Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: No nemůžu se jí dovolat, takže jsem jí nechala vzkaz, jde o to, jestli se mi ozve do neděle nebo ne, pak už tak sleva neplatí. A pokud nebude mít volno, tam mi přijde hloupé si to koupit :o) No snad se ozve .o) S tou restaurací je to super, taky chci poslat o víkendu restauraci soupis našeho rautu, abychom mohli předběžně potvrdit kalkulaci, Jinak zálohu zaplacenou už máme, takže aspoň něco z krku :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak uvidíš, snad se ozve. My kalkulaci na jídlo už máme, dohodli jsme se i na alkoholu. Hlavně je další částka (záloha) zaplacena, takže o starost míň :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jo a ještě co mě potěšilo je ubytování pro nás sva na hotelu zdarma :o)
Odpovědět
Profilova fotka
sva = dva :o))
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska nás čeká celkem náročný den. Jdeme vybírat prstýnky - jupíííí jou :-D pak máme další hodinu s farářem, pak zaplatit spotřebiče do bytu a pak jedeme za sestrou a malou neteřinkou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: To je super. My to bohuzel nemame, bych musela mit od nich saty. delien: Tak at se vse povede :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se dovim, zda ma volno az pristi tyden. Nicmene, kdyz to mam od 14hodin, tak snad pripadne zvladne dve liceni.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Šaty?
Odpovědět
tak jsme bez restaurace, vse domluveno, nachystano, zaloha 20tis zaplacena a vse v haji. Prostory patri divadlu, a to ma premieru, takze tam maji raut. Nicmene v restauraci o tom nemely ani paru. Pry to zkusi nejak vyresit nebo najit neco nahradniho. Mela jsem malem infarkt a obrecela to. Vse muzu zase zacit nanovo
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No to je teda pěkný. Tal snad se k tomu postaví čelem a něco se vymyslí.
Odpovědět
no zatim se tvari ze neco vymysli ale i tak ja jsem v prdlei
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ježiš, to je šílený. Tak snad něco vymyslí. A ty se drž.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: tak to je síla!!!! To mě mrzí. |-| Ale buď si jistá, že ať to dopadne jakkoliv, po svatbě to budete vyprávět vnoučatům jako veselou historku. Já vím, blbá útěcha.
Odpovědět
role: no uz u treti restaurace me to vtipny neprijde
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to je mi jasný. Je to pech. :-(
Odpovědět
ja ted nejsem ani schopna to nejak resit najednou proste nemuzu
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: IP
Odpovědět
role: IP
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jak už jsem psala na FB, je to šílený :o(((( Si tohle vůbec nedovedu představit. Grrrr takovýhle jednání! Třeba něco najdou... Co ten sál, jak jsi chtěla... nemohli by ti tam oni zařídit raut? S tím že by ti zadarmo půjčili nádobí a ty potřebné věci?
Odpovědět
martja: to nepujde kdyz ten den budou delat raut po 700 lidi :-(
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to je mi vas teda lito. Jinak ja jdu zitra na dort a na kytky, chci tulipany na zari, tak si myslim, ze to bude chtit objednat hooodne s predstihem. Pani "dortova" mi rekla, ze si zasadne bere volno v terminu tyden-dva po prazdninach, cili presne do meho terminu, grrrr, no jedu tam zitra, tak ji snad ukecam. Hospodu mame, ale kdyz to tu tak ctu, zacinam byt trosku nervozni z umisteni stolu/lidi/kytek a tak podobne. V tydnu jsem byla kupovat stuhy na auta a ozdoby na stoly, tak doufam, ze to za ty prachy zuzitkuju!
Odpovědět
Profilova fotka
martja, mitote: to jako soukromničíte na FB jo? Já chci taky! :-D
Odpovědět
role: pojd taky soukromnicit :-)
Odpovědět
Profilova fotka
julien: ja bych chtela take tulipany (bile), tak doufam, ze to v zari nebude moc problem :)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem dnes měla konečně sraz s floristkou... Nakonec budu muset mít bílou kytku :O((( a modrá bude jen v doplňcích. Nicméně i když je to známá, tak mě dost zarazila cenou 2000,- Tak se ještě asi poptám mimo Prahu. Nebo si nechám od ní svázat jen tu mojí a malé pro maminky a svědkyni si udělám sama a hold do restaurace už jiná kytka nepůjde :O/
Odpovědět
martja: ja mam kytku za 500 az 800 :-N
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to bude náhodou moc pěkný, bílá s modrýma doplňkama. Já jsem chtěla mix bordo kal a smetanových růží ale cena by se vyšplhala na tři tácky a to fakt za kytky nedám. Takže opět kompromis: jen růže. :-| mitote: asi si k vám zajedu pro kytky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Když já chci orchidej a převyslou. Ne moc velkou, ale i tak... mě málem porazilo, když naznačila tu cenu.
Odpovědět
no ja mam kytku taky pres znamou a mam kytici z Lilii long :-)
Odpovědět
Profilova fotka
holky...já mám kytku taky přes kamarádku a to mě budou stát 3000,- ale je to pro mě, maminky a 2 svědkyně...tak to i chápu pro maminky čítala za 300-400,- tak jsem zvědavá kolik protože mám bílé růže a fialové kariafiáty...no taky nevím kde naty ceny chodí...ale druhá moje kamarádka má dokonce školu která se zabívá pouze květinami a řekla mi že prostě floristky hodně navyšují cenu i tím že je to prostě "pro nevěstu a na svatbu" :-) :-) :-) Bohužel ale je to jen jednou za život tak ať si ti naši chlapíci zaplatí co jim bude patřit nebo ne??? :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?