Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
janicka006: díky! snad se to podaří bez stresíků, ale moc jistá bych si tím nebyla :-D holky, tak první babička hezky perlila, ale ta druhá byla snad ještě lepíš, prý že nepříjde, že nám nemá co dát... tak jsme jí samozřejmě řekli, že nic nechceme, že hlavně když přijde,....tak doufám, že přijde... ach jo a jinak byla nám nabídnuta družička, holky já su asi úplně mimo, ale prosímvás co taková družička dělá? abych něco nezanedbala a aby se pak chudinka družička po něčem nesháněla a nebylo to...
Odpovědět
Profilova fotka
role: Super, děkuji za zprávu :o) Takže bychom také dorazili tenhle termín? .o) Jsem zvědavá :o) No dost se to krátí, takže to chci mít už tohle dořešené.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ona mi hlásila i tenhle týden, ale do toho se nakonec tak zamotala, že jsme rovnou skočili na ten další. Tak já myslím, že to bohatě stačí, když tam půjdete stejně jako my. Ale je pravda, že to máme za pár. :-D Já už z toho mám divoký sny, včera jsem se například vdávala se špinavejma nehtama.... :-D :-D
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem se na 3.9. domluvila s kadeřníkem na finální zkoušce účesu :-D a ještě bych si chtěla na stejný termín domluvit schůzku s kosmetičkou, ať mi ještě nějak ošetří pleť a udělá trvalou na řasách :-) Jinak jsme včera s tchyňulkou domluvily konečný počet koláčů. Babička mi zkrátila šaty o sedm centimetrů a chudák si přitom zničila šicí stroj :-(
Odpovědět
Profilova fotka
delien... ehh tou dobou asi už budu vdaná paní .o) Tedy záleží v kolik hodin to budeš mít. To je děěěěěs, to to letí. Ne jinak to ještě nějak nehrotím, jen si říkám, že to děsně letí a ještě nemám dozajištěnou dopravu, musím tam zavolat.
Odpovědět
zmyzulka: Já myslím, že jde před nevěstou s košíčkem květin a rozhazuje je a nebo pokud máš nějaké dlouhé šaty co táhneš za sebou, tak jde za tebou a "nese" ti je :-) Jinak má šatičky, usmívá se, fotí se s nevěstou atd :-) O ničem jiném nevím...Já žádnou malou družičku v rodině nemám, tak přemýšlím o sestřece, které je 16 :-D Ale spíš se trochu bojím, aby to nebylo trapné, když je už velká =-)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: Já ze stejného důvodu (neteři je 17) si řekla, že družičku mít nebudu. Naopak je to holka na kterou se můžu spolehnout, tak nám bude svatební den koordinovat .o)
Odpovědět
Profilova fotka
jani: díky moc! tak to je fajn, tak to snad zmáknem... já jsem teda taky myslela, že družička nebude, ale když byla nabídnuta... jinak teda, košíček s květinama nemám (měla bych ho pořídit?), táhnout v zadu taky nebude co,... tož asi budu muset fakt pořídit ten košíček aby chudák měla co dělat :-D ikdyž zase nevím jestli tam může něco rozhazovat...
Odpovědět
martja: mám to na 12:00 :-) Máš pravdu, letí to jak splašené. Než jsem se nadála tak už mi do svatby zbývá měsíc a týden :-D zmyzulka: Taky nevím zda můžou moje malé družičky něco rozhazovat v kostele, pokud nebudou moct, tak to na nás hodí před kostelem :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: já se právě obávám, aby to i před zámkem nebylo zakázané,... holky, tak cos s družičkou která nic nesype a nic nedrží (myslím jako závoj,...)? není divné aby šla jen tak sama vepředu a nic? teda mě by to nevadilo ale aby ona se cítila dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, nevíte některá v kterém eshopu prodávají botičky i v rozšířených šířkách? jsem kdysi na jakýsi takový narazila, ale nemůžu ho najít :-(
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Myslíš například tento? http://www.zuzanashop.cz/553-satenova...
Odpovědět
Článek se načítá
ahoj holky, tka ja mam po dnesku komplet vyzdobu, mrknete co albiak co uz mame a kritizujte :-D jeste tam stejen asi nec zmenim porad me neco chybi a neco probiva :-D jinak mam u botky pro druhou druzicku a ztra je zkouska ucesuuuuuuuuuuuuuuuuuuuu :-p
Odpovědět
zmyzulka: můžeš ji nechat udělat malou kytičku do ruky aby nešla s prázdnou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jé, děkuju! asi budu potřebovat fakt ty rozšířené... týjo, ale ty ceny :-( mitote: krásné x-) delien: díky, to je výborný nápad!
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Jojo ty ceny jsou děsný, ale jiný obchod, kde nabízejí rozšířené botky jsem bohužel nenašla. Ale svoje botky jsem si už rozešlápla, takže s tím snad mít problém už nebudu. Ale delší trasu jsem v nich nešla, ještě budu muset v nich někam vyrazit. mitote: Super zelená :o) Já bych tam dala ještě nějaké drobnosti sem tam na ten stůl. Jinak mě zaujaly tvoje krychličky, to vůbec neznám :o) A trochu se bojím, že pírka (asi to tu už bylo řečeno) budou poletovat všude možně do jídla a na zem a nebudou vůbec držet na stole.
