Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
white: Ještě máš měsíc a půl, člověk, když je v presu, tak toho dokáže docela dost vyřešit. Já musím ještě dovyrobit oznámení pro kamarády a část přítelovo rodiny, noviny nám jen načaté, dořešit dopravu, hostinu (jídlo), připravit tisk menu a pití, konečně domluvit zkoušku účesu (včera jsme zatím jen ladili barvu vlasů), dojít do altánu a zaplatit jej, udělat výzdobu na auto, vyzvednou šaty (asi 80 km) a dozajistit dort :o) A určitě tam ještě něco bude, na co jsem zapomněla. Po večerech dělám kšeft, který musí být 20. srpna hotový, takže toho máme taky ještě hodně :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: No taky se nenudíš, jak tak koukám. : ) Je toho prtávě ještě dost a já si furt říkám, že to prostě všechno nemůžu stihnout
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, já už mám dost věcí hotových a zajištěných (oznámení, jmenovky, hostina, dort,...) a stejně mě občas přepadá panika, že nestíhám. To je asi prostě normálka. Všechny to určitě zvládneme. :-D White_tie: Mě oboje cca na 1000,- Kč
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: Tak to jsem na tom dobře, nabízela mi zkoušku za 200Kč a v den svatby za 600Kč. Takže když budu mít dvě zkoušky, tak budu platit 1000Kč. Teď váhám, zda si dát jednu či dvě - chci to vyzkoušet tak 16.8. a nevím, jestli si dát ještě jednu zkoušku těsně před svatbou. No já si všechno vyrábím sama (oznámko, pozvánky ke stolu a k rautu, jmenovky na stůl, vývazky), takže spoustu věcí mám rozdělaných, ale ještě nedokončených.
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, včera jsem byla na druhé zkoušce šatů a zjistila jsem, že mám úplně jinou barvu bot! Ale už na to peču. No a když jsem si je zkoušela, tak jsem si říkala, že jsou docela pěkný, ale pak když jsem viděla fotky doma, tak mě zase přepadl pocit, že ze mě prostě krásná nevěsta nebude ani kdybych měla róbu za statisíce. :-D Tak teď je mi i líto dávat peníze za drahýho fotografa, když na nich stejně budu vypadat furt stejně. mitote: účes super. white: na zkoušku líčení a účesu jdu zítra a dám za ní 800 a za líčení a česání ve svatební den dám 900. Oznámka máš moc krásný. Jsi fakt šikulka. Nechápu jak to stíháš s prckem. martja: kdy tam teda jdete (do altánu)? Třeba se tam potkáme. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
role: Já to taky nechápu. :D Povětšinou vyrábím, když malej spí, ale trvalo mi to docela dlouho. Taky není pokaždé nálada. Jinak moc děkuji. Těší mětolik ušetřenýých peněz : )
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: účes je opravdu moc krásný! slušííí! taky budu mít copánek (akorát na každé straně) :-) role: neboj, bude z tebe nádherná nevěsta, to vím určitě! :-) marketat: já se na ty tvoje šatičky těším určitě skoro stejně jako ty :-D holky, já se stejně obávám s tou drůžičkou, že to ani nemá cenu aby ty dva metry co nám bude trvat cesta k oltáři něco rozhazovala :-D asi se domluvím s maminkou té malé jakou má představu a asi to nakonec dopadne jen s nesením nějaké té kytinky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Taky jsem si dělala většinu věcí sama, mám z toho i větší radost. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
kkoudelka: Já právě taky, ale mám šílenej strach, že to prostě nestihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
Neboj, stihneš, ještě máš více jak měsíc. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
white: Ja co jde vyrabim sama, takze chapu. Ale mit mimco, tak nevim, zda bych to zvladala. Role: Jeste jsme se nedomluvili, ale nekdy po praci tam v tu stredu ci ve ctvrtek dojdeme. Asi taky dle predpovedi pocasi :o) Kdy tam razite vy?
Odpovědět
Profilova fotka
role: neblbni, ty šaty jsou nádherné a moc ti sluší. Tahle panika občas zachvátí každou z nás (že jo, holky?)Mě nevyjímaje...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Role: jojo, jak pise clifulka. Taky me napadlo, ze moje saty nejsou tak super, jak jsem chtela. Ze misto horni organzy jsem mela chtit saten a vic rasit, ze nebudu jako princezna... Ale vsichni rikaji, ze jsou nadherne, tak nevim. Ale tvoje satky jsou bombasticke, moc ti slusi a tim, ze jsme se setkaly osobne, tak vim, ze budes nadherna nevesta.
Odpovědět
Profilova fotka
holky moc děkuju za podporu. Jste zlaté. :-) Budu vám tedy věřit, že to občas máme každá. :-D Ale stejně se děsím těch fotek. Očekávám totiž asi moc a pak budu zklamaná. Už to vidím. |-| No nic. Nebudu sem zanášet takovou náladu. :-) Martja: asi se tam vydáme v tu středu někdy po páté hodině. Jsem zvědavá co nám řekne k tý organizaci. Jestli tam od toho někoho mají nebo musím sehnat šikovnou osobu já.
Odpovědět
Profilova fotka
Role: Jakou organizaci? Predas obcanky, CD s hudbou a prstynky. Ty vyrazis nahoru s doprovodem, pak se pusti hudba na nastup zenicha a nastoupi i s davem. Pak pusti tvou hudbu, sejdes dolu. Oddaji vas, prstynky, pusa, podpisy a pak bude gratulace od mesta + zacne hudba a pak dalsi a pak par fotek a pryc :o) Jsme to videly :o) Jen nekomu dej instrukce, jak se maji posadit, aby se pripravili na spravna mista. Ty to ale stejne nebudes vnimat. Ja se spis bojim ty stavby, snad to uz bude hotovo.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no právě o tom sezení a o tom kdy mají stát a kdy sedět atd, mluvím. Abych se k oltáři neprodírala davem, který ani neví, že jde nevěsta. :-D Chtěla bych aby hudbu na můj nástup zapnuli až bude úplný klid a ticho. Ta stavba je tam blbá no. Ale pochybuju, že zrovna na náš den přestanou. :-| Tak třeba to nebudem vnímat. ;-)
Odpovědět
tak máám botky :-D . Největší problém vyřešen. Zítra přinesu domů řezačku a dem vyrábět oznámka :-D. papírové ubrousky mě sehnala máminka. Taťulda brečel, když mu mamka řekla o předání kytiček a požehnání, takže to bude fakt doják. Jáá už se tak těším. Vy už to máte za pár, já mám až 25.září. Ale nemůžu se dočkat. Jo jinak banka nám dala výjimku, takže deme do hypotéky tak snad to dopadne i toto. hehe tak doufám že se budeme stěhovat týden před svatbou :-o . Rozlučka vyjde tak na 3000Kč, bude to super se těším. Vy platíte i za líčení? To mě nenapadlo, nějak se namaluju sama, máme dobrého fotografa, tak snad to zvládne na jedničku :-N :-N :-N . Tak zatím papa.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte, já budu mít malou družičku, pětiletou neteř. Vybrala si bílé nevěstovské šaty se závojem a bude tak určitě víc "nevěsta" než já, když budu mít šaty stříbrné :-)) I když my na to moc nejsme, už se mi svěřila s velkým tajemstvím a to, "že bude házet kytičky před nevěstu..." :-D :-D zmyz – taky bych ji dala malou kytičku jestli je veliká. Asi záleží na tom, jak to všechno prožívá. Ta naše se ptá stejně starých kluků, jestli by si jí namluvili a oni se pak ptají, co je to "namluvit si..." :-D :-D @ mitote - účes bude super. budeš ho mít nazdobený květy, nebo bižuterií? V albíčku máš ubíraný cop stažený do drdolu a to se mi moc líbí! @ role – dívala jsem se na šaty, co máš v albíčku a jsou fakt nádherný. jestli mají boty jiný odstín, tím bych se fakt nestresovala. stejně je ta dlouhá sukně překryje a když bude hezky, tak to slunce osvítí. budeš nádherná nevěsta! @ lasickamary - gratuluju, botky mi taky dělaly vrásky na čele.... Dneska jsem doposlala poslední oznámení a domluvila se na zkoušce líčení. Tento víkend bych chtěla oběhnout co nejvíc - květinářku, restauraci a vybrat botky pro muže. Vše je již domlouvené, ale chtěla bych to víceméně doladit. No, čeká nás hektický měsíc :-) Zatím papa
Odpovědět
Profilova fotka
Dodělány vývazky huráá! :o) Jinak jsem zase udělali pár oznámení, ještě jich 15 zbývá. Jsou vytištěné, ale ne ostříhané a zabalené. Ještě nevím, zda budu všechny posílat nebo se s lidmi sejdeme, ale času už moc není, takže to asi bude pošta jistit.
Odpovědět
Profilova fotka
To já zas včera navázala mašle na zrcátka, takže zase něco z krku. Ale co mě hodně trápí je oznámení. Už jsme byli dvakrát zkoušet tisk a pořád to není barevně ono. Nechci platit horentní sumy za změnu barev přímo v tiskárně, tak snad s nima bude aspoň nějaká domluva. Ono je taky diametrální rozdíl, když se to tiskne z Corelu nebo z pdfka, a to jsem třeba já vůbec nevěděla...no ale každopádně nás vyjde jedno oznámko tak na 7-8 korun, takže pohoda...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a jak se white ptala na to líčení, bude to něco kolem 2-3 stovek za každé líčení, tj. jak za zkoušku, tak pak za to naostro. Slečna řekla, že to dáme rovnou naostro, ale to jsem odmítla - překvapení tohohle stylu moc nemusím... Taky bych se nalíčila sama, dokonce jak se člověk trochu opálil, tak už mi sedne barevně i na jaře koupený skvělý make-up, který jinak skoro nepoužívám, barvičky mám doma taky nějaké... ale líčím se spíš ne moc výrazně, tak nevím, jak bych tohle zvládla...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Pokud se nemaluješ nijak výrazně, tak je určitě dobře se nechat dát nalíčit od někoho. Mě to asi bohužel kvůli financím (je to tu děsně drahé - líčení 1000 Kč + cesta) nalíčit sama, tamta vyzážistka, co byla za 500 Kč má plno :o(. I já sama nemám s takovým líčením moc zkušenosti, protože by se měl líčit tzv. fotomakeup. Takže budu trénovat a příští sobotu mám zkoušku focení, na které se budu právě také líčit, abychom mohli porovnat líčení na fotkách. Na tuhle část se moc těším, protože aspoň budeme mít s přítelem konečně pořádné fotky :o) Tedy za dalších 14 dní taky, ale tady budeme normálně v civilu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martjo, já znova koukala na ty tvoje fotky líčení - všechny jsou krásné, ale musím říct, že když se nalíčíš do černobíla, dělá tě to starší. Kdežto když máš světlé stíny, jsi o 10 let mladší - už proto bych volila světlejší odstín... doufám, že se na mě nezlobíš za to, co říkám... ale v těch světlých tónech jsi takovej diblík, a to se mi k tobě hodí nějak víc... Každopádně to nic nemění na tom, že to s kosmetikou umíš...
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Já vím, už mi to řeklo víc lidí. Nicméně nevím, zda chci vypadat mladší a přitom méně výrazná. Příteli se tamto tmavé líčení líbí. Taky nevím, zda to starší nedělají také vlasy, které jsou sčesané, místo těch rozpuštěných. Ale to na svatbě budu mít také vyčesané. Uvidíme, budu ještě zkoušet. Chci také vyzkoušet konečně tu modrou :o)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Taky koukám, že je to tím, jak se tvářím :o) Když jsem vážná, tak vypadám taky starší, než když se ksychtím normálně :-D
Odpovědět
Profilova fotka
docela hezké líčení bymohlo být s tímto: http://dailycookie.net/2010/01/three-... barvy jako modrá, bílá a stříbrná budou myslím nejlepší
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Já mám právě strach líčit se sama, dopadlo by to hrozně. :D Tak radši dám 200Kč za jednu zkoušku a pak asi až v den té svatby, 600Kč, takže celkem za 800Kč. Jinak se nám to už začíná rozjíždět, ohlasy na oznámka byly zatím kladný, malýmu jsem dnes koupila kalhoty na svatbu, ještě sehnat košili, enmůžu na něj sehnat žlutou, takže koupím bílou a obarvím ji na žluto. Příští týden příteli pro košili a nechat zúžit kalhoty a je to. Oblečení budu mít zkrku. martja_sgcz: Jinak mě se též víc líbí to barevné líčení než to černobílé.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. Jsem ráda, že jsem tu natrefila na tohle fórko. :-) Mám svatbu 17.9.2010 a z toho všeho plánování, přeplánovávání, zařizování už mi jde hlava kolem :-D Tak je super najít pár spřízněných duší řešicích podobné věci. Teď nejvíc řešíme cukráře kvůli svatebnímu dortu a svatebním koláčkům. Zatím jsem se informovala v jedné cukrárně a i když paní majitelka jednáním byla úplně super, tak tedy dnešní ochutnávka byla katastrofa... Takže jí teď nějak šetrně budu muset sdělit, že jsme se s přítelem rozhodli hledat dál. Zkoušku líčení budu mít za dva týdny, tak jsem zvědavá, jak to dopadne. Nechávám to celé na vizážistce a maximálně budeme s přítelem usměrňovat, kdyby se nám to opravdu nelíbilo. Jinak, asi protože k paní chodím i na kosmetiku, nabídla mi zkoušku líčení zdarma. Jinak cena za líčení v den svatby bude přibližně 1000Kč, ale přijede mě nalíčit k nám domů. Naopak ještě nemám zařízeného kadeřníka a ani si nejsem úplně jistá účesem. :-( I když jsem tu před pár měsíci obdivovala účes jedné nevěsty, kterou česala paní Jana Dufková. Možná ji tedy také zkusím oslovit.
Odpovědět
Profilova fotka
Ilana: Nechcete zkusit tu cukrárnu v Berouně nebo to je pro vás moc z ruky? Btw Zdeněk s tebou bude na zkoušce líčení že budete usměrňovat oba? :) A Dufková má super účesy..ale zas je žádaná tak jen aby už neměla plno..máte to za pár tak to chce rychle někoho uhnat :) A už pro vás vymýšlíme lumpárny..s Winim a Nehvi pojedeme na víkend na chatu..trochu popijem a uvidíme co z toho vznikne :D
Odpovědět
Profilova fotka
Hele ji novomanželku :-D Beroun je pro mě vážně z ruky. A jj Zdenda slíbil, že se přijde ne to líčení podívat a schválit. Vzhledem k jeho silně negativistickým postojům k jakékoliv formě líčení si myslím, že to bude nutné. :-D Jéje Shei, už se začínám skoro bát :-D ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?