Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: No tak paráda, aspoň bude co oslavovat ;-)
Odpovědět
no ty jo asi bych tak ymela chystat rozlucku :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já se jen děsím toho, že jí zas nedám
Odpovědět
http://www.beremese.cz/album/view.php... :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Marketat: Určo jí dáš ;-) PS: Můžeš zkoušejícího, kdyžtak zkusit indisponovat nějakými "speciálními" svatebními koláčky. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Pečlivě se na ni připravuješ, tak ji určo dáš ;-) No já se dneska jedu mrknout za kamarádkou do obchodu, že bych si kdyžtak koupila obleček na rozlučku, ale teda už jednu variantu mám, tak to není nutnost :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee,llana: Uvidíme. Připravuju se míň jak jindy, ale třeba zabere to, že mám před svatbou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: botičky jsou krásné! a že malý podpatek :-D :-D :-D bych se zabila :-D marketat: jasně, že ji dáš! do třetice všeho dobrého ;-)
Odpovědět
zmyzulka: mausenky :-D holky jsem se zchladila zahu, napsala jsem tu babu do nespolehlvych firem :-) jinak uz me dnes v jendom salonu odmitla...jasne, kdo by me usil patery saty mesic pred svatbou ze
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě připadaly na fotce, že jsou ti velký :-D Ale jsou nádherný to ne že ne :o) No zkus fakt ten obchod, třeba na něco narazíš. marketat: Jojo košíček s koláčky by mohl pomoci! .o) Mě taky těsně před státnicemi pomohlo, že se jedná o mou poslední zkoušku a že mám za měsíc státnice :o) Rozlučku jinak organizuje moje svědkyně, já jen vybrala a zamluvila lokál a pozvala holky a pak jsem dala už jen kontakty svědkyni, ať se o ostatní postará :o) Jen trošku máme problém s výběrem striptéra (moc se mi jich nelíbí :-D ) Dnes jsme konečně objednali dort a zaplatili jej (raději vše, ať se o to nemusíme starat). Sice chtěli za odvoz zaplatit (máme to mimo Prahu), ale s tou cenou jsem počítala. Jinak jsme ještě zjistili, že budeme muset asi koupit ještě baterku do auta. No paráda výdaj, takhle před svatbou ]-(
Odpovědět
martja: jsou sakorat al zkusim do nich dat jeste gelovou vycpavku :-D jinak holky obrazila jsem dnes celou Olympii a vsude navezeno podzimni a zemn obleceni, po jakychkoliv satech se slehla zem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Botky jsou pěkné, ale na fotce opravdu působí jako kdyby ti byly trochu větší. Zkoušela si koukat už někde po krámech na ty šaty pro družičky? No já si teď koupila šatičky na rozlučku, takže vybavená bych byla :-D Už se fakt hrozně těším :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
my budeme mít na rozlučce oba trička s nápisem game over-mám v albíčku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: Jojo, vím které, přítel ho má doma.
Odpovědět
marsee: praveze ho prosla jsem celou Olykmpii vsude je uz podzimni obleceni
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No je fakt, že už je dost podzimního oblečení, ale mají zase doprodeje letní kolekce ve slevách.
Odpovědět
no jo ale ve slevach mas od vseho jeden kus :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak my taky některé šaty koupily v Bolce, některé v Práglu, ptz tady neměli moc malých velikostí.
Odpovědět
marsee: ja myslela ze budete taky sit :-) vis co bylo by to jaks taks kdybych mela jen male nebo jen velke druzicky, ale dohromady to proste nejde
Odpovědět
Mitote: zkus Peek and Cloppenburg ve Vaňkovce, tam mají společenské oblečení. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Nene, nakonec jsme objevily celkem náhodou pěkné šaty v obchodě. Holky jsou všechny štíhlé, takže jsme potřebovaly nejmenší dámské velikosti :)
Odpovědět
lollia: vim ale prakticky nic zeleneho, nic pod dva tisice a nic detskeho marsee: jako kdybyhc nemela ty male tak taky vllitnu do prvniho obchodu :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak prostě malé družičky budou mít jiné šaty. Já mám tu nejmladší taky jinou.
Odpovědět
ale me to sere kdyz rok ziju s necim jinym
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: teda ja bych ti rada poradila kdybys byla tady v Irsku tak stopro neco sezenes, je toho plno, ale v Cechach nemam tuseni... holky budete mit na rozlucce striptera? ja jsem rekla vsem ze zadnyho nechci ale prave proto si myslim ze nekoho objednaj a to ja fakt nemusim...
Odpovědět
veroussek: ja taky nechci
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: Já doufám, že nebudu - moc se mi tato zábava nelíbí. Já si ráda zatančím, zajuchám a popiju, ale tančit se striptérem fakt teda nemusím :o)) A nemusím na něj ani koukat...
Odpovědět
marsee: jak jste na tom vastne s pozemkem? doufam ze lip nez my
Odpovědět
Profilova fotka
uz jsem si myslela ze jsem sama, ale aby mi nejakej cizi chlap maval perem pred oblicejem, to fakt nemusim :o) No uvidime za 2 tydny...myslim ale ze poradnou rozlucku si zaslouzi kazda z nas, po tom maratonu zarizovani a stresu...na jednu stranu budu rada az to bude za nami, protoze resit stresy ohledne pritelovej rodiny a jejich manyru me uz fakt nebavi :-|
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Dobře dobře :) No ale nechci to zakřiknout... Budeme to řešit až po svatbě - teď na to není čas a ani nálada.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?