Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
cau holky, mam zkusebni dort :-) jsem rada, udelame asi dve upravy a bude dokonaly :-D uz jdu nahrat fotky, vypada krasne
Odpovědět
dortik http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Hmmm hned bych si dala! :o) Vypadá úžasně, hlavně po rozkrojení :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ad předpověď... já doufám, že se splní, mě těch 23 stupňů bude vyhovovat. A ještě více, pokud budou jen přeháňky a nebude lejt jak z konve :o)
Odpovědět
martja: pulka tu jeste je tak prijed :-P
Odpovědět
Profilova fotka
když já mám zítra zkoušku focení a v neděli jedu do Plzně... to je bohužel opačným směrem :-|
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, az ted jsem dorazila z prace, dneska silenej den... mitote: ten dortik vypada uzasne, hned bych si ho dala... z te predpovedi pocasi jsem taky celkem nastvana...pritel mi jeste vycetl ze to ja jsem chtela svatbu v zari, my se snad jeste rozvedem nez se vezmem :o) ja mam kolacky ve stredu a v patek, tedy mamka to ma na starosti, ale podle testu byly vyborny tak myslim ze se po nich jen zaprasi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
varousek: Kromě dneška, je celej srpen uplakanej, tohle prostě člověk neovlivní .o) Třeba to nebude tak děsný. Vem si dlouho dobou předpověď od těch veder do půlky srpna. Hlásali, že budou tropická vedra a ono nic, ba naopak záplavy. Takže kdo ví, jak bude :o)
Odpovědět
holky kolik vas stoji vysluzky? nam reki 200,- za jednu :-/
Odpovědět
mitote: budeme nechávat péct menší dortíky jako výslužky, takže 60,- za jednu ;-)
Odpovědět
hej tak to je daleko lepsi :-D a jak budou velke ty dotiky? ja zvazuju ze vysluzky dostnaou jen ti na hostine a ti na rautu dostanou minivina ktery vyjdou na 30Kc za jedno
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ja predpovedim uz fakt moc neverim, ale tak me to proste nastvalo...budeme doufat, to jediny nam zbyva :o) my budeme mit taky minidortiky do vysluzek, jeden dortik vychazi myslim na 49 korun, plus k tomu jeste dodame nejaky cukrovicko a bude...200 je trosku moc, co bys tam vsechno musela dat aby to bylo za takovy prachy? vsak to ma byt jenom symbolicke podekovani lidem, ze prisli, stejne budou vsichni prezrany ze svatby :o)))
Odpovědět
Článek se načítá
no ja nevim to objednvala tchyne tak to chcem vpondeli zmenit aprekopat
Odpovědět
my výslužky dávat všem nebudeme, bude jenom pro řidiče, dj, matrikářku, fotografa..... to bude asi vše... jak velký ti neřeknu, je to menší srdce ;-)
Odpovědět
jj my to poresime jeste no protoze 200 za jednu je moc hej holky kamosce nekdo ze zahrady u domu ukradl psa, chapete to? ty lidi jsou kurvy
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: vy vubec nebudete davat vysluzky?? ty jo to je fakt sila lidi jsou neskutecny svine...
Odpovědět
veroussek: jj jsou a to udelali i jine kamosce pred pul rokem s labradorem dokonc eho i nasli pes za nimi z alotem behal a slysel na jmeno ale chlap jim ho odmitla vratit
Odpovědět
Profilova fotka
to snad neni mozny jak tohle muze nekdo udelat...me to proste nejde do hlavy jak si nekdo muze vzit neco, at uz i treba vec, co neni jeho a pak se tvarit jako ze nic...a ze je to pejsek to je jeste horsi!
Odpovědět
no bez komentat, my mame psa a jen ta predstava me dokaze psychicky znicit
Odpovědět
Profilova fotka
je to sila tak na nej davejte pozor at se vam taky neco takovyho nestane!
