Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Chjo štvou mě tchánovci .o( Prej chtěli dorazit až na obřad, prej žádné zdobení auta, vyzvedávání nevěsty apod :o( A to, že je tam sraz svatebčanů je vůbec nezajímá :o( Vůbec je nenapadne, že se o ty hosty musí někdo postarat :o((
Odpovědět
Profilova fotka
že se v rodině vždycky najde někdo, kdo dělá problémy. :-S U nás teď bylo 14 dní dusno zas kvůli babičce s dědou, který si usmysleli, že nepojedou vůbec.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem konečně hodila fotky ze zkoušky focení (i ty ostatní, které jsou už pak ve většině bez efektů) :o) http://picasaweb.google.com/martjasg/...
Odpovědět
koukala jsem, krasny :-)
Odpovědět
martja: fotečky jsou moooooooc krásný ;-) Tak to s těma tchánovcema Ti nezávidím :-( Tak nám naštěstí nikdo problémy nedělá, teda zatím :-D Snad ani nebude.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jj, fotečky pěkné, ostré, s dobrým světlem... a asi focené dobrým přístrojem...moc pěkně jste pózovali a na svatbě budete profíci jinak...za hodinu zkouška líčení, jsem napnutá jak kšandy!
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak já mám taky rozlučku za sebou a celou neděli jsem z toho pak proležela :-) Lepší teď než takhle dopadnout na svtabě :-) Mám za sebou zkoušku líčení, a jsem moc spokojená. Do středy jsem v práci a od čtvrtka to začne. Moc se těším, ale strašně to uteklo si pamatuju jak sem začala v lednu a už je jen pár dnů do svatby. Jinak nejste sami taky mám menší problémy v rodině ale snad nebudou žádné hádky a všechno dobře dopadne. Nemůže být všechno ideální . Hlavně si to holky musíme užít je to jen náš den , který se pak nebude dát vrátit a nikdo nám ho nemůže pokazit
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to fakt závidím :o) Z naší rodiny bohužel dva strejdové odřekli ze zdravotních důvodů a jedna tedy chce přijet o den dřív, tak jsem sehnala docela pěknou ubytovnu, tak snad to bude OK. clifulka: Tak ať to pěkně vyjde, ale většinou tohle bývá v pohodě. Já ještě zkusím jednou ty vlasy, když už mám závoj :o)
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Já se spíš bojím, že lidi budou remcat (z rodin), že je to moc složité, že tohle a tohle není potřeba a podobně...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no u nás je to taky docela komplikované, já spím u segry, další rodinu u nás doma, přítel u svojí mamky,další rodina u táty a pak se všichni musíme sejít před našim panelákem, tak to bude menší chaoz,ale snad to bude dobré :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, včera na mě padly před spaním nějaké chmury, že nestíhám a ták....a jaké to celé bude, trošku mám z toho obavy.... KONEČNĚ :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už mám po zkoušce líčení, myslím, že to dopadlo dobře, nechtěla jsem žádné speciality, je to jen nástřel, jak to bude vypadat, jestě mě čeká nějaké čištění, maska, peeling, barvení řas, apod. Slečna byla strašně příjemná a pořád by se mnou něco probírala, fakt skvělý první zážitek z kosmetického salonu, cena 120,- ... fotky v albu
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Clifulka: Mrkla jsem na líčení a povedlo se. Jemné a nenásilné. Líbí. :-) Manzelinka: Klíííd. :-D Já to mám stejné. Jeden den mám pocit, že nic nestíhám a druhý jsem v pohodě. :-) I když termín se blíží a přítel má na vše doooost času, čímž mě občas přivádí k šílenství :-D Navíc ještě předěláváme byt... 8-(
Odpovědět
Ilana ... my také předěláváme byt :-D Začínám se děsit počasí, jinak sem celkem v klidu. Až na organizaci celého dne, to mě děsí pořád, máme obřad až ve 2 hodiny a nějak se bojím, jak to odpoledne celé stihneme s tím co máme naplánované...ale hlavně aby nepršeloo
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: hezké jemné líčení, sluší ti a jde k tvému typu Ilana: jé fakt? To já taky.....večer mi přišlo že se mi hroutí "systém" a dnes si říkám "vždyt už to skoro všechno je".....asi nějaké předsvatební blouznění :-D Jinak přítel si koupil oblek minulý víkend, tak bud v klidu :-D máme to den po vás..... jani20 my máme obřad v půl druhý......trošku nevím co s jídlem aby hostům nekručelo v břiše, ale zase aby se nenaobědvali "jinde"...
