Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Taky bych chtěla netradiční šatky, ale vůbec jsem neměla pořádný nápad. Tohle vypadá krásně, jsem mooooc zvědavá na výsledek a na to, až se nám v nich ukážeš :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, děkuju, uklidnili jste mě. Od začátku jsem chtěla takové "vílí" šaty, ale teď mě nějak popadla panika. Snad do konce týdne budou a já sem přidám fotku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Budou to nádherné vílí šaty a ty v nich budeš určitě bech deroucí krásná vílí nevěsta :o)) Jinak jsem hodila fotky ze včerejší zkoušky. Na první fotce nemám zakroucené konce (protože už povolily - nebyly zatím lakovány), ale je to trochu vidět z poslední fotky, jejich celkem 5. http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
ahojky sem tu prvne :) a svatbu uz mame na krku, mam ji 9.zari a jak vam jdou pripravy?
Odpovědět
marketat: saty budou nadhera :-) jinak ja budu mit saty na pevleceni za tyden ve ctvrtek :-) tak se tesim, dnes jsem byla na zkousce...
Odpovědět
Profilova fotka
kristyyy: Vítej mezi námi, já mám např. už 3.9. :o) Takže týden před tebou :o) JInak přípravy jsou téměř u konce, stačí doladit pár drobností :o) Ale ještě to doladění znamená pár cest např. na místo hostiny, obřadu, domluvení a zaplacení zálohy na kytky, dokončení domluv kvůli dopravě, cesta pro šaty,.... No ještě je toho dost :o) Mimochodem děvčata začala jsem předsvatební úklid :o) Zatím jedním oknem, parapetem a trochou péči o kytičky :o) Snad to ty tři týdny (éééh tři týdny!!! :-N ) vydrží. :-D
Odpovědět
dekuji ja doufam ze uz mam vse vyrizene, ale mam stale dojem ze em na neco zapomnela :(
Odpovědět
Profilova fotka
kristyyy: Zdravím :o) Máme svatbu den po tobě - přesně za měsíc. Pěkně to letí ;-) S příprava jsme na tom jinak celkem dobře ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Market, krasny saty. Koukam, je nas tady docela dost, co budeme mit netradiční šaty. :-p Martjo, neblazni, jako by toho behani okolo svatby nebylo uz tak dost, ty se vrhnes jeste na megauklid! :-D :-D Kristyyy, vitej. Kdepak to mas? My jsme taky ctvrtkovi ;-)
Odpovědět
Ahojky slečny a nevěsty a budoucí paničky,tak se nám to blíží co???No já mám ted takových starostí,že nevim co dřív.Auto dojelo,kostel je na štíru no nevim nevim holky,začínám být dost nervozní
Odpovědět
Profilova fotka
cheerpet: Ahojky, tak to nejsi sama, kdo má plno starostí. Já taky nevím, kam skočit dřív. Je teď hodně zařizování ohledně svatby - doobjednávky, schůzky, dohodnutí různých podrobností, atd. K tomu trochu plánuju rozlučku, pracujeme na svatebních novinách. Musím taky dodělat pár věcí do práce. Ke všemu se nám poďála pračka (2 měsíce po záruce), díky bohu jsme opravu ale nemuseli platit, ptz to byla lehká závada a prý nám posunou datum prodeje, tak jsme rádi. No dneska jsme si alespoň udělali radost - na chvilku jsme vypnuli, vyšli si na procházku, cestou se zastavili v obchodech, tak jsem si koupila botičky a halenu, přítel košili. Musíme si taky dopřát relaxu a vyprdnout se na všechno, jinak by nám asi brzo houklo :o)) Musím ale říct, že ani nejsem nijak nervní ze svatby jako takové, čekala jsem, že v tuto dobu už budou nervy na pochodu, ale asi na to není čas. Spíš jsem unavená ze všeho toho zařizování.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jojo jsem na tom stejně. Nějak není čas na nervy :o) My ani nemáme rozdány oznámení. Zítra budu nějaké posílat. Ještě nevím, jak to udělat s kamarády. Zda jim říct, že uvidí oznámení až na rozlučce, protože se s nimi nějak nemáme čas sejít nebo to tedy vše poslat poštou. No budou to tedy dvě stovky za poštovný, ale zase klid :o)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Holky, takže musím říct, že mám dost značné nervy. Nemáme nic zařízené, do svatby měsíc a já naprosto netuším, jak to všechno stihnem. Nedaří se mi sestavit zasedací pořádek, prostě nic. Oznámko nemáme rozdané ani z půlky, jediný, co je pořádně domluvený je oblečení a cukroví a dort. Mám seznam dlouhej na A5, co musím tenhle měsíc udělat a mám udělaný tři věci ze seznamu. Navíc jsem na všechno skoro sama, tchýně mi do toho kecá, mamka taky, každá si to představuje jinak a já to chci úplně jinak. chjooooo Navíc mám problém se svědkem - vůbec mi s ničím nepomáhá a nevím, jestli ho za svědka ještě vůbec chci a nevím, jak mu to říct, aby se neurazil : ((( Nemáte někdo nějakou radu?
