Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Já už jsem psala, buďto zámecká kaple Valtice nebo Janův hrad, musíme to objet, okoukat a zamluvit. Přítel by nejradši v kostele ale já nejsem pokřtěná a do kostela nechodim, tak ani nebudu kvůli svatbě.
Odpovědět
Profilova fotka
Můj bývalý kolegy sice tvrdí, že svatba v kostele je kouzelná, ač nejsi věřící, ale já nevím, mám na tyhle věci takovej prapodivnej názor, musela bych se asi hodně přetvařovat. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Mně by se to možná líbilo v kostele, ale kdyby to šlo bez té přípravy a zpovědi, to se mi absolvovat nechce. V té zámecké kapli je to skoro jako v kostele a myslim, že se tam bude líbit i příteli.
Odpovědět
Profilova fotka
Moje řeč - taky se mi moc líbí různý kostelíčky... ale kdyby tam šel udělat civilní sňatek, na pámbíčkaření se kvůli svatbě nedám. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
ahojte, tak ja se taky pridavam k zari 2010, o ruku sem byla pozadana v nedeli :-) na jare pristi rok se chceme stehovat do naseho noveho domecku, tak sme se rozhodli pro zari at se stihneme zabydlet a o prazdinach se nam do toho moc nechce, at se v satech a obleku neparime. Jinak oddani budeme v kostele, pritelova rodina je verici a ja to nejak preziju. Jinak jsem z Moravy a v zari mi bude 21, pritelovi je cerstve 28 :-))) a uz zacinate neco zarizovat? My jeste cekame, zacneme asik na podzim :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě je dle všeho móře času, říkají všude, že se má začít tak rok předem, ale že se to stihnout i dřív... tak jsem zvědavá, kdy začnem my - jsme oba takoví lemplíci, že určitě na poslední chvíli. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my začínáme s přípravami už teď, páč chceme konkrétního fotografa, co má dost nabito, tak ať máme jistotu, že bude mít volno, taky chcem zamluvit limuzínu hodně dlouho dopředu (přece jen je bílá prodloužená limuzína dost žádaná :-) )
Odpovědět
Profilova fotka
Tak včasnýma přípravama určitě nic nezkazíš. :-) Nám asi bude fotit jeden známý od přítele - teď fotil v sobotu kámošovi na svatbě a fotky se mi moc líbí. Maximálně bysme pozvali někoho mimo ještě na pár "uměleckých" fotek, ale to se ještě uvidí. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
ahoj holky, tak nekonec změna, budu se vdávat až týden po "dvojčatech", takže 18. 9. 2010 (uhádala jsem ještě týden svobody, hurá :-) ). Bude nás oddávat jáhen, moc příjemný chlapík, shodou okolností známý brněnský kadeřník, co vlastní kadeřnictví Střihoruký Edvard :-) 22. 9. 2009 nám začíná příprava na manželství, tak se už nemůžu dočkat.
