Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Role: a na co jsi se hlásila?
Odpovědět
marsee: kde a jaké šaty si sehnala pro družičky?
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: na zemědělku. Snažila jsem se naučit matiku a podělala jsem angličtinu. :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Nakonec jsme šaty koupily v Orsay, botky už k nim taky holky mají. Jsou bez ramínek, ale mají je u nich k dispozici na připnutí, takže pokud některá bude chtít, může je připnout. role: Holky jsou normálně kočky a jako družičky budou vůbec krásné :)
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: Máš fotečku, které jste koupili? A za kolik jsi to vše pořídila?
Odpovědět
ahj holky, tak zdravim z vycviku :-) dnes uz to laz oplazo taky nebylo :-) hned najely video zaznamy toho jak me miule rozpitvaly tak me rozpitvaly znou a dukladneji :-D ale dobry no :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: a k čemu je to dobrý????
Odpovědět
Profilova fotka
role: nad Suchdolem jsem taky kdysi přemýšlela, byla jsem se tam dokonce i podívat... ale nakonec chodím jinam... jinak jsem vás chtěla poprosit, jestli byste neměli nějaký tip na čelenky pro družičky v krémové barvě... nemůžu nikde nic lacinýho sehnat, a když už jsem něco viděla, tak měli jen jednu...
Odpovědět
Profilova fotka
jo a ještě o jednu radu si řeknu: co si necháte hrát při odchodu se svatební síně? Ráda bych něco trochu povzbuzujícího, ne úplně pomalého... přesto romantického...
Odpovědět
Profilova fotka
hoj hoj holky :-) mitote: tak co? už došel závojík? role: ale třeba je ještě naděje... nebo už to víš stopro? a s těma vláskama - to zamrzí :-S ale určitě to vyřešíš nějakou jinou variantou a bude to taky super ;-) a koukala jsem v albu na tvůj zkušební dortík - nááádherný. i vevnitř vypadá přímo k sežrání :-D clifulka: tak ještě vůbec netuším, ale taky jsem si říkala, že už bych mohla pomalu začít pátrat...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Fotečku ještě nemám. Jinak si to platily holky, takže mě to nevyšlo na nic.
Odpovědět
role: delam psychoterapeuticky vycvik, takze vsechny techniky musime delat na sobe a ucit se je tak a jaksi pri tom hold musis vse resit, vedome i nevedome, 90% lidi u toho breci zmyzulka: nevim jsem do nedele na vycviku :-) taze a v pondeli bude :-(
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
mitote: tak se máš aspoň na co těšit. přeju hezký víkend a ať se ti dobře cvičí (když je to výcvik :-D ) :-)
Odpovědět
zmyzulka prakticky necvicime vubec jen sedime na prdelich :-/ od rana od devit do vecera do deviti jen dnes jsme skoncily driv
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: já bych chtěla při odchodu nebo prostě po polibku All you need is love z filmu Láska nebeská. Je to takový povzbuzující a opadne tím veškerý stres. ;-) zmyzulka: no mám tak málo bodů, že opravdu už šance není. Ale tak zkusila jsem to a teď se můžu v klidu věnovat rodině. Aspoň je nebudu zanedbávat. :-) Děkuji, za chválu dortíku. Byl fakt vynikající a už teď se na něj zase těším. Budeme si ho asi u té paní dělat ke každým narozkám :-D mitote: tak to klobouk dolů. Já bych to nedala, aby mě někdo rozebíral a pitval. To neee. Jen ať to ve mně zůstane uzamčeno. :-D :-D To je takový sebemrskačství ne? :-N
Odpovědět
role: neni, naopak si spoustu veci vyresis a je ti pak lepe :-) ja pres tim stravila v psychoterapii ctyri roky a byla to casove i financne ma nejvyhodnejsi investice a lepsi asi ani nikdy nebude....
Odpovědět
Profilova fotka
role: Těch vlásků je škoda, mi nepřišlo, že bys je potřebovala zkrátit. Tak snad brzo něco vymyslíš. Či kadeřnice. mitote: Ještě víc než minule? A jak jsi to ustála? Dalo se to vůbec? Jinak já vůbec nestíhám, v neděli vystupuju s holkama (s jednou ze skladem budu vystupovat i na svatbě), takže furt trénuju, do toho dělám kšeft (což nám možná zajistí i svatební cestu) a zítra jedu kvůli šatům, kde konečně doděláme zdobení. Uffff je toho nějak moc.
Odpovědět
martja: n to minule se natacelo a vcera se to natocene rozebiralo a upozornovalo na stejne veci co me cyklicky provazi zivotem....hlavne jsem to necekal aze se to bude delat ale slo to....video jsem vyfasovala domu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: no já chtěla jen roztřepené konečky, ale slečna sestříhávala a sestříhávala až mám na hlavě skoro mikádo. ;-( Jeee, a kde vystupujete? To musí být ale super odreagování to trénování ne? Mě by to bavilo. :-D Tak dáš zase pak fotečky šatů? At se můžu pokochat. mitote: až budeš v Praze, tak se musíme sejít a pokecáme o tom. Je to hodně zajímavý. Já mám z těchhle věcí respekt ale zároven mě to láká.
Odpovědět
role: budu v oraze asi nekdy klem toho 3. 7. cely ten tyden jak jsou ty dva svatky :-) no ja mam taky respekt a cim dal vetsi cim vic to objevuji a znam....je to silena profese ale hrozne se me libi a bavi me a dokaze vazne zazraky :-N
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no už mám na tebe připravenejch milion otázek. :-D Tady to nebudu rozvádět. ;-)
Odpovědět
role: tak napis do IP? :-D abych zavcas mohla zdrhnout :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: neboj se nic. :-D Tak napíšu, abys byla klidná. ;-) Ale zítra. Dnes jdu konečně spát. Dobrou
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: 5.7. odjíždím, ale jestli tu budeš dřív, tak bych tě taky ráda viděla :O))) S tím videem je to asi dost dobrý nápad, jde o to, zda si troufneš si ho doma taky pustit :O) role: Jojo to flamenco je úžasné, je to parádní živá hudba a úplně tě to strhne. Krásná věc, člověk pro sebe něco dělá a ještě ho to baví :o)) Co víc si přát? :o) Jinak tě stříhala ta samá, co tě bude česat? Třeba má nějakou představu. Ono pokud to máš nahoře delší (i když jen k mikádu, tak to máš delší než já a stím se toho dá dělat dost).
Odpovědět
role: uz? je teprve 11h :-D pis a honem ja tu budu zitra zase az vecer martja: uz jsem si kus pustila a hned jsem si vsimla nejakych projevu - obranych mechanismu, typu ze cumim cleou dobu do zeme abych se nerozbrecela atp :-) takze propriste nesmi :-D a to jsem koukala asi jen na dvacet minut ze dvou hodin :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To máš u toho koukat v klidu do kamery, nic si z toho nedělat? To abys mluvila o někom jiném, než o sobě ne? 8-)
Odpovědět
martja: koukat na terapeuta :-) ale kdyz s ena nej clovek podivat tak breci :-D je to slozity proces ale proste to tak funguje, kdezto kdyz clovek cumi do zeme nebo nejakeho bodu tak s ejakoby emocne odstrihne...sprave by ses mela divat terapeutovi do oci a byt max otevrena
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jsem netušila, že koukání do země je špatné, ale určitě to tak bude :O) No nikde jsem zatím nebyla, tak nedokážu posoudit :o) Je fakt, že dřív jsem byla dost nesvá a furt jsem se hrabala v mých problémech, ale jak jsem s Míšou (tedy aspoň) poslední dva tři roky, už je to se mnou o dost lepší :O)
Odpovědět
martja: jo clovek tak uhyba necemu ;-) spravne se ma clovek koukat vzdycky do oci kdyz s nekym mluvi ne? :-D no ja jsem tak\ v pohode
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Koukám, jsi pěkně vytížená žena :o) Já taky teď lítám od jednoho k druhému. Už se fakt těším, až bude svatba za náma, budu ještě šťastnější a zároveň tím odpadnou i ty starosti kolem. Nebo nevím, zda se těším, až bude za náma, ale ať už je tady :o) Hrozně se těšíííím ;-)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?