Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
ahoj holky,jak jdou přípravy?Mě už se to pomaličku blíží 18.září je tady za chvíli a nervičky už začínají pracovat :-)..
Odpovědět
Profilova fotka
marketat:děkuju,hned vám jdu zkouknout album a napsat věnování :-) white-účes je super,podobný jsem měla taky a je fakt pohodlný,člověk o něm vůbec neví-mě potom jen bolela hlava z čelenky tak jsem ji večer musela sundat :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: já právě mít čelenku enbudu, jen pinetky s perličkama, takže by to neměl být problém : ) V úterý se pochlubím : )
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak mi volal pan fotograf Vidrna, že nás bude fotit jeho kolegyně z důvodu nemoci a domluvili jsme si focení v Poděbradech na kolonádě v pondělí by měli být fotečky... ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak počasíčko je nádherný a prý by mělo vydržet, takže je to super, hezky si to všechny užijte. Momentálně myslím hlavně na marsee, která to má dneska :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky držím marsee palce, aby jim to vyšlo. Všem nám to přece musí vyjít, když to máme tak perfektně naplánované! Jinak my se teda včera konečně rozhoupali - objednali jsme si svatební víkend "V nebi". Fotky odtamtud mám v albu, je to nádhera. Nakonec nebude žádná exotika, budeme šetřit (nebo pojedeme třeba až za rok, až si začnu vydělávat), a navíc mi škola začíná o týden dřív než jsem doufala... :-( Tak proto "jen" Čechy a "jen" na víkend. Tak snad si tam odpočineme od stávajících stresů (=způsobených především dohady s příbuznými).
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Určitě to bude nádhera! A hlavně si odpočinete, to je důležité. My máme od kamarádů jednu noc v ****hotelu v novomanželským apartmá s výhledem na Hrad, s večeří, 1 hodinou ve vířivce a šampaňským... sice je vše jen na jeden den, ale určitě si to taky užijeme :o) Volno měli ale až 25.9., tak si ještě pár dní počkáme, ale i tak si to užijeme. Na svatebku pojedeme nejdříve v prosinci, ale spíše v lednu :o) Jinak mi přišla první ochutnávka od naší fotografky, tak jsem je dala do alba :o) - jsou hned první.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Jé, tak to si budeme užívat ve stejný den - my to máme od 24. do 26.9. Výhled na hrad sice nemáme, ale zato do krásné přírody - ono obojí má své kouzlo. Ale nejvíc se těším v sobotu na ranč - mají tam spoustu zvířat - od psů přes kozy až po koně. A já jsem takovej zvířecí milovník! A odpočinek bude opravdu potřeba - nejradši bych tam jela hned v neděli po svatbě. Ale to mají bohužel v nebi pravidelnou údržbu. :-D Ale tím, že to bude až ten další víkend se asi vyhneme vybírání brambor - juchůůů!
Odpovědět
Profilova fotka
martja: Jo a fotečky jsem zkoukla a některé jsou famózní!
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka-no vypadá to nádherně!!Kde se to nachází?Určitě si to skvěle užijete a zarelaxujete :-) martja-fotky jsou nádherné,moc se mi líbí ta s pudlíkem jak mu tam lítají uši,ta nemá chybu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Mě by to taky nevadilo na ranči, hlavně, že je odpočinek a člověk může vypnout. Jinak si taky říkám, že si to aspoň déle užíváme. Minulou neděli jsme byli spolu v krásné restauraci a pak se procházeli noční Prahou, což jsem nedělala už několik (div ne desítek) let a bylo to nádherně romantické :o) Do přírody hold pojedeme až v tom prosinci :-D Jo vybírání brambor je taky už párkrát za mnou (já nepocházím z Prahy :o) ), takže si tu radost fakt dovedu představit :o) ili: To je Danny - pes našich, který miluje i nás dva, takže kolem nás pořád někde lítal :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: je to na pomezí Krkonoš a Jizerek - Příchovice. Máme to tak 50 km od domu, tak ani nemusíme nikam daleko jezdit... Původně byly ve hře i různé lázně - ale tohle je takový privátní, odhaduju, že tam bude max. 15 hostů + personál. Když jsme byli loni v Poděbradech v tomhle hotelu (http://www.laznefelicitas.cz/cs/spa-h... - mimochodem je to ten dům, jak tam bydlí Frynta z Ordinace v růžové zahradě :-D ), tak se mi tam moc nelíbilo právě kvůli tomu počtu lidí a různých babských zájezdů, které jsme potkávali na chodbách. Tady si užijeme soukromíčko...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
