Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: My taky musíme nakoupit ovoce na saláty - asi zítra (jindy už to ani nepůjde vlastně) :o)) A dneska si jedu pro šatyyy :)
Odpovědět
Holky mám bobky z toho počasí :-( Ani nemám deštník a máme to v páátek ...
Odpovědět
Profilova fotka
jani20: no tak být tebou bych se pokusila alespoň nějaký bílý deštník sehnat... ten pátek nevypadá v předpovědích moc dobře... ale jinak náš fotograf mi říkal, že když by moc pršelo tak by přišel to s námi nafotit i odpoledne... a prí když prší tak se to fotí za asistence ještě dalších dvou lidí, kteří drží nad ženichem a nevěstou deštníky a na jeho pokyn je pak daj stranou a udělá se záběr..
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak už mám hoztový kartičky ke stolu a skoro všechny noviny svázaný : ) Jinak těm, co maj svatbu zítra v sobotu přeju hodně štěstí a hlavně počasí bez deště!
Odpovědět
Profilova fotka
jani20: já si deštník taky radši sehnala, sice až na 18.9., ale radši nechci ponechat nic náhodě - na mimibazaru. Ale teď už bych na tvém místě šla jen do salonu, jinak asi tak rychle neseženeš...
Odpovědět
Profilova fotka
Já taky deštník nemám. Budu doufat, že pršet nebude, protože jestli jo, tak se ani nemáme kde fotit. Jinak včera jsem dělala výzdobu na auta, z půlky už jsem hotová. Na mé chci dát středně velkou žlutou mašli doprostřed, ale nevím, co na ženichovo - nenapadá vás něco? Cylindr nechci
Odpovědět
Profilova fotka
white: a co mu udělat jen mašle na zrcátka? Nevím, jak budeš zdobit ostatní auta, tak se těžko radí...
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: to jsme si taky říkali...že to bue krásný den, na který budem krásně vzpomínat... Holky, počasí stojí za starou belu, doufám, že za týden bude líp... Jinak všem co mají svatbu ted přeju krásné počasí aspon an hodiny okolo obřadu......
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Ostatní auta budou mít jen stužky. Na mém a ženichově bude šerpa a na předních klikách ozdoby (kytky, na každé klice jedna). Na šerpu chci na každou stranu dvě až tři kytky a na tu mou doprostřed žlutou mašli a právě nevím, co na to ženichovo, jestli to nechat jen tak bez ničeho ozdobené jen těmi květy.
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme včerejšek úspěšně zvládli. Hudba do kostela vybraná a schválená panem farářem a v restauraci taky vše zařízeno. Včera jsme byli v kostele na nácviku obřadu, holky já se pořád smála jak blbá, nebyla jsem schopná na 3 otázky odpovědět ANO bez toho aniž bych se smála a ani přečíst manželský slib :-N Jestli to tak bude i na obřadu, tak potěš hodiny :-D :-D :-D To se hosté určitě pobaví :-)
Odpovědět
Profilova fotka
white: já bych to asi nechala už být... myslím,žeby tomohlo stačit.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Díky za radu, taky si myslím, že to snad bude stačit...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
white: odlišení budete podle popisu dostatečně, tak proč to ještě něčím doplňovat... zkus to pak třeba nafotit naaranžovaný na autě a dát do alba, ať se můžeme mrknout, jak se ti to povedlo :-)
Odpovědět
tak ja jsem sice o tyden pozdeji, ale destnik uz mame a pomalu zacnu asi shanet takove to teplo koziskove bolerko, jinak umrznu :-(
Odpovědět
Profilova fotka
white: já budu mít na mím a přítelovým autě stejné šerpy, zdobené fialkovýma orchideama, nebudu je ničím rozlišovat, protože na obřad nejedeme současně ale každý zvlášť se svou rodinou, sejdeme se až před radnicí a pak po obřadě stejně nasadneme do jednoho auta společne.. zbytek aut bude mít jenom mašličky na zrcátka nic víc.. jinak volal mi fotograf že se mu to skomplikovalo, takže nás přijde nafotit na obřad a udělá společné fotky s rodinou před radnicí pak pojedeme na oběd a pak si pro nás asi v 14:30 přijde a půjdeme nafotit něco do parku :-S co se dá dělat, alespoň za ten čas co budeme na focení se rozvezou auta a zůstane tam jenom jedno kterým pak bratránek bude rozvážet hosty domů..
Odpovědět
Spetro: a kdo vás fotí? Mě fotograf říkal,že fotit bude dle počasí (máme ho objednaného i na odpo,že přijdede do hotelu),když bude hezky kolem obřadu,tak udělá co nejvíc fotek tam,když ne,tak budeme spoléhat na odpoledne,a když bude super hnusně,tak nejhorší varianta je,že nás vezme do ateliéru. Jinak jsem docela spokojená,zatím,se službama. Volali mi několikrát z hotelu,a ujasnovali si různé detaily,včera sami volali z květinářství ohledně předání květin.docela koukám,jak volají sami od sebe,je to milé a profesionální :-) Zdobení aut: já mám různé,a už na to prdím,svět se z toho nezrhoutí.Na ženichovo auto mám koupené zde z bazaru,a já budu mít na autě srdce z živých kytek,a akorát nevím,zda dát ještě šerpu =-) ,aby to nebylo přeplácené.. a momentálně u mě žádná nervozita,jsem ve stadiu,že už je mi všechno jedno :-D
Odpovědět
Profilova fotka
bef: máme zamluveného p. Vidrnu z Kolína už aspoň 3/4 roku a teď mi volal že bude fotiť jeho kolegyně a že nafotí nejdřív obřad a před radnící společné foto se svatebčany a pak přijde po hostine aby nás dofotila ještě v parku... chce se mi brečet ale vím že je to zbytečné protože už nikoho takhle narychlo neseženu... :-(
Odpovědět
spectra: to je mrcha :-/ noja mam ve finale taky dva, me dfotografka - uzje to nejaky mesic zpet, rekla, ze raut uz fotit nebude tak jsem jeste na vecer sehnala jineho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak mi měli fotografa na celý den,taky přijel malinko se zpožděním protože uvízl v zácpě ale pak fotil úplně všechno.Po obřadě jsme měli oběd a pak jsme kolem třetí odjížděli se fotit. Myslím že je lepší deštník mít sebou,já ho sehnala na poslední zkoušce šatů ve studii za 100 Kč a vzala si k tomu i kabátek s labutěnkou.Když neprší tak vám s ním fotograf může udělat pár fotek,vypadá to hezky.Zima mi byla taky takže chvilkama jsem kabátek měla oblečený,na fotkách vypadal super :-) Tak holky co to máte o víku už se vám to blíží :-)
Odpovědět
Petro: Vidrnu měla před 2roky moje ségra,a taky fotila nějaká ženská,od nich z ateliéru,a fotky dobrý,tak neboj :-)
Odpovědět
Profilova fotka
bef: díky za povzbuzení.. snad to dopadne dobře..
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, konečně se mi podařilo přidat nějaký fotky do alba, ze zkoušek..účes dopadl super, dnešní zkouška líčení až tak ne, představovala jsem si to poněkud jinak, no budu doufat, že v sobotu se to povede líp...když se to vyfotí tak je to dobrý, ale na přirozeným světle to vypadá spíš hnědo šedivě...mělo to být fialový :o/ zítra musím ještě koupit pérka do účesu, vyzvednout šaty, dortíky do výslužek a večer si nechat udělat nehty... počasí sleduju taky pořád, je to takový všelijaký...když vyleze sluníčko tak je teplo, ale dneska fouká hnusnej vítr a je zataženo...tak doufám, že se to do soboty zlepší! Budeme doufat že se počasí umoudří a nebude nám to kazit!!!
Odpovědět
Já jsem poslouchala počasí na CT1 v poledne,a říkaly,že v sobotu by měly být srážky jen ojediněle,a to hlavně na jižní oravě.v Čechách vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, my máme deštníky taky radši připravené, ikdyž doufám, že použiji jen ten můj na focení :o) Dneska jsem si byla pro šatičky, ještě jsem měnila závoj i bolerko :) Šperky jsou krásné, tak nakonec asi využiji jejich korunku místo té mé čelenky. Kabelka taky ok. Tchán dneska přivezl z Moravy nějaké zákusky, koláčky, slané pečivo a perníčky - jsou nádherné. Hodím foto. Já si snad ani neuvědomuji, že se pozítří vdávám :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: Ach jo, to je pořád něco. Přeju, aby to dobře dopadlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky tak s tim fotografem jsem pak ještě mluvila, po obědě přijede ta jeho kolegyně aby nás vyfotila venku, tak jí rovnou řeknu že chci jít do Poděbrat do parku protože je to tam jednak blíž než do Kolína a prostředí je o hodně hezčí.. snad to klapne co se dá dělat.. už jsem si převzala klíče od hájenky kde bude hostina :-) zítra ráno jedu nakoupit, odpoledne se staví v hájence kuchař pro ingredience na knedlíky :-D budeme mít bramborové i houskové k tomu vepřu - zelu.. a se ségrou připravíme tu výzdobu na stoly... marsee1: děkuji a taky budu na tebe myslet aby ti vše dobře dopadlo ;-) vždyť ty budeš kousek v Nymburce jen o den dřív ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky o víkednu budete mít určitě hezky. :-) Já už taky od příštího týdne začnu sledovat předpovědi a bojim, bojim. :-( V sobotu jsem si byla zkusit šaty s botama, půjčila jsem si ještě perelínku aspoň přes ramena, aby mi nebyla zima a v neděli jsem dělala šerpy na auta. Prostřihla jsem si při tom prst a ještě se mi vlastně vyrazil opar,... Bezvadný, ale ještě pořád je do svatby dost času, takže jsem v klidu. :-) Včera jsem byla na melíru a zkoušce účesu,... příští týden kosmetika. No zatím si to užívám.
Odpovědět
Profilova fotka
TAk jsem na Picasa hodila pár dalších fotek - tentokrát od šéfa :o) Mimojiné je tam společná fotečka s role :-D http://picasaweb.google.com/krenkova....
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: Díky :) Obřad máme na Loučeni pak hostinu už na Nepřevázce :)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: fotky moc krásné! a ta brána na začátku je fantastická x-) Martji, a co ten dortík? byl vůbec? jsem ho na žádné fotce nenašla holky a dneska nám přišel deštník - krásné červené srdce x-) je opravdu úžasný (přítel dokonce pronesl že ho bude pak nosit do práce :-. :-D ) ale i přesto doufám, že zůstane nevybalen :)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?