Odpovědět
Profilova fotka
white: Jo je to těžký a vážně nechápu, že to aspoň takto zvládáš. Moje svědkyně se mnou vybírala šaty, sehnala mi floristku (tu jsem ale kvůli ceně udřeknout) a sehnala mi slečnu na nehty. Občas se sejdeme a pokecáme a organizujeme spolu mojí rozlučku. Ještě vím, že pomáhá svědkovi organizovat rozlučku přítele. Vše ostatní, ale zařizuji já, případně pár věcí (např hudbu, obřad a svatební noviny, pomoc při výrobě oznámek, uklízí doma - páč u toho dělám melouch - a vaří :o)))) přítel. Ale já jsem typ, který se nerad spoléhá na jiný (vím taky, jak to s tím chodí) a proto jsem chtěla zařizovat svatbu třičtvrtě roku dopředu. Takže fakt máš u mě obdiv a budu ti držet palečky, ať ti to vše vyjde.
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem dnes konečně objednala dopravu a po práci jdeme s přítelem do altánu domluvit podrobnosti a zaplatit obřad. Když se nám poštěstí potkáme role s rodinkou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: My jsme taky dali oznámko pouze pár lidem na Moravě, když už jsme tam byli. Jinak ho budeme dávat až 30. a 31.8. s koláčkama. Dřív se pro ně na Moravu nedostaneme. Tady je zvykem dávat oznámení cca 14 dní před svatbou se zvacíma koláčkama, tak od toho nebudeme tak daleko. Nijak se z toho nehroutím, prostě dřív to nestíháme, tak co. Mám jich tady i několik na poslání, ale ne moc. Několik jich dá přítel kamarádům, co bydlí daleko na rozlučce 28.8., abychom je nemuseli posílat nebo jezdit dálku. white_tie: Nevěs hlavu, všechno se určitě zmákne. Jak jsem psala, z toho oznámka si nic nedělej, nejsi sama :o)) Zasedací pořádek mi dal taky zabrat, ale už je naštěstí hotový - vyprdni se na 100% vyhovění ostatním, prostě se musí dělat kompromisy, jinak by to snad ani nešlo. Jinak co se týče svědka, mě svědkyně s přípravama taky nijak nepomáhá, ale rozdíl je asi v tom, že já to po ní ani nechci. Pokud by se sama optala, zda s něčím chci pomoci, bylo by to asi jiné, ale nepovažuji to za nutnost. Jsem ráda, že nám to odsvědčí, užije si s náma den a to je vše. Pomáhá ti s něčím přítel? Já toho mého už taky musela zapojit, abychom to zmákli.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jak píšeš, já se taky nerada spoléhám na jiné a jsem fakt ráda, že svatbu zařizujeme už od zimy. na všechno je dostatek času, ikdyž teda teď stejně doháníme pár věcí na poslední chvíli (např. svatební noviny) - to ale teda není životně důležitá věc...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No nám z rodiny toho moc nechybí, ale přátelé ano. A je mi hloupé, když zařizují dary, že ještě ani 100% nemají oznámení, že jsou zváni na svatbu :o) No taky to moc nehrotím, ale přeci jen máme svatbu už za 3 týdny a dva dny :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jojo na svatební noviny to vidím taky tak pár dní před svatbou. Ještě chci dělat video z našich fotek (pokud to půjde promítat) a ještě musím brzo udělat jmenovky a nějak sestavit zasedací pořádek hostiny, rautu (tam to tolik tedy neva) a aut.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Jojo, auta už jsem dala taky dohromady - jsem jak motorová myš :o)) ale musím vlastně ještě na cylindr našít přísavky, vymyslet, jak budeme zdobit ostatní auta. Pořád je co na práci.