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: Tak ty nám budeš trhat partu "dvojčat", jo? :-p :-D Jakápak příprava na manželství ti začíná? =-) Nevím proč, ale vzpomněla jsem si na film Kněz je poděs, taky tam snoubenci procházeli hustou přípravou na manželství - a mimochodem sranda film! :-N
Odpovědět
Profilova fotka
sfings84: Bohužel ano, trhám partu :-), ale 18. 9. 2010 je taky hezký datum. Když chceme církevní sňatek, tak se musí chodit na přípravu na manželství. Bude to asi 6 sezení, tak jsem zvědavá. Teď o víkendu se mi ženil mladší bráška a měl taky přípravu, tak se ho musím zeptat, co se tam vlastně probírá, ať nejsem za blbce :-))
Odpovědět
Profilova fotka
pejsek: Jo vlastně máš pravdu - moji rodiče kdysi taky museli chodit na nějkou přípravu, když se chtěli brát v kostele. Tak to sem pak hoď info, ať jsme poučené. x-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
no uz je nas hodne na toho 11:-) a myslim, ze i pribude. No nas taky ceka kostel, tak snad to nejak zvladneme:-) knez je podes je dobry film, jen doufam, ze se nam nestane to co jim :-D
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: tím jsem nechtěla říct, že 18.9. je špatný datum, to byla jen sranda. x-) aj11: to bych vám ani nepřála, abyste kopírovali ten film. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sfings84: to bych neprala nikomu :-D 18. 9. je krasne datum- sem se na neho narodila :-D
Odpovědět
Profilova fotka
aj11: nejlepší byly ty čůrající, kadící a smrkající panenky. :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sfings84: ty byly drsne :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
sfings84: Jasně, pochopila jsem, že je to sranda :-) Já jsem moc chtěla 11. 9. v 11 hodin, ale snoubenec se na to tvářil všelijak, tak jsme to nakonec o týden posunuli. Zato zase bylo ustoupeno mně a prodloužená bílá limuzína bude :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, já se rozhoduji mezi červnem a zářím. V červnu bych chtěla 5 a v září 11. Záleží na tom, kdy bude volný termín a jak se nakonec dohodneme s přítelem. Jinak oficiální žádost o ruku proběhne stejně jako u Paji pod vánočním stromečkem ;-) Ale u nás to bude překvapení pro rodiče
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: tak aspoň něco se ti splní :-D Je těžký tu limuzínu sehnat? Vůbec v tomhle nemám přehled. :-N
Odpovědět
Profilova fotka
teda holky, to jste tak vzorné a hezky stihnete svatbu do roka od zásnub jo? To je krásný! :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky všem tady v září. Já jsem se nejprve hrnula do srpna, protože jsme chtěli mít svatbu 28.8.2010 ,ale z důvodu toho, že v naše vysněné datum byla již zamluvená naše best restauračka tak jsme ji změnili na 4.9.2010. Opravdu jsem nechtěla věřit svým očím, že už více jak rok má někdo toto datum zamluvené chjoo..
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: Nestraš! Já ještě chci se zamlouváním atd. nějakou chvíli počkat. :-D Ale tak 4.9. je taky hezký datum. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
no já jsem si to taky myslela, ale opravdu se aspoň informovat jaké jsou možností apod. Vím, že to není škaredé datum a můj milý říkal, že si mě vezme kdykoliv, že to na naší zamilovanosti nic nemění :-p . Ale my jsme spolu začali právě v noci 27. na 28.10. chodit tak jsme to chtěli mít jednodušší v zapamatování :-).
Odpovědět
Profilova fotka
misahonza: tak to by bylo opravdu nádherný se vzít v datum, kdy jste se poznali. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
jj bylo by to úplně super aspoň by to bylo trochu obdobné, nebyl by to přímo 10. měsíc, ale 8.. No ale holt to nevyšlo no :-( .. No nechám toho smutnění, o týden dříve nebo později to už je jedno :-)
Odpovědět
Profilova fotka
sfings84: Limuzínu není problém sehnat. My například budem mít limuzínu z Kyjova :-) Taky jsme žili se snoubencem v dojmu, že je času dost, pohoda klídeček, ale fotograf, kterýho chceme mi řekl, že už teď má rezervaci na srpen 2010, tak máme štěstí, že v září má volno. Přece jen nás, co plánujeme hodně dopředu je asi hodně. Navíc my teď budeme stavět, tak jsme svatbu posunuli oproti plánovanému termínu :-)
Odpovědět
Profilova fotka
pejsanek: muzu se zeptat, ktereho budete mit fotografa?
Odpovědět
Profilova fotka
aj11: Nás bude fotit Kamil Jursa (Fotofidelity). Moc milý a hlavně šikovný mladý kluk,co dělá nádherný fotky.
Odpovědět
Profilova fotka
Haloo haloo tady to teda docela vázne..
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?