Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem vám popřála do nového roku, ale to já se tady jistě ještě objevím :o) Jsem v tom posílání přáníček, tak jsem to vzala jedním vrzem :-D Včera Luboš žádal mamku o mou ruku, moc se to povedlo. Žádal i bráchu, všechno se to zapilo a je vše připravené k tomu, abych jim dneska oznámila ještě termín :o)
Odpovědět
ta toje super, mi uz vcera slavili vanocu u tchyne a tchana, byloto super, dostala jsem od tchyne nahrdelni a nausnice z pravych perel tak mam v umyslu to nechat na svatbu..i kdyz dnes jsem s nimi omylem spala,vytuhla jse u televize a nahrdelnik zustal name :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak hlavně že to náhrdelník přežil a bude na svatbu - to budeš mít moc pěkný ;-)
Odpovědět
Ahoj holky,přeji Vám krásné prožití svátků vánočních a hodně štěstí v novém roce -a ať se nám svatby vydaří ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky přeji krásné svátky, hlavně v klidu a pohodě v okruhu svých nejbližších a v novém roce kromě zdraví, štěstí a lásky příjemné svatební přípravy :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jaký byl Ježíšek, nadělil? :-) Já včera dávala mamce a bráchovi to vánoční přáníčko s oznámením svatby (mám to v albu). Nejdřív mě pěkně rozhodili, ptz byli tak v šoku, že mi na to skoro nic neřekli. Čekala jsem úplně jinou reakci (aspoň od mamky) a bylo mi to až líto. Čekala jsem obejmutí, pusu... podobně jako to bylo s přítelovou mamkou. Brácha to musel zapít, máma rozdejchávala, ale jako byli rádi. Večer pak za mnou máma přišla, tak jsem ji ukázala botky, prádlo, nějaké ty věci, co máme a bylo dobře... No takže rodinka, která bude přítomna na svatbě už to ví.
Odpovědět
marsee: uf, to by me taky asi ranilo :-D ale aspon ze se to pak urovnalo...me rodice to vi a pomahaji planovat a nakupovat, mama se z toho raduje, tata asi taky...pritelovi rodice - no jeho mamka to mozna tusi, tata mozna taky ale ten je zasadne proti jakymkooiv svatbam...je zenaty a ma dve milenky ]-( jinak jezura byl hodne stedry: od mych rodicu jsme dostali oba snowboardy, luky nejaky drobnosti pak uz jen, ja jeste teda obleceni od Hilfigera, ocni stiny Chanel :-* , a tak....od tety mame kameru, od jeho rodicu sadu hranateho nadobi, meteostanici a nejake drobnosti a luky mi dal tancici podlozku - napichnes na telku, vyberes hudbbu, litaj sipky na telce a tancujes jak magor :-D a pak nejake drobnosti a ja lukymu dala boty an snowboardm, vodarnu a tak...takze jezura super
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to jste měli teda hodně štědrého Ježíška :-) My na tu svatbu musíme škudlit penízky, jak to jen jde a půjde. Dostala jsem teda botičky a prádlo, od přítele ještě parfém - takže to mám dárečky a zároveň "vybavení" na svatbu :o) Vlastně jsme dostali od mamky i od budoucího tchána :) nějaké korunky, tak si je dáme do obálky a pořídíme za ně něco na výzdobu apod. - nejspíš za ně zaplatíme zálohu na pronájem restaurace. Pro náš den jsme dostali vlastně ještě ty sklenice na hostinu - už se pracuje na rytí jména a data (to zařizuje přítelova mamka). Jinak jsme si dali nebo dostali nějaké oblečení - radost mám z fialového topíku na ples, ke kterému dostal přítel košili i s kravatou. Už se těším na duben, kdy mám svátek a přítel narozky - to si totiž budeme přát další věci na září :) No a pak ještě v červenci mám norozeniny, tak to bych mohla dostat třeba penízky na zkoušku účesu a líčení nebo na nějaké věci do vlasů, ještě nevím, co bude potřeba. Rozhodně ale poprosíme rodinku, ať nám nepořizuje nějaké zbytečné věci, ale raději přidá na důležité drobnosti pro svatbu.
Odpovědět
marsee: my tonhodlame taky porizovat postupne, takove ty velke palky jako jidlo bude platit asi ma mamka a lukasova mamka treba napece...jinak my jsme schopni mesicne odlozit cca 5000,- takze bychom to meli zvladnout nejak poplatit ;-) ja si ted budu objednavat spodni pradlo na svatbu za penizky od jeziska - babicky a dedecka :-D tak uz se tesim jak mala...jinak mam nakoupene puncosky z prahy po 59kacka, slevnene ze 300,- :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nevím proč, ale na prádlo jsem se taky moc těšila. Vůbec asi všeobecně si ráda kupuju spodní prádlo :o) A přítel začal chodit se mnou, taky se mu to líbí :o)) U výběru prádla pod šaty tedy nemohl chybět :-D Tak ať dobře vybereš ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Jo a doufám, že nám vyjde počasí a punčochy nebudu muset mít - nenosím je zrovna moc ráda :-S
Odpovědět
marsee: ja ho mam vyhlidle po netu - podprsenku, protoze nemam korzetova saty a potrebuji raminka za krk a zapinani dolu do krize a to jsem v obchodech nenasla... me ty samodrzici puncochy teda nevadi, ja si je vezmu urco...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: A zkusila si nějaký obchod s italským prádlem - Lormar, Sielei, ...? Tam takové podprsenky mají. Já si variabilní kupovala pod jeden dres a měli tam i výběr od těchto značek. Já si punčochy (samodržící a klidně sebevíc krásnější) beru jen v nejnutnějším případě, nemám je ráda prostě no.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, koukala jsem teď na fotky ze srazu, který měly nevěsty. Některé už tam byly s bříškama nebo s miminkama. To se musíme pak taky sejít, musí to být sranda. Já bych se klidně sešla i před svatbou, jistě bysme pokecaly, ale nevím, zda by byl zájem a bylo to reálné, když jsme každá z jiného konce republiky.
