Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to musí být opravdu krásný, když by ho nosil i přítel do práce :o)) Já doma vybalila ty moje puntikaté deštníky, co jsem koupila pro případ, že by pršelo a přítel pronesl něco v tom smyslu, že to snad nemůžu myslet vážně :o)) Dala jsem do alba naše perníčky, z kterých jsem unešená :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: šak jsem taky koukala jako blázen :-D a po dlouhé době jsem ti prolustrovala albíčko a musím moooc pochválit etiketky na slivovičku a vínečko! úžasné! mě čeká výroba etiket zítra, ale zdaleka to nebude tak profi jak to máte vy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: My to taky nemáme profi - ty na slivovici vůbec ne :o) Přítel vyráběl a tchýňulka nechala vytisknout a polepila ;-) Ale ty fotky v krojích se tam opravdu hodí...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Byl je tam na stole vyfocený :o) Ale pak bude nějaký lepší detail určitě .o) marsee: Krásné perníčky :o) My nakonec žádné dárečky neměli, naštěstí si nikdo neztěžoval... tohle jsme opravdu nestíhali, ten týden navíc by se nám hodil a taky jsme nevěděli, jak na tom budeme finančně... Tušit to, tak je určitě objednám :o) Zavidím vám, že to máte všechno ještě před sebou... určitě si to užijete. Hlavně fakt myslete jen a jen na vás dva. A užijte si to. Je to úžasné :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Děkuji :o) Mě se taky strašně líbí :) Už jen zítřek a je to tadyyy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem dala jednu svatební fotku, snad jich v průběhu večera ještě pár přibude :-) Jsou zatím jen od kamarádů :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jich je tam víc :-) Kupodivu tu teď jde internet docela rychle :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Nádhera! .o) Vy jste tak mlaďounký! .o) Moc vám to sluší :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Krásné :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tak už zítra viď? jak si na tom? jsi nervózní? já kupodivu poslední 3 dni spim v pohodě, lehnu a hned usnu tak snad mi vydrží... ale už začínám mít stáhnutý žaludek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Holkíí, vám už se to blíží, to není ani možný, mě to připadá, že mám do svatby ještě věčnost - a to máme už jen týden. Teď jsem vklidu, ale stresy začnou od pondělí. marketat: moc vám to spolu sluší. bylas hezká nevěsta a já se jen těším na další fotky. martja: fotky na koníkovi vynikající, vážně ti to moc slušelo!!!! holky, co máte svatbu o víkendu - hodně štěstí, a ať se vše vyvedete tak, jak si VY přejete!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: Nervózní snad zatím ani nejsem, ale to je asi tím, že na to není čas :o)) Dneska toho musíme hodně zmáknout... bojím bojím :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: Tak snad to bude jako u mě, že nervozní jsou všichni okolo :o) Jinak ve čtvrtek jsem taky byla k večeru trošku nervní, protože jsem viděla, jak se to vše posouvá a my nestíháme :o) Ale to bylo z organizační stránky. Jinak já měla spaní před svatbou taky klidné, ale teď se mi pořád o svatbě zdá :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, pomoc. Vcera jsem byla poprve na gelove nehty. Do svatby 2 tydny, tak at si na ne trochu zvyknu, jsem zvykla nosit kratke nehty. Nicmene nejsem uplne spokojena s tim, co na rukou mam. Tak nevim, jestli je to jen nezvyk anebo jsou proste udelane spatne. Za 2 tydny bych tam mela jit znovu na doplneni a pripadne nejake ozdobeni (ted mam francii)... jen nevim, jestli se mi to zase nebude zdat dobry, tak co pak, to uz s tim nic neudelam.Jestli nemam radeji zajit nekam jinam, kde mi je sundaji a udelaji znova a lepe. Kdyby to nebylo uplne drahe bylo by fan, ale uz je to asi jedno, hlavne bych chtela byt spokojena. Jak douho trva udelani nehtu? Tady to prave trvlo asi 3 hodiny a to mi prijde fakt dost dlouho Nemate nekdo tip co teda podniknout, propadne tip na nehtarku, ktera je sikovna a pomuze mi mit na svatbu krasne nehty??? Diky moc
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: já mám nehty třetí den, jejich udělání trvalo bezmála taky 3 hodiny. Dělala mi je známá, ne žádná profesionálka, ale kdybych to měla oznámkovat, tak dám tak dvojku s puntíkem. Hodně mi vadí, že mi na malíčku a prsteníčku levé ruky sedřela pilníkem kůžičku, tak doufám, že když to budu promazávat, že se to do týdne zacelí. Jinak už jsem i zkoumala fotky nevěst a jejich prstýnkových fotek - úplné detaily na fotkách vidět nejsou, takže pokud se ti nezdá nějaký hrbolek a tak, tak nepanikař.
