Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
holky ja vim ze to sem az ta nepatri, ale zjsitila jsem, ze presne ve svatebn den bych mela dostat menzes :-/ co mam delat? antikoncepci neberu tak s timm oc hybat nemuzu :-(
Odpovědět
mitote: buď jíst citrony :-p a nebo si dojít k dr pro oddalovací prášky ;-)
Odpovědět
lidicka: a nevis co to je za prasky? ja antikoncepci nechci, kdyz sjem ji jendou brala tka jsem krvacela dva emsice v kse a byla jsem nafoukla jak balon
Odpovědět
mitote: já ty prášky nikdy nepotřebovala, takže ti nic víc neřeknu- akorát vím, že pro ně chodí holčiny, když mají jet na dovču nebo tak... poraď se s dr, ten by ti měl umět poradit a snad bude všechno OK ;-) nebo pohledej v diskuzích, nějaká tu na toto téma byla ;-) nn, antikoncepce to rozhodně není, je to jen nějaká jednorázovka
Odpovědět
tak já jsem naštvaná na 3.9. mi vypsali zkoušku ]-( fakt super. jsme měli péct koláče... no budeme to muset vymyslet nějak jinak a ještě potřebuju zvládnout druhou zkoušku, kterou musím mít hotovou do 10.9. - jsem zvědavá kdy vypíše tu... jestli 10.9. tak mě trefí :-S
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj mitote. Řeším teď stejné dilema. Ještě se dá udělat opak a to urychlení (vyvolání) periody. Každopádně nejlepší je objednat se ke gynekologovi a probrat to s ním.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zpět z Plzně a mám s sebou šatičky, bolérko a závoj :o) Juchůůů :o)
Odpovědět
no urychl eni by bylo asi lesi nez abych byla natekla a ocekavala to kazdy den :-/ martja nafotit a hned :-D jo ja si koupila kalhotky na svatebni noc a dohodli jsme s eze svatebka noc bude doma, ze si jen koupime nove povleceni :-D
Odpovědět
Profilova fotka
white: Tak až budeš mít rozlučku mysli na mě a role, že to nejhorší už máme za sebou :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mám v mobilu fotky ze zkoušky, tak sem hodim ty :o) Ono to na věšáku není moc vidět :o)
Odpovědět
no honem, takove otaleni tady :-D
Odpovědět
Profilova fotka
je to tam :o) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Článek se načítá
krasne :-p
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ohhh děkuji :o)
Odpovědět
Profilova fotka
holky omlouvám se, že vám sem lezu, klikla jsem jinam a dostala jsem se k Vám, zrovna řešíte prášky na oddálení, stačí zajít na gyn. prášky se berou cca 3 dny před očekávanou MS a až do té doby dokud není pro příchod ms vhodná chvíle (kdy je,že? :-p :-D ), já tyhle prášky měla před operací a den po vysazení mrcha dorazila... tak hodně štěstí ;-)
Odpovědět
smudlinka: a nebylo ti s lekama blbe? nebolelo tebricho? nebylas na foukla? nebolela zada?
Odpovědět
Profilova fotka
ani jedno, byla jsem naprosto ok, já je použila pak ještě když jsem jela na dovolenou a úplná pohoda, jen ho opravdu nesmíš zapomenout jinak se ti ms do cca 24 hodin rozjede
Odpovědět
Profilova fotka
Hodila jsem do alba jednu naší velkou dekoraci :o) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
smudinka: a na urychleni neznas? to bych mozna brala spis :-) abych si t odbila tyden, nebo tyden a pul rped svatbou a byl klidek :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No můžu jen doporučit prolévat hrdlo červeným vínem a hodně sexu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
jo to neznám :-( zkus se poptat doktorky ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ty šaty jsou božský!!!!!! Fakt se povedly. Nádhera! :-) A ta brána to je ta co budete mít i v altánu? Ukazovala jsem to teď přítelovi a moc se mu to líbilo. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: V altánu bohužel nebude, je hrozně těžká (hlavně ta obrovská bedna, ve které se přenáší)... :o((( Takže ji budeme mít jen na místě srazu svatebčanů a pak na hostině.
Odpovědět
Ahoj nevěsty ;-) .Já se vdávám taky v září 10,tak Vás chci pozdravit a držím palečky ve všech přípravách.A přeji ten nejkrásnější den D :-) . Už se nám to blíží 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
luculkak: Tobě též a vítej mezi námi .o)
Odpovědět
tak sjme si v IKEI koupily povleceni na svatebni noc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: foto :o)
Odpovědět
tohle a k tomu bile prosteradlo :-D http://www.ikea.com/cz/cs/catalog/pro... mam totiz loznici bilo zelenou a aspon nas svatebni noc doma donuti konecne nainstalovat roletu a koupit zavesy :-D
Odpovědět
Profilova fotka
super! .o) Jinak pěkná zelená... Vy máte od nich asi i polštáře a deky co? Já že tam nemůžeme nakupovat povlečení, protože máme jiné rozměry .o) Jinak já bych to nějak oživila oranžovu případně žlutou, aby to nebylo moc studený, ale to stačí třeba jen svíčky .o)
Odpovědět
martja: my mame i vidicky z IKEI :-D vse :-D svick bude hromada :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?