Odpovědět
zmyzulka: My to máme na zámku a je to tam povolené ;-) Přece jen si to zaplatíš a je to svatba a k té květiny patří...až jsem se divila, ale fakt můžeme i vevnitř...Ale nemusí to tak být všude.
Odpovědět
martja: oni budou ty pirka netavovat k te organze ;-) holky tak dnesni zkouska ucesu dopadla super, odpo hodim fotky :-) jsem spokoojena
Odpovědět
uces :-D jsme nadsena, jen mam prodlouzenou hlavu jako ET :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
botky koupím bílé..zkoušela jsem včera ve svatebním salóne a nevypadá to blbě. Takže 250kč u deichmana :-D a jeste jedny zdarma. Tož dobré ne??? Jinak vesta+kravata+kapesníček do saka 990Kč-...výprodej :-D. Zatím z rozpočtu ubývá a nepřibývá. Takže dobré. Holky jde mi hlava kolem už není skoro dne kdy bych nemyslela na něco okolo svatby a něco nechastala. :-( Náročné toto. Teď ještě plánujeme rozlučku :-D asi 30 lidí, takže taky dobrý.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: účes je parádní. Moc ti sluší a na fotkách se nemračíš, což je taky paráda :-) Já mám tak z 80% hotový šaty. Snad budou do konce týdne úplně hotový. Nemůžu se dočkat :-)
Odpovědět
lasickamary: tak to jsi na tom dobre, to nas stala vesticka s regato a kapesnickem 2,5 tacu :-/ marketat: diky, davala jsem si sesl zalezet na usmevu kvuli vam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jooo úsměv! .o) Jinak ti to moooc sluší, fakt krásnej účes, měla bych mít něco podobného, takže i ten styl mi moc sedí :o)
Odpovědět
martja: jojo ja nasla paradni predlohu :-D a pak uz jsem jen kdernici drbala ze to chci vi cutahnout a vic zvednout a tak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj zářijovky,tak už se nám to kvapem blíží,já to mám odedneška za měsíc :-) Dneska se mi dokonce zdálo o svíci,a to nemám vůbec nervy-aspoň navenek,podvědomí to asi vidí jinak když už ve snu vyšiluje... mitote-účes je super,moc se mi líbí a sluší ti,já budu dolaďovat až týden před svatbou tak snad to nebude katastrofa :-D
Odpovědět
ili: no ja uz byl ana druhe zkousce a jes tebudeme mit dva tydny pred svabtou poskedn zkousku s kytkou i zavojem
Odpovědět
Profilova fotka
ili: Taky máme svatbu 3. září :-D Letíto.. já dnes zamlouvala dopravu už jen dolaďujeme co a jak :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jak se vede? Já měla teď na prázdninách malou ségru, tak jsme nic neudělali (ani ty noviny - už to s nima vidím opravdu bledě). Včera ale cestou z Hradce jsme v autě vymysleli termín, kdy musíme rozdat koláčky s oznámením. Napasovali jsme to jen tak tak mezi služby... hrůůůza! lasickamary: Teeeda, to bude mega rozlučka :o)) mitote: Pěkný účes a dokonce i malý úsměv, to vidím prvně ;-) zmyzulka: Máme svatbu na zámku a taky máme povolené, aby družička házela kvítka :-) Jinak družička má sice 9 let, ale je skoro stejně velká jako já :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj dámy, opět jsem tu dlouho nebyla, nějak fakt nestíhám. Včera jsme rozdali první tři oznámení, vyrobit to byla fuška, 60ks oznámení, 30ks pozvánek ke stolu a cca 30ks pozvánek na večerní raut. Pro ty, co chtěli, fotečky jsou v albu, zatím jen jednoho typu oznámení, máme je i v jiné barvě a fotky pozvánek (ke stolu a na raut) ještě dodám, nestihla jsem to vyfotit. Jinak už se nám to blíží, co? Nějak nestíhám, připadne mi, že absolutně nic nemám. Příští týden mám zkoušku účesu a líčení a tenhle týden pojedu ještě na zkoušku šatů. JInak jsme se rozhodli změnit rozlučku, původně jsme to měli míát každý zvlášť v hospodě, já 3.9. a Kuba 11.9., ale nakonec jsme se rozhodli, že to uděláme toho 3.9., malýho dáme k babičce a já si udělám rozlučku s holkama u nás a Kuba buď někde v hospodě nebo u svědka doma. Musím totiž 12.9. pro přítele tchýně do Vídně na letiště a nevím, jak by byl Kuba schopnej po rozlučce hlídat prcka. Jinak fakt bych řekla, že nic nemáme, na hostinu mám koupenou jednu flašku rumu, slivovici, 6 litrů a to je asi tak všechno. Už začínám slušně panikařit. Pro Kubu nemám košili, pro prcka oblek...
Odpovědět
Profilova fotka
Jo ještě mám dotaz, za kolikl máte svatební líčení a zkoušku líčení?
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?