Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Devcata, jak to mate s rozluckou? Zvete nekoho, kdo neni pozvan na svatbu?
Odpovědět
Ahojky, Deichmann nic...v Liberci asi nemaj nic ...budu muset od Prahy 8-) . Prstýnky teda ještě nemáme objednaný...musíme počkat až dojdou penízky :-( tak snad se to stihne. Máme svatbu až koncem září tak snad to klapne..Ale dámy četla sem předpověď an září a má být babí léto..teplé kolem 25...a občas přeháňky..takže uvidíme. Jinak to nebude na zahradě ale na radnici...Pořádáme rozlučku pro přátelé u našich nazahradě koncem srpna...zatím 20lidí :-D ale počítáme kolem 50 :-) náklady žádné naštěstí. :-)No už se těším
Odpovědět
martja: asi ne ja zvu jen ty co jdou na svatbu :-)
Odpovědět
mimochodem ja dnes mela bomba den, luky sel rano na zakrok se znaminkem, ted cekame na hytologii...za dv atydny by mela byt...od peti rano mel prujem, do toho tu spala nasvteva se tremi malymi detmi, pak jsme jel yna zakrok, tam kdyz ho videli tak mu doktorka dala lexaurin na uklidneni, po zakroku s sebou svihl o zem takze tam dalsi hodinu lezel, mezitim uz cela navsteva stepovala za dvermi v nemocnici....pak jsme teda jely na obed kde luky nic nesnedl ale musela jsem mu za statecnost koupit plysoveho psa no a ted vecer doma jsem musela pracovat do prace, skoncila jsem ted
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: uuups to je tedy den, hlavně aby už bylo Lukymu lépe. :o) Jinak kdy plánujete rozlučku? Jak dlouho před svatbou? Já ji budu muset mít asi jen týden před svatbou, kvůli ostatním, ale snad to zvládneme. Vůbec totiž nevím, kdy budu uklízet!!! =-)
Odpovědět
martja: bude to ok, nemelo by to byt rakovinotvorn ale mohlo by byt kdykoliv :-/ planujeme ji tka tyden pred svatboz
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Taky budu muset zajít :o/ Jak dlouho s tím nemůže na sluníčko?
Odpovědět
matja: no on normalne znaminka delaji jen na podzim a pres zimu, v lete delaj jen akutni extremy, me na dve rekl yze pockame na podzim ale lukas tma byl vcera a objednaly ho hne dna dneske ze to musi okamzite ven, jo jinak to stalo 800,-
Odpovědět
Profilova fotka
nojo, ale já chci v listopadu do toho Mexika, tak nevím nevím :o) No stejně musím zatím na vyšetření, už se tam nutím dost dlouho :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak už se mi rýsujou šaty. Jupííí :-) Po víkendu by měly být skoro hotový.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já jsem dala rozlučku dohromady včera. Moc nás nebude, ale myslím, že i tak to bude docela zábava. Vlastně ze 7mi lidí na svatbu nejdou 3, protože tu v tomto termínu nejsou. A u jedné je to takový kompromis (je to složitější)... Docela se těším. Dostala jsem skvělý tip na jednu restauraci, kde se specializují na dobrá vína, tak tam asi začneme a pak se uvidí, jestli bude následovat tanec anebo jiné divočiny. :-D @mitote: muže je mi líto, chudák. včera jsem měla taky den blbec. Cesta Praha - Vídeň a zpátky 820km 8-( ... radši bez komentáře. @martja: tak to bych jela hned :-D to je paráda! a jedete na vlastní pěst, nebo se svezete s nějakou cestovkou?
Odpovědět
Profilova fotka
ahojky holky,po dlouhé době sem azse píšu. U nás se začíná všechno dokončovat.byla jsem na zkoušce šatů a odcházela jsem uplně s jínýma, tak že ty původní už nejsou.To je jedna novinka, a další je ta že jsem se dneska dočetla, že na zámku kde se berem bude v ten den natáčet Troška tu novou pohádku :-) ale obřady se neruší, tak jsem ráda.I pejska si sebou můžem vzít na obřad. V sobotu jdem zamluvit koláčky, zákusky a kytky. Jen mi vypadla paní co mi měla péct dort tak jsem teď 2 dny sháněla někoho kdo mi ho upeče a taky za dobrou cenu, jinak všude chtěli tak 3.000,- až 4.000,- ale nakonec jsem našla paní co peče v Praze a upeče mi ho za 1.200,- to si myslím je krásná cena, tak mám radost. Dneska jsem počítala auta kolik nás pojede a napočítala jsem 12 aut tak by mě zajímalo jak se vejdem všichni na sidliště, to bude dobrá komedie :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
julien: Jedeme na vlastní pěst, s cestovkou (s německou) bychom jeli, jen pokud by přítel nedostal dovolenou na déle jak 14 dní. Jinak teď bych to moc nedoporučovala, protože je teď období dešťů a v srpnu a září začínají tajfuny :-D Proto jedeme až v listopadu.
