Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Jojo mám toho hodně, ale aspoň se nenudím :o) I když někdy bych se nudit i chtěla, aspoň občas :o) Jinak ne že bych ti to přála, ale jsem ráda, že nejsem jediná, kdo v sobotu vstává brzo (nebo jsi byla na noční?). Je to děs v sobotu vstávat dřív, než do práce... Doufám, že to za to aspoň bude stát :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Vstávala jsem na zkoušku. Jinak taky bych se občas chtěla nudit, moc to neznám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, koukam, ze uz mate vsechno na svatbu v zari promyslena a zarizene..My se s drahou polovickou rozhodli nedavno, ze 10.9.2010 bude nas DEN. Tak snad jsme jeste nic nezaspali...
Odpovědět
Profilova fotka
muribana: Ahojky, termín už alespoň máte rezervovaný? To je asi to nejpodstatnější, ikdyž já jsem teda ráda, že v tuto dobu mám to, co mám. Je toho hodně, něco ještě chybí, ale většina je zařízena. Určo to jde zmáknout i za ty necelé tři měsíce, ale bude to mazec :o)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: termin byla prvni vec, kterou jsme udelali, po nasem rozhodnuti. Uz jsem predbezne domluvena na nehty, ktere si necham jen den predem upravit. Kolacky zaridila mamca a ted okukuji svatebni saty. Znama si objednala na miru, dosly ji tyden pred svatbou..takze stres. Cenu mela perfektni, ale za ty nervy si asi pujcim a zamluvim v pujcovne i drahsi. Kytici, dort, kadernici, restauraci ..nad tim porad visi otaznik :(
Odpovědět
Profilova fotka
muribana: Aha, tak pokud je termín rezervovaný, ještě zařídit restauraci, prstýnky, oblečení a oznámení a nejdůlěžitější věci jsou z krku. Musím říct, že my jsme to zařizovali všechno postupně a to i kvůli financím, ale pokud s tímto nemáte problém nebo chcete jen malinkou svatbu, tak je to v pohodě. Kde se chcete brát?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: Budeme se brat na zamku v Hradci nad Moravici v patek 10.9. :)), svatba bude 25lidi.. Jo jo, prstynky uz take mame :) Prave jsem koukala na tve fotky. Mas tam krasnou kytici, take se mi moc libi. Uvazuje jestli bile kaly anebo bile tulipany. Kdypak jste zacali s planovanim a pripravou vy? Uz mas i uces vybrany ;) Takze uz jen odpocitavas dny a tesis se na svatebni den ;)
Odpovědět
Profilova fotka
muribana: Ještě nemáme oznámení, šaty pro malou družičku, vybranou hudbu na obřad, svatební noviny, ... Máme stejné datum svatby :) Kytice se mi líbí strašně moc a už o jiné ani neuvažuji, kaly jsou jasná volba. Požádána o ruku jsem byla v prosinci, po novém roce jsme postupně začali zamlouvat. Prstýnky, oblečení pro ženicha a nějaké drobnosti jsme pořídili na svatebním veletrhu v Diplomatu. Já měla šaty taky už od zimy, ale v květnu jsem je teda změnila :o)) No a účes vybraný už mám, ale ta moje zkouška byla jen hodně nahrubo :)
Odpovědět
Profilova fotka
muribana: Joj to bude mazec :o) Ale stihnete to určitě :o) Teď bych se zaměřila na restauraci a oznámení, to trvá dost dlouho, než něco vybereš, pokud nemáš například někoho známého :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak jsem do alba hodila zkoušku ze zdobení šatů, už začínám být spokojená :o) Šatky se budou ještě výrazně zužovat, teď je to jen slabě špendlíky stáhnuto, tak snad mě to ještě zúží a taky chci ještě tak dvě kilča dát dolů (nějaké se už povedly :o) ) http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
ahoj holky, přidávám se z září 2010:) máme termín 18.9, rozhodli jsme se asi před měsícem a mám pocit, že dnes už není co zařizovat... :-) přeji všem pevné nervy!
