Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Ahoj holky, před deseti týdny jsem nechávala šít šaty pro Adélku a pořád je nemám doma ]-( A to mi paní říkala dobu dodání 6 - 10 týdnů. Jsem pořádně naštvaná.
Odpovědět
martja_sgcz: aha tak to jo potom... ;-) to je jasny... Ale nejaky urcite sezenes, drzim pesticky.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se zase začínám pozvolna těšit :-) Jen mě mírně štvou finance, ale to už tak prostě bývá :-D Každopádně, ještě toho na zařízení je dost, jak jsem tak kalkulovala, ale většina až v září. Pořád ještě nejsme rozhodnuti mezi dvěma restauracemi, jedna je U Bezoušků, druhá Klub Rychety, koukněte na net, kdo byste mi chtěl poradit. Líbí se nám obě, více pivovárek Bezoušků, ale zase v Rychetách je sezení venku!
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: můj tata se ženil a měli to v klubu Rychety, mě se tam líbilo ale málo místa na tancování, ale super bylo to ubytování v chatkách :-)
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: jé, to je dobře, no a přístup personálu?Jak byl personál oblečen? Tancovat nějak zvlást neplánujem, budem malá svatba, takže to tak nevadí :-)
Odpovědět
cau holky toz u nas se ted moc nic nedeje, kravaty tatinkum a svedkovi byly rozdany, sklidily uspech, tak mam radost :-) jinak cekame na oznamka, nejpozdeji do patku - za tyden - by mely byt hotove :-) ja resim zavoj...nevim poad jeslti dlouhej nebo do puli zad :-( co myslite k mym satum? jinak po botkach taky koukam, na prezuti, nasla jsem jedