Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja: zadny :-D
Odpovědět
Ahojky holky, tak o víkendu přítel objednával moji svatební kytičku, výzdobu kostela, kytičky pro maminky a do mého účesu. Jinak 3.9. si jdu vyzvednout svatební šaty a šaty pro družičky z čistírny, pak jdu ke kosmetičce a pak ke kadeřníkovi. Jinak jsme sehnali fotografa - jupííííííííí :-D martja: Šatičky se moc povedli. Sluší Ti ;-) mitote: Povlečení je super :-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: super! :o)) Koho máte tedy na to focení? My byli o víkendu na zkoušce focení (páč nás fotí kamarádka), tak jsem celá nervní, z toho, co z ní na ukázku vyleze :o))))
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, nikdy bych nevěřila, že bude tak velkej problém sehnat čirý duhový korálky průměr 1cm. Já nemám co dát na stůl!!! POmoooooc!!!!!
Odpovědět
Profilova fotka
role: zkus kouknout na stranky koralky tecka cezet, maji tam toho dost (i na eshopu i v prodejne, uz jsem tam zavitala) a vyzvednout se to da osobne v pze. Treba tam bude neco, co by se ti hodilo.
Odpovědět
Profilova fotka
wosk: děkuju. :-) Bohužel tyhle e-shopy jsem už snad prohledala všechny. Problém je, že jsem v jednom velkoobchodu pro floristy koupila tyhle korálky (měli poslední tři balení), ale dává mi to jen 4metry a já potřebuju víc. Ale když jsem je chtěla dokoupit už nikde nebyly. Asi se s tím budu muset smířit, protože zase jinej druh k tomu dávat nechci. :-(
Odpovědět
Ahojky tak po dlouhe dobe zas tu nj operace blazniva ja si to musim vybrat pred svatbou,uz se to krati jen 16 dni.uz mam vse zarizene doufam mam porad divny pocit ze neco nemam
Odpovědět
martja: Bude nás fotit maminka od mojí svědkyně, fotí pro Lagoon foto. Tak jsem ráda, že se to tak vyřešilo. Ještě mám v záloze kamarádku od kamarádky :-) , protože maminka od svědkyně možná bude muset do práce, tam končí až ve 12:00, a já bych chtěla mít nafocený i obřad. Radši jsem si to po zkušenostech pojistila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsem dneska poslali oznámka (ostatní rozdáme až 30. a 31.8. s koláčkama), objednali jsme dortíky, zaplatili na ně zálohu, tak jsem ráda. Zítra jdeme zaplatit zálohu na kytky. Už na vás doléhá předsvatební nervozita? Já jsem zatím relativně v klídku, jen už bych teda chtěla mít po přípravách a užívat si den "D".
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak ja mamka ma zitra prvni varku kolacku, dalsi je v patek...v sobotu je rozlucka se svobodou tady, moc se tesim. Pak uz jen 4 dny v praci a pak teprve zacne ten ficak. marsee1: na me docela jo, i kdyz si to nejak nepripoustim, jsem urcite nervoznejsi a hlavne mam sileny sny, az se s hruzou budim :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, v pondělí jsem absolvovala zkoušku líčení, povedlo se to parádně, kámoška mě líčila kosmetikou Mary Kay a nemůžu si stěžovat. Vypadalo to moc hezky, žádný moje pupínky nebyly vidět a bylo to decentní a ani nešlo poznat, že bych na sobě něco měla, vypadalo to moc hezky, přirozeně. Stíny jsme ladili do zlato - bronzovo - béžova, aby se to nepřebíjelo, celá svatba bude totiž do žluta, tak by to s nějakýma výraznýma stínama vypadalo blbě. Opravdu se jí to povedlo. Jinak jsem do alba dala nové fotky, vývazky, dekorace, co mi dorazila a košile pro ty moje kluky, kravatu pro ženicha a pro prďu musím ještě něco sehnat. Jinak už se nám to vážně blíží, já jsem rozdala úkoly, takže jsem moc ráda, že o některé věci se nemusím starat. Grilovat nám bude přítelův strýc, takže ten si vše zařídí a dostal na starosti ještě pár dalších věcí, tak jsem ráda, že mám aspoň část zkrku. Včera jsem předělávala zasedací pořádek a dnes chci dodělat kartičky ke stolu. Jediný, na co jsme ještě nesáhli, jsou dárky pro svědky a do tomboly.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, ještě mám dotaz - za kolik máte svatební účes i se zkouškou? Já to budu mít za 500-600, i s umytím, jednou zkouškou a děláním v den svatby, tak jestli to není moc...?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: Docela to jde s tou nervozitou, začíná občas tak trošku jemně stoupat, ale jakmile začnu něco dělat (včetně práce), tak zapomenu na vše :o)))) Spíš jsem nervní z peněz, páč za jeden kšeft nemůžu z těch lidí dostat prachy :o( Tak doufám, že se do svatby povede, jinak se asi hodně zadlužíme :o(
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: já jsem teď nervózní ze zkoušky, která mě čeká zítra (a vůbec nic neumím), takže na nervozitu předsvatební zatím nemám čas. Jediný co mě trápí jsou šaty, který měly být v pondělí a pořád ještě nic :-(
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: Mě už sny zase nějak opustily :o)) Tak před dvěma měsícema se mi ale pořád něco zdálo... martja_sgcz: S těma korunkama to je hukot, svatba je náročná... Nám ještě k tomu vyměřili pozemek o něco větší, takže i o nějaké korunky dražší. marketat: Na zk ti budu držet pěsti, určo ji zmákneš :o) Mě dneska asi dorazí balík, objednávala jsem ještě okvětní plátky zbarvené do růžova. Máme svatbu zeleno-bílou, ale ptz bude obřad venku a všude kolem je zelená tráva a zelené stromy, tak by tam ty okvětní plátky zanikly. Namíchám je ještě s růžovou, aby byly vidět, když se budou házet. Je to i pěkná kombinace a divím se, že mě to nenapadlo už dřív :) Taky jsem ještě objednávala vystřelovací konfety (na první tanec) a další pytlíčky na plátky růží a rýži :o)
Odpovědět
Profilova fotka
white-tie já bych řekla že to rozhodně není moc, když jsem koukala po salonech, pohybovalo se to tak 1000-1500 Kč.... marsee1: na mě taky zatím nerozita skoro nedoléhá.... Holky, konečně jsme sehnali oblek pro ženicha, tak jsme rádi. Teď už jen květiny, dort, a rozeslat oznámení....já nevím co ještě.... Budete mít někdo přes šaty bolerko, nebo to risknete bez?
Odpovědět
Profilova fotka
mazelinka: Pokud nemáš kytku mám pro tebe jeden tip (platí jen na dnešek - pořízení), ale jinak akce je do konce roku :o) http://www.slevomat.cz/cs/ koupíš si kupony (přes net, buď kartou nebo bankovním převodem) - vhodné jsou třeba i dva, kdyby jsji chtěla větší výzdobu, nebo jen jeden na jednu kytku. Vytiskneš si kupon (který ti pošlou na základě platby) a pak zajdeš do toho určitého květinářství. Kdybych neměla už kytku, tak bych do toho šla :o) Případně bych tam ještě před nákupem zavolala, jak se pohybují u nich svatební kytice :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já bolerko radši budu mít :o) Chci ho využít i na focení. white_tie: Určitě to není moc ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já jdu na zkoušku líčení teď v sobotu a ke kadeřnici bude mě barvit a něco zkusíme vykouzlit, jinak si moje kadeřnice bere 300,- za účes ale nevím kolik si řekne kosmetička, to zjistím v sobotu. My se byli o víkendu domluvit detaili do restaurace, jen nevím jak to dopadne s tím balonem , jak ho povezem autem a jak se nám ho povede připevnit na strop :-) Jinak ty finance lítají, jen předběžně jsem si spočítala kolik peněz už sme do svatby dali a jsem na sumě 30 tis, a to tam není hostina, ubytování, hudba a fotograf. Doufám , že bude hezky , bolerko zatím nemám ale uvidíme v pátek, kdyžtak bych si ho v salonu pujčila
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Já bolérko budu mít též, ale u mě je to spíš pro "krásu" než pro účinek :o) dany: Už jste nafukovali? Já se toho trochu děsím :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem vyřešila v čem budu tančit pro ženicha :o) Zůstanu v šatech a koupila jsem si bílý vějíř :-D Tak bude flamenko ve svatebním :o)
Odpovědět
Profilova fotka
ještě ne chystáme se na to až tak ve středu, jen doufám že se nám ten balon vejde do auta :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: díky moc za tip, proštuduju to...no já si taky říkám, že z estetických důvodů by bylo dobré, ale zase se mi nechce utrácet zbytečně, protože když bude teplo nevyužiji...To flamengo bude krásný teda :-) marsee1: a jaké máš, máš foto?
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, jak to tady čtu tak hodně z vás bude mít hostinu v restauraci... my to budeme mít v myslivně, takže všechno jídlo i pití musíme zabezpečit... nakoupili jsme 13litrů alkoholu (tvrdýho i likérů), budeme mít karton šampusu z Itálie, 100litrů píva tak to snad pro 40 lidí bude stačit :-D jsem ráda že nemusim řešit kto bude co pít a aby si neobjednal něco drahýho (aby si to pak hosté platili samy mi přijde trapný..), takže mi budeme mít i tequilu, finlandia vodku, jim beam whisky, slivovici, absolut vodku, fernety.. co si kdo vybere.. mám zamluvenýho kuchaře i s obsluhou takže jídlo je pořešený.. white tie: rozhodně to není drahý za účes.. já byla 2krát na skoušce to mě stálo už 550,- a na skoušce líčení za 150,- a jelikož obě dvě k nám přijedou domů a nalíčí a učešou asi i moje ségry, tak počítám že mě to celé vyjde v den D na 2 tis...ale neva ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
spera: tak tomáte super s tím alkoholem,má to výhodu že Vás to vyjde levněji ale zase si myslím, že budeš mít víc práce se zdobením, uklízením.Ale to je na každém co si vybere Nám dovolili 10 l bílého a červeného a ještě 3 l slivovice, jinak se bude pít pivo,whiska, vodka, fernet, becherovka, zelená, jablíčko + nealko. Určitě nebudem platit panáky za 100,- to by sme se pak nedoplatili
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: souhlasím je na každém jak co si vybere... výzdobu stolů mám promyšlenou a nachystanou, budu mít na to dostatek času protože myslivnu si převezmu ve středu 8/9 a odevzdat klíče musíme v pondělí 13/9 takže v pohodě a se všim mi pomůže rodina, i to tam pak v neděly uklidit a taky přijdou dojíst co zbyde :-D aspoň se před cestou domů posilní protože to maj k nám až 400km...
Odpovědět
Profilova fotka
spera: Jojo myslivna je dobra. Skoda, ze nemame takove tipy sem do Prahy :o/ Tak hold je to takhle.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: já jsem za to taky ráda ;-) našli jsme totiž takovou která má dobré vybavení, jak kuchyně tak i výčepu, bude nás na hostině 40 lidí ale kapacitně je myslivna vybavena pro 80 lidí když jsou hony a pořádaj se tam hostiny.. celej areál je oplocenej takže krásný soukromíčko, můžeme řádit do rána bílýho :-D
Odpovědět
Profilova fotka
spera: tak to je super, jenže my sme museli hledat něco kde bude i ubytování pro cca 27 lidí, no naštěstí sme našli.Budem mít 35 lidí + kolem 20 kamarádů co přijdou večer.
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: já taky nejdřív chtěla něco i s ubytováním pro mou rodinu (cca 10 lidí), ale bohužel nám nevyšla jedna myslivna v který se dá i na poschodí spát :-| protože je dlouho dopředu zamluvená... to by bylo uplně super ale nedá se nic delat, musíme se nějak poskládat u nás a příbuzných...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?