Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak my mame spolecny penize od ty doby co spolu bydlime, coz je uz 5 let...mame sice kazdy svuj ucet, kvuli vyplate, kterou nam nemuzou posilat na jeden ucet, ale delame to tak, ze z pritelove vyplaty platime najem a jine provozni veci a moje vyplata se setri, protoze vydelavam vic. Kazdej mame svoji svobodu, svym zpusobem, i kdyz penizky jsou spolecny, kdyz neco jeden nebo druhej chcem, tak si to proste koupime a druhej to nezkouma...me to tak naprosto vyhovuje.
Odpovědět
Profilova fotka
white: jojo taky máme jen na hostinu nakonec, ale musím ty 4 kousky opravit. Jinak se nám nabídl jeden známý, že bude vozit a dále asi domluvíme minibus od taxislužby (jen musíme potvrdit), že s nimi budeme jezdit, aby se domluvili s řidiči, aby ten den byli připraveni. Tak to snad nějak bude. Teď zjišťuji, zda jsou lidi ochotni zaplatit případný rozdíl odhadnuté ceny a finální ceny při placení.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Jeli jsme do Květné (Uh.Brod). S penízkama souhlas ;-) Jinak jsem včera rozdala poslesní koláčky, dneska ještě odešleme posledních asi 5 oznámení a je to všechno :o) Odpolko jdu s bráchou na zk obleku (budou mu ho lehce upravovat), s tchánem koupit košili na převlečení a musíme domluvit schůzku na zámku. Jo a taky se musím objednat ke kadeř na barvu a zavolat do salonu, že bych chtěla změnit závoj :-D Jsem hrozná...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Marti, a vy to máte někde daleko, že by nemohli někteří počkat, až se odveze jedna várka a pak by se odvezla druhá várka lidí?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: nejsi hrozná, já sem měnila šaty a taky závoj :-)
Odpovědět
Žijeme spolu 5 let a společné peníze nás teda nenapadly zatím ani jednoho. Prostě některé výdaje se platí z manželova účtu (elektrika, plyn, voda, auto), některé z mého (úvěr na bydlení, běžné nákupy). Každý zvlášť si platíme svoje koníčky, oblečení atd. a pokud jsme třeba spolu na dovolené apod. tak prostě jednou platí jeden, jindy druhý... nikdy jsme s tím neměli problém. Stejně jako když jednomu peníze chybí (většinou mně :-) ), tak mu prostě druhý přispěje a nějaké vracení neřešíme.
Odpovědět
Profilova fotka
tak koukám že téma peníze tady vede, já bych to neřešila, každý to má podle toho jak mu to vyhovuje. A myslím že je lepší téma svatba než peníze :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: Souhlas :o) Přítelova mamka nám sehnala svatební slivku a nechalu udělat i etiketky (mám v albu).
Odpovědět
Ahoj holky, tak u nás se taky neřeší moje - tvoje. Záleží, ale na každém jak si to zařídí. My máme společný účet. Mám sice ještě podnikatelský kam mi chodí výplata, ale jakmile zaplatím všechny výdaje (sociální, zdravotní, telefon, penzíjko, životku) tak přeposílám peníze na náš společný účet.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už jsem se začala trochu hýbat. Svatební kniha je hotová, noviny, vývazky a kartičky ke stolu taky. Dnes jsem začala dělat na výzdobě auta - na kliky nevěsty a ženicha dáme takový žlutý "kytičky z organzy" - foto v albu a na kapotu šerpu, tu teprv budu dělat.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Tak to jsi dobrá. My pořád ještě nemáme svatební noviny hotové. Už doděláváme jen maličkosti, ale ty zaberou nejvíce času. Snad je během dneška a zítřka doděláme, abychom to mohli vytisknout a svázat.
Odpovědět
Profilova fotka
Vy toho napovídáte holky :-) Počasí je děsné, doufám, že se to ješět vybere... Tak co vy 4.9., to už to máte za momentík :-)) Škoda že to tu není stejné jako na MK a MS, špatně už se tu orientuju
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee1: No vy už to máte za dveřma. : ) Mě připadne, že furt nic nemáme hotovýho. manzelinka: Co je to MK a MS? Napovídaly toho holky hromadu :D
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Jojo, už to je za pár, hrozně to uteklo :)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No právě, a já z toho mám neskutečnou hrůzu. Teď jsem si sepsala, co ještě musíme udělat a zblázním se z toho. Ani oznámení nemáme pořád všechno rozdaný : (
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Buď v klidu, my ho taky dorozešleme a dorozdáme až dneska a to se berem dřív, jak ty :o)
Odpovědět
Profilova fotka
děvčata to chce kliííííd :o) Já se tu snažím uklízet, no děs... Večer snad dodělám tu výzdobu na auta. Jen nevím, ještě jak připevnit tu šerpu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
TAk pro mne dobrá zpráva k řidiči osobáku máme zajištěn jeden minibus na 4 hoďky za 2500, v ceně 150 km :o) Juchůůů! White: Praha je právě moc velká, je to fakt problém. A ještě to máme těsně za Prahou, takže v noci nejezdí MHD.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: No jo, tobě se to řekne. Právě mi odřekla holčina obsluhu a dvě kámošky, že nepřijdou na rozlučku : ( martja_sgcz: Marti, já myslela, že jste Brno. Mám kámošku a její manžel má dopravu, tak kdybys neměla, tak ti můžu dát kontakt a určo za dobrou cenu.
Odpovědět
Profilova fotka
white: Jsou z Prahy? Jestli můžeš hoď mi prosím kontakt do pošty, děkuji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Marti, tak bohužel už mají ten víkend jinou akci : (
Odpovědět
Profilova fotka
white: I tak děkuji za poptání :o)
Odpovědět
Profilova fotka
white: MS - modrá střecha MK - modrý koník :-) martja: tak to je super! řidiče už snad hravě seženete :-) ale stejně je to hnus takhle na poslední chvíli odříct ]-( to bych asi pěkně zuřila aj když jsem jinak docela mírumilovná bytost...
Odpovědět
Profilova fotka
white: jak píše zmyzulka ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já mám sto chutí vyprdnout se na vývazky... sice už jich pár udělaných mám, ale teď mi přijde blbé, že jsou laděné do žluta.... tak si říkám jestli není blbé když budou lidi nějak barevně oblečení jim tam cpát žlutý vývazek (protože třeba vím, že sestra si dala práci s tím aby byla celá sladěná do černo-červena a cpát jí tam ještě žlutou?) nebo koupím bílou mašličku a udělám je jenom v bílé... nebo já nevím... čím víc se to blíží, tím víc nechápu proč se zabývám takovýma zbytečnýma prkotinama :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak já bych taky přispěla se svou troškou do mlýna - jsem zářijová nevěsta, 3. 9. 2010, takže je to už pozítří, dneska si jdu vyzvednout upravené šatky do salonu... :-) Všem hodně štěstí!
Odpovědět
Profilova fotka
tak já se pro dnešek loučím, přeju všem nevěstám , které mají v pátek a v sobotu svatbu ať Vám ten svatební den vyjde podle představ, nenechte si ho nikým pokazit a pořádně si všechno užijte. Snad nám bude svítit sluníčko a když ne tak to nám bude pršet štěstí :-) Ode dneška do pondělí mám dovču tak se pak ozvu.
Odpovědět
Profilova fotka
ještě odkaz pro martju, máme hotovo, balon je nafouknutý :-)
Odpovědět
tak mam po zkousce liceni, jsem spokojena, je to vyrazne, svetle zelena s bilou a cernou :-) jeste aby ne za ty prachy :-D
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?