Odpovědět
ja nevim kde v brne je lormar nebo sielei... :-( ja ji naslana na netu v eshoípu Venive. Ja mela teda vcera puncosky vcera poprve a cely den a v pohode :-) jinak ja jsem pro slezinu, dite nemam ale mam psa :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nebojíš se objednat ho po netu? Já teda taky objednávala, ale pokud je to třeba italská podprsenka...vím, že musím mít velikost 3, jinak mám ale 2. Však to by nevadilo, sejdeme se zatím bez dítek a potom třeba s nima, pokud někdo budete plánovat.
Odpovědět
marsee: no jo ale odkud jsi? ja mam vzdy jednicku, nejmensi velikost :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Z Mladé Boleslavi. Aha, tak to jo, to budeš mít s tou velikostí jednoduché.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ty jsi z Brna... no to je pěkný kousek teda :)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já doma dostala nějaké věci do domácnosti a pak drobnosti, knížky, kosmetiku a tak. A s přítelem se uvidíme až zítra. Domluvily jsme se, že si dáme v lednu výlet do Tropical Insel jestli vám to něco říká. Jinak já jsem taky pro nějakou slezinu, hlavně když bude v Brně :-D :-D Už jsem byla zkoušet šaty, moc jsem toho nestihla, ale celkem bych si vybrala. A už jsem našla ty moje od Maggie, mají je někde u Olmíku, tak si tam v lednu zajedu.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Ahoj, Tropical Island mi něco říká, ale ještě jsme tam nebyli :o)) To budete mít pěkný výlet. Sleziny v Brně se asi nezúčastním, ale pokud by byla někde blíže MB nebo blíž Prahy, rozhodně bych přijela ;-) Můžeme vymyslet něco na půl cesty :) Šaty, co máš v albu, jsou pěkné, sluší ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Děkuju, měla jsem strach, že mi nic nebude slušet. Je to super pocit, ale trochu mám obavy jak se v nich bude trsat, je to strašný nezvyk. Tak třeba snad vymyslíme nějaký střed kde by jsme se všichni mohli setkat :-)
Odpovědět
tak mi budem pristi tyden ve stare boleslavi :-D jinak sraz v brne taky jsem pro :-D jj ja to mam lehke vzty to nejmensi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: A budeš mít nějaké šaty na převlečení (nějaké, ve ktrých by se lépe trsalo)? :o) mitote: Jo? To je kousek od Mladé :o) Co tady budete provádět? Jinak já taky nemám žádné velké prsa, ale do áčka se teda nevejdu...
Odpovědět
marsee: luky tma ma babicku, dedecka, stryce, tetu, sestrenku, tri bratranky, milion dalsich tet a asi se tma pristi rok odstehuje i maminka - ma tchynulka...jezdime tam v lete a o vanocich a na ruzne narozky, oslavy a tak... jinak ja si vymyslela saty na prevleceni, necham si je usit tam odkud mam saty, stejne tak saty pro druzicky... najednou me cosi osvitilo a presne jsem vedela jake sty na prevleceni...tak je uchovavma v pameti abych to v breznu domluvila :-D jo tak to ja jednu dobu mela co delat abych v tech Ackach vubec neco bylo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Fakt? Hele tak to se někdy můžeme sťuknout :o) Nj, já přibrala asi 4 kila tak nějak v průběhu toho, co jsem s přítelem - prsa mi teď nějak vyrpstly, že mi lezou z béčkových podprsenek, ale chystám se ty 4 kilča shodit, tak se to zase vrátí :-D Vůbec by mi ale nevadilo, kdyby mi zůstaly. Asi jsi ale celkově taková drobná, tak k čemu větší prsa, že jo.
Odpovědět
jo ja tak yza ten rok s lukym pribrala ]-( to je asi nakazlivy ci co 8-) takze mam ted acka tak akorat naplnena...jinak ja drive mivala i 80B nez jsme onemocnela
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Víš jak, ono na nich nesejde. Pokud nemáš chlapa, kterej je vysloveně horňák, je to fuk. No a i kdyby byl, tak má smůlu :-D Teď jsem si hrála s vtěřinovým lepidlem a opět ho nám na nehtech :-( Chjooo, ale výsledek nevypadá špatně - lepila jsem na sklo srdíčka a kytičky (v albu).
Odpovědět
marsee: ja mam dojem, ze muj je vse, hornak, dolnak, prostrednak a ja nevim co :-D ty si porad hrajes co? s vyzdobou? ja nemam nic ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nj, chlap :o)) Jojo, já si takhle ráda hraju. No a než ty srdíčka a kytky nalepím na všechny kalíšky, budu si hrát hodně dlouho ještě :o)) Až bude nuda, tak něco udělám vždycky. No ale ta asi teď moc nebude, ptz bych se měla šprtat na zkoušky a samozřejmě chodím do práce.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?