Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ili: Paráda! Moc krásné fotečky! .o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak my jsme dostali celkově 20 tisíc a celkem nám to stačí. Ale je zas fakt, že pokud máte drahou svatbu, tak bych neznámý lidi vyškrtla a radši pozvala třeba ty družičky.
Odpovědět
Profilova fotka
ili: opravdu vám to moc slušelo, krásná svatba :-) jinak jsem ráda, že nám nikdo takhle do svatby nemluví, jedinou nepříjemnost ohledně pozvaných co jsem řešila bylo, že jsem odmítla pozvat bratránkovu manželku a pozvala jsem jenom jeho (předtim mi řekl že spolu prakticky už jenom bydlí a že maj oddělený spálně) a nepozvala jsem ji z toho důvodu, že se ta jeho manželka už dlouho nestíká s jeho mámou (tetou) tak jsem tam nechtěla mít žádné nepříjemnosti, protože vím, že by se ty dvě spolu nebavili a teta by to obrečela..
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Co takhle všem vysvětlit, že se vdáváš ty a je to tedy tvůj den, tak ať ti nediktují, co by jak kdo chtěl, atd.? Myslíš, že by to nevzali? Já bych si tohle teda rozhodně nenechala líbit!!!
Odpovědět
Profilova fotka
role: Opravdu vám to moc slušelo, určitě jste měli parádní svatbu. Ještě jednou velká gratulace ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nemyslím si, že je 10tis. NIC!!! No ale rozhodně si můžeš mluvit, do čeho chceš. Takže pokud tam cizí lidi nechceš, tak ne prostě nemusíš pozvat a je to! Nenech si nikým pokazit tvůj velký den :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ili, role: bomba fotky, úžasné! holky byly jste kočky! x-) mitote: družičkovské šaty jsou moc krásné! je super, že to tak dobře dopadlo, moc se povedly :) a s tím tchánem mě to mrzí... snad si to nechá rozmluvit, držím pěsti! a napiš na MS jak to dopadlo s tím pozemkem, jsem zvědavec! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: no bylo to prosím tě v takovém stánku u nás na sídlišti, říkali jsme že chcem svatební ale aby nebyly drahé jako svatební, mám docela dost druhů kytek, chceme ještě 2ks maminkám, 1ks svědkyni a korsáž, moje kytka by mla být 600, koukala jsem jako blázen, fakt.Jestli chceš, můžu ti poradit do IP mitote: ty budeš héééérečka :-D Holky gratuluju k manželství, přeju všechno krásný a jdu mrknout, jestli už máte alba!
Odpovědět
Profilova fotka
role: moc krásné, těším se na víc fotek!
Odpovědět
Profilova fotka
jo holky a hurá sláva, včera jsem si konečně koupila zateplovadlo na svatbu :-D původně jsem měla vybrané krásné bílé sáčko z new yorkeru (vím, že to mám stopro blbě napsané), ale nakonec hugo rozhodl, že sáčko bude mít každý (minimálně mamka a myslím, že i teta mají koupené bílé sáčko), tak jsme koupili krásné bílé pončo (a ještě jsem ušetřila :-D ), a to aspoň potom vynosím, protože ponča já miluju x-) tak jsem moc ráda!
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Nemáš : ) Napsalas to dobře. Tak to jste nakoupili skvěle. Já budu mít půjčený kabátek. Pochlub se, foto : )
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky novomanželky a budoucí novomanželky, náš den byl prostě krásný, užasný prostě sen. Všechno nám vyšlo jak sme chtěli a počasí nám taky přálo, hodím se pár fotek od známých, profi budeme mít až v pátek
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
dany84: No krááása. Moc ti to slušelo a těším se na další fotečky : )
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj dany84 moc vám to spolu sluší :-) měli jste hezké počasíčko a musim pochváli výběr šatů, účes i líčení ;-) hodně lásky a štěstíčka :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: jé, máte nádherný dort!!! Kolik vás bude, že máte jedno patro? Jinak pončo je supr nápad, nemáš fotku? dany84: jdu koukat na fotky
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: moc vám to slušelo a...co pan Troška?