Odpovědět
Wosk: jestli je máš poprvé,tak je to určitě nezvyk,možná tě to i trošku bolí. Pěkně udělané nehty jsou takové,na kterých není moc vidět,že jsou umělé.tudíž by to neměla být žádná extra tlustá dávka gelu,žádné hrbolky,co nejpřirozenější tvar zakončení. Mě nehtařka nové nehty dělá tak 2h,doplnění zvládá za 1,5h. Akorát já ji mám v Kolíně,v Praze neporadím.Ale asi bych se vyhla vitnamcům,čínanům..
Odpovědět
Wosk: a jestli si zvyklá na krátké nehty,nech si udělat kratší i gelové.Vypadají také dobře,a ty se budeš cítit líp,než v dlouhých pařátech :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky diky moc. Uz si pomalu zvykam, ze mam neco navic a holky v praci mi je prave pochvalily, tak si rikam, ze je to asi jen nezvyk a to, ze jsem si je mozna predstavovala trochu jinak, ale to se do svatby doladi. Diky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky bych se nebála. Pokud chceš, tak je hoď na chcilku do alba vyfocený, ale já si taky myslím, že je to jen nezvyk. Mně na nich nejvíc vadí,že se s nima nemůžu pořádně podrbat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
do alba bych to hodim az vecer, nemam v práci fotak
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: tééééda, moc vám to slušelo! nádhera! a ta loď x-) prostě bomba! šatičky ti úžasně sluší a taky koukám, že budu mít zřejmě lehce podobný účes jako ty :-D (ale ještě to není stopro, pořád vůbec nevím...) holky a dneska se musím pustit do svatbeních novin, teda spíš jen takových stručných infolistů, vůbec se mi nechce... ale dneska už je poslední den tak prostě musím :-D marsee: hodně štěstíčka zítra!!!!! budu na tebe moc myslet a těším na fotóoooo :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ja se take pridavam! Budu na vas nevesty myslet a preji at vam to vse vyjde! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martji: už jsem našla ten dortík, ta brána tam vypadá tak přirozeně a nenápadně, že jsem si jí ani nevyšimla. a tím jak vám to sjelo, tak to vypadá krásně scifi :-) a díky snad vše klapne, ačkoliv jsem docela v klidu, tak jsem zase dneska měla noční můru, opět jsme přišli na obřad pozdě, bez čelenky, bez kytky, ženich pokrčený oblek, zběsilá jízda autem, hrůůůza, nakonec nás zatkla policie (ani už nevím za co) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak mi už máme fotky od profi fotografa,ale zatím je viděl jen manžel, tak zítra sem něco hodím, říkal že jsou krásné. Všem nevěstám které mají zítra svatbu, přeju hodně štěstí a hlavně ať vyjde počasí. Já sem celou dobu byla klidná a až po příchodu ženicha a na zámku když sem přijela a viděla ty kamarády a známé tak sem začala být. A pár známých ani neslyšelo že sme si řekli ano :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Diky :o) Hlavne at je vse v klidu :o), ono to dopadne nastesti dobre. Jen bacha na pripadne zacpy. My puvodne meli pred obradem hodinku fotit. Tim, ze jsme vyjeli pozdeji,tak jsme fotili pouze 20 minut. Ale na obrad jsme dorazili vcas. Jo taky dobra vec je, nachystejte si vse dopredu. Co me se stalo - nachystala jsem si veci na prevleceni a nechala jsem v miste, kde jsem se prevlekala do satu podprsenku,kalhoty a boty. Takze jsem se druhy den musela prevlect do nahradnich sat (ktere jsem vecer nevyuzila) a vykukovala mi bila podprda a mela jsem na sobe svatebni boty (k tmavym satum :o) )
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak jak se těšíte?? :-) zmyzulka-sluníčko už ti vykukuje,určitě budete mít hezky-tak ať vše klapne jak si přeješ a máte na co vzpomínat. ;-) Všem nevěstám hodně štěstí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, díky. Zas tak mladý nejsme, jen tak oba vypadáme .-) Zmyzulka: držím pěsti, ať vyjde počasí. Přeju vám spoustu sluníčka
Odpovědět
Profilova fotka
ili: Moc ti to slušelo a máte krásný fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Všem co mají svatbu o vééékendu přejeme hodně sluníčka a štěsíčko....snad i nám to toho 18 . trošku vyjde...bez deště ... :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak jsem právě dorazila z první zkoušky účesu. Bylo to jen tak nahrubo. V úterý jdu na zkrácení a na melír a vyzkoušíme už finální podobu. Nakonec budu mít stejný účes, jako když Ivanka brala Gotta, tento http://www.tyden.cz/rubriky/lide/svat... tady jsou na fotce, tak ten účes, co má. Místo čelenky budu mít perličky, aby se mi to hodilo k bižu. Takže v úterý nafotím a pochlubím se : )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?