Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: Já ji mám už za týden :o)
Odpovědět
marsee: to se mate :-) u nas zadna slava ale snad neco najdem no, jen to urc bude tak 20km od Brna :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak místečko už si musíte vybrat sami no.
Odpovědět
marsee: no mit tak ctyri az sest milionu jen na pozemek, tak bych mela hned na vyber nekolik nadhernych mist v brne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-) No nic, zítra jdu na celý den do práce, tak se jdu pomalu přesunout do postýlky, papa
Odpovědět
ja taky, jsem cely tyden sama v praci ale mam tolik prac ez ebudu delat asi dost prescasu
Odpovědět
Profilova fotka
Tak já budu mít hlavní zábavu taky taneční. Budou tam hrát 80. - 90. léta, takže striptér je jen taková třešnička :-D Hlavně se těším na holky a jak si to celé užijeme :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ty budeš mít striptéra jako třešničku, ale já bych si ho právě vůbec neužila a zábavu by mi spíše pokazil... Už jsem zažila takové číslo a fakt mi to nic neřiká a nijak zvlášť mě to nebaví.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já taky zažila (myslím že 2x nebo 3x) a bylo to fajn :o) Tenhle bude jen pro mne a já ho chtěla :o) Jsem hold trošku jiného ražení. A každá si to určitě udělá jak sama chce :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jasný, pokud se ti tahle zábava líbí, tak proč ne.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se mi povedlo už skoro dotvořit trička na převlečení (večer budeme mít na svatbě oheň a tam v šatech nepůjdu :-) ) Fotka je v albu:-) Je to zezadu, zepředu budou stejné obrázky, ale menší.A barva trik je zelená, ale na fotkách to není moc poznat.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: tricka vypadaj super :o)
Odpovědět
Článek se načítá
tak me saty usiji v salonu odkud mam saty a udelaj to jako bokovku doma, tak to vyjde levneji :-D
Odpovědět
jo a mam uz ty klece doma na vyzdobu http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
no vidis nakonec se to vyresilo a ani to tak dlouho netrvalo...a tvoje klicky vypadaj super, ale by to asi fakt chtelo vetsi svicku...jinak je to originalni a krasny!
Odpovědět
veroussek: jj vyresilo ale nez jsem vysvetlila duvody tak na me koukaly jak na ET ze jdukvuli satum az ted :-D :-D :-D svicky jinak nakonec koupime LEDky aby nebyl pozar
Odpovědět
Profilova fotka
to je jeste lepsi, nebudes se muset strachovat ze neco podpalite...verim ze na tebe koukali, ale lidi co chtej pomoct se jeste najdou :o)
Odpovědět
jo to jo, ja s nimi v salonu nidky nemela problem, sokonce me u satu delaly hromadu uprav ze vsivaly podprsenku, zkracovaly, nasival yzdobeni a rekly si jen 200Kc :-D
Odpovědět
Profilova fotka
tak to je super hlavne ze jsi to nejak vyresila!
Odpovědět
jj :-) dneska je tu nejak mrtvo
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak super, že to máš vyřešeno, aspoň víš, že jsou švadlenky šikovný :o)) A lucerničky vypadají úžasně, moc hezký nápad :o)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak vidíš, vždycky se to nějak vyřeší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, vy jste ukecaný :D Já tak nějak nestíhám, ale už mám hotovou svatební knihu a dodělávám vývazky. Vžzdobu na auta i na stůl už mám doma, nakoupila jsem něco na hostinu, ještě pití a alkohol a bude hotovo. A pak taky podprdu, tu nemůžu žádnou sehnat
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem si na tento čtvrtek domluvila udělání gelových nehtů, tak jsem zvědavá :-) Jinak ještě v ten den jedu s mamčou a mladší setričkou na Vsetín. Mamča potřebuje oblečení na svatbu a mladší sestřička botky a já vezu ukázat šaty do čistírny. Napřed je chcou vidět. Tak uvidím co mi řeknou a ještě se chci podívat po nějakých otevřených botkách - kdyby bylo náhodou teplo, tak ať mi není v balerínkách horko, snad něco seženu :-D
Odpovědět
mitote: tak to je fajn, že Ti to s těma šatama tak dobře dopadlo :-) Lucerničky vypadají super ;-)
Odpovědět
jj ale tak vyjdou draz ze, ted je jen frmol, rychle vsechny holky dohnat na miry a rychle sit....a snad se to stihne, jako sere me ze budu mit saty asi az den pred svatbou ale orad lepsi nez nic
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky nevěsty, tak za dva týdny mě čeká rozlučka, měl být striptér ale nakonec nebude, apůjdem si z holkama posedět a pak někam zatancovat :-) na kolikátou bude zvát kamarády??U nás se už finišuje, byli sme zamluvit kytky cca 2500,- za moji, ženicha 2x maminky a 2x pro svědkyni, ještě jsem si stihla vybrat jiné svatbení šaty :-), koláčky jsou taky zamluvené a dort taky , s tím se měla velký problém.Nechtěla jsem dávta 4 tis za dort to mi přišlo hodně, tak sme sehnali a bude za 1200,- ( 3 patra, marcipánový) A máte holky nějakou představu kdy se krájí dort, budete čekat na kamarády nebo pak po obědě???
Odpovědět
Ahoj holky, tak mě prozměnu vybouchnul fotograf - kamarád nedostane v ppráci volno ]-( Jestli někoho seženeme, tak budeme dobří. Moc času nemáme :-(
Odpovědět
Profilova fotka
dany: my jsme pozvali kamarady na 6 vecer...a dort budem krajet hned po obede, coz bude nekdy okolo 5... delien: tak hodne stesti!!!
Odpovědět
delien to znam :- kdybys byla z brna tak ti dam no
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?