Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Ahoj holky, taky přeji všem těm, které máte svatbu tento týden, hodně štěstíčka, krásnou svatbu, nádherné počasí ;-) a ať se Vám vydaří vše tak, jak jste si přály a naplánovaly :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: jéj, promiň, nevim proč jsem si myslela, že máš taky až ten další týden... 8-) a bude určitě líp, má se malinko oteplit, tak snad to tak fakt bude :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já se zrovna vrátila z finální zkoušky šatů a zrovna jsem si zarezervovala deštník a místo bolérka budu mít kabátek s labutěnkou-vypadá fakt hezky.Tak jen doufám že se dneska max.zítra vyprší a v pátek už budeme mít hezky-když bude zamračeno tak hlavně ať neprší-po 18.00ať klidně začne :-D Jinak nevím čím to je ale úplně mě nervy opustili,jsem naprosto v klidu a pohodě tak doufám že to vydrří
Odpovědět
Profilova fotka
Ili, jé vidíš, to mi připomíná, že ještě musím objednat deštníky. přemýšlím nad těma průhlednýma a nebo na společným srdcovým, ale asi bude lepší když budeme mít každý svůj...
Odpovědět
Profilova fotka
Ili08: To víš že se to vyprší teď a v pátek bude jen super počasí!:-) Sice my nemáme obřad venku, ale příchod má být z "terasy"...aby to bylo dokonalé:-) Ale nejdůležitější je věřit, jak se mi potvrdilo teď v sobotu kdy se vdávala má spolužačka...ještě ráno u nich doma byla tak napůl smutná že počasí je špatné a určo začne pršet - měli to venku - a naopak, když si řekli ano tak v ten okamžík vysvitlo sluníčko:-D Jinak pevné nervy všem co to máte také před sebou:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste se teda pěkně rozjely. Mě už chytá docela deprese, nic není zařízené a hotové a už z toho začínám mít celkem stresy. V pátek mě čeká rozlučka, tak jsem zvědavá
Odpovědět
Já si také nechávala dělat nový pas kvůli svatebce :-| Chceme se vejít do 14 tisíc za jednoho a jet hned po svatbě, nebo max týden po ní, takže zvažujeme tunisko, egypt...trochu se bojím, abychom se za tuto cenu nespálili. Jinak nad deštníkem také uvažuju 8-)
Odpovědět
White_tie: já taky ještě všechno nemám, ale teď vedou přípravy na státnice, jednu mám teď v pátek, druhou tři dny před svatbou:-D Takže se učím učím učím a svatbu vyřizuju tak nějak v mezičase :-D Hele, tušíte někdo, jestli hnedka po svatbě (hned po obřadu) dostanu nějaký náhradní doklad nebo potvrzení o sňatku? Protože já mám svatbu v sobotu a hned v pondělí nebo úterý musím k zápisu ke studiu, kde po mě chtějí platný občanský průkaz - a ten bude jednak odstřižený, a za druhé na něm bude ještě starý jméno, a já se přece musím zapsat s novým :-D
Odpovědět
tak kyticky zarizeny, mam radost :-) vsechno bude z lilii long, takze: kytka pro me, 2 kytky pro maminky, jedna pro babiccku, 2 pro druzicky, 1 pro svedkyni, 30 myrt, korsaz, vetsi myrta pro svedka, kytkove srdce na auto, velka kytka na stul, dve malinken na stoly...celkova cena max kdyz to pry premrsti 2300,- :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ha spamerky :-D jani20: S tím počasím si mi to přímo vzala z ruky... Jestli bude tak hnusně a zima jako je dnes, tak to abych začla shánět nějaký kabát :-D Chichi a hosté nás asi budou nenávidět, ptž spaní mají v chatkách v kempu 8-) Ale miláček je optimista (nebo potvora?) a tvrdí - nebooooj bude krásně a teplo ]-( kkoudelka: Můj přítel to bere velmi podobně, takže upřímnou soustrast. :) Když bylo nejhůř, tak jsem se uklidňovala tím, že nejdůležitější je mít zajištěnou matriku a svědky - nic víc k tomu, abychom se vzali nepotřebujem. ;-) A pořád se snažím myslet na to, že to má být o nás dvou a ne o tom, aby to bylo jen hezké a dobře zorganizované. Nejtrapnější je, že mě k tomu dovedl až fillm Sex ve městě. :-| Naštěstí většinu věcí už mám hotovou :-D white_tie: Pěknou rozlučku, já to mám naplánováno na stejný den :-D Jen nevím, jestli se zadaří... odpadávají mi účastníci. Přidávám se s přáním prvním zářijovým nevěstám - ať to klapne a ať Vám klape i celé manželství ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to je opravdu super cena za všechno.. a z čeho budeš mít kytici? Já zvolila bílé růže a orchidei, pro maminky gerbery a objednala jsem 50 myrt.. a jen za tohle zaplatíme 2 tisíce...
