Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak už jsme doma z Moravy. Všem se dáreček líbil, ze svatby mají radost. Přítelova mamka pro nás doma dokonce měla připravené skleničky (v albu) jednou na svatbu :-) Nechá nám do nich ještě vyrýt jména a datum. Taky už máme přislíbené perníčky (srdíčka, podkovičky a možná holubičky) - zdobené jakoby krajkou nebo tak nějak pěkně :).
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Tak to je super, že byla taková odezva.Ona už s tím nějak počítala, že vám už koupila skleničky? Moc pěkné, taky bych chtěla nějaké na vyrytí jmen, ale všude jsou dost drahé.
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: Ona totiž dřív pracovala ve sklárnách, tak se tam s těma lidma zná. Líbily se jí a tak nám je schovala jednou na svatbu :o)) Jinak jsou opravdu drahé, taky jsem koukala.
Odpovědět
Profilova fotka
Dobré ránko holky, tak mi přišel dáreček pod stromek - botičky. Určo je znáte z albíček, hodně holek je tam mělo nebo má. Jsou krásné a na to, že jsou celkem vysoké, jsou i pohodlné. Jen v nich budu muset trénovat tanec a radši i chůzi. Pak se mi jistě budou klepat kolena, tak abych se tam v nich někde nezřítila k zemi :o))
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: zeptám se na tu cenu Andrejky. Přidala jsem si do alba její fotku. Je to fotografkou, ale Anrejka je přirozeně hezká :-) O to víc, je to krásnější fotka... :-) marsee: blahopřeju ! A taky už se těšíííím na botečky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jojo, já se na ně těšila celých 14 dní nebo jak dlouho jsem čekala, až přijdou. Mám je od přítele k vánocům. Půjdem ještě koupit spodní prádlo, tak snad budeme mít stejný úspěch. Kde sis vybrala botičky? Tyyyjooo, jak jsme dorazili z té Moravy, nechce se mi dneska do práce...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: koupila jsem je na netu, na doporučení nevěsty. Dají se vyměnit, nebo vrátit peníze. Jinak bych do toho nešla....
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Taky je mám koupené přes net. Měřila jsem chodidlo kvůli velikosti, ptz jsou z USA - přes jednu paní, co to zprostředkovává. Měla jsme strach, ptz někdy mám 37, někdy 38. Nakonec jsme to vzaly přes cemtimetry, měřila jsem si nohu - to byla sranda. Botky padnou krásně, tak jsem nadmíru spokojená.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: super nápad, to mě nenapadlo :-) Je pěkný, že rodiče z toho měli radost. Ti naši, (přítelovi i moje) to přijali jako, no, konečně... nebo něco takovýho. Jakože ve smyslu, že se to "dalo čekat"... žádná sláva, ale co už. Hlavně pořád nemám namyšlený to odprošování... :-S :-| :-(
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Měli velikou radost, ale dostala nás přítelova mamka s těma sklenicema :-D Jsem ještě zvědavá, jak na to bude reagovat moje mamka s bráchou, ale určo budou rádi. Pořád tě trápí to odprošování?! Nejde to nějak vymyslet bez této tradice? Zkus na taťku zatlačit... přece tě v tom nenechá.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: představ si to, jedna nevěsta mi našla ty srdíčka (perleťový) v oranžové barvě :-) A dokonce je nepotřebuje, tak mi je pošle. Je to tu super ! Jak všechny nevěsty držíme spolu :-D S tou tradicí bléééé, vůbec se mi na to nechce myslet...
Odpovědět
Profilova fotka
holky, je tohle ženich a nevěsta na motorce nebo na kole ? http://www.beremese.cz/album/view.php... Já myslela, že na motorce, přítel říkal, že na kole... asi má po podrobnějším ohledání pravdu. Na skutečné motorce jsem našla, ale ta stojí 1150,- ! A vzhledem k našemu rozpočtu, jsme tak drahou figurku vyškrtli. Chtěla jsem mu udělat radost, aby alespoň něco bylo podle něho, něco, co se mu líbí (má doma motorku :-( ) tak nevím, jestli tuhle vůbec objednávat nebo ne ?
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
purblanca: Tak vidiš, to je fajn :) Ráda si tady povídám a procházím alba, je to super ;-) Třeba to s tou tradicí dopadne nakonec dobře.
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Těžko říct, ale přikláněla bych se k tomu kolu spíše.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak on jezdí i dost na kole, neřekl, že by tuhle nechtěl, ale z té motorkářské byl odvázanej :-D Kdybyste ji někde viděly, za příznivější cenu než 1000,- (např. na bazaru), dejte mi prosím vědět ! Děkuji
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Tak to joo. Kdyžtak dám vědět. Letím do práce.
Odpovědět
Profilova fotka
holky, budete mít (si zařizovat) nějaké novomanželské apartmá nebo tak něco ? Líbilo by se mi to, ale nevím, kde bysme na to vzali :(
Odpovědět
tak dnes zaplacena zaloha na tohle http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
Ahooooj slecny! 8-) Tak sem zacala premyslet, ze bych mela mozna zacit zarizovat neco kolem svatby... Mrknu sem jestli je nekdo taky takovej magor jako ja, ze chce planovat temer rok predem a koukam, ze se svatba da planovat pomalu i dva roky predem! =-) Tak doufam, ze jste uz nerozebrali veskere terminy a zajimave lokality! Btw: Ma nekdo info jak je to se svatebnimi obrady v Rosa Coelli v Dolnich Kounicich?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Uvažujeme o tom, ale to hlavně z toho důvodu, že u nás doma budou ubytovaní přespolní hosté :o) a to by toho ze svatební noci asi moc nebylo... Tak jsme si řikali, že hostům z Moravy se nám ubytovaní platit nechce, tak se asi ubytujeme sami a jim přenecháme naši ložnici :-D
Odpovědět
no mi to planujem kazdopadne...nejake pekne apartma nebo pokoj co bychom si normalne nedoprali :-D
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: My také počítáme, že přespíme v hotýlku, kde máme hostinu :o) morticieg: Vítej mezi námi :o) My máme zatím datum, čas, místo obřadu a místo hostiny. Ostatní půjde až po novém roce a asi začnu šatama :o) Ale zatím na tom děláme tak měsíc, měsíc a půl.
Odpovědět
martja: ha, tak mi nemame nic moc...divadlo je ve fazi domluv, misto pro hostinu taky a pro garden party taky...jedine co mame jsou me saty :-D mame vymyslene datum a cas ale na matrice to pry muzem zamluvit az 1. brezna ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Až 1. března? Z toho by mě asi šlehlo :o) Ještě, že u nás to jde tak brzo :o)
Odpovědět
martja: jojo ja myslela ze uz to davno jde tak jsem si mejlovala s matrikou a rekli mi tohle, obrady mimo obradni sin zamlouvat pul roku predem a v obradni sini ctvrt roku
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já mám termín sice potvrzený na zámku (tedy i na matrice, ptz to zprostředkovává svatební koordinátorka ze zámku), ale poplatek můžeme zaplatit také až po novém roce. Holky, už jsem lehce oblečená :o)) Mám botky a dneska jsme koupili spodní prádlo, které dostanu k vánocům od přítele :-D Už jen ty šaty chybí :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: jj, koukla jsem se do alba :) móóc pěkný :) já jsem si dnes rezervovala, na zákl. doporučení od nevěsty novomanželské apartmá. V lednu se tam půjdu podívat a dostanu dárkový poukaz a dám ho skoromanželovi :-D k narozeninám :)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Jeee, to je ale dobrý nápad s tím poukazem a dárkem k narozkám pro skoromanžílka, že bych se tebou inspirovala?? :-D
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: napřed jsem si nebyla jistá, jestli je to vhodný dárek :-) Ale, kamarádka taky říkala, že je to dobrej nápad :) V albu mám fotky :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Myslím, že není. Já taky dostanu pod stromeček věci na svatbu, když už jsme u toho - prádlo a boty a možná něco do vlasů.
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?