Odpovědět
ahoj dámy, tak my dneska měli s varhaníkem a na matrice, hudba vybrána, poplatek zaplacen, včera jsme to doladili v restauračce, dneska jsme ještě koupili košili, jo a nesmíme házet rýži kvůli holubům :-D :-D :-D mám vlastně i bižuterii. tak nějak už máme zařízeno, ještě prstýnky zítra vyzvednout a natisknout organizační věci, možná budeme vyrábět i tombolu ;-) akorát potřebuju sepsta semestrálku a fakt nevím, jak na ní. to bude boj
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14 no hurá, skoro vše už máte :-) Co budete holky dávat do výslužky? Stejně je to neuvěřitelné, že.... Jak nám to všem strašně rychle uteklo....
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: My budeme do vysluzek davat kolacky a vse,co mam upekla (je toho hafo :o), ale vse jen sladke :o)) lidicka: parada :o),hlavne, ze to vse jde. Me se dnes ozvali z dopravy,ze preci jen chteji zalohu,tak musim ve stredu jeste na Prahu 6:o/ Ale co je fajn, mame zajistene parkovani na srazu svatebcanu. Mistni divadlo nam dalo povoleni parkovat pres den na jejich pozemku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: já zvažuju nějaké mandle, nebo tak, čokoládky, malý dáreček pro štěstí....ale nevím nevím, chtěla bych něco cenově nízkého :-)
Odpovědět
martja: u me uz remcaj v rodine :-D a pry jeslti se opije lukasova rodina tak se pobije, no nazdar :-| jinak ja mam zitra sraz s kvetinarkou, dohodnem podrobne vse do konce, ted jdu obvolat osvetlovace, zvukare a techniky do divadla...
Odpovědět
manzelinka: my výslužky dávat nebudeme ;-) martja: jj, zatím to jde až moc dobře a hladce, čekám na nějaký kopanec :-D
Odpovědět
tak kulisy, hudba a osvetlova domluveni, tvari se ze ani za to nic nechcou ale asi kazdymu soupnem nejaky ptikilo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14 ani nic podobného?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: jaký osvětlovač?
Odpovědět
My také výslužky dávat nebudeme...naše rodina je z daleka a hostina bude spíš dvou denní párty ;-) . Možná dám někomu, kdo brzy odjede domů, ale jinak ne... Tak koukám, že si všichni vybíráte hudbu, my to máme na zámku a ten pochod tam dělají prostě pořád stejný (varhany) a prý klasika, tak jsem myslela, že to je ten klasický nejznámější nástup. Teď sem se teda trochu vyděsila, ale snad to bude ono :-D
Odpovědět
manzelinka:no mame pree svatbu v divadle ne? musime nam nekdo roznout hlediste a nasvitit jeviste :-D stejne tak ozvucit ty prostory v tech jejich masinach a postavit kulisy :-D
Odpovědět
my dneska byli za varhaníkem, tak nám přehrál jeho repertoár na varhany na svatby... svatební pochody jsem nechtěla, tak máme na příchod takové slavnostní fanfáry, fanfáry máme i na odchod a na prstýnky polibek máme briana adamse (everthing i do), petr hapka (panna a netvor) a ještě elton john (z lvího krále), varhaník super takový mladíček vysmátý fakt bomba, jsme se dostali až na kůr :-D a ještě tam byly okvětní plátky po jiné svatbě ;-) asi měli družičky, no a ten den jsme jediná svatba v klášteře, tak to bude na pohodu ;-)
Odpovědět
my mame vybrane na svatebni slib, ano, polibek a prstynky pisnucku z Lasky nebeske, ale mozna dame Laskou nabeskou na vse i na prichody a gratulace, uvidime :-) u se tesim, kyz se to v divadle nazvuci dobre tak v tech prostorach vstava husi kuze :-D
Odpovědět
Profilova fotka
My hudbu jen na naše nástupy, ty další ještě ne. Natož už udělaný CD. No a to ještě bude přítel dělat ten velkej balon, jehož příprava trvá min. 3 hodiny. To aby si vzal dovolenou už od zítřka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě jsem zapomněla, že jsme dnes dělaly poslední zkoušku účesu a udělala jsem rozhodnutí, že chci patku, že mě ty vyčesané dělají nějak moc starou :-D a když jsme to vyzkoušely, tak to bylo ONO! Malá změna a hned jsem z účesu konečně nadšená :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?