Odpovědět
no to ne my ho nenechavame ani u obchodu uvazaneho jak to lidi delaj, to bychom nikdy neudelali
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata která děláte svatební noviny, kolik v nich máte stránek? Já to nejhorší mám asi za sebou (úvod, jak jsme se poznali, harmonogram, co se bude jíst a pít), zajímavosti o nás dvou a závěr. Teď už budu dávat vtípky (mám zatím horoskop, sport a předpověď počasí) - celkem máme tedy 6 stránek a ještě asi naskenuji něco o nás dvou (z dětství atp.) - ale to nevím, zda budu dávat do novin nebo budu dělat video.
Odpovědět
Profilova fotka
Hoílky, tak já musím říct, že my teda budem výslužky asi dělat jinak, než vy. Každej dostane krabičku, do ní nějaký to cukroví a koláčky a čao. A výslužky budem dávat jen rodině. mitote: Dortík je opravdu úžasnej, moc hezkej a určitě i dobrej : ) martja_sgcz: My máme 24 stránek : ) Jinak účes ti moc sluší, líbí se mi. A jinak co my? Minulý týden nám to odřekla jedna přítelova babička, tak jsme z toho byli strašně smutní. Má už od ledna zaplacenou dovolenou a jede zrovna ten týden, kdy mám svatbu a nedá se to nijak přehodit. Tak byla smutná a my taky. Jinak jsme s tchýní v pátek sestavili rozpočet a ještě nás bude svatba stát 15 tisíc. Už je v ní cca 20 nacpaných, takže krása, chtěli jsme se do 50 tisíc vlízt. V pondělí mám první zkoušku líčení, tak jsem moc a moc zvědavá, jak to dopadne a co vymyslíme : )
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: My máme zatím 25 stránek, ale ještě je nemáme celé hotové. My budem s oznámením rozdávat zvací koláčky v košíčkách, potom na hostině bude svatební dortík, koláčky, svatební perníčky, ... Do výslužek, které si každý odnese z hostiny budeme dávat řezy, mini kremrole a ořechové kostky :o) Holky, v pátek jsem měla rozlučku, byla to super akce :o) Dostala jsem podvazek, noční košilku na svatební noc a celý večer jsem chodila s korunkou na hlavě a hůlkou v ruce (jako mají ty dětské víly) :o)) Fakt se to povedlo ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote:jak odmítl vrátit?Mě kdyby někdo ukradl psa a já ho našla tak se chlapa rozhodně ptát nebudu jestli mi ho vrátí.Bych mu řekla že zavolám policajty a hotovo,má přece očkovák a další náležitosti že se jedná o jejího psa,ne?Ať už se jedná třeba jen o fotky. marsee1-my máme rozlučku za týden tak jsem zvědavá jak se to všechno vyvine :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: Určitě dobře ;-) Mě nakonec tři holky nemohly přijít, ale bylo nás 8 a i tak to bylo bezva :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tolik stránek? Šmankote :o) To mám ještě co dělat :o) Jakou máte velikost písma? Jinak přítel měl rozlučku ze včerejška na dnešek :o) Přišel v pohodě (i když samozřejmě napitě) a jen co jsem slyšela, tak říkal, že ta striptérka byla ve skutečnosti o dost hezčí než na fotce :-D. No mě to čeká příští týden, tak jsem zvědavá, jak mi to dopadne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Píšeme to 12. Do alba jsem dala, co jsem dostala na rozlučce :)
Odpovědět
ahoj holčiny, nn, výslužky dávat nebudeme, je to zbytečné... a svatební noviny - tak máme 15 stránek a hotovo ;-) jen je někde vytisknout ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No ono se to nějak nasbíralo. :D Velikost písma máme 12, jen nadpisy myslím 15 nebo 16. Holky, mě čeká rozlučka 3.9., bude u nás doma, tak jsem zvědavá, snad se povede : )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?