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, taky se pridavam a preju tem co to maji uz tenhle tyden, at vam to vyjde a to pocasi, at se trosku umoudri...kdyby jsme to mely vsichni tady, tak si chrochtame blahem, tu je uz mesic krasne... ja ani nemam pocit jako ze nic nestiham, me jenom vytaci pritelova rodina a ti se asi rozhodli ze me jeste pred svatbou znici, takze to je jedna jobovka od nich za druhou...ale co, ja se nedam, mam tuhej korinek:o)
Odpovědět
Článek se načítá
spectra: vsechno jen lilie long :-) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: a kde se vdáváš jestli to není tajemství? ;-) tady je dnes hrozně ošklivo, už jsme si doma i zatopili :-|
Odpovědět
jo a nechala jsem si obnovit prstynek zasnubni a vypada super uplne jsem zapomnela jak vypadal novy, je to silny rozdil :-) a stalo to stovku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spetra77: vdavam se v Cechach v Litomysli ale ted jsem jeste v Irsku, do Cech letime v patek...ja vim ze je tam hnusne, mamka mi dava predbezne informace, ale pristi tyden by prej melo byt trosku toho babiho leta, tak budeme doufat! mitote: jak obnovit?
Odpovědět
veroussek: no porhodiovat, to jetakova tenka vrstvicka na zlate a kdyz se poskrabe a osoupe tak se muze udelat znovu, je to nekonecny obnovovani a vypada to vzdy jako nove a na zlato to nema vliv
Odpovědět
Profilova fotka
vypadají moc dobře x-) a ta cena je suprová! já byla taky dneska doobjednat kyti pro družičku - bude mi ji hlídat a já s ní potom budu házet - vějířem bych moc daleko totiž nedohodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ehmmm, jsem trubka - to bylo pro mitote
Odpovědět
zmyzulka: ja hazet nebudu ani omylem, jsem sobec a svoiukyticku nikomu nedam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no dyť právě - já taky ne :-D (ačkoliv jsem měla původně názor že kytka je úplně zbytečná a že se jí zbavím hned po obřadu... teď jsem nadšená a svůj vějířek nikomu nedám) a právě proto jsem nechala přidělat tu kytku pro drůžu, kterou pak budu házet :-)
Odpovědět
a druza pred tim nemela kytku? to mi uvazovali ze jeste poskladame nejake rosti, kterym se bude hazet :-D
Odpovědět
Příspěvek byl smazán adminem, protože nesplňoval Pravidla přispívání do fóra.
Profilova fotka
patrik-vy máte svatbu už ve čtvrtek?..Zima není jenom venku ale i u nás doma-celou dobu ležím na pohovce pod dekou-snad se to trochu vybere-hlavně si nenechejme zkazit ničím náladu,počasí se prostě ovlivnit nedá :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: aha a to se da delat i na bily zlato? asi se na to budu muset taky podivat, uz by to chtelo... s tim hazenim, ja jsem nad tim taky premyslela, ale vyresili jsme to tak ze mi pani kvetinarka udela malinkatou verzi my kytky a tu budu hazet :o)
Odpovědět
verousek jojo ja nosim jen bile zlato :-) jj je to supe najednou je prstynek jako nvy, nadherny :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to je super, se na to hned pristi tyden zeptam :o) diky za info
Odpovědět
neni zac, delaj to v kazdem zlatnictvi ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak teď nám bouchla doprava :O( Ku*** já jsem tak naštvaná! :o( a zoufalá zároveň.
Odpovědět
martja: jakto? vzdyt jste mekli tu firmu n?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?