Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Držím palečky. Snad se někdo najde. Nám zase odešla baterka od auta, takže další výdaj navíc. Chjo :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám dotaz ohledně svatebních koláčků - pečete si je některá sama (či jako rodina) nebo je máte někde objednány? Pokud sami, máte nějaký osvědčený recept?
Odpovědět
Profilova fotka
white: Maminka mi je peče, zkusím sehnat recept :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Vynikající, byla bys zlatá. Švagrová je cukrářka a nabídla se, že je udělá, ale nemá prý pořádný a chutný recept, tak mám za úkol ho sehnat : ) Kdybysme je kupovali, tak dáme za cca 500ks asi 1100Kč a myslím, že když je vyrobíme, vyjdou nás o něco levněji
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě mám dotaz, co dáváte za dárky svědkům a družičkám, popř. i rodičům?
Odpovědět
Profilova fotka
white: já budu asi jen péct děkovný perník rodičům :o)
Odpovědět
Profilova fotka
White: recept vykopírovávám z mailu, který už jsem posílala jedné slečně tady na beremku... Svatební koláčky 1 kg hladké mouky 3/4 kg másla (pokojová teplota) 4 žloutky 5 kostek cukru za 50 haléřů kvasnice (tj. cca 50g) 5 lžic vlažného mléka = kvásek, nechat vyběhnout, pak zadělat těsto nenechávat kynout, ihned vyvalovat a vykrajovat koláče - malá kulatá zoubkatá vykrajovačka navrch různé náplně, drobenka (nejlepší je piplat se s tím a sypat opravdu na každý koláč zvlášť, ikdyž bude drobenka všude okolo) z půl kila mouky jsme udělaly jednou z nejmenších vykrajovaček (je to taková sada stejných tvarů v různých velikostech) cca 637 koláčků, vešlo se jich 100 na plech, ale teď chceme zkusit o číslo větší, bude tam víc náplně... Jinak do košíčku by těhle mrňavých muselo být aspoň 50, aby nevypadal prázdný. My koláčky budeme ještě doplňovat klasickými kynutými tvarohovými koláčky (tvaroh vevnitř, nahoře drobenka) a taky lineckým cukrovím. Foto u mě v albu.
Odpovědět
Profilova fotka
white: jo jinak je budeme péct celá rodina, tenhle recept je už generacemi ověřený. koláčky vydrží i týden krásně chutné, vláčné, ale pozor, minule je tchýně měla jen tak na misce v lednici a "natáhly" různé pachy lepší jsem nejedla, všechny ostatní byly dusivé a suché, tyhle ne. To je ale propagace, viď? No každopádně si počkej i na recept od martji a uvidíš...
Odpovědět
Profilova fotka
delien: to je teda na prd. :-( Ale určitě se najde nějaký dobrý fotograf. Držím palce. white: svědkům nekupujeme nic, ale matce přítele jsem nechala vyvolat všechny fotky co máme v pc a dám do klasického alba. Ona totiž pořád nadává, že jí všechny fotky ukazujeme na počítači a nemá žádnou v ruce, aby je mohla ukazovat v práci. Zastává názor, že když to není na papíře tak to není fotka. Tak teď jich bude mít dostatek. :-D Včera jsme byli kupovat ještě nějaké drobnosti na stůl, dnes květinářství a zítra restauračka a máme hotovo a nechci o svatbě slyšet až do 3.září. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: My nakonec musíme do restaurace příští týden, tenhle už nic nestíhám. O víkendu chci doupravit seznam lidí, o kterých víme, že nebudou moci přijet či přijedou až na večer. No v neděli pro šatky a musím udělat jmenovky, ozdoby na auta a pustit se konečně do svatebních novin a dodělat je :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no,taky toho máš ještě plno. A jak budeš dělat ty jmenovky? Já je nejdřív vůbec nechtěla dělat, ale teď se bojím, aby tam pak nebyl zmatek. Tak o nějakých přemýšlím. A ještě svatební noviny....to jseš dobrá. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holkííí, tak jsem právě kompletně dodělala vývazky. Jsem nadmíru spokojená : ) Jinak díky za tipy, hlavně na koláčky, marti, čekám i na ten tvůj recept : )
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
white: BUdu ho mít nejdříve večer, ju? Musím do práce a odpoledne budu volat mamce :O)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz : Jasný, jasný, v pohodě, já se sem stejně dřív jak večer taky nedostanu : )
Odpovědět
Profilova fotka
My budeme mít ty moravské koláčky :) Recept už jsem dávala Martje, pokud by někdo chtěl, poprosím tchýňulku. Já dneska uháněla svatební obchod, odkud jsem objednávala minivínka pro družičky a svědkyni. Potřebuju je totiž už na pátek na tu rozlučku!!! Snad by ale zítra měly dorazit. Včera jsem jim k tomu ještě každé něco na zub, tak to by bylo. No a jinak musíme malinko opět předělat zasedací pořádek - přítelkyně bratrance nemůže z práce a naopak jedna známá se dala zpět dohromady s přítelem :o)) Vykompenzuje se to sice, ale každý sedí na jiné straně...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky,tak já dneska byla domlouvat kytky a docela jsem zklamaná protože jsem chtěla kaly ale paní mi řekla že takový odstín nemají,to co mi ukazovala bylo spíše do řerna nebo už do růžova :-| Takže jsme nakonec zvolili úplně jinou variantu a svatební kytice bude asi největší překvápko pro mě...Včera jsme byli domlouvat cukroví,pomalu ale jistě dokupujem tombolu a v podstatě asi vše.Jenom nikde nemůžu sehnat bílý deštník tak snad nám toho 3.9 nebude pršet :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: bílý deštník plánuju poupit na aukru, vyjde nejlevněji - 170,- http://aukro.cz/item1177818334_novy_d... nebo pak na mimibazaru ty ozdobné od cca 200,- ,nevím, jakou máš představu
