Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj nevěsty,tak já mám dneska za sebou zkoušku líčení a jsem moc spokojená,hotovo jsme to měli za půl hodinky a platila jsem 150+60 za vytrhání a barvení obočí.Svatební líčení mě bude stát 150 kč :-) Prostě bomba...Nějaké fotky jsem hodila do albumu...Čekám až přítula dovalí z práce a jdeme sestavovat jídelníček a domlouvat se na podrobnostech,potom sjedem do Vizovic mrknout do parku ať se můžeme konečně rozhodnout kde se budeme fotit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte holky, tak mam za sebou vikendovy maraton. Obehli jsme snad vsechno, co bylo potreba, zaridili taky snad vsechno a ja doufam, ze uz nam tam nehrozi zadne prekvapeni. Vybrali jsme botky, kosili, minidorty, pak taky dohodli finální verzi kytek s kvetinářkou, s ní taky výzdobu hospody a aut (super, jak jsem nešikovná, budu moc ráda, když to za mě někdo udělá.) Nakonec jsme i dohodli svatební tabuli a posazení lidí v hospodě. No paráda! Pocasi teda ale to bylo peklo, celou sobotu jak jsme behali tam a zpatky do auta, ven, i tak jsme se desti nevyhnuli. Ted uz jenom ty zkousky u kosmeticky a kadernice a bude to vsechno hotovo! @role: dort mame za 7000,- Kc, ale je to pro 80 porci. kazdopadne se to nevejde na jeden dort, protoze je slehackovej a ten by tolik porci neunesl, tak budeme mit jeden velkej a pak jeden mensi vedle :-) ale na chut je teda fakt bozi. @ clifulka: ty vlasenky jsou super, jsi sikovna, vypada to krasne, neni to prezdobene, super. @ martja: souhlasim naprosto s holkama, to modre liceni je bezva. jsi hodne vyrazna a to modre to ani neprehlusi a ani Ty sama to neprebijes jako nejake jemne liceni, proste Te to skvele doplni si myslim! Kazdopadne taky souhlasim s holkama, ze bych nechala vlasy rovne, mozna bych je foukla pres kulaty kartac nebo na ty obrovske natacky, to vypada super. Ale problem s pevnymi vlasy znam taky... jestli bude jako dneska tak mi taky uces vydrzi tak maximalne pul hodinky... @manzelinka: prstynky jsou moc hezky
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: Super líčení. Něco takovýho by se mi taky líbilo. Já se budu líčit sama, protože normálně používám akorát řasenku a kdyby mě líčila vizážistka, necítila bych se. Chci vypadat tak, aby se přítel nezděsil, koho si to vlastně bere :-) Jinak i dneska došla pokreslená sukně ke svatebním šatům, takže už zbývá jen jí přišít. Jsem zvědavá, jak bude vypadat výsledek.
Odpovědět
Profilova fotka
ili08: líčení je krásné a moc a moc ti to sluší!
Odpovědět
Profilova fotka
ili: týjo, fakt krásné! já s líčením fakt pořád váhám... napíšeš mi prosím do ip kdo tě maloval?
Odpovědět
Profilova fotka
marketat-úplně vím jak se cítíš,já se taky moc nelíčím jen řasenku a spodní linku ale tak přece jen když je to ta svatba :-) Ale musím říct že to bylo moc příjemné zmyzulka-máš to tam :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: fešák už je v albu ;-) ili: díky! marketat: hned fotit a házet do alba! ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, jsem zpět ze zkoušky, podprda, náhrdelník i naušnice a boty sedí, je to super. Zamluvila jsem i závoj a kabátek. A tchýně taky vybrala. Fotky mám v albu. Akorát jsem tam rozcuchaná a nenamalovaná :D
Odpovědět
martja: babička už bohužel musela šaty zkrátit, spodnice je sice zvedla, ale bohužel ne dostatečně :-( tak snad už to nebude potřeba. Jojo, taky jsem to ještě neslyšela :-D Líčení máš naprosto super - šikulka a strašně moc Ti to sluší s rovnýma vláskama ;-) ili08: nádherné líčení. Kočka ;-) white_tie: Sluší Ti to ;-) Máš moc pěkné šaty. zmyzulka: Fešák :-) Už se nám to krátí. Nějak ten čas rychle utíká. Než se nadějem budeme vdané :-D
Odpovědět
Profilova fotka
illi: Tobě to světlé líčení moc sluší :o) Možná bych jej dala víc do barvy tvých očí, ale nevím, jak máš laděnou svatbu o) Btw: Moc mi připomínáš moji kamarádku, ale té už jsem na svatbě byla :o))) zmyzulka: Super! :o) Parádní oblek, líbí se mi a ženich také :o))) Jinak proběhla další zkouška, vlasy mnohem rovnější, i když trošku nakroucený nahoře a dole se ještě bude dělat. Dokonce proběhla zkouška s modrým melírem. Bohužel fotek bylo moc a tak mi to neprošlo domů mailem. Takže zítra si to pošlu navíckrát a hodím to sem :o) Jinak jsem si občas v tom připadala jako popelka :o))) Ještě to musíme doladit, ale už to začíná vypadat dobře :o)
Odpovědět
holky vy jste ukecany az to neni hezky, kdo to ma docitat? :-D my uz mame kapeku, za 11 tacu |-| nu coz hlavne at jsou dobri, taky uz mame vyber 4 pisni a z nich choreograf vybere na co bude teda prvni manzelsky tanec :-D u se tesim
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Stihnete se to naučit? :o))) My trochu ještě řešíme problém s autem. Jedno auto odpadlo a docela ho dost potřebujeme. Takže uvidíme, jestli ještě seženeme nějakého dobrovolníka. Aspoň tedy na cestu z obřadu na hostinu.
Odpovědět
Článek se načítá
martja: hm nevim budeme muset dyztak se budem schaze tnekolikrat tydne a bude to kratke, treba jen minutka...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A co to je za styl hudby?
Odpovědět
spis pomalejsi: Trouble with love is; way back into love; laska umi vic; vivo per lei
Odpovědět
jo a jeste Lion sleeping tonight
Odpovědět
Profilova fotka
Dáš mi pak link na video? :o) Jsem zvědavá, co na to budete tančit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ženichovi to moc sluší. Je to fešák. :-) Zkusím sukni dneska nějak vyfotit a pošlu. Doufám, že jí dneska odnesu na sešití se zbytkem :-)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Oblek je parádní. Tak si řikám, jestli nemáte ten, o kterém jsem ti psala. I my máme oblek od Koutného - ženich v tmavo šedém a bratranec právě tmavě hnědý a mám pocit, že to je ten samý jako máte vy :) ili08: Líčení je mc pěkné, sluší ti ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz -svatbu máme do fialkova.Mě modré líčení moc nesluší takže jsem ráda že mi ho nedala.Když někam večer jdu tak používím růžové nebo fialové stíny takže to vizážistka skvěle odhadla :-) Ptala se mě jakou svatbu máme a když jsem řekla fialovou tak se tak potutelně usmála a řekla že ny mě stejně líčila do fialova zmyzulka-ženich fakt fešák,moc mu to sluší ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky díky za pochvalu toho mého fešáka :-) (a zároveň ho mažu, aby nezjistil, že jsem ho sem vylepila :-D ) marsee: jj, já myslím, že to asi bude on :-D ikdyž tam měli asi tři hnědé s proužkém, ale všechny takhle tmavé (vůbec nechápu proč se normálně nedají koupit světlejší hnědé obleky, všude na nás fakt hleděli jako bychom spadli z marzu) marketat: tak až ji budeš mít v albu tak kříč, jsem hrozně zvědavá :-)
Odpovědět
Profilova fotka
ili: ja myslela, ze je mas zelene :-D Nicmene se mi i to fialove libi :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Fotky se nepovedly :-( Dávám fotku aspoň šátku, který vytvořila kamarádka jako návrh. A byla jsem dneska na zkoušce. Vršek se musí ještě zúžit a už se našije ta sukně. Do konce týdne to bude snad hotové.
Odpovědět
Profilova fotka
Zmyzulka: ještě jsem přidala vršek šatů na ramínku. Tak co? :-) Já jsem spokojená, jen nevím, co bude říkat tchýně.
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: týjo, to bude fakt nádhera! ten šátkový návrh je úplně boží a ten vršek šatů - no taky bomba! a jak to tedy bude mít? pomalované lístečkama dole a nebo po celém?
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Díky. Začínám mít strach, co budou říkat ostatní, že nejsem klasická nevěsta. Povalovaný budou dole, asi tak do půlky sukně. Přítelovi udělala kamarádka i kravatu, ale ten si jí odmílt vzít, tak jí dostane tatínek :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: krááásné šatky. Holky, dnešní lítání po městě mělo úspěch - máme už i kravatu a košili. Akorát kravatu sehnat byl boj. A nemůžu sehnat košili pro malého : (
Odpovědět
Profilova fotka
Tak my už máme i zelenou kravatu a bílou (smetanovou) košili. Už jen moje šaty a boty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: budeš nádherná nevěsta neboj! a že nebudeš tradiční to neřeš, aspoň zažijou příbuzní i jinou svatbu ;-) a škoda, že si tvůj nastávající nechce vzít tu kravatu... ale tak aspoň budeš úžasně sladěná s tatínkem, to bude taky fajn :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marketat: Teeeda, to budou šaty. Budeš netradiční a originální nevěsta. Už se těším na svatební fotky ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?