Odpovědět
Profilova fotka
amitte: Vítej a přeji též pevné nervy .o) To jste všechno zařídili za měsíc? To tedy klobouk dolů, mě přijde, že toho mám pořád nějak moc :o)
Odpovědět
Článek se načítá
role: mas cernej puntik!!!! NI cjsi mi nenapsala :-D jinak dnes jsem brecela, hahahahha
Odpovědět
Profilova fotka
anitte: a že jsem tak smělá, to tam budete jenom vy dva?? protože jinak si organizaci za měsíc neumím představit 8-) ale taky jinak klobouk dolů...já se konečně rozhoupala ve výběru šatů i prstýnků, vše mám v albu. A včera jsme přišli na song, který bude hrát na obřadu :-) Ale tím tak asi s přípravama zase na nějaký čas končím :-D A už jenom 3 měsíce...... :-o :-) :-D 8-)
Odpovědět
Profilova fotka
marjta: ty šaty budou fakt nádherný. Už teď se mi maximálně líběj. Už se těším, až je uvidím naživo. :-) mitote: promiň, ale já včera vůbec nestíhala. Byli jsme neplánovaně bruslit a hned po příjezdu jsem usnula v osm i s malou. :-D Ale dneska to napravím. ;-) muribana, amitte: vítejte. Času je ještě dost. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Šatičky vypadají moc dobře. To zdobení je takhle asi nejlepší (ikdyž na fotce není až tak dobře vidět), je lepší, než to tmavé. anitte: To jste to zařídili teda hopem ;-) Já zařizuju už dlouho, ale ještě i mám co zařizovat. Je ale pravda, že dobré dva měsíce jsme nic nedělali. Svatební přípravy musely počkat, ptz byly důležitější věci na zařizování.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: týjo, jsou krásné x-) a ty naušky ti k nim velice sluší :-) ale ty asi nebudeš mít viď? muribana, amitte: taky vítám :-)
Odpovědět
Profilova fotka
No teď aby to našití dopadlo, jak má a snad se nebude švadlenka moc bát mi ty šaty v pase zúžit, protože nemám ráda volné věci :o) zmyzulka: Tyhle nosím normálně, jsou to mé oblíbené, se hodí téměř ke všemu :o) K tomuto budu mít to, co jsem zkoušela minule (světlemodro-tmavotyrkysové) :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Děvčata, které ještě nemáte výzdobu, tak mrkněte sem. Ty ceny jsou hodně dobrý. Škoda, že jsem o tom nevěděla dříve. http://www.canea.cz/e-shop/stuhy-orga...
Odpovědět
Ahoj holky, tak jsem v pátek konečně koupila zelený vlizelin :-) A taky jsme ve Valašském Meziříčí objevili prstýnky z chirurgické oceli v kombinaci se stříbrem - jupí jou :-) Ještě si paní nechala poslat na prodejnu nějaké prstýnky z prodejny v Olomouci, tak až jí přijdou na prodejnu, tak nám napíše a půjdem vybírat :-D Nakonec je budeme kupovat tam. Je to větší jistota než je kupovat přes net. Měli by nás vyjít na 3.000Kč. Jen půjčit ještě spodničku pod šaty, jedné malé družičce šaty a koupit krabičky na výslužky a je hotovo :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to je paráda a cena za prstýnky je úplně super :o) Já musím taky půjčit nebo koupit nějaké šaty menší družičce, ale zatím jsem na žádné nenarazila. Vezmem si ji v červenci na prázdniny a rozhodíme sítě.
Odpovědět
cau holky tak hlasim navrat z vycviku, snad se vma uz tady budu venovat vic, nejak ted s tou prac nestiham a ve ctvrtek me ceka hnusna zkouska :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já taky moc nestíhám, po večerech dělám melouch a do včerejška jsem trénovala na vystoupení, které se docela povedlo :o)
Odpovědět
martja: to verim no :-) tak zavje jsou tady, usmivam se na fotkach nejvic jak to umim :-D tak tady jsou zavoje :-( vubec nevim :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
role: diky moc za povzbuzeni!! Prave zjistuji, ze snoubenec me kamaradky, ktereho jsem si vybrala at nas foti, ma v terminu svatby dovolenou a ten, ktery byl muj ,,zalozni zdroj,, zrovna take oba jsou uzasni :( Ach jo..
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, taky se hlasim do klubu, jestli muzu, bereme se 9. zari v Ricanech.
Odpovědět
muribana - Ahoj my se bereme úplně ve stejný den a jelikož sem letos maturovala, tak přípravy pooozvolna začli až po maturitě a můžu tě uklidnit, že stále nemám ani polovinu zařízenou :-N Doufám, že to stihnu a přeju to i tobě x-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: ještě že já závoj mít nebudu. Asi jsem závojový negramot (funkce? rozdíly? ...tápu), takže ti radši radit nebudu. ;-) muribana: tak to zamrzí. Ale určitě ještě seženete někoho skvělého. A ten snoubenec kamarádky, nemá náhodou dovolenou v Česku? Že by třeba jeden den obětoval a šel vám na svatbu. Ale jestli jede do zahraničí, tak je to pasé. Tak držím pěsti, ať seženete. Je ale fakt, že fotografku jsem si zamlouvala jako první. :-. jani20: a v jakém kraji máte svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
julien: vitej ;) si rikam,ze klidna budu az budu mit zarizene saty, v kterych budu jak princezna a fotografa, ktery ty nase fotky zvecni :) no rozhodila jsem site, tak budu vyckavat, ktery objektiv si mne veme do sveho hledacku :)
Odpovědět
julien 9.zari je ctvrtek ze? To je datum svatby mych rodicu a jsou spolu uz 30 let, tak ti to snad prinese taky stesti :-) My to mame den po vas 10. :-) Jinak holky muzu mit takovy hrozne hloupy dotaz se svatebni kytici? :-D Na kytici mi opravdu záleží a doufám, že bude nádherná, ale mám takovyý zvyk, že si všechny kytky co dostanu usuším a někde s nima něco ozdobím...A tu svatební bych opravdu ráda na památku. Jenže kytice se hází mezi svatebčany a tomu zvyku se nechci nijak vyhnout, ale zároveň se nechci své kytky vzdát :-D Jak se toto řeší? Jsem asi úplně neinformovaná :-N
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?