Odpovědět
Profilova fotka
děkuju holky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jé, holky, fotku ponča nemám a myslím, že už se to ani nevyplatí fotit, tož potom ukážu až v akci :-D manzelinka: díky, na dortík se hrozně moc těším :-) a budou to dvě patra, na velkém srdíčku je ještě jedno o kapánek menší,... teď už nevím kolik říkal, že to bude kilo, ale bude pro 60 lidí, takže bude určitě óóóbr :-D dany: jůůů, moc vám to slušelo! taky přeju hodně lásky! :-) (a foto s Troškou - super :-D)
Odpovědět
Profilova fotka
Zmyzulka: děkuji máme i s laurinovou ale já ne, nás fotil fotograf a svatebčané se sní zatím fotili, jinak troška super, hodný a řekl nám ať nám to vydrží aspoň 2 roky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84-gratuluji ke svatbě,moc vám to slušelo white_tie-oblékali jsme se oba u nás ale já zvlášť takže mě ženich viděl až ve svatebních šatech
Odpovědět
Profilova fotka
dany: to je ale vtipálek :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jinak Ili,marti, role byli ste krásné nevěsty. a ti co mají svtabu tento víken přeju aby vám to vyšlo tak jako nám.Prostě aby to byl krásný den, na který nezapomenete.Jinak Vám to závidím, kdybych mohla hned si to zopakuju. Prostě nádhera. Marti a co balon u nás byl a byl to krásný zážitek když prasknul,a děti pak měli zábavu když je praskali. Jinka byl i ohňostroj, krásný :-) Pouštěli sme lampion, byl i unos, prostě všechno nádherné. Ta příprava stálo za to :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já to všem co to mají před sebou nezávidím :-D Byl to nádherný den ale jak jsme se s manželem shodli jsme rádi že už to máme za sebou a už budeme jen vzpomínat :-) Bylo to hodně náročné
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: chci se tě zeptat na ty lampiony.. máme jich 5ks koupených, je to lehký je poskládat? viděla jsem zběžně návod... i jste na ně psali přání nebo jenom pouštěli? já myslím že v 22hod už budou všichni pod obraz takže to vypustíme bez psaní :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ili08,dany84: krásné nevěsty, slušelo vám to. Přeji jen to nej do manželství My to teda máme s manželem taky tak, že sice vzpomínáme na krásný den, ale už bysme neopakovali. Jak říká ili08: Hodně náročný den. :-) Teď konečně normální život.
Odpovědět
Profilova fotka
my sme měli jen jeden, neni to těžké jen se zapáli ten čtvereček a musí se to celé držet aby ten horky vzduch nafouknul ten lampion,a trošku to trvá, pár minut určitě než vám vzlítne. No chvilku si ho budete muset podržet, jinak mi sme ho poštěli kolem půlnoci a super
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka, zmyzulka, marsee: děkujuuuu :-) Další fotky budou dnes.
Odpovědět
Profilova fotka
spousta nevěst co jsem slyšela tak říkali , že si to moc neužili, že se líp bavili na cizí svtabě,ale to já říct nemůžu. Fakt bych si to zopakoval ještě jednou. Nervozita nebyla, od rána bylo všechno super, sluníčko nám svítilo,a nervozita byla až když jsem uviděla manžela jak jde ke mě s kytkou a pak když sme dojeli na obřad a já sem viděla plno těch známých tak to sem byla nervozní ale jinak vůbec ne, nějak mi pořád nedocházelo že se vdávám. Jedině co se stalo tak mi strhli 500,- ze zálohy na šaty, že byli špinavé Jídlo krásně stačilo na rautu, zbytečně nic nezbylo ani nechybělo, pilo se, my sme teda měli otveřný účet a 20l vína 3 l slivovice sme měli vlastní, jnak sme všechno platili.
Odpovědět
Profilova fotka
co se týká ceny a počtu lidí, tak sme měli 35 lidí na oběd a pak cca 20 večer, tak přes 50 lidí. Cena za jídlo vč. rautu , pití , 27 x ubytování : 45.000,- jako krásná cena Celková cena za svatbu : 82.500,- ( hostina, šaty, prstýnky........ )
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: kdyz tak mi pisni do IP ty kvetiny (snad to nebude druhy konec prahy ;-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?