Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
martja: bez usmevu :-D zmyzulka noproto jsem dva objednala ze uz ted nevim ktery :-D marsee: oba jsou dvouvrstve, na hrebinku na púridelani zespod ucesu, hrebinek je ozdoben, jinak zavoj je jednoduchy bez overlocku, bez perlicek i kaminku....jedem ma delky 70cm a 100cm a druhy ma 70cm a 165cm...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Taky se mi líbí jen jednoduché závoje.
Odpovědět
marsee: no me by se asi ani jiny nehodil k satum ufff jse u mamy v praci a tisknu obalky :-) nejak to dom zlobi spini obalky :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já to psala hezky rukou :o)
Odpovědět
martja: no asi me nic jineho nezbyde protoze tady je ta tiskarna zasrana a dela na obalce jeste vetsi brodel....hura uz se tesim na 100 obalek |-|
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No to asi ne :o) Chjooo, tak mám vyžehleno, vypráno, uklizeno, ale potřebovala bych se ještě učit a místo toho musím do práce...
Odpovědět
Profilova fotka
To mě se vůbec nic nechce zvládla jsem jen vyprat a umýt nádobí.. na úklid se nějak budeme muset vrhnout.:o/ Ale aspoň jsem poptala zase jednoho dodpravce na svatbu. Jinak jsme ještě navštívili přítelovo babičku, která se rozhodla, že nám finančně vypomůže se svatbou. Dá nám 10 tisíc (teď o víkendu dala 5 tisíc). Je zlatá, moc nám tím pomůže. Nicméně se jí moc nechce na invalidní vozík, tak nevím, jak jí na obřad dostaneme :o(
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To já si uklidím i kdyby čert na koze jezdil. Nesnáším totiž nepořádek :o) Jen to žehlení mi kolikrát dělá problém :o) Když už si k tomu stoupnu, tak mi to nevadí, ale dokopat se, to je něco... S babičkou to máte fajn, je hodná. No a ona chodit může, když má na výběr mezi vozíkem a chůzí?
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak včera jsme s přítelovou mamkou ušily šerpu na moje auto. Ještě tam přichytíme kytku a bude to. Na klobouk na přítelovo auto jsme přišívaly kytku a stuhy, taky to šlo. Až se přítel rozmyslí, čím pojede, tak ušijeme ještě šerpu pro něj. Myslím, že to bude vypadat moooc hezky. Ale to bylo asi poslední odreagování před celkem náročnou zkouškou, která mě čeká 30.6. Musím přečíst tři knihy, cca 2200 stran... :-p se z toho zblázním...
Odpovědět
Ahoj holky, tak páteční hodina u faráře byla celkem zábavná :-D Naštětsí to není nudné. V sobotu jsme jeli do Ostravy na prstýnky z chirurgické oceli a v prodejně námřekli, že oni je nemají :-( Pouze přes internet ]-( Když už jsme byli v Ostravě, tak jsme si alespoň zašli do Dinoparku :-)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: Teeeda, tak to jste šikulky :o) Já na tyhle věci nějak nejsem, takže jsem si všechno objednala. delien: Tak alespoň ten Dinopark, ale je to škoda. Kde si teda pořídíte prstýnky?
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Myslela si, ze ji strejda odveze az na misto. Jenze je tam vjezd zakazan i pro svatebcany. Trosku chodi, tedy po byte ano, ale nikam jinam se nedosoura :o/
Odpovědět
Článek se načítá
Ahojky já se vdávám 10.9. požádal mě přítel 5.6.,takže celkem fofr,začínám být nervozní ale snad to všechno žvládnu
Odpovědět
Chtěli byjsme se brát v kostele,jelikož přítel je křtěnej ale já ne.Tak vůbec nevim jak to bude
Odpovědět
Profilova fotka
cheerpet: Co udelat obrad v nejake mensi kaplicce nebo nekde venku? Jinak to tedy bude fofr :o)
Odpovědět
marsee: tak uvažujeme nad tím, že je z toho internetu objednáme. cheerpet: tak to jste stejný případ jako my :-) Svatbu máme v kostele. Přítel je taky pokřtěný a já, stejně jako ty, ne.
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Aha, no tak to asi bude muset na vozíček, ať chce nebo ne... cheerpet: Koukám, že jsi z Bolky a máš i stejný termínek :o) No a teda budete to mít fofr :o)) delien: Aha, tak to jo. Já bych se přes net bála...
Odpovědět
cau cau cau, tak zitra se mi uxpeduji zavoje :-) to to bylo rychle :-D jinak u nas nalada nic moc :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: myslíš jako doma nic moc? na mně to vždycky kamarád poznal a říkal: Copak, copak, v ráji to neklape? :-D
Odpovědět
clifulka: no asni ne tak s muzem ale mama mela dnes silenou zkouskuu co neala a totalne se psychicky slozila... 8-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: mamka ještě chodí do školy? já si vždycky říkám, že jsou přece tři pokusy!
Odpovědět
clifulka: nene je to advokatka a musi delat zkousky v ramci sve profese
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: aha, tak tam nemám o počtu pokusů ani páru... :-|
Odpovědět
clfulka: no ten je neomezeny ale paktick je to neuelatelny, za pul roku to vzdy udelaj max 2 ze 30
Odpovědět
marsee: ještě uvidím. Nějak už je musím dořešit. Přes prázdniny bych se chtěla věnovat bytu ;-) Objednaná sedačka nám už dorazila, ale zatím není kam dát :-(
Odpovědět
Profilova fotka
delien: To chápu. My máme sice byt zařízený, ale zase se teď věnujeme především tomu pozemku. Jinak z netu taky běžně objednávám, ale ty prstýnky bych se bála. Víš, jakou velikost?
Odpovědět
marsee: jojo, velikost vím, ale pro jistotu jsem si ještě z toho internetového obchodu stáhla měřítko na prsty :-) Ještě se dneska domluvím s přítelem a pokud s tím bude souhlasit, tak je z netu objednám.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to jooo, tak dobře vyberte a ať potom padnou :o) Já se teď vrátila z Prahy, byla jsem s kolegyní nakupovat, tak jsem si udělala velkou radost pár věcma. Jen škoda, že musím dnes na noční...
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsme to vzaly s holkama hopem a už máme šaty i boty pro družičky :o) Nakonec jich budu mít šest (a jednu malou). Už se na to těším, budou to krásné družičky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak já včera byla na přijímačkách va vš a dopadlo to katastrofálně. Takže o starost míň. Ale šla jsem i ke kadeřnici a chtěla jsem vzít jen konečky a ona mi to zkrátila fakt o dost, takže na svůj vysněnej účes na svatbu můžu zapomenout. Jsem z toho hotová. :-( marsee: tak to máš dost družiček. panečku. :-) To bude fakt pěkné.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?