pár :o) Já jsem na jednu starnu šťastná, že to máme za sebou a vše tak perfektně klaplo, ale třeba obřad bych si klidně zopákla, ptz z toho až tak moc nemám - byla jsem hotová :o))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: obřad je jediné, z čeho nemám vůbec strach. Přítelova babička dělá u nás na zámku svatby, připravuje je a vše chystá, uvádí hosty apod., uklidňuje nevěsty, takže vím, že tam budu mít někoho ze "svých". já mám spíš strach, aby nám na raut přišlo dost hostů, aby třeba někdo nedorazil a ani se neomluvil apod.
Odpovědět
white: ajo my jsme spolu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Tak ale zase to by byla jejich chyba a oni by o tu "slávu a zábavu" přišli...
Odpovědět
Profilova fotka
befanna a veroussek: Moc blahopřeji!!! .o) Určitě to bylo úžasné a určitě jste byli nádherné nevěsty! Ať vám to s manžely vyjde a jste šťastné :o) Těším se na fotečky :o)
Odpovědět
Verrousek: chtěla jsem se zeptat,nemáte příbuzné v Kolíně? od našich z domu sousedi jeli ten den do Svitav na svatbu a měli i stejnou dobu obřadu v 11.30 :-) A přidávám se k názoru,že bych si to klidně zopakovala,protože to je fakt frmol a hrozně to proteklo mezi prsty,z obřadu si nepamatuju téměř nic :-.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky velká gratulace :-) Marsee byla si krásná nevěsta,
Odpovědět
zmyzul: jak dopadl darecek? ja chci taky videt ultra mimiska :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc dekuju, jeste nemam ani jednu fotku, ale hned jak budu, tak je sem hodim befanna: v Koline pribuzny nemame, svatbu jsme meli v Litomysli a ve 13,00, takze to musel byt nekdo jinej :o))) mitote a white_tie: holky uz se vam to taky blizi, urcite vsechno dopadne dobre, je jasny ze zadrhele budou, ale bez toho by se to proste neobeslo...pokud to nebude nic extra dulezityho, tak se nic nedeje..pokud nekdo neprijde, tak jeho chyba, vy prece nebudete nikoho na kolenou prosit, aby prijel na vasi svatbu..aspon poznate, kdo vas ma opravdu rad a kdo jen keca :o) tak to bylo u nas a uz v tom mame naprosty jasno!
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Děkuju :)
Odpovědět
jo holky jinak menzes se vyresilo za me :-D dostala jsem to o tyden driv tak stiham :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulko, moc moc gratuluju k miminku!!!!!!!!!!!!
Odpovědět
Ahojky holky, tak už je ze mě taky vdaná paní ;-) Bylo to úžasné a nepopsatelné. Ženich mě viděl až před kostelem. Jak mě tatínek vedl k oltáři, tak jsem byla mooooc dojatá a i pár slziček mi ukáplo. Nám počasí bohužel nepřálo. Od rána nám pršelo :-( Ale i přesto jsme si to užili :-D zmyzulka: mooooooc gratuluju k mimišku :-D :-D :-D
Odpovědět
foto od kamarádů hodím večer :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?