Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Asi dám zase na místní reklamu beremka a zajedu do tohoto květinářství: http://www.online-kvetiny.cz/produkt/...
Odpovědět
martja\. zkus i nejake male
Odpovědět
Profilova fotka
Jojo teď jsem dostala na jednu paní z Krče (je to daleko), ale známá měla svatbu loni (taky ve Viničním Altánu) a byla spokojená (viz můj příspěvek na fb)
Odpovědět
ja vims leduju to na FC :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky. tak jsem včera byla na zkoušce líčení a jsem nadmíru spokojená, fakt se mi to líbilo. Dneska budu relaxovat u kolegyňky na zahradě, večer bude pro z měnu u mě relaxovat kamarádka družička :o)) Zítra jdu zkoušet výzdobu s květinářkou a tou známou. Taky se dozvím cenu kytek...
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to je hrůza ta cena. Tak dej vědět, jak si dopadla v tý Krči. Že bych to tam taky zkusila. :-D
Odpovědět
martja_sgcz: mohla bys mi prosím poslat kontakt na tu květinářku z Krče do IP? Děkuji :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: jojo pojedete z Krče? Že byste mi také přivezli kytku a já si jí vzala až v Altánu? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no to by byl dobrej fór. :-D Takže klidně. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Teprve teď čtu tu šílenou částku za kytky!! Hrůůza. Já se zítra dovím, na kolik by mě veškeré kytky měly vyjít, snad se z toho taky nezvrátím...
Odpovědět
no ja se chystam jak se vyvratim az budem delat nove pozvanky na hostinu a raut :-/ zase dalsi dva tacky v haji
Odpovědět
jinak dnes mame schuzku s divadlem tak drzte tlapky at nemaminfarkt jako v patek, budeme resit jeviste, osvetleni, hudbu a tak
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: Tak to na tebe budu myslet. My už to chceme taky radši všechno dozařídit, takže už jsme se i objednala na zámek, kde vybereme hudbu, objednáme oznámení - jdeme tam 13.7. Já už mám zk líčení úspěšně za sebou ale objednala jsem i svědkyni a maminy, ať to všechno odsejpáá. Teď ještě vymyslet termínek, kdy si vezmeme malou družičku na prázdniny a zároveň oběháme její šatky. Tyjo, mám teď ale strach z těch kytek....
Odpovědět
no tak to me jeste dve zkousky ucesu a jedna liceni ceka, tak nemame svatebni knihu, nemame restauraci, nemame kapelu :-D to je v haji ja se asi nevdam :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj, my se budeme brát 4.září 2010, takže za chvilku. I když máme agenturu, je všechno dost narychlo - původní listopadový termín nevyšel, protože přítelova sestra by nám nejspíš při obřadu porodila, takže jsme to o dva měsíce pojistili. :-) Budeme se brát na farmě Michael v Nedvězí u Prahy, nemáte někdo zkušenost? Obrázky na netu i reference vypadají úžasně, tak jsem se chtěla zeptat někoho, kdo to zažil na vlastní kůži.
Odpovědět
Profilova fotka
kamilka007: vítej. Na farmě Michael jsem se chtěla vdávat když mi bylo dvacet. :-) Je to tam nádherný, ale na mě moc drahý a nóbl. Dřív jsem se věnovala i koním, takže jsme tam jeli za tím účelem a ty pohledy ostatních, že jsme přijeli obyč autem...nic moc. Prostě jsem se tam necítila. Ale tak každýmu vyhovuje to, na co je zvyklej. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
role: s tím zítřkem ještě uvidíme :-) původní plán je slavení, ale doufám, že na to přijde řeč (hospůdka je totiž přítelového strýčka) takže budeme zítra slavit všeci :-) ale už se těším - aspoň ochutnáme řízečky a bramborový salátek, který bude i na svatební juchačce :-D mitote: ale vdáááááš :-D a týjo, vy už vlastně máte ty pozvánky na hostinu, to je blbé :( ale co se dá dělat (ehm.. a myslíš že by ti to v té restauraci kde odřekli neproplatili? když je to jejich chyba...) a jakto, že ještě nemáte kapelu? kamilka007: taky vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ty zkoušky zvládneš levou zadní, ale co ta kapela? Já myslela, že máme hudbu zařízenou.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: máte
Odpovědět
Profilova fotka
No holky vcera jsem si objednala bizu a zavoj, jinak snad vsechno mame. Doufam, ze nam nekdo neodrekne neco na posledni chvili jak to uz tady bylo probirany....to by me asi jeblo! Jediny co me ceka jsou zkousky ucesu a liceni, ktery ale bohuzel probehnou v tydnu pred svatbou, az budem v Cechach. Tedy pokud se z toho ten tyden pred nezblaznim....diar mam nabitej k prasknuti a nevim jak to vsechno zvladnem, ale nejak se to snad zvladne...
Odpovědět
no kapela se uz rysuje, ja 11 tacu :-x ale co nadelame no....
Odpovědět
Profilova fotka
Ja jdu dneska vyridit korunku (snad se povede), chtela bych jeste zkusit stihnout nase kvetinarstvi (co je u prace), ale nevim, zda to stihnu.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Taky budeme mít za 10 tisíc, ten jeden už je fuk :O) Jinka jsem děvčata opět nepořídila :o( Tentokrát co se týče korunky. Jedna paní se nabídla, že jí vyrobí, dle přání a když k ní splavená dorazím, tak řekne: "Jejda, štrasové já neumím." Pak mne poslala do velkoobchodu, který už měl zavříno a dá se u nich nakoupit až od 1400 Kč a že prodejna je v Kotvě. Vyrazila jsem do kotvy, našla pidikrámek a když jsem se zeptala, zda se dá objednat výroba nebo mají katalog, tak řekla, že nic takového nevedou a že korunku mají jen tu jednu za výlohou... Grrrrrrrrrrrrrrr ]-(
Odpovědět
martja: uspesny den co :-D ja uz pomalu sbiram veci na svatebni noviny, ted skenuju lukasovi fotky z destvi, byl kluk jak cumel :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To bych chtěla taky, ale musím nejdříve ty "důležitější" věci... Jsen např ztratila mojí jedinou jehlu :-D a nemám jak dělat vývazky, kurňa. Musím koupit novou (asi už více) :o)
Odpovědět
jo vyvazky...ym ak 50 me jich jeste ceka :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak to je blbé, že jsi nepořídila. :-( Jaký je náhradní plán?
Odpovědět
Profilova fotka
ježiši, tady furt nikdo není...to je strašný!!!!! ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
role: Já teď kecala s mamkou na skypu, řešili jsme pečení sladkého :o) Jinak můj náhradní plán je objednat si nějakou levnější soupravu a hold budu mít něco jiného na sobě, než jsem chtěla mít. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Mě sice jen třicet, ale těch velkých :o) Ale bez jehly to moc nejde :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?