Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja: joo, ty botky znám. :-D Jsou pěkňoučký. Tak podle toho v jakých se cítíš nejlíp. Ale v těch prvních asi nic moc, když jsi hledala další. :-) No a máte taky pěkný program. Jen si vezmi s sebou holínky. :-D
Odpovědět
role: to nerikej dvakrat :-D
Odpovědět
jo pojedem vlastn e vpondlei s mymi rodici s tchyni se vykoupat do LAA :-) a co s etce bote tak ja asi skoncim u tech za 2 tacy :-( nikde nic neni :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Jé v Laa jsem byla, moc se mi tam líbilo a byl super jejich aquaaerobik, co tam mají zdarma :o)
Odpovědět
martja: koukam ze saticky se dari, i presto ze nemas zrovna konfekcni veliksot (promin) ti fakt sednou, nesovnatelne s tim co jsi si zkousela v salonech
Odpovědět
Profilova fotka
role: Tamty mají vyšší podpatek, jinak pohodlné jsou,ale nevydržím v nich :o( V těch druhých si myslím, že aspoň půl dne ano .o))) mitote: Jojo bych měla dát další fotečky, kde je to už našité (tedy foceno švadlenkou) beze mne. Šatky sedí skoro jako ulité, jen se musí ještě zmenšit v bocích a hlavně v pase a chci je trošku víc utáhnout, aby vynikl můj "krásně štíhlý pas" :-D tedy aspoň proti zbytku :o)
Odpovědět
martja: super, uz se tesim :-) hel ebudes je davat pred svabtou jeste do cistirny? ja o tom uvazuju
Odpovědět
Profilova fotka
No já se bojím, aby je ještě nezničili.. protože na nich mám organzu a ta je dost křehká. Ale zase by bylo fajn kdyby to zvládli a vyžehlili je.
Odpovědět
Profilova fotka
Myslíš, že jdou u nich šaty pojistit?
Odpovědět
martja: no ja toho obejdu vic a pojistit doufam pujdou mel yby jit ale co vim salony je taky davaji do cistiren...
Odpovědět
Profilova fotka
Já se jen bojím té organzy, jinak bych se nebála, ale ráda pouští oka... tak uvidíme. Pokud jim to nebude dělat problém a budu si je moci pojistit a tedy klidně i zaplatím více... půjdu do toho :o)
Odpovědět
martja: ja ani nevim z ceho mam saty :-D ale bojim se o perlicky :-D me to ted lezi v hlave po tom co jsem rpala zavoje, je to pak neco jineho kdyz to voni :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahoj holky :-) teda koukám koukám kolik zase novinek... Marti, opravdu krásná bižu, budeš naprosto nádherná x-) a ta modrá výšivka se taky úžasně rýsuje, už se těším na finále :-) mitote: ta kniha je naprosto luxus x-) jinak my jsme byli ve čtvrtek na oslavě v té naší svatební restauraci, podával se řízek s bramborovým salátem (přesně tohle máme naplánováno jako základ rautíku). a teda řeknu vám - to bylo popapáníčko :-) zvlášť ten bramborový salát (já si ho už v restauracích nedávám, protože vždycky když jsem si ho objednala tak to byl hnus fialový, ale tento převapil - mňáááááááám). a taky jsem si konečně vyhlídla botičky, tak je půjdu ve středu zkusit, akorát mají na mě moc vysoký podpatek, plánovala jsem max. 3,5cm abych se nezabila ale toto má nejmíň 5cm :-|
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Ony ty šaty budou ale nakonec bílé :o) Z toho shopu se taky neozvali, budu tam muset zavolat. Nebo napsat. Jinak jsme nepořídili dneska ani v cukrářství. Dorty drahé jako jinde (a to je přitom na totálním okraji Prahy) a když jsme ochutnali tvarohovou náplň tak byla moc želatinová a vůbec mi nechutnala (v jiném dortu). Takže jestli dáme za dort 4 tisíce, tak chci aby byl nezapomenutelný! Achjo...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak nakonec bílé, aháá :-) a šperky budou modré, nebo taky nakonec v bílé? mají tam krásné věci, ale je divné, že se neozývají, tak snad to bude v pohodě... jéjej s dortíkem, tak snad na ten praví narazíte... v Praze je to určitě těžší sehnat luxus dortíka za rozumnou cenu co? :-| no a my teď netrpělivě čekáme až nám pan cukrář upeče dortíkovou zkoušku x-) domlouvali jsme se na 6kg dortíku za cca 2,5 tak jsem zvědavá... (na to že si chudák bude muset speciálně kvůli nám kupovat formu tak je to super :-D )
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak potřebuje cca 6 kg dortíka :o) Nicméně máme vyhlídnutou dražší cukrárnu, kde vychází na 4550.- ale zase ty chutě (jsme ochutnávali v diplomatu náplně) a byla to naprostá lahoda. Takže dám raději 4550 za něco co bude naprosto delikatesní proti obyč za 3850. Nicméně mám ještě jeden tip na levnější curkárnu, kde vyjde 6 kg na 3100, tak půjdeme ochutnat, jestli to bude dobré :o) http://www.cukrarstvi-viktoria.cz/ind... Tedy doladit to do našich barev :o)