Odpovědět
Profilova fotka
No teda holky,tak to jsem teda fakt ráda že my takové problémy nemáme.Oznámení už máme dávno roznesené a odeslané,14 dní před svatbou my to příjde dost pozdě ale když je to někde zvykem... Svatební noviny jsem chtěla ale nakonec jsem zjistila že jsme na tvoření moc lenivý takže padají :-(
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: U nás mi všichni řekli, ať to nedávám dřív, že to pak stejně všichni zapomenou :o)) To je asi blbost, ale prostě se to tady tak dělá. Já osobně bych je dala tak tři neděle před svatbou, ale to nestíháme kvůli koláčkům. Jen ty, co budeme posílat, pošleme dříve.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: taky je budeme dávat 14 dní před svatbou. 4.9. napečeme a v neděli 5.9. budeme rozvážet. Akorát těm, ke kterým nepojedem, pošlu nebo předám oznámko hned, jak ho budu mít v ruce. Což bude doufám už tento týden.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: zmyzulka: děkuju moc, holky....mám z nich radost, na prstenech jsme šetřit nechtěli.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my dáváme oznámení už cca dva týdny známým, se kterými se vidíme. Svědkyni jsem zatím také ničím neúkolovala, zatím nebylo třeba. Snažím se vše si zajistit sama/ sami. Musím ještě vymyslet výzdobu na auta, už mám ale z větší části nakoupený materiál, takže jde "jen" o vlastní výrobu. Noviny neděláme, udělali jsme takovou kroniku s našima fotkama. Ještě není úpně hotová, ale blížíme se také do finiše. Já spíš začínám být nervózní z těch pár dní před svatbou, aby se vše co bude třeba stihlo a vše klapalo. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky, tak my to mám ode dneška přesně za měsíc.... a taky nic nestíháme samozřejmě,... a teď mám ještě nějaké zdravotní komplikace, tak to vypadá, že bude muset drahý všechno dozařizovat sám... všechno je prostě úžasně načasované
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: a co vám zbývá? My už ted tak nějak pozvolna...
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: No když se to se.., tak pořádně, co? Zdraví je každopádně přednější ;-) Holky, nějak to zmáknem, musíme :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: zbývá nám domluvit se v restauraci na jídle a na výzdobě, domluvit se v zámku na hudbě, na parkovišti s parkovným, koupit krabičky na cukroví, dodělat vývazky, domluvit se v květinářství na kytici, sehnat boty,... no stopro jsem na něco zapomněla, je toho prostě ještě docela dost... marsee: jo, to přesné, když se..., tak se... nu což, musíme to prostě nějak zmáknout
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, mám kosmetický dotaz. Byla jsem včera u vizážistky a ona mě velmi vymlouvala nalíčit zeleně (v podstatě to odmítla). Jako důvod uvedla to, že mám modro - zelené oči, tak by se zeleným líčením zanikly a taky, že když mám smetanové šaty a kytku do zelena, tak by se to všechno slilo a chce to nějakou výraznější barvu. Čímž mě dostala, protože já bych právě volila barvu zelenou abych ladila. Ale nerozumím tomu, sama se moc nelíčím. No,a le přišlo mi to trochu jako blbost.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?