Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: No tak to je super, vidíš, že se to vyřešilo : ) Jinak holky předpokládám, že všechny už s přítelama bysdlíte, tak jsem se chtěla zeptat, jak to budete dělat tu poslední noc. Jestli budete spát spolu doma a budete vycházet spolu, nebo pak ženich půjde jinam a uvidí vás až těsně před obřadem?
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Dobré ránko, já chtěla být tu noc před svatbou s přítelem (tradice nijak nedodržuji), ale nějak mi to doma neprošlo, takže přítel bude nejspíš spát u táty a já buď u nás v bytě se svědkyní anebo v případě, že přijedou bratranec se setřenicí + jejich partneři už ve čtvrtek, tak budu spát se svědkyní u mamky na baráku. U nás doma totiž budou ubytovaní příbuzní z Olomouce, jen ještě nevíme, zda přijedou v pátek ráno nebo ve čtvrtek večer. Každopádně noc před svatbou budem s nastávajícím odděleně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to je super, že ti to takhle dopadlo s těma kytičkama ;-) My už máme kytky taky objednáné, všechny vazby a i kytičky do těch hranatých váziček na stůl. Strašně se těším, až to všechno uvidím :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Aha, tak to pak jo, Já bych taky radši spala odděleně, ale u nás je to složité s prckem. Takže budeme nejspíš spát všichni doma, přítel se pak sbalí a půjde ke tchýní domů za ostatníma chlapama, já zavezu prcka k mojí babičce (nebo jiná "dáma", co má k nám přijít) a budem se s babama u nás chystat. Nechci, aby se tu malej pletl a byl nervní, že na nic nesmí sahat, takhle se mu aspoň budou věnovat. : ) A pak jsem právě chtěla, aby všichni jeli na obřad a já dorazila jako poslední, ale asi všichni budou vyjíždět od nás - teda krom ženicha, protože nechci, aby mě viděl.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Mě přítel uvidí u mamky, až mi půjde dát kytičku :-) Takže těsně před odjezdem na obřad.
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, mám takovej menší problém. Psala jsem bývalýmu - máme spolu super vztahy, ať mi pošle adresu, že bych mu chtěla poslat oznámení. On mě asi blbě pochopil a myslí si, že ho zvu na svatbu - jako na obřad a pak ten raut s kamarády. Mě to jako nevadí, ať klidně přijde, já ho ráda uvidím, ale nemyslíte, že je to takový blbý? A je mi blbý mu říct, jako že to blbě pochopil. Sice to není ještě na 100%, že přijde, tak třeba ani nic řešit muset nebudu...
Odpovědět
Profilova fotka
white: No u nás padl dokonce návrh (od přítele), že mu můj bejvalý půjde svědčit :o) Ale protože by nemohl možná na obřad, tak byl zvolený jiný (též náš společný kamarád) svědek. Ale na raut můj bývalý určitě půjde :-D Tohle záleží, jaký máte k němu vztah vy oba dva.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: No teda to já si nedovadu představit, že bych měla na svatbě bývalého nebo přítel bejvalku, ale jak píše martja, záleží na vztahu s dotyčným ;-)
Odpovědět
white_tie: dobré ráno, tak přítel bude buď spát u nás doma a nebo půjde ke svědkovi a svědkova přítelkyně bude spát u nás :-) A pokud bude spát přítel doma, tak mě stejně neuvidí, protože brzo ráno vyrážím s přítelkyní od svědka ke kadeřníkovi a kosmetičce. A oblíkat se budu až v restauraci, kde bude ubytování a hostina. Tam se potom všichni sejdeme a budeme vyrážet do kostela. Ohledně tvého bývalého - já si nedokážu předtavit, stejně jako marsee, že bych tam měla bývalého a přítel bývalou. Ale záleží na tom jaký s ním máte vztah a jestli to tvému příteli nevadí.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my budeme spát taky každý jinde.Přítel bude spát u svědka takže si ještě užije poslední večer kdy bude svobodný a já budu spát doma,nejspíše se setrou.Ráno musím jet ke kadeřnici a přítel pojede vyzvednout kytky.Pak dojede za mnou kde předá kytku a půjde zdobit auta :-) Odjíždět budeme všichni od nás,ale každý v jiném autě :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak m taky budeme akždý zvlášť. Přítel u nás doma sse svýma bráchama a já u našich se svědkyní a tak jako marsee mě pak uvidí při předání kytky před odjezdem.
Odpovědět
Profilova fotka
role: tan účes (ten druhý) je úplně úžasný. Takový bych taky chtěla, ale nemám na něj vhodné vlasy. A budeš mít i závoj?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
My take budeme spat zvlast. Pritel bude spat u rodicu, kde ho vyzvedne neter (nase koordinatorka)s pritelem a kameramankou a ja budu u nas se svedkyni a nasima, kteri prijedou dva dny pred svatbou (vecer).