Odpovědět
dany: to jste na tom ejste dobre, nam nacenily v brne odty za 7500,- plus 300 za hodinu v prace, 20km od brna u nam je nacenily komplet "jen" na 7 tacu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
dany: No já nevím, jak se všichni půjdou podívat na nevěstu a naše bydlení, jak se do našeho mrňavého bytu všichni vejdou :o)
Odpovědět
Holky a máte už vše zařízené? Nebo jsem jediná kdo ještě většinu věcí nemá :-N Jako oblečení ano, ale výzdobu a doplňky a jídlo a alkohol...nejak to vázne :-x
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je šílená cena, to bych se asi zbláznila a raději si je upekla sama za tu cenu. Martja: já sem na to taky saam zvědavá jak to bude probíhat,už nás taky vidím jak sme všichni v bytě pohromadě,ale stejně kuřáci budou asi před panelákem kouřit.Ale myslím že to nějak zvládnem, na tu chvilku se to dá vydržet. Jani: my teda máme skoro všechno, už jen zamluvit koláčky a kytky a mám hotovo i oznámení už jsou rozdána,ale ještě je měsíč čas a to se dá spoustu věcí ještě stihnout
Odpovědět
Ahoj holky, tak včera jsme si byli konečně vyzvednout prstýnky - jupííííííííí :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: supééér! to je radosti, co? si to živě pamatuju jaké to bylo když jsme si je přinesli :-D jsou moc hezké! holky, já s rozlučkou vůbec nevím jestli vůbec nějakou budu dělat, nějak se mi do toho nechce... a jinak bysme měli začít konečně něco dělat - přítel nemá oblek, nemáme rozdané pozvánky (a vlastně ani dodělané), nemám objednanou kytí, nevím jestli se budu česat a malovat sama nebo ne (nejsem schopná vyzkuošet) atd. ale v neděli jedeme na vínečko tak se těším :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: prosímtě, jak je široký ten váš deštník? chtěla bych objednat průhledný co má 111 cm, ale nejsem si jistá jestli to bude stačiti... a nebo je holky nepší objednat rači deštníky dva? neumím si představit jestli budeme případně chodit spíš spolu a nebo spíš odděleně :-D
Odpovědět
zmyzulka: no 111 muze mit tak na delku ale na sirkusnad jendou tolik:-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ježiš až tak :-D :-. :-D dík!
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak jsme se vrátili z pobytu na Moravě :o) Možná to tady někdy i dočtu :o)) Vyzkoušeli jsme koláčky (počet do košíčků), roznesli pár prvních oznámení a koukli se po výletech. Byli jsme mimo jiné i na zámku v Buchlovicích. Už nevím, která z vás se tam vdává, ale každopádně to bude nádhera. Je to tam moooc krásné. zmyzulka: Já mám svůj svatební deštníček a radši někde schrastíme i černý deštník pro manžílka :o) Jinak rozlučka se u nás bude 100% konat ;-) Už se na ni těšííím...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No my už je plánujeme dost intenzivně, protože termíny se nám blížíííííí. Holky já to mám už za měsíc a 3 dny! Toto letííí :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Role: Kdy jdete do altánu? Už jste si domlouvali schůzku?
Odpovědět
Profilova fotka
holky, musím vám napsat vtip dne! babička: a kdy máte tu svatbu? já: babi, 11.9. vždyť jsem ti včera dávala oznámení! babička: ale to mám zrovna úklid! :-D :-D :-D :-D tož je toto možné? :-D :-D :-D
Odpovědět
zmyzulka: kruty :D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jdeme tam ten týden od 9.srpna. Paní Pištěková říkala že 3.9. mají zrovna službu ten a ta (zapomněla jsem jména) a že do altánu se za nima můžeme jít domluvit středa, čtvrtek od 10:00 do 23:00. Tak nějak v tom období tam zajdem. že tam jsou furt v tomhle čase. zmyzulka: babička válí. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak to je babička fakt dobrá :-D martja_sgcz: Já mám zase teď pocit, že nic neplánujeme :o)) Termín rozlučky už je teda ale stanoven, už jen vybrat místo. Co asi nestihneme, jsou svatební noviny. Vůbec na ně nemáme čas a ten se už hooodně krááátííí.
Odpovědět
Ahojky holky, náhodou jsem tady našla vaše téma,tak jen chci popřát,ať všechno stihnete tak jak si přejete a hlavně si to užívejte a nestresujte se!!!Strašně to totiž uteče!!!! ;-) ;-) Hodně štestí všem:-))
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?