clifulka: Soukromí je k nezaplacení! :o)) Bude to určitě nádhera :o)
Odpovědět
Profilova fotka
tak marsee má dneska svatbu , myslím na ní ať jí to všechno vyjde a Vám všem co máte svatbu zítra přeju taky moc štěstí a opravdu si to užijte, ten den už se nevrátí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já asi dneska nebudu spát :-D ačkoliv jsem pekelně unavená, skoro vše nachystané (milion tašek a krabiček všude kolem), tak mám pocit, že stoprocentně na něco důležitého zapomenu! ale občanku máááám :-D a ještě jsme pro rodiče udělali překvápko, kromě svatebního vínečka dostanou puzzlíky s mimi na ultrazvuku...asi si to holky nebudete pamatovat, ale kdysi jsem tu psala, že mím největším přáním je vdávat se těhotná x-) a vyšlooooo :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: TO KECÁŠ!!!!!! NO TO JE PARÁDA!!!!! OBROVSKÁ GRATULACE!!!!!!!!!!!!! Já si to moc dobře pamatuju. To bude ten nejkrásnější dárek pro rodiče. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: děkuju moc! jsem hrozně šťastná, tak snad to bude vše ok :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: no jasně, že bude. To se vůbec neboj. :-) Úplně si mě zvedla náladu. To je taaak hezkýýýý!! Já chci taky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: tak to jsem moc ráda, že jsem tě potěšila, mě zas těší, že to někoho těší :-D a taky se dočkáš, moc držím pěsti :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, jinak je nás zítra docela dost, tak všem hodně zdaru a hodně sluníčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No to je úžasnýýýýýý!!! :o) Já si to pamatuju a mooooc gratuluji! :o) Jak je to dlouho? Tý jo to bude překvápko! :o))) Role: Už se budete pokoušet o druhé? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka-tak já si to teda nepamatuju ale je to super zpráva,moc moc gratuluju!!Pro rodiče to bude určitě nádherné překvapení,hrozně by mě zajimala reakce až se to dozví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
a jinak zítřejším nevěstám hodně štěstí,vykročte do společného života tou správnou nohou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Hrozně moc gratuluju, je to báječná zpráva! Ale to puzzle jim asi dá zabrat...ne? No jen ať se snaží!
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no já bych do toho šla hned, ale musíme počkat. :-) Taky přeji zítřejším nevěstám, ať se jejich den vydaří a všechno klapne. Budete mít nádherný počasí. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky děkuju moc všem, jsem teď s těma hormóna furt něčím dojatá... Martji, teprv v devátém týdnu, tak je to ještě takové nejisté, ale snad to klapne :-) a jinak teda, rodičové už to ví, ale vzhledem k tomu, že to předtím bylo takové docela blbé a lítala jsem třikrát týdně na utz, tak mám už spoustu fotek, ale nikdo ještě nic neviděl (a hlavně nebyla jistota, že to bude ok) a teď už tam jdou vidět i ručičky x-) tak jsem zvědavá jak se jim bude vnoučátko líbit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Určitě se jim to bude moci líbit, komu by se něco takového nelíbilo! .o) Já jsem tedy byla ráda, že v tom stresu ještě nejsem těhotná, ale každá to máme jinak. Hlavně tohle je vždy úžasná zpráva a moc ti to přeji, kor když to byl tvůj sen :o)) My začneme na miminku pracovat na svatební cestě, tak se snad také pak zadaří :o) Tak ještě jednou všem zítřejším nevěstám držím palečky, ať se vše vydaří a hlavně vy si to užijte, je to den vás dvou a na ostatních nezáleží.. Ti ať se přizpůsobí nebo stresujou... klidně se foťte 2 hodiny, oni počkaj :o)
Odpovědět
Omlouvám se, že Vám se lezu, ale zítra to bude přesně rok, co jsem se vdávala já :-) tak mě napadlo mrknout sem a popřát všem mooooc štěstí do manželství a ať si svůj den D užijete jak jen to půjde :-) x-) x-)
Odpovědět
Profilova fotka
kozinka: To už je rok? Já myslela, že ses vdávala na jaře :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Hodně štěstí všem a držím palce na počasí. Slyšela jsem, že má být o víkendu hezky, tak snad to vyjde. ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?