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsme našli jednoho fotografa :-) a měl by nám dneska večer poslat cenovou nabídku, tak jsem zvědavá. Snad to klapne, jinak mě klepne :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, přidávám se do diskuse... čeká nás to 11. září. Dneska jsem si byla v salonu pro šaty, zítra jdu na druhou skoušku účesu a taky na skoušku líčení, jsem zvědavá, ještě nikdy mě nikdo nelíčil.. jestli to nebude vypadat dobře tak se nalíčim sama :-) Tak rychle to letí, asi v pátek skočim zamluvit svatební koláčky a dorty (cukrárnu mám vyhlídlou) a svatební kytici, chci růže a orchidei tak to snad nebude problém... jinak taky si budu něco sama péct - našla jsem recept na rychlé a jednoduché masarykovo cukroví :-) peče se hlavně na vánoce, jestli budete mít zájem písnu recept. ;-)
Odpovědět
cau holky tak aj si dnes ubehala nozicky kvuli latce na saty a nic :-/ teda jednu vyhlidlou mam, ale vyjde na dva tacy :-/ kdyz k tomu pripocitam ze jeste budu za saty za siti doplacet dva tacy tak 4 tisice uf uf uf
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to já za šaty vyplácla 7,5 tis.. ale stojí to za to :-D
Odpovědět
spectra: ale tohe jsou saty pro druzicky vis :-D jinak za svatebni jsem vyplazla 6,5 a na prevlecnei mam od gabiny paralove tak to byly 4,5 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
white: Já se nějak zapracovala a skončila až teď :o( Což už mamce volat nemůžu, tak se pokusím zítra :-N Jinak jsem včera byla u vizážistky a je to v poho. Není to extra rozdíl od mého líčení (foťák nebyl, mám to jen na mobilu, tak to sem časem hodím), ale aspoň se nemusím trápit s tím, že bych to mohla pokaňhat, když bych byla nervní. Pěkně si pohraje i s tvarem obličeje, takže zvládá vše, co jsem přesně chtěla :o) Zítra by nám měli přivést naší bránu do Prahy, tak si ji jedeme vyzvednout. Už bude snad nová baterka. No ještě mě čeká v neděli cesta pro šaty a v pondělí jedeme do restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
holky docela vam zavidim ze to muzete vsechno zazizovat takhle postupne, ja mam vsechno nahecmany na ten tyden pred svatbou a uz ted se hrozim toho, jak to budu zvladat...Mamka ma pristi tyden ve stredu prvni varku kolacku, skoda ze nemuzu ochutnat, ale jsem si jista, ze budou vyborny. Porad se jeste rozhoduju jestli bude treba destnik, no radsi si asi jeden poridim...a stale shanim krajkove bolerko, ale nikde nic :o( mitote: kolik ty saty mely puvodne stat?
Odpovědět
verrousek: puvodne vc latky dospele tacek, ted vychazi na 1500 plus latka, tkaze tak 2 tacky za jedny...ale tacek si palti holky
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: V pohodě, času je zatím dost, nijak to nehroť - stačí i o víkendu, až bude čas. : ) Holky, a jak tak dlouho dopředu se ty koláčky můžou udělat, aby byly chutný? Jinak já to teď nějak flákám, akorát včera jsem dodělala vývazky a dozdobila svatební knihu, vepsala jsem úvodní stranu a dnes večer chci dodělat kartičky ke stolu. Dnes taky budu volat kadeřnici a domlouvat i zkoušku líčení. Tak jsem zvědavá, snad se to povede.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi taky nemáme fotografa. Dneska nám náš objednaný fotograf napsal že je mu to líto, ale svatbu nám nenafotí, protože odjíždí na dovolenou :-( Já se na to můžu vysrat. Měli jsme všechno zařízený, teď se začíná všechno hroutit. Kamarádi mi začínají psát, že nepřijedou, nebo přijedou jenom na obřad, šaty pořád ještě nejsou hotový, já začínám mít zdravotní problémy, přítel hubne (i normálně je hodně hubený), do toho ta pitomá zkouška týden před svatbou na kterou se nestíhám naučit... no prostě paráda :-(
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Hlavu vzhůru, nám se to tu taky trochu sype, do auta musíme vrazit 6 tisíc, lidi dělají hrozný bordel do toho, kdo přijede a nepřijede a kdo ví, co nás ještě za těch 14 dní potká. Bohužel ne vše vyjde, jak chceme a musí se s tím počítat. Ale fotografa snad najdete je jich hodně, tak snad to bude OK.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Jeee, to je teda síla, je mi to líto. Sama si nedokážu představit, že by mi někdo něco odřekl, ale jak tak na to koukám, je to v dnešní době v klídku možné... Každopádně je nejdůležitější zdravíčko, takže ať se dáte s přítelem co nejrychleji dohromady a uvidíš, že i ten fotograf se najde. Držím pěsti!!
Odpovědět
ahojky děvčata, jsem tu nová. svatbu plánujeme na 11. září...mám pocit že toho je ještě strašně moc a že nic nestíhám,ale to asi nejsem jediná ;-) jinak soucítím s marketat....já ted zjistila, že šaty které jsem měla mít půjčené zkrátili, takže mi jsou asi o 10 cm kratší, nevím jestli se s tím dá něco udělat, fotografka řekla, že po obřadu fotit nemůže protože má další svatbu, takže přijede na hostinu (což je zrovna čas oběda) a další...ale včera mi přišli ozdoby na auto a na stůl,tak mám radost:-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?