Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
jo ještě jsem chtěla napsat, že mě nalíčila do fialova, což bylo pěkné a nic proti té barvě nemám, ale čistě psychicky mi příjde divné mít fialové oči, když nic jiného fialového není. Co si o tom myslíte?
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Já budu mít stíny taky lehce do fialova a nic fialového nemám. Zkoušely jsme s kosmetičkou více barev, ale tohle se mi líbilo nejvíce. Mám to vystínované od přírodní hnědé do fialova (těžko se to popisuje). Ani nevím, jestli jsem vám ukazovala šaty naší nejmladší družičky - dala jsem je do alba :)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: já mám zelené oči a hrozně ráda nosím fialové stíny, ta zelená v nich prostě úžasně vynikne, protože je to kontrastní barva. ale přiznám se, že na svatbu se taky trochu bojím, když nebudu mít na sobě nic fialového... musím to pak ještě zkusit zároveň s tím až budu oblečená...
Odpovědět
Profilova fotka
hanu: Nevim, jak fialovou, ja tu barvu moc nemusim, tak nedokazi posoudit. Ale co nalicit do hnedocerna? Takove to kourove liceni? Pripadne cernozelena? Te zelene jen malimko, aby spis ta cerna zviraznila oci...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Já to taky nbohužel nechápu. No u nás to ani moc nejde, aby mi s něčím pomáhal, z toho důvodu, že je pošťák a nemá pevně stanovenou prac. dobu, takže nikdy nevím, kdy dorazí, takže když něco napevno domluvím, nevím, jestli to stihne nebo ne. Takže většinou lítám sama, do toho tahám s sebou ještě malýho, neb ho nemá třeba dopoledne kdo hlídat. Takže fakt na palici. Doma to vypadá jak po výbuchu, kolikrát umývám nádobí jednou za dva tři dny, protože to prostě nestíhám. Mě nepomohl svědek s ničím, absolutně, ani Kubův nám nepomohl, ale to z toho důvodu, že bydlí v Praze (od nás cca 4 hodiny cesty), zato ten můj bydlí 5 minut autem. Já se taky nespolíhám na ostatní, ale prostě už bych asi potřebovala pomoct. : / marsee1: Já se snažím nevěšet, ale ono to dost dobře nejde. Tchýně do mě hučí, mamka do mě hučí, všichni chcou všechno vědět, ale já prostě nevím. Už mi to ani nemyslí. Přítel moc nepomáhá, akorát teď shání gril, jinak včera jsme lítali po městě a sháněli jsme košili. Teď ale slíbil, že udělá kartičky ke stolu. ili08: No jo, jenže já jsem si je sama vyráběla - 60ks, 30ks pozvánek ke stolu, 30ks pozvánek na raut. Takže docela dost, a jelikož jsem chodila při mateřské do práce, tak jsem to fakt dřív nestihla.
Odpovědět
Profilova fotka
white: No ja tim, ze jsem z Prahy, tak jsem dost veci zaridila po netu. Ale obcas to nejde a musime na dane misto. My mame pevnou prac. dobu, jen obcas ja nebo on musime protahnout. Ale muzes zamestnat pritele treba tim nadobim. Ja ho tedy taky myji vetsinou, ale pritel vari, dela vecere, ci uklizi, takze mi treba timto setri cas na jine veci. S tema mamkama je to ale blby, ty by misto dotazu mely pomoci.
Odpovědět
Profilova fotka
Hanuu: Já budu mít taky líčení do zelena...mám pro změnu hnědozelené oči a vizážistka mi k tomu řekla, že hnědá působí uplakaně, černá se k něvěstám moc nehodí (působí tvrdě) a modrá by mi zase nešla k očím (tu jsem nechtěla já). takže mám kombinaci zelenkavé s takovou smetanovou-bílou na projasnění...já se také moc nelíčím, takřka vůbec, takže ve svatební den toho na očích taky moc nechci mít, abych nebyla nervózní...a o tom to je...pokud se ti zdá, že fialová není pro tebe, tak to odmítni....celej den budeš nad tím přemýšlet a neužiješ si to. Tak jako v šatech se musíš skvěle cítit, tak i v nalíčení. Jedině sebevědomá nevěsta je krásnou nevěstou :-) Já jsem se s vizážistkou malinko chytla v otázce "co na rty", nejdříve trvala na tom, že musím mít rtěnku, pak že aspoň konturku, ale já na rtech nechci nic (je lesk), protože vím, že bych se pořád kontrolovala atp. Nikdy nezapomenu na to...občas totiž potkávám známé i neznámé ženy, které měly otisklou rtěnku na zubech, rozmázlé mimo rty apod. Takže ne díky! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie-já jsem na všechno děsný nemehlo takže jsem všechno objednávala přes net,udělala jsem asi 4 vývazky a práskla s tím do koše protože se mi všude třepily takže máš můj obdiv že jsi to všechno zvládla sama.Každopádně kdybych nemehlo nebyla tak bych s tím asi začala dřív aby aspoň ty oznamka byly co nejdříve protože jak jsem psala 14 dní před svatbou mi to příjde fakt dost pozdě,chce to aspoň měsíc-většina hostů to sice ví dopředu ale rodina třeba ze Slovenska nebo Čech je trochu z ruky takže se to muselo posílat(ti to dopředu nevěděli a tak už by třeba i něco v tom termínu měli).A do 12.8 jsme chtěli mít potvrzenou účast aby jsme mohli dát tisknout jmenovky a udělalo meny
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: My máme štěstí v tom, že všichni hosté, krom asi tří, jsou z místa našeho bydliště. Všem jsme to řekli hodnědopředu a tento týden většině rozdali oznámení, některá nás ještě čekají (jsou totiž na dovči a tak), ale všichni to ví a počítají s tím. Šlo o to, že jsem s výrobou začala už v dubnu, ale prostě jak je prcek, tak jsem fakt nestíhala, snažila jsem se aspoň po večerech, ale kolikrát jsem jen padla do postele a spala. Jinak děkuji, je to makačka, ale ušetří nám to hodně penízků. Oznámení by nás vyšlo na cca 2000Kč, takhle mě přišlo na 500, což je sakra rozdíl. Vývazky už mám skoro hotoví, stačí jen tavící pistolí přidělat kytičky, na ty ale čekám, až mi dorazí balíček. Dnes jsme zrovna dělali kartičky ke stolu, poprvé se zapojil i přítel, rýsoval a stříhal, zítra je doděláme. : ) Dnes jsem taky sestavila zasedací pořádek, tak jsem zvědavá, kdo zas co bude kecat. martja_sgcz: No jo, tady v té p*deli nejde po netu zařídit skoro nic - maximálně si třeba najít číslo a domluvit si schůzku. Jinak já se ho snažím zaměstat, řekne mi, že to ujdělá za chvíli a hle - je večer a malej spí a to fakt nádobí neumývá, neboť šíleně rachotí a akorát by ho vzbudil. Takže to zůstává na ráno na mě. Ale dnes pomohl s kartičkama ke stolu :) Jinak svatební noviny jsou hotový, vytisknutý, zítra si pro ně jdu, tak je večer svážu, nafotím a pochlubím se : )
Odpovědět
ahoj holčiny, tak my budeme koláčky roznášet cca 5 dní před svatbou ;-) dneska jsem objednala koláčky, zákusky, dort a kytičky ;-) takže se snad zdárně blížíme k cíli ;-)
Odpovědět
tak to ja z brna taky vse sefuju po netu - mejlech :-D a osobne jen divadlo, restauraci, saty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
vidím že se holky činíte...já dělala vývazky sama, ještě dodělat šepu na moje a skoro manži autíčko a je to hotovo...zasedací pořádek neřeším u sebe chci mít mamku a tatínka a pak svědek svědkyně a pak je mi celkem fuk jak si kdo sedne...ale na druhou stranu je nas jen 17 takže my to příjde i zbytečné. Jinak nemůžu sehnat cilindr nemáte někdo nějaký typ??? :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky holky, jsem ráda, že už skoro všechno mám hotové :-) Taky jsem to zařizovala dlouho dopředu, přítel ze začátku brblal, lae teď je rád, že sem to tak udělala, alespoň máme čas na byt. Nám už jen chybí doladit výzdobu kostela a svatební kytku. Přítel ji chce nechat udělat u stejné paní, která nám bude zajišťovat výzdobu kostela. Prý je pro ni lepší když uvidí i nevěstu - tak se jí půjdu o víkendu ukázat ;-) A taky ještě musím koupit krabičky na výslužky a celofán. Do toho máme ještě křtiny ale úprava bytu se nám naštěstí zdárně blíží ke konci :-D Mě naštěstí nikdo do ničeho nekecá. Většina svatebního oznámení je rozdaná - dokonce i dědovi ( kterého už jsem skoro sedm let neviděla - po smrti babičky nás vyškrtl ze života. Mamce řekl, že už není jeho dcera :-( , nebyla jsem si jistá, jestli mu to poslat, ale nakonec jsem mu to poslala ) A ještě nás čeká jedno sezení s farářem - týden před svatbou. Bude se upřesňovat průběh obřadu a taky se musí doladit hudba :-) white_tie: Obdivuju tě, kolik toho při malém prckovi zvládneš ;-) Já bych to určitě nezvládla. Vývazky se mi moc nedařily a tak jsem je objednala přes net. marketat: Šaty budou určitě nádherné - budeš jak lesní víla :-) Na tchýni se vykašli - je to Váš den :-) A pokud se jí šaty nebudou líbit, tak má smůlu - jsou Tvoje. Nevdává se ona, ale ty ;-) Už se těším na foto ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to je paráda, že to tak krásně všechno stíháte :o) Nakonec i ten děda měl určitě velkou radost, že si mu oznámení poslala. Nedovedu si představit, že bych zařizovala svatbu například v době dvou měsíců - asi by to šlo, ale musí to být mnohem náročnější. Přítel taky nejdříve nechápal, že jsem zařizovala už od zimy, ale sám se přesvědčil o tom, že je to potřeba - např. u zamluvání samotného termínu, restaurace na hostinu.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak mi zrovna psala moje svědkyně, že jí šéf nedá v práci volno. Žije v Holandsku, takže i když máme svatbu v sobotu, prostě nemůže přijet. Tři týdny před svatbou. No a já teď nějak nevím, komu si říct. Tahle holka byla jasná volba a hrozně mě mrzí, že nebude vůbec na svatbě. Ach jo.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Moc děkuji. Já se taky divím, kde pořád beru energii, ale je to asi tím, že malej spí celou noc v pohodě, takže se v noci aspoň vyspím a přes den normálně funguju. Akorát mě to štve, potřebovala bych teď někoho k ruce, ale přítel si vzít dovču nemůže a ségra je u dědy a ostatní chodí do práce. : / marketat: To je mi vážně moc a moc líto. A nemáš třeba sestru nebo bráchu? Kdyby moje ségra byla plnoletá, byla by pro mě jasnou volbou....
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Jeee, to je teda něco. Nějakou dobrou přítelkyni tady v ČR nemáš? Nebo jak psala white někoho z rodiny, kdo by přijal tuto roli?
Odpovědět
Profilova fotka
white_tea: Ségra i brácha mě napadly. Chci určitě ženskou, takže brácha padá a ségra má tři děti a nevím, kdo by je tam ukočíroval, když by ona byla se mnou vepředu (její manžel na všechny tři nestačí). Někoho ale vymyslet musím a rychle. Jinak musím říct, že tě taky obdivuju, jak to stíháš. Já mám teď prázdniny, ale učím se k tomu na zkoušku, kterou mám týden před svatbou a nebýt přítele, který dost zařídí, byla bych pořád na začátku.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Přítel teď taky měnil svědka, protože jeho svědek nedostane dovolenou. Máme to v pátek, takže je to také náročné. Nicméně se zařizováním rozlučky a překvapení pro nás pomáhal jiný kamarád, takže volba byla jasná :o) Takže držím palečky ať to vyjde a myslím, že těch deset minut někdo pomůže s dětmi, pak už stejně může svědek dělat cokoliv jiného :o) Co se týče obřadu, tak jsem včera byli v altánu (Role těsně před námi s rodinkou odešla, ale od paní "provozní", vím že tam byli :o) ). Takže máme zaplaceno a slyšeli jsme pár podrobností, které jsem stejně už věděla po netu. Jen jsem si zatím zvolili sekt jako přípitek :o) Role: Paní mi dala tip, že se tě mám zeptat, kde budete parkovat :o) Tak se chci zeptat, zda jste už tohle rozmýšleli :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marjta: no my vás včera vyhlíželi, ještě jsme si tam dávali pití, a vy nikde. Tak jsme pomalu šli pryč, ale já pořád koukala, jestli tě nezáhlédnu. Taky jsme se nedozvěděli nic nového. Jen jsem se tedy ptala jak je to s tím organizováním svatebčanů a prý to má dělat paní matrikářka a že je možný, že na té minulé svatbě tam byla zrovna nová a ještě to neměla tak ošéfovaný. Tak doufám, že už se to za ty tři měsíce naučila. :-) Parkovat budeme z boku. Jen nás vyhodí řidiči nahoře a pojedou do ulice u Vršovického nádraží (myslím) a tam to zaparkují. Tam ještě modrá zóna není. Ale včera jsme v pohodě stáli na parkovišti u té benzínky dole. A v pátek v jednu budou ještě všichni v práci a moc aut tam nebude. Doufám. Omlouvám se holky, že vás dnes nebudu dočítat. Vůbec nevím co dřív. Do toho se mi rozbil telefon a totálně podělala baterie s odpadem u dřezu v kuchyni. A to jsme dnes měli jet do restaurace.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky mám svatbu v září, ale jak vidím, vy jste mnohem pilnější než já, všechno co máte zařízené, teprve dolaďuji, konečnou kytku i hostinu objednám až koncem srpna (ale zamluvené to mám). Včera jsem uvažovala, že pořídíme jen jednu květinu, a to mou svatební. Myslíte, že to nebude blbý? Mamky je nechcou moc tahat a družičky jsou malé. Stůl budeme mít vyzdobený kamínkami, svíčkami a ubrousky, tak tam už kytky taky dávat nebudu.
