Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
zmyzulka: jenze nikde nejsou velikosti na deti i na dospele a jedny saty
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: aháá, ty máš malé i velké vlastně... :-( tak to je naprd. ale věřím, že to nakonec dobře dopadne a když bude opravdu nejhůř tak se holky sladí aspoň do barvy...
Odpovědět
hm :-/ jsem psala d toho salonu dkud mam saty tam me to siti nabizeli a v pondei obehnu cely brno ale moc si nefandim :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ale já ti fandím! a ikdyby měli "staré" a "mladé" družičky trochu jiné šatičky tak to určitě i tak bude úžasná svatba!
Odpovědět
hm ale sere me, nekdo me to evidentne extremne nepreje
Odpovědět
Profilova fotka
jj, chápu, že tě to štve, ale snad už máš vešchnu smůlu vybranou na 10 let dopředu
Odpovědět
mitote: to máš teda smůlu, nás zase pro změnu vydírá budoucí švagrová ]-(
Odpovědět
lidicka: proc?
Odpovědět
že nepůjde na svatbu, když si s sebou nebude moct vzít svoji kamarádku ]-(
Odpovědět
:-D :-D :-D
Odpovědět
taky bych se tomu smála kdyby jí bylo 14 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
holky to jsou problemy co...my jsme se zase dneska dozvedeli ze priteluv bratranek chysta na svatbu vzit i jeho pritelkyni, kterou jsme mimochodem v zivote nevideli, ale o to by ani tak neslo, kdyz jsme se ho pred mesicem ptali jestli prijde s ni tak tvrdil, ze ne...a vsechno uz je zarizeny, potahy na zidle objednany, jmenovky vytiskly...jsme z toho oba vytoceny, takovy veci se proste nedelaj...
Odpovědět
Článek se načítá
veroussek: to samý u nás... kamarádku jsme v životě neviděli, nikdo ji nezná...
Odpovědět
holky to nezna bych tak neresila, na svatbe bude pulka lidi co neznam, protoze jsou to nejaci lukasovi pribuzni ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
ja bych to ani tak neresila, s tim ze tam budou nejaky lidi co neznam, jsem pocitala, ale on vyslovene rekl, ze prijde sam a ted se dozvime, ze vsude rozhlasuje, ze tam pujde s ni....akorat ze teda my o tom jaksi nevime :o)
Odpovědět
ja uz takovy veci neresim, to bych se zblaznila, restaurace i saty me uplne staci
Odpovědět
mitote: v tvém případě je to něco jiného, my máme malou rodinnou svatbu ;-) cca 20 lidí, mně na tom spíš vadí, jaký si klade podmínky nebo jak to nazvat, spíš možná ultimátum, víš kdyby bylo po mém, tak jí řeknu, že tam kamarádka nepůjde a bylo bylo, nešla by ani švagrovka (aspon bych měla jistotu, že mi nikdo nezkazí svatbu), ale přítel by mi to asi neodpustil - je to jeho ségra
Odpovědět
Profilova fotka
lidicka:a to ona si fakt klade takovy podminky? kolik ji proboha je?
Odpovědět
veroussek: jj, ona si klade takové podmínky, měly jsme kvůli tomu konflikt, potom přišla sms, že půjde na svatbu pouze v případě, že půjde i kamarádka, je jí 30 :-D jako štve mě to, je to naše svatba, a ne aby nám někdo diktoval podmínky
Odpovědět
to je fajn, že tu ještě někdo je... se mi nechce spát, jak jsi na tom s přípravami???
Odpovědět
lidicka: tak aj nevim mi treba vsechny zveme i s doprovodem i dkyz ten doprovod ani jeden nezname, proste aby clovek nesel sam, me by se samotne taky na svatbu nechtelo jit, to je tezky no...
Odpovědět
mitote: kdyby přišla s přítelem tak neřeknu ani popel, ale tohle mi teda hlava nebere, sama? zná obě rodiny i naše svědky
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: moje hodina jeste nenastala takze v poho, muzem povidat az do aleluja :-) ty jo tak koukam ze jsme na tom uplne stejne...takovy to vydirani to je vec, taky uz jsme si tim prosli, jako ze kdyz tam nepozves tamtoho tak jak to budu mit celej zivot na taliri...tchynka :-D je to sila, taky jsem si rikala, ze tam nebude nikdo koho nechci, ale zahy jsem zjistila, ze to tak fakt nejde... mitote: ono u nas to je trosku jinak, jsme uz leta mimo Cechy a tak jsme chteli pozvat jenom ty lidi, ktery jsou s nama opravdu v kontaktu, i kdyz jsme tak daleko...ale zrovna v tomto konkretnim pripade slo spis o to ze pritelum bratranek pred dvema mesici rekl, ze prijde sam a ted otocil a jeste ke vsemu to rozhlasoval vsude, jen jaksi zapomnel dat vedet nam...takova drobnost, ze :-D lidi: pripravy jdou, jsem z toho trosku na nervy diky pritelove rodine, kterej se furt neco nezda, ale da se rict ze vse mame...tim ze to planujeme na dalku, tak je to trosku vic narocny, ale my s pritelem uz vsechno mame, ja saty, oblek, botky, ruzne doplnky, dekorace na hostinu je tez nakoupena, mamka tento tyden zaridila potahy na zidle, kolacky a cukrovi, takze uz nam nezbyva jen cekat :-)
Odpovědět
verousek: ja nevim ja jsem to nejak prestala resit prtoze to bych se u tchana leda uvstekala :-D jinak u nas pripravy nic moc, doladujem detaily krom stupidnich satu rpo druzicky, ve ctvrtek by mely byt saty pro me na prevleceni tak se tesim, koupia jsem si pod ne podprsenku a shanim k nim jeste boticky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a ja si taky furt rikam ze to nebudu resit, ale stejne me takovy veci vytaci...a jak je znam, tak toto je teprve zacatek, to bude jeste srandy kopec s nima.... :-| ja jsem dneska ulovila krasnou kosilku na svatebni noc, minulej tejden jsem byla na lovu a nic se mi nelibilo a ted jsem sla jenom nakoupit a zadarilo se, tak to vetsinou byva :-) taky jsem si koupila bile saty na moji rozlucku se svobodou jak mi nakazaly holky, zacinam mit docela obavy, co vymyslej... jak to mate vy s rozluckou, planujete neco?
Odpovědět
Profilova fotka
lidi: ona je nejaka divna, ne? takhle stupidne vydirat jeste kdyz je to dospela zenska...no a nakonec to stejne dopadne tak ze tam s tou kamoskou prijde, protoze ji reknes ze je to ok, v ramci klidu v rodine a toho ze uz budes chtet mit od ni pokoj, ne? ;-)
Odpovědět
veroussek: máš hezké albíčko, jj 11. září to jistí ;-) kdyby to bylo příští rok bylo by to horší - to bude tuším 10. výročí od dvojčat :-| a i tak někteří mají kecy... no co, je to naše rozhodnutí přesně jak píšeš... celej život mít něco na talíři :-S to bude v obou případech, ať půjde nebo nepůjde, spíš se bojím, že tam začne dělat scény a že mi svatbu zkazí, je hold rozmazlená a všichni musí skákat kolem ní - jsem zvědavá jak bude té holčině... bude úplně sama, všichni na ní budou asi koukat kdo to je... tak ve větší společnosti by se ztratila a našla si někoho, ale takhle v rodině, to bude horší... by nás švagrovka mohla aspon seznámit, ale k tomu se taky nemá :-| no nic ještě to nějak proberu s přítelem ;-) no my už máme taky vlastně hotovo... ještě udělat jmenovky... a koupit ženichovi košili (původně měla být modrá, je doma koupená, ale je změna - bude oranžová) - to zase bude boj... spíš mu jí koupím sama a bude :-D kytičky, dorty, koláčky, zákusky objednány.... musíme uhonit vedoucí restauračky, varhaníka a fotografa, vytisknout noviny... takové dodělávky řekla bych ;-)
Odpovědět
vis co ja dost na nektere veci hazim bobek ale je to po dlouchych letech psychoteapie, jinak bych se zblaznila :-D ja kosilku na svatebni noc mam o zacatku, byla snad jako prvni :-D jen me chybi kalhotky, a dnes jsem si koupila boa :-D jeste strevicky a je to :-D jo a objednat noc nekde v hotylku :-D nebo sise rovnou dve, kdo vi kdy ta scateni noc bude :-D
Odpovědět
veroussek: to víš, že to tak bude... ale bude to mít u mě schovaný ;-) si může být jistá... nejdřiv mi plánuje svatbu u nás na zahradě s kotlem guláše (abychom to měli, co nejlevnější, i když by s ničím nepomohla jak jí znám). přítelkyně od mého bráchy se zajímá o všechno - šaty, účes, kytičky, prostě je to zlatíčko, nabídla mi, že ořeže buxus na vývazky... ale ségra od přítele nic - za celou dobu se na nic nezeptala, nezájem
Odpovědět
no já si na svatební noc nic nepořizuje, pochybuju, že nějaká bude ;-) no a s rozlučkou... pořád ještě nevím... spíš jsem přemýšlela o nějakém posezení s holkama v cukrárně, dala bych jim oznámka a podrbaly bychom, ale pochybuju že se někdy dáme dohromady... bohužel... většina kamarádek žije jinde :-| a tady na malém městě skoro nikdo není ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?