Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: to neřeš...vy máte žlutou svatbu? Je to jedno, vývazek je tak detailní záležitost, že bych si s tím nedělala hlavu.My chtěli svatbu zelenou, nakonec zelená nebude, ale vývazky mám zelenobílé a polštářek taky, předělávat to už nebudu....v závěru je to pak každýmu šumák ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: už jsme ti na to odepsala v druhé diskuzi :-) mishaeagle: téééda, to už máš za chvilku, ono se to tak strašně blíží, že za chvíli budu taky vdaná :-N My to smrskli na lidi, kteří tam mít prostě chceme, úplný minimum a stejně si říkám že v příštím životě se vezmem jinak...jen spolu, někde v přírodě,....
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Teeda, to je něco. Tu rozlučku bych neřešila, mě taky dvě holky nepřišly, ptz jim do toho něco vlezlo, ale tak to není tak podstatné. Spíš tu obsluhu nějak vyřešit. Máš někoho v záloze? zmyzulka: Asi bych volila jen bílé vývazky, než ty žluté. např. na té červené by to asi opravdu nevypadalo nejlépe. mishaeagle: Tak to už máš za pár - ať vše vyjde dle vašich představ :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, potřebuju se na něco zeptat. Máme fotografa na cca 3,5 h, přípravy fotit nebude. Máme mu objednávat jídlo na hostině, nebo mu máme jen platit pití? Vůbec nevím, je mi blbé mu jídlo nenabídnout, na druhou stranu jestli bude fotit, nebude mít čas jíst a říkal že většinou se nafotí jen počátek hostiny....
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: My sice fotografku na hostinu už mít nebudeme, ale kameramana jo a toho normálně posadíme ke stolu a samozřejmě bude mít i oběd. Nenechala bych ho tam jen tak sedět. U jídla jako takového nás totiž asi stejně točit nebude. Už jen ze slušnosti je normálně počítán jako host.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: tomu rozumím, jenže nás bude 15 :-D tak aby se necítil hloupě, stolovat tam s "cizími" a v takovém počtu, navíc, pokud bude fotit třeba jen do polévky, tak tu fotit bude, a pak už asi ne.... Není to z důvodu, že bychom nedali 400kč na jídlo :-D to vůbec ne, jen prostě aby se necítil divně, když nás je tolik, kolik je a aby z toho nebylo faux pas
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Právě, že náhradnici nemám, tak teď budu muset někoho sehnat : ( Mitote: líčení je hezký, sluší ti to manzelinka: já bych mu jídlo dala, buď si ho vezme nebo ne : )
Odpovědět
Profilova fotka
white: asi jo, viď....když ne, zbyde, co se děje.....ale nebude to trapný když mu začne kručet v břiše :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Nevím, zda to ještě budeš číst, ale super, že vše takhle jde. Jinak já kolem křesla s balonem taky chodím po špičkách :o) Museli jsme ho ještě lepit - vada materiálu, ale povedlo se :o) Já se tu ještě asi zítra na chvíli stavím... ale kdybyste tu víkendové byly dnes naposled, tak přeji taky hodně štěstí a ať vše vyjde!!! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Sluší! :o) Myslím, že si intenzitu dovedu představit, určitě to bude ve finále super :o)
Odpovědět
martja, white: dekuji :-) citila jsem se v tom skvele, teda zkouska i naostro dohroamdy za tacek ale jo takto bych se samam nikdy nenalicila :-D
Odpovědět
ahoj všem, máte to holky za pár, tak vám přeju, moc si to užijte, je to vážně super den :-) moje doporučení - hlavně se ten den zkuste nenervovat a vše s úsměvem
Odpovědět
Článek se načítá
acimeda: pozde uz tyden nervuju :-D
Odpovědět
mitote: neblázni, není proč, všechno bude dobré. uvidíš...vždyt máš ještě 14 dní do svatby :-)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata má být nevěsta na hostině po pravici nebo po levici? :o) Já bych docela ráda po levici, protože jsem levačka :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja-já myslím že nevěsta sedí po pravici ženicha,aspoň mi to tak mít budeme. Tak holky hodně štěstí nám všem,ať se nám to vydaří přesně podle představ :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky ja jsem tez premyslela jak to udelat s fotografem a kameramanem a obedem, obou se zeptame jeslti budou chtit jidlo tak jim samozrejme nechame udelat, ale rozhodne nebudou sedet s nami u stolu, pujdou normalne do restaurace... martja: ja myslim ze nevesta ma byt po pravici, ale nakonec kdyz budes sedet v levo, tak to tak bude :o)
Odpovědět
acimedaca: me to teda neprijde moc na to kolik toho byva zaridit :.D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak před půl hodinou jsem konečně dodělala výzdobu na auto :o) Ufffff a doteď jsme uklízeli, protože ráno přijedou rodiče .o)
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky, včera jsem si zašla udělat melíry a doma jsem zjistila, že současná barva neodpovídá clip in vláskům na kterých je melír blonďatý :-( a já mám pramínky do bíla :-( tak nevím jestli mám ještě zajít ke kadeřnici co mě bude česat se jí ukázat, jestli ten vybraný účes vůbec půjde udělat... asi bych měla že?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak dneska máme poslední den před svatbou. Máme toho dost. Dokoupit zeleninu na raut, vyměnit v bance drobné za bankovky, dojet pro dort, dovézt výzdobu a dort do restaurace, vyzvednout šaty, zabalit dceři a dovézt jí k tchýni, protože tam bude spinkat. Pak večer jsme chtěli jít na véču a ještě si musím udělat nehty. Tak nevím jak to stihnem! spetra: asi bych být tebou zašla za tou kadeřnicí a zeptala se, ať máš klídek. :-) Ale já si myslím, že to nevadí. Bude to vypadat jako dvoubarevný melír. :-)
Odpovědět
martja: ty si připravuješ výzdobu dopředu? :-) Mám totiž umělou kytici a klobouk (vyrobený) a k tomu 2 role organzy a mám pořád představu, že to nějak splácám za půl hoďky den před svatbou :-D Rodina mi teda radila, že to mám udělat už teď, ale nevím na co, vždyť to nějak přidělám na auto a organzu jen natáhnu a uchytím..., ale možná to není špatný nápad :-D Jinak holky, co to máte teď o víkendu, přeju ať jste v klidu a váš den se vydaří podle vašich snů, myslím, že vám vyjde i super počasí - čož my, co máme za týden, ještě vůbec nemáme jisté.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz, role: Holky, na zítřek vám přeji krásné počasí, hodně štěstíčka a především poklidnou atmosféru. Ať vše vyjde podle vašich představ ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spetra27: Radši bych zašla ke kadeřnici, ať na tebe jukne a případně s barvou něco vykoumá...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to znám, já to mám přesně to samý. Taky bych se tak sama nenalíčila. Já mám dvě zkoušky + v den svatby za 800Kč a jsem moc spokojená. A to mi aj vyčištila pleť a dala domů krémíky a blbostičky, čím si tu pleť mám do svatby čistit : ) martja_sgcz: Marti, má sedět po pravici. role: No teda, to je toho docela dost, ale obávám se, že u nás to bude to samý. Jinak všem, co maj teď v nejbližší době svatbu přeju, aby se vyvedla přesně podle vašich představ. : ) U nás se to všechno začíná pěkně kazit, zítra mám mít rozlučku a mám průjem jako hrom a malej teplotu a vypadá toi, že je nemocný, tak doufám, že do svatby (já bych byla ráda ok do zítřka) budem všichni ok.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky, co mate svatbu zitra a v sobotu, preju vam at vam to vyjde, vsechno tak jak jste si predstavovali, at mate hezke pocasicko a pokud mozno co nejmin nerviku :o) tesim se na fotecky!
Odpovědět
Profilova fotka
role: Já toho už moc nemám, v zásadě udělat výslužky a občerstvení na ráno, naškrobit stojáček u bolérka, nechat umýt auto :o), vyzvednou kytky do restaurace a vše tam dovést. Ještě budeme stavět bránu, aby ráno byla nachystaná na místě srazu. Jo ještě musím od svědka vyzvednou svatební noviny co nám je tisk a nějak "sešít". jani: No člověče, za půl hodiny u mě ani náhodou. Než jsem třeba jen svázala šerpy k sobě, aby to dobře vypadalo, přišila k tomu přísavky, a pak jsem dělala ještě ve dvou místech na každé straně kytky, které taky jsou přísavkami. A teď to vše na dvě auta a pak mašle na kliky... To všechno jsem připravovala během 2 večerů (což ty asi máš již připravené) a včera to dávala dokupy tak 3 hoďky - ale je fakt, že jsem dodělávala ještě mašle :o) Sakra, sakra... my se nenajíme, když budu po jeho pravici. On pravák, já levák. Netuším, jak ho třeba takhle krmit :o/ Tyhle tradice jsou naprd! No ještě se poradíme v restauraci, zda to fakt nejde obráceně :o)
Odpovědět
white: takze to neni az tak moc tacek :-) no i kdyz ja tise doufala v nejakou slevicku kdyz jsme snad deset let kamosi, ale co s da delat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, právě jsme odeslali poslední oznámení, naplnila jsem sáčky a košíček pro družičku okvětními plátky, připravila do krabičky plátky na stoly a můžem začít pracovat na novinách (snad už je dokončíme). No a večer šupky dupky do práce na noční....
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Marti, myslím, že to vůbec vadit nebude, když nebudeš sedět po jeho pravici. Já osobně bych se vykašlala na tradice, hlavně, aby se vám sedělo pohodlně. mitote: Ne, určitě není. Já doufám ve slevu u kadeřnice, je to známá, ale už mi řekla, že zkoušku budu mít zadarmo, mám ji zítra, takže aspoň tak. : ) marsee1: No ty jsi rychlík, já oznámka ještě všechny rozdaný bohužel nemám : ( Ale svatbu máme týden po vás, takže do příštího týdne to musím všechno rozdat. Něco málo ještě rozdám na rozlučce a zbytek holt pošlu poštou.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?