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ted mi volala svedkyne, ze nam zajistila vizazistku za 1000 Kc. Cena pro nas obe a maminky vcetne zkousky a cesty k nam :o) Mam radost. Juchuuu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Teda, to je super levná kosmetička - bezva ;-)
Odpovědět
ahojky, my taky budeme noc před obřadem odděleně, aspon je to zatím tak v plánu ;-) přítel by měl být u svých rodičů, ale poslední dobou to tam nějak skřípe, tak uvidíme jak to dopadne x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Ona je na materske :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Ahaaa :) Mě bude stát svatební líčení 480,-. Zkouška stála 300,-
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já šla do toho s touhle podmínkou, jinak bych zůstala jen u svého líčení. Jsem ale zvědavá, co a jak. Protože jak jsem to vše studovala, abych si udělala kvalitní fotomakeup, tak se budu furt na něco ptát a číhat co a proč mi dává :o) Moc se na to těším! :o) O víkendu se k nám jdou poprvé podívat tchánovci (sice jsme spolu 6 let, ale nebudu to více komentovat) a tak jsme hezky uklízeli (ještě mi chybí koupelna), tak mám dopředu(už na svatbu a nebudu to již uklízet) aspoň umytá okna a uklizené skříně (juch!), tak jsem fakt ráda, že aspoň něco mám z krku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to je teda síla. To k nám jezdí tchýně na prázdniny už od začátku :-D S tím úklidem jsi dobrá, taky mě to čeká. Musím dát dohromady i pokoj u mamky (můj bývalý dětský), ptz tam nás bude kosmetička líčit, budem se tam převlékat, ...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No my u našich jsme taky pravidelně, není problém z téhle strany. A naštěstí u tchánů jsem už taky párkrát byla, ale většinou jen na narozeniny a vánoce. Jinak tam příteli volají často, aby je navštívil, tak tam chodí sám. Taky jsme uklízeli druhý pokoj, tam budou spát naši :o) Takže tam už budeme jen utírat prach a vysajeme. Snad ho do té doby udržíme uklizený .o) Potřebovali bychom tam ale skříň, abychom některé věci mohli schovat :o)))
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No my u nás to máme v pohodě, ale u mamky v tom dětským to bude něco. Mám tam tisíce krabic ještě z předchozího bydlení (stěhovali jsme se totiž asi před rokem z Milovic do MB a nepotřebné věci tam máme stále uskladněné). Na trámech mi tam ještě visí plyšáci, to musíme všechno sundat :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: děkuju. :-) Závoj mít nebudu. Jen jsem si koupila štrasovou sponu a ty samé naušničky co mám na fotce a to stačí. A už jsi byla na nějaké zkoušce účesu? Třeba by ti to šlo v pohodě taky. ;-) martja: super, že jste sehnali takhle levnou kosmetičku. Jen abys nakonec nezjistila, že sama si to uděláš líp, když jsi tak šikovná. :-) My budeme spát asi spolu tu noc před. Bude to taková předsvatební noc, protože budeme bez malé, která bude už u babičky. :-) Jinak už se to začíná pomalu dolaďovat. Včera jsem sehnala tácky na koláčky, výzdobu na stůl skoro všechnu, bižu, i punčochy. Zaplatila jsem zálohu na dortík a konečně si domluvila schůzku s restauračkou. Koupili jsme i tchýni část dárečku. Holky nemáte někdo typ kde sehnat čiré korálky s perletí, ale ve větší velikosti než průměr 6mm??
Odpovědět
Profilova fotka
role: No jdu ještě na zkoušku, tak jí ukážu, co jsem zkoušela a co bych chtěla. A s mojí ukecanou a bez problému organizující svědkyní se nebojím, že bychom toho vyzkoušely málo :o))) marsee: Moji plyšáci zůstanou kde jsou :o) Hezky na parapetu vedle postele (gauče) :o)) To že jsem blázen a ještě to někdo neví, je jeho problém :o)))
Odpovědět
chcete slyset jobovku? po pul roce co jsem si mejlovala s krejcovou a zila v domneni, ze sije druzickam saty, me dnes - mesic pred svatbou - napsala, ze ze zdravotnich duvodu objednavku rusi. Nevim jeslti se mam smat nebo brecet. Kdo me mesic pred svabtou usije ctvery saty?!?!?!?!?!?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Teda, ty máš na to nějakou smůlu - je to síla!!! Ještě pořád je ale měsíc, tak třeba je někdo ušije.
Odpovědět
no nevim, mame odmitli usit jeden kostymek tak uz vidim jak nekdo sije ctvery saty
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Za zkoušku nic nedáš - držím palce.
Odpovědět
no uz jsem napsala do jendoho salonu a v pondei hold obletim cele mesto :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: hmmm, tak to na zbláznění :-( to abys měla po letech asi na co vzpomínat... :-| ale neboooj, když bude nejhůř vletíte s družičkama do nějakého obchoďáku a vyberete něco krásného hotového. moc držím pěsti aby to už všecko konečně klapalo! jinak se mnou to hurá sláva vypadá dobře, tak se zdá, že zbytek příprav nebude na ženichovi, ale že to zmáknu (ťukám ťukám na dřevo). a jestli jsem to tímto zakřikla, tak se jdu odstřelit :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?