Odpovědět
Profilova fotka
lucalinda: Pokud maminky kytky vylozene nechteji, nemate svedkyni a nechces korzaz, tak proc mit jinou? Ja tedy budu mit kytku i na stul (bude pred nami)
Odpovědět
Profilova fotka
lucalinka: Ahojky, já budu mít krom svatební kytky ještě kytky pro maminy, babičku, svědkyni a velké družičky + korsáž pro manžílka. Pokud máš ale družičky jen malé, maminky ji nechtějí (případně svedkyně), tak proč ne :-) To je asi každého věc, kolik kytek a pro koho pořídí nebo nepořídí :)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky dík za ujištění, já si to taky myslím, že není třeba, aby ji měly ty maminky, svědkyně ani ony ji nechcou, tak jim ji nechci nutit. Kytku do klopy samozřejmě pro ženicha, to jsem zapomněla. Martja: Já budu mít svou svatební kytku před sebou na stole, takže přece jen tam jedna bude. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky děkuji za rady. Asi si domluvím ještě jednu zkoušku, kde budu chtít tu zelenou a pak se rozhodnu podle sebe. Jinak já najednou taky zjišťuju, že to nějak rychle uteklo a už asi 14 dní se nějak nezastavím - buď su v práci nebo na všech možných zkouškách a schůzkách kvůli svatbě. Vaření a úklid jsem teď nějak vypustila. Ale generální úklid před svatbou mám v plánu. Obzvlášť když u nás bude tchýně ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, já byla dneska domluvit kytinky a jsem úplně nadšená z paní květinářky. moc sympatická paní. nakonec jsme se domluvily na jiném vějíři (taky ho mám v albu - ale chci ho o hodně menší.), v podstatě mi řekla to samé co jsi mi řekla Marti ty - že se mi ten vějíž bude blbě držet, takže ho udělá tak abych ho mohla mít položený na ruce. dál dvě kytinky pro matinky (jenom jedna růže a obložené něčím...), náramek pro svědkyni, korsáž pro ženicha a svědka a 33 frézií na stůl. dohromady se prý vejdeme do 2.000,- což mě taky úplně nadchlo. a ještě jsem dostala taštičku se svatebníma časopisama a papírové kapesníčky - moc milé od nich :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: To já jsem zas spíš chtěla chlapa. Myslím ale, že není problém, aby někdo děti zabavil, jedno si vezme na starost její manžel, další třeba tvoje maminka a další babička. A je to. Obřed trvá asi 10-15 minut a to se zvládne. Jinak díky, musím říct, že je to fakt makačka, dnes jsme rozdali dlaší dvě oznámení, ale ještě nám zbývá dát skoro všem kamarádům, co jdou na večerní raut. role : No tak smůlu sis snad dnes vybrala a už se bude jen dařit. : ) lucalinka: Ahoj, vítáme tě tu : ) U nás jde spíš o to, že moc čas na zařizování nemám, takže zařizuju postupně. Kdybych měla čas celý dny, tak se to dá zvládnout za měsíc v pohodě : ) Jinak kytku mám pro sebe, pro maminky, pro mou mladší ségru košíček s kytičkama a pro ženicha a svědky korsáže. Jinak dámy dnes jsme se opět pohnuli, zajistili jsme gril (grilovat nakonec bude přítelův strýc, sám se nabídl, zajistí i maso, naloží ho, takže se o to už nemusíme starat), s přítelovou babičkou jsme domluvili půjčení nádobí, rozdali jsme další dvě oznámení a právě jsem dovázala všechny výtisky svatebních novin. Až budu mít nabitý baterky ve foťáku, tak to vyfotím a vložím : )
Odpovědět
zmyzulka: super, ja jsem na tom cenoe stejne, mam to za 2,5 tacu vc kytky na auto a na stul :-)
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: No nakonec to asi dopadne tak, že mi bude svědčit brácha. Děti by se asi někomu udaly, i když já maminku už nemám, tak by museli k někomu z tetiček. Ale brácha je bez problémů, i když jsem teda chtěla holku, tak nakonec to bude nejlepší volba. Konečně mi došly botičky - klasické kristusky :-) Večer je zkusím nafotit a dát do alba :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: TAk paráda! Tohle řešení je fajn :O) Přemýšlela jsem také o náramku pro svědkyni, zeptám se jí :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?