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulka: Tak teď mi přišla automatická odpověď z toho e-shou, že do 14. 7. jsou "mimo" a že se pak ozvou. Doufám, ale, že bude odpověď kladná páč se to krátí a nemůžu už moc dlouho čekat... No nicméně mám u nich nalezenou náhradu, tak snad už konečně pořídím.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: hmm, ten vypadá dobře. kurnik - jsem si musela jít aspoň na čokoládu jaké mám chutě :-D :-D :-D a jj, krátí se nám to, léto se přehoupne rychlostí blesku a budou z nás vdané paní :-D a ty to máš vlastně už 3. tak půjdeš na řadu mezi prvníma :-D :-D
Odpovědět
tak jsem holky vcera byla na svatbe i na rautu kamsky odtu z beremka :-) no mela tak uzasny a obrosky dort....mnam :-P
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky to je docela sila koukam ze v Praze jsou ty ceny jsou udesny!!! Ja budu mit hranatej dortik tripatrovej, ten s fialovou stuhou jako mam v albu, jenom na nem budou zivy kvety a dam za nej max 1500,-....jenze je to mlada pani z vesnice, no ve meste by to asi stalo vic...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: A nějaké zajímavé postřehy? Co se ti hodně líbilo, co ti přišlo zbytečný, z čeho by ses poučila. Jaká byla organizace apod? :o))) verousek: Ale odkud je? Jinak my asi máme vybráno. Dort bude stát 3590 Kč. Je to hodně, ale z toho co se tu nabízí. Nakonec budeme brát (zatím 95%, ještě máme tip na jednu, kde měli dnes zavříno) z Erhartovy cukrárny. Všude jinde nám řekli, že pod cukrovou polevu (chceme bílý dort nahoře), nejde žádný odlehčený krém, že všude dělají žloutkové, masélné krémy... Jen tam nám řekli a dali dobrovolně ochutnat dva druhy a ještě jsme si pro jistotu vzali domů další čtyři druhy. Je to naprostá lahoda, člověk se po tom olízne a řekne si, je to jedna báseň :o) V katalogu mají cenu 590 - 700 Kč za kilo, ale ty za 700 jsou se zdobením živých květů a velmi náročné zdobení. Většina z jejich dortů je za těch 590 Kč. Náplně mohou být různé, dají do ní například červstvé jahody no a ty možnosti... marscapone krém, jogurtový krém, pistáciový, tvarohový s ovocem... No ještě budeme ochutnávat. Zatím máme vybraný jogurtovošlehačkový krém, který zatím vede :o)
Odpovědět
Profilova fotka
verousek: No my třeba právě včera jeli na totální okraj Prahy, kde je to spíše jako vesnice... Ale ta cena? Dokonce dráž než v centru. Dort by tam vyšel na 3850 a ještě právě jen ten máselný krém. Tvarohový by možná dali, i když se kroutili. Ale když jsme ho ochutnali, tak tedy mě nechutnal. Tedy sním to, ale řekla bych že domácí děláme lepší. Přítelovi ale chutnal. Nicméně z dnešní poslední návštěvy cukrárny (byli jsme i jinde) jsme byli nadšení. A to se mi kolem zařizování svatby ještě fakt nestalo. Většinou musíme dělat samé kompromisy.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: někde jsem četla, že chválili e-dorty tečka eu. A dorty mají krásné, levné, prý i chutné. Ochutnávka zdarma.
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Moc děkuji za tip! Krásné ceny a asi bych si vybrala. Nicméně netuším odkud jsou (je zde jen telefonní kontakt) a o ochutnávkách nic nepíší. Nicméně tam zavolám a poptám se :o) Díky :o)
Odpovědět
martja: asi ani ne, jen jsem s eujistila v tom, ze se me nelibi male svatby o 30 lidech :-D a unos nevesty je blbej, zabava se pak jakoby rozplizne
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Únos na svatbě, kde je 30 lidí je hodně naprd. Nicméně, kde jich je 100, tak tam si toho ani nikdo nevšimne :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak nám dnes kleklo auto... tedy ještě jede, ale musíme do servisu. To jsem zvědavá, co to nakonec bude a nakolik to vyjde, jako kdbychom teď nepočítali každou kačku, ach jo :o(
Odpovědět
no ja i tak nechci unos :-/ jo my se dnes byi koupat v LAA :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: ty jo to bych fakt rekla ze treba na kraji Prahy to bude levnejsi...ja mam dort zadanej v jedne vesnici u Litomysle. Jestli te to uklidni, tak my tedka mame taky formu. Od ty doby co nejak intenzivnejsi planujeme svatbu, tak se vsechno jebe...nejdriv jsem ztratila klic od auta a jelikoz jsme pri koupi dostali jenom jeden a nenechali si udelat nahradni, tak jsme museli nechat odtahout auto do servisu a tam museli vsechno predelat na klic novej. O nekolikrat ukopnutym zrcatku ani nemluvim ale posledni kapka byla kdyz jsme v patek rano prisli k autu a bocni okynko vymlaceny...to uz na me bylo celkem dost. Plus jeste dalsi problemy do toho no fakt mam pocit ze me z toho za chvili jebne...pokazdy si opakuju ze uz jen dva mesice do dovoleny a pak budu mesic v Cechach. Jen jestli se z toho nezblaznim do ty doby :o)
Odpovědět
jo to je u nas podobne, jeden tyden to bly cepy u kol, drh tyden,svicky, treti tyden brzdove deticky, ......
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?