Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: diky, ja jsem puvodne chtela svatbu v srpnu, ale jelikoz mam ten mesic narozky, tak jsme to posunuli na zari, a kdyz uz tak poradne...originalni datum...muj pritel se nechal slyset, ze uz jedna katastrofa v to datum byla, tak holt bude druha :-) ja jsem se s tim nesetkala ze by nekteri meli kecy, spis se tomu lidi smejou :-) a pro pritele je to dobry na zapamatovani, horko tezko si pamatuje moje narozky :-) ja mam taky strach aby nebyly nejaky sceny, cela pritelovo rodina je rozhadana, no jenom co mi to dalo vymyslet zasedaci poradek, aby nahodou nesedel nekdo vedle nekoho s kym se zrovna nebavi...je to sila, jeho rodice jsou rozvedeny 12 let a po tak dlouhej dobe nejsou schopny si sednout vedle sebe na pul hodiny na obed... jo probrala bych to doma, ale nakonec to je ona kdo bude za trapku, podle me.... ja jsem vcera jeste koupila kosili s dlouhym rukavem, mam uz s kratkym, ale nevim podle pocasi a kdyby se chtel prevliknout nebo neco...ja jsem to udelala tak ze jsem proste nejakou vybrala, podle miry, prinesla jsem ji domu, zjistila jsem ze je moc velka, tak jsem ji sla vymenit a podle toho jsem zjistila, jakou ma velikost :-) do obchodu bych ho ani nahodu nedostala ja jediny co jeste nemam tak uplne vymysleny, je kytka - chci kaly a frezie ale hledame jeste neco co by bylo vic do fialova, a uces - tak nejak predstavu mam, ale kadernice mi nakazala prinest obrazek a to je trosku problem...vsechny mozne zkousky mam tyden pred svatbou, kazdej den neco, bude to sila, ale driv se do Cech nedostanem, tak doufam, ze to preziju ve zdravi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja si tez nemyslim ze by nejaka svatebni noc byla, ale tak kdyby nahodou.... mitote: takovou psychoterapii bych taky potrebovala :-) holky ja budu mit rozlucky dve, jednu tady a jednu v Cechach, svym zpusobem se trosku obavam co holky chystaj, ale i se na to tesim, protoze je to jen jednou za zivot :-)
Odpovědět
no tak bude svatebni rano nebo dalsi noc ;-) :-D nebo dopoledne no :-D my hodlame mit dv enoci v hotylku, prvni bud bude svatebni nebo ne, a pak cely den bude svatebni....ehm....no vy vite co.... :-D a pak noc a pak domu
Odpovědět
veru: no my když přemýšleli, jaký termín - tak pro mě bylo rozhodující - v červnu jsem končila VŠ, takže abychom to zvládli připravit. a padla jasná volba - zaří je moje srdcovka... a to že je 11, je prozaické... 13. září jsme se dali dohromady... takže jsme chtěli něco blízko tomu datu... takže se budeme brát skoro na naše sedmileté výročí ;-) stejně už výročí neslavíme, tak to bude pod jedno x-) a hlavně já mám ráda lichá čísla... původně padl nápad 13. září 2013 - to je pátek a byli bychom spolu deset let, ale to už mi přišlo za hodně dlouho ;-) a hlavně když mě požádal, tak nebylo co řešit ;-) to je taky za trest ty rozhádaný rodiny :-| to u nás naštěstí není (musím zaťukat) :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ja si myslim, ze se ten krasnej oblecek proste pouzije, at v tu noc nebo kdykoliv jindy, ze :-)
Odpovědět
já už kytičky mám jasné - k září prostě podle mě patří slunečnice, takže budou slunečnice s gerberkama - žluto oranžová kytice, kulatá a oranžová stuha okolo stonků, možná tam budou i kopretiny, ale to už jsem nechala na květinářce, at si s tím pohraje ;-) no a účes tak to bude zajímavé - byla jsem na zkoušce a nedopadlo to moc dobře, ve středu mám další zkoušku ;-) tak to snad bude lepší
Odpovědět
hmm... tak já sex plánovat nemůžu :-D když se chce mě, tak se nechce jemu, nebo usne dřív než přijdu v lepším případě slyším jak mu cvakají sanice (jak zíve) a to mě teda chuť přejde zaručeně, mám radši spontánnost, ale plány :-D
Odpovědět
* ne plány :-p
Odpovědět
mitote: a ten svatební víkend budete mít hned po svatbě... nebo nějaký další víkend? my pojdeme koncem září s partou na jižní moravu, takže to bude taková naše svatebka, ale bez sexu :-D předpokládám, že budem spát někde společně :-D
Odpovědět
veru: a co do kytice třeba levanduli? přemýšlím, jaké kytky jsou ještě fialové... hmm, moc mě toho nenapadá, kromě růží :-D
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: od pritele padl navrh ze se vezmeme tez na nase sedmilete vyroci, jenze to je 17. prosince, coz jsem jednim dechem zamitla...v zime, mezi snehem a jeste tyden pred Vanocema...nic pro me :-) ja jsem hledala na netu nejaky fialovejsi kviti, ale nic moc...ruze nechci, nasla jsem kviti jmenem Eustomy, ale pani kvetinarka mamce rikala ze prej hodne uvadaj, sice se mi moc libi, vypadaj jako vlci mak, akorat fialovej...no nevim, kdyz nic nevymyslime, tak budou jenom bily kaly a frezie, taky dobry slunecnice budou urcite krasny a gerbery mam taky rada... ja to s tema vlasama budu muset pak resit nejak narychlo, uvidime podle te zkousky, jak to dopadne, mam z toho trosku strach... ty chces vlasy vycesat nebo napul nebo jak?
Odpovědět
já je chci všechny vyčesat, mám hodně jemné vlasy a rovné, takže mě na na nich moc dlouho nic nevydrží ;-) takže volím radši jistotku, no a když jsem viděla "šikovnost" kadeřnice, tak si myslím, že jsem udělala jedině dobře :-D tak snad ta zkouška ve středu dopadne lépe, byla jsem z toho tka nějak špatná, nevím no... sama kadeřnice z toho byla špatná, že se jí nedaří... ani za zkoušku nic nechtěla a to jsem tam byla dvě hodiny x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
lidi: tak to je trosku blby ze se tak nejak neshodnete, ale ja vim z vlastni zkusenosti, ze zalezi na hodne moc vecech...ja mela v praci takovy dost stresovy obdobi a to fakt neslo... jo ta levandule me nenapadla, musim to promyslet, to by mozna slo!
Odpovědět
Profilova fotka
dobre ze jsi na tu zkousku sla, ono to proste chce sikovny ruce no...a jeste pokud mas takovy vlasy jako mas, tak dvakrat tak sikovny...ja s vlasy problem nemam, ale zase nevim moc co s nima..ale spoleham na moji sikovnou kadernici, ze spolu neco vymyslime!
Odpovědět
tak oni jsou i frézie fialové ;-) určitě bude spousta kytiček ve filovém provedení, jen to člověka nenapadne, taková fialová hortenzie, ta by taky nemusela být špatné a nebo jenom kytička klasických fialek, to by bylo origoš ;-)
Odpovědět
a co ty chceš s vlásky? máš představu??? v albíčku máš spoustu krásných účesů x-) mě se ted začaly líbit hladké sčesané drdoly... přecházím na jednoduchost... no uvidím, co na zkoušce, říkala že ten můj účes natrénuje na ségře, pak by mi to bylo blbý říct, že už to nechci, když se snažila a cvičila ho doma x-)
Odpovědět
Profilova fotka
to jo ja tam prave chci fialove frezie, ale jsou hodne svetlounky, myslela jsem neco tmavsiho, ale uz si asi moc vymyslim :-D uvidime, ja se proste necham prekvapit...fialky by taky mohly byt krasny, ale ja jsem se zamilovala do kal a ty tam proste chci mit :-)
Odpovědět
lidicka: no hned po svatbe v noci pojedem do jednoho hezkeho hotylku v brne :-) jinak ja mam pak za par dni vyjezd s vycvikem a pak snad nejaka dovolena bude do karibiku :-D
Odpovědět
tak kaly jsou taky v takové fialovo červené... a tady v tom věnci je krásně fialová... no jen si vzpomenout, jak se ta kytka jmenuje ;-) prčic... jen si nedělej ten věnec, i když zase originál, chi :-D :-D :-D http://www.kvetiny-kytice.cz/index.as...
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: ja urcite chci drdol a pod nej zavoj, ale ne az tak hladkej, myslela jsem neco trosku lezerniho, ale aby to drzelo...tezko se to vysvetluje kdyz ani ja sama nevim, co vlastne chci, kazdopadne chci vlasy vycesat, mam je husty, tak staci trosku teplo a poti se mi krk jak je mam rozpusteny, takze ja porad hledam ten pravej :-D mitote: ja si myslim ze to chce po svatbe at uz hned nebo po par dnech vypadnout aspon na par dni nekam pryc...kdyz zrovna nejedes na svatebku...
Odpovědět
http://www.google.cz/imgres?imgurl=ht...
Odpovědět
Profilova fotka
hihi jsem se zasmala...to jsou myslim irisky v tom venci....jinak si myslim ze kaly se daj sehnat v ruznych odstinech, ale ja to asi nebudu komplikovat, budou bily kaly a frezie a cago...budu mit bilou a fialovou stuhu okolo stonku takze tim se to asi vyresi a nebudu si s tim zatezovat hlavinku :-) ale dekuju ti za snahu, jsi zlata :-)
Odpovědět
http://www.google.cz/images?hl=cs&gbv... ty jo, teď tam je krásnejch fialovejch kytic... třeba hlavinku ještě zamotáš, tak co myslíte, budete nervozni před svatbou? nebo už začínáte stresovat???
Odpovědět
Profilova fotka
jejku tam toho je...si to musim ulozit a projit to zitra.. ja urcite budu, stresuju jenom diky tem problemum co nam delaji ostatni, jinak jsem v tomto smeru zatim ok...ale je mi jasny, ze stres bude a slzicky taky budou, jestli se budu drzet do ty doby nez uvidim mamku tak pak to stopro propukne!
Odpovědět
by mě zajímalo, jestli ty kytky jsou fakt tak fialové, nebo jestli to je přibarvené nebo obarvené, pže barvy to jsou parádní ;-) já jsem zatím v klidu... vytáčí mě pouze jedna osoba :-D , ale je pravda,že nevím, co to se mnou udělá, popravdě si myslím, že nejsem velký nervař... ale, čím sjem starší, tím je to horší :-p maturita ani nevím, že byla, to bylo bez nervů, horší oboje státnice, před těma druhýma jsem zhubla pět kilo.... a přitom si myslím, že jsem jedla v celku normálně ;-) no ale samozřjemě že je mám opět všechny nahoře, achjo, kdyby se jim tak chtělo zůstat dole...
Odpovědět
Profilova fotka
taky by me zajimalo jestli jsou ty barvy opravdovy...nektery jsou fakt hodne stavnaty :-) ja jsem nervak uz od malicka, teda musim rict ze se to zlepsuje hodne jsem na sobe zapracovala, ale na stopro budu.... jo a vaha....jsem si rikala jak budu pred svatbou hubnout...a nakonec jsem si rikala, ze vlastne proc...pritel me ma rad takovou jaka jsem, tlusta nejsem, holt mam par kilo navic a jestli se to nekomu nelibi, tak at se na me nekouka...ted jsem pouze trosku zacala cvicit na brisko a snazim se omezit sladke (muj nejvetsi problem) ale jinak to nehrotim... co ty?
Odpovědět
no já se naštvala před vánoci... když mi tchyně řekla, že jsem tlustá, zle to asi nemyslela, ale hodně mě to zranilo ;-( tak jsem si řekla že jí ukážu a začala hubnout... zhubla jsem z 72 na 65... vytvaroval se mi pas... ale okolí si toho nijak nevšimlo, jenom nejbližší kamarádky... no pak jsem se tak nějak přestala omezovat... a tak nějak jsem na váze okolo 66 kilo ;-) hubená teda nejsem a nikdy asi nebudu, jak říkáš pár kilo budu mít taky asi pořád navíc... nějak se pod 65 kilo nemůžu dostat, prostě mi to nejde... to bylo jednou akorát s tím stresem :-p hmm... sladké to je boj... přítel mi v tomhle taky nepomáhá, spíš mi donese brambůrky nebo gumový medvědy, než abysme provozovali nějakou aktivitu, co on sní, tak je vidět na mně :-D a ty jsi teda v Anglii??? a kde budete mít hostinu?
Odpovědět
Profilova fotka
ty jo tak to jsi dobra, 7 kilo! to si toho fakt nikdo nevsiml? vsak to muselo byt poznat...tchyne je trosku netaktni...pritel je to samy, porad vykrikuje jak taky hubne a pak prijde vecer a furt leze do skrine a s necim susti :-) uvidime jak to pujde, dala jsem dolu tak 2 kila ted, ale nejak se mi to zaseklo...ale moc to nehrotim, neni to stred myho vesmiru, hlavne ze jsme zdravi :-) my jsme uz 5 let v Irsku a hostinu budeme mit kousek od Litomysle, je to takovy dreveny srub, takova normalni hospoda, ale hrozne dobre tam vari a je to kousek mimo mesto, takze tam budeme mit i soukromi...byla to jasna volba :-)
Odpovědět
ty jo, tak to je dobrý, dřevěný srub... my máme klasickou restauračku... moc na výběr tady není... spíš ještě problém horské středisko... nikdy jsme tam na jídle nebyli, ale podle tchyně vaří dobře... no uvidíme, jsem tam chtěla jít někdy na oběd - přítel na mě koukal jak péro z gauče, takže asi nic... jsem zvědavá, co bude říkat, jestli mu to nebude chutnat :-p to pak něco asi uslyším :-p provozní se zná s tchyní, takže doufám, že nás neoškubou... ještě se musím domluvit jak to bude s jídlem, které se nesní... já myslela, že se nornálně bere domů...
Odpovědět
Profilova fotka
:-) ty jo tak to nemam poneti, zalezi asi na domluve...myslim ze vse je na domluve lidi s personalem...hele ale kdyz to doporucila tchyne a zna se s nima, tak by to mohlo byt dobry.. ja uz asi pujdu pomalu spat, zaviraj se mi ocka :-) spis se divim ze ty jeste nespis, v Cechach mate pul druhy :-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?