Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
jj, to máme :-D tak nějak nemám potřebu, spíš bych šla něco dělat x-) mám nějak moc energie, to asi ten dnešní dort :-p a kolik je vůbec v Irsku, vůbec nemám v tomhle přehled, ale taky půjdu spát... přítel zatím nedorazil... asi nemá smysl na něj čekat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
tady je o hodinu min nez v Cechach, ale je to tak nejak moje hodina, kdy obvykle chodim spat, tak me to bere :-) vsak ja tu zas budu zitra a doufam, ze ty taky :-D
Odpovědět
já myslím, že jo...aspon občas se objevím, přítel bude po dnešku vyspávat :-D tak dobrou noc x-)
Odpovědět
Profilova fotka
i tobe dobrou a diky za pokec :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Teda holky, vy jste toho zas nakecaly. Kdo to má dočítat? :-D Já lítám jak hadr na holi, včera jsem nakoupila vše potřebné na mou rozlučku, s přítelovou to není ještě až tak jasný, jak to bude, tak uvidíme. Taky i něco na svatbu, nějaký doplňky ke grilování a na poště už mám balíček, tak tam musím v pondělí jít : )
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A taky se vykašli na stejné šatky a slaďte jen barvy z obchodu. Malé budou mít stejné šaty a dospělé taky. Já třeba vůbec oblečení neřeším, všechny holky milujou růžovou a ne modrou, tak na to kašlu. Nebudu je nutit, když to neplatím. Viděla jsem jen kyselý ksichty, když jsem řekla, že máme svatbu do modra. lidicka: A není kamarádka švagrové víc než kamarádka? :-D Jinak my třeba svědkyni zvali původně bez přítele, protože to nevypadalo nijak vážně a minulý týden mě poprosila, jestli jej může vzít s sebou. Takže uvidíme. On zase někdo vypadl jinde, tak to snad nebude problém :o)
Odpovědět
ahoj ženský, martja: nn, na holky není, pokud tedy nezměnila orientaci :-D já vůbec neřeším nějakou barvu oblečení, je mi to šumák v čem půjdou x-) já nevím, jak s tou rozlučkou, udělám poradu s přítelemi
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: V čem nevíš s tou rozlučkou? Jsem to nějak v tý hromadě, co jste včera napsaly, přehlédla :o)
Odpovědět
nevím, jestli ji mám dělat nebo ne... obávám se že moc holčin nepřijde, ani nevím, jestli by se mi to povedlo svolat na nějaký určitý datum ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Já ji určitě budu mít a budu mít tak 6 - 8 holek. Mě i to stačí, protože si to aspoň víc užijeme :o) Jinak mám zamluvenej salonek v jednom music baru, kde budou ten den hrát 80 - 90 léta :o)
Odpovědět
já to teď počítala, tak by bylo max 6 holčin, pokud by mohly všechny přijít ;-) na jednu stranu možná lepší... u nás by bylo posezení v cukrárně/pizzerii, pže jiný podnik u nás nevedeme... teda nechci do normální hospody mezi opilce ;-)
Odpovědět
martja: jak jsi na tom se šatičkama? už jsou hotové?? já někde vyčetla, že hnědé líčení je uplakaná, v tom případě nevím, čím by mě vizážistka nalíčila, když jsem zrzka :-p
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj. V tom shonu také rozlučku nestíhám řešit úplně podle představ. Původně jsem si představovala, že to bude víkendovka na chatě s grilováním. Teď už to nestíhám, nemám ani rozumný volný termín o víkendu a už vůbec nemám sílu něco většího zařizovat. Takže nakonec to vidím jen na nějakou páteční akcičku s jídlem, pitím, tancováním. Jen bych byla ráda, aby to bylo trošku originální. Takže mě napadlo uspořádat to buď na parníku nebo v nějakém menším klubíku s restaurací, ale ještě nevím přesně kde. Veru: S tou volbou květin do kytice Ti držím palce. Jen mě napadlo, že jsem viděla na některých obrázcích kytic fialové kaly. martja: Já mám také svatbu laděnou do modra a žádné negativní reakce jsem z okolí nezaznamenala. Je ovšem fakt, že moje kamarádky a sestra nejsou na růžovou. Když se dostavil nějaký povzdech, tak to bylo spíš "jéje a to si budu muset pořídit šaty co" :-D A čím blíž je termín svatby, tím víc zjišťuju, že jsou mi tyhle detaily už fuk. Hlavně ať si ten den všichni společně užijeme.
Odpovědět
Profilova fotka
verousek-mám to stejně jako ty-taky jsme původně chtěli svatbu v srpnu,po mýmch narozkách které mám 16 ale ten další týden se nám nelíbilo datum a ten další je už u nás barunka ;-) Takže padlo září 3, a týden po svatbě má zase narozeniny přítel :-) My rozlučku dělat budeme,máme ji naplánovanou na 28.8 a děláme ji společně. Jinak už se mě zmocňuje předsvatební deprese,hlavně teda večer než jdu spát to v hlavě pořádně šrotuje :-x
Odpovědět
ili: předsvatební deprese?? kvůli čemu? jako jestli děláš dobře a tak?
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka14:to ani ne,spíš jestli všechno proběhne tak jak má a nic se nezkazí.Jsem hrozný stresař a nervák takže si to teď užívám v hojné míře :-)
Odpovědět
jo aha, tak to ještě jde, já myslela, že máš jiné výčitky... no mě je zatím všechno jedno :-D akorát se bojím o účes, ale snad nějaký klapne ;-)
Odpovědět
ili: koukám, že budeš mít taky fialovou svatbu ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidička: Co zelené stíny? Nebo ty fialové by nešli k tobě? Nevím, jakou máš barvu očí :o) Jinak šatičky vyzvedávám příští týden, tak snad už bude vše OK. Hlavně aby nebyly zase moc široké :o/ ili08: Tak ona většina lidí taky nic proti modré neměla. Občas jsem zaslechla ty pověry, že manželství bude samá modřina či slzy, ale na to já nevěřím a vím, koho si beru. Jen když jsem navrhla, jestli k těm šatům nemůže kamarádka mít místo růžové mašle modrou (to bylo jediné, kdy jsem něco nadhodila), tak jsem viděla ten úšklebek. Nu což, aspoň ony budou laděné do té růžové či fialové a budou se k sobě hodit. To že budou mít modrý vývazek je už jejich problém :o) Jinak to taky nehodlám nijak řešit. Mamka bude v bílo černé, tchýňka v bílo tmavě zelené... Takže je to stejně úplně fuk :o)
Odpovědět
martja: ta zelená by zase nešla k celkové koncepci... bude žluto oranžová kytice... fialková by asi šla... vizážistka mě třikrát nalíčila a řekla, že by u mě viděla ještě právě zelenou, ale ta že by nezapadala, ještě se zkusím zeptat fotografa - uvidím co mi řekne, jestli vůbec tomu rozumí :-D jinak o očích si myslím, že mám modré... líčení mám v albíčku ;-) a co ten vystřelovací balon co jsi chtěla?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to jsou teda věci. Mě předsvatební deprese zatím nijak nepostihly :-D Sny se svatební tematikou už taky odezněly... Prostě si řikám, že jsem přípravám věnovala maximum, víc to ani nejde a tak snad všechno klapne. Jinak mě taky nejdou družičky v zeleném. Mají stříbrno-šedé koktejlky a budeme na ně kupovat jen zelinkavou stuhu, kterou uváží pod prsama místo původního pásku, který na nich byl. No a tu nejmladší družičku mám v bílých šatech :-) Rozkučka už je naplánovaná téměř celá u mě i přítele. Původně jsem chtěla jet taky na víkend, ale nakonec půjdeme do španělského baru. Mám to už teď v pátek, přítel v sobotu týden po mě. Ten to ale bude mít u známých ve vesnické hospodě - budou tam i spát na sále, tak si to 100% užijou ;-) V týdnu by mi měly dorazit dárečky pro družičky, chci jim je na rozlučce dát. Jinak celkem nás tam bude 10 nebo 11, takže to už bude pěkná dámská jízda, na kterou se děsně těšííím ;-) No teď jsme taky s tchýňulkou řešily počet koláčků - to bylo, než jsem se dopočítala. Jsem ale fakt ráda, že to budou péct doma s babičkou. Sice pro ně musíme na Moravu, ale i tak t vyjde levněji a budou poctivé :-) V týdnu máme schůzku s fotografkou, neseme ji oznámení a budeme se domlouvat na podrobnostech, tak jsem zvědavá. Taky ještě musím vybrat pár fotek pro kameramana a dohodnout si s ním schůzku. Musíme taky zanést zálohu na kytičky. Domluvit přesný počet řezů, dopodrobna upřesnit dortík (to už bude ale maličkost, ptz jsme od paní měli už ten na zkoušku a byl výborný jak chutí, tak vzhledem). Pořád je co zařizovat.....
Odpovědět
já ted dělám seznam komu všemu koláčka a oznámka, vůbec nic mě nenapadá ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka: Zkus se opravdu zeptat na tu fialovou a nebo šedou, prostě kouřové stínování. To by ti určitě taky šlo. Jinak balon už mám i s návodem, tak uvidíme, zda se povede :o)
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: ja myslim ze nakonec nezalezi co se o jake barve liceni povida, hlavni je aby ses v tom ty citila dobre... holky ja si myslim ze rozlucka by mela byt, at v jakekoliv forme! svobodne uz nikdy nebudem, at se deje co se deje a tak by se to melo patricne oslavit...at uz v cukrarne nebo nekde v restauraci a taky si myslim, ze kdyz kamoskam reknem ze to je rozlucka se svobodou tak se jich bude snazit maximum prijit! Ja budu mit 10 holek tu a asi 10 v Cechach...bude to jizda :-) ja uz jsem to sladovani do jedne barvy taky vzdala...moje puvodni predstava byla, ze necham mamce a tchyni saty usit, strih jakej chteji, ale ve fialkove barve...no nez jsem se stacila nadechnout tak si tchyne poridila syte cervenej kostym, takze jsem si jenom povzdechla a nechala to tak jak to je... ja jediny co jeste shanim je krajkove bolerko, tak moc bych ho chtela, tady jsem prolitala cely mesto, maj ve vsech moznych barvach, jenom bily ne, tak mi asi neni souzeno :-|
Odpovědět
veru: a tady na bazárku žádné bolerko není??? co se týče líčení zatím asi nechám to hnědé... ženichovi to šedé přijde už moc výrazné ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: vidis to me nenapadlo se mrknout...pozdeji se na to kouknu, mozna budu mit stesti! diky za tip :o)
Odpovědět
martja: ale ja ty saty platim vis :-D
Odpovědět
Profilova fotka
veroussek: Přesně jak píšeš - svobodu už si budem užívat krátce :o))) tak to na rozlučce pořádně rozjedeme.
Odpovědět
holky holky, uz mam bot yn aprezuti, jupi jou, jen trochu nizke :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Tyjo, já nestíhám připravovat svatbu, natož ještě rozlučku. Hlavně se teď pořád učím a všechno zůstává na příteli. Mám týden před svatbou zkoušku, kterou už jsem dvakrát nedala... no ale když jí dám, ta třeba i nějaká rozlučka bude, abych to oslavila :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?