Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Cože?
Odpovědět
Profilova fotka
Už jsem našla tisk, kde jedny vyjdou na 288 Kč, ale furt je to šílenost :o(
Odpovědět
no to teda je to si radsi kup tiskarnu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak u nás v tiskárně chtějí za jakkoli zaplněnou a4 barevně 20 kč. Papír s vyšší gramáží kus 5 kč. Za veškeré svatební tisky jsme dali 1100 - 75 oznámek, 8 menu, 30 pozvánek ke stolu, 60 jmenovek, poděkování rodičům.
Odpovědět
clifuka: to mate levna oznamka, nas 100 oznamek a 100 karticek vyslo na 5400,- s 20% slevou, bez slevy to byo skoro 7 tacu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: však já vím, žes to měla hrozně drahý. My jsme chtěli trochu ušetřit. Grafiku dělal brácha, dal nám na výběr z cca 5 variant, my si vybrali, proběhlo pár zkušebních tisků k doladění barev a je hotovo. Celý proces sice trval asi 3 měsíce, ale dělal na tom celkově řekněmě 16 hodin. A oznámka sklízí úspěch. Jedno vyšlo na cca 8 korun, jinde mají podobné skoro za 30, viz níže: http://www.gajastudio.cz/index.php?ca...
Odpovědět
Profilova fotka
teda skoro za 20, pardon
Odpovědět
Profilova fotka
tak sem dneska ráno slyšela že příští víken má bít sluníčko 24°:-)
Odpovědět
Profilova fotka
Nás nakonec oznámka stály jen papír, šéf mi to neúčtoval :o) Jen je problém, že v práci nemáme barevný tisk na A3. Nicméně se mi ozval svědek a ten nám je vytiskne barevně v práci. Juch! :o) Mám fakt radost! .o))))
Odpovědět
Profilova fotka
dany: Jooooooo, mě by tedy stačilo i 22 a oblačno :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: a nestačily by ty noviny vytisknout na A4ku? nebo byla teď řeč o oznámeních?
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata.... my už to máme za týden!!!! :-N Bojim bojim :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
clifulka: No já to fakt chtěla jako noviny, takže jsem chtěla přeložit A3, taky jsem o tom přemýšlela, ale to by bylo fakt šílené množství tisku :o) Takhle když jsem našla dobrou duši, tak to aspoň nemusím řešit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: vždycky to bodne, když někdo s něčím pomůže, jj. Naši aspoň zjistili ceny piva a aspoň víme, kde nakoupíme. A ještě nám nenačaté sudy vezmou zpět... bezva.
Odpovědět
clifulka: jj my jsme se i vyvratily na zidlikdyz jsme videli cenu ale bohuzel jine jsme nechtely, tohle byla laska a vytvorit neslo uz jen kvuli papiru
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: taky se mi líbily luxusnější oznámka z více vrstev papíru, vyráženým tiskem apod., ale shodli jsme se, že na tom svatba nestojí, tyhle jsou taky pěkný a líbí se, takže tak. Už tak je svatba drahá záležitost, ale prostě radši hosty líp nakrmíme, než aby se doma prášilo (v tom lepším případě) na naše drahý oznámení. Toť náš názor, ale samozřejmě ti neberu ten tvůj... každému jak je libo. ;-)
Odpovědět
no s těma novinama... já když koukala za kolik by mě to vytiskli... tak nejlevnější jsem našla 7 kč za barevnou stránku takže by nás jeden výtisk vyšel cca na 100... dohromady přes tácek... takže jsem si objednala barvy do tiskárny.. ty jsou za 800 a ještě barva zbyde ;-)
Odpovědět
jo jinak jsme dneska byly nakupovat, tak si bábina vybrala halenku ;-) jsem zvědavá, jestli si ji na sebe vezme :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jdeme do finále,zítra nás čeká svíca a příští týden svatba.Jestli se do té doby nerozejdeme tak budem fakt dobří :-) Všechno graduje a my se jen hádáme :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: nás pořádný frkot čeká až od 10. září to je svíca ale už teďka to graduje i u nás :-) :-) :-) ale dá se říct že pokud se nezabijeme teďka tak snad nikdy :-o
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to je mazec.... Na finální zkoušku šatů jedu už dneska!!! Mě tyhle šoky jednou odrovnaj :o)) Volám tam jen pro jistotu, zda na mě nezapoměli a vyšlo z toho, že už bych měla jít na zk dneska nebo hned v pondělí (to ale nemůžu). To jsou věci :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my jsme v pohode. Mela jsem blbou naladu snad jen jednou pred 14ti dny, kdy jsem mela silene moc prace a jeste jsme gruntovali kvuli tchancum. Jinak celou dobu pohoda. Me spis vytaci oni, ze s nicim nepomuzou a jeste mam dotazy, kdo zaridi jejich odvoz apod. Ale s pritelem pohoda :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To je sila. Ja si uz rikala, ze mame saty,oblek,boty a prstynky...tak snad uz vse bude Ok. I kdybych to slavili v praci :-D
Odpovědět
tak u nás teda taky vládne pohoda, ale u nás je to spíš tím, že přítel se do ničeho neangažuje, takže všechno stojí a padá na mně :-|
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No děsný, naštěstí dneska opravdu do té Prahy můžeme zajet a může i mamka jako poradce. Budu si tam totiž půjčovat i veškeré doplňky, tak potřebuju poradkyni. Achjo, snad už žádné šoky a všechno bude pěkně dle plánu :o))) Naštěstí doma je všechno ok, tak jsme se tomu teď i zasmáli, jinak by mi už asi hráblo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14: Asi tak nějak. Včera mi bylo řečeno, ať mu ještě připravím taneční kroky a videa... tak jsem mu řekla, že když někdo něco chce, musí pro to taky něco udělat... no a dopadlo to jak? O víkendu s ním budu trénovat já.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak já včera tu zkoušku dala :-) Jsem nadšená a díky tomu plná energie, takže je to super. Na vatbu už moc věcí nechybí, ale ve středu už jedeme uklízet na místo hostiny, tak to pak zas bude honička. S přítelem je to v pohodě, na všechno ohledně svatby máme stejný názory, tak to jde, ale tchánovci jsou na ránu. Dělají si všechno jak chtějí oni a když se nám to nelíbí, tak se hned naštvou. Já se to snažím moc neřešit, hlavně jim na to nic říct nemůžu, ale přítel z toho roste. Hodně ho to vytáčí a neví co s tím.
Odpovědět
marketat: velká gratulace!!! mě čekají dvě zkoušky příští týden :-| a ještě musím o víkendu napsat semestrálku, se mi do toho nechce... a učit už vůbec neeee... hlavně nevím, kdy to učení zvládnu, v pondělí nic neudělám, máme zase zařizování na celý den, zítra do LBC - to je taky na celý den, a v neděli jdeme do restaurace a ke tchánovcům, denska oslava narozenin... v úterý zase jedeme pro prstýnky... mě z toho asi šlehne... no hold pojedu po nocích... nebo to prostě zkusím jen tak :-|
Odpovědět
clifulka: tak my jsme mely rozpoet na jidlo a piti danej a oznamka to neovlivnily :-D jo holky ja uz mam prasky na odsun menzes :-D doufam ze me nebude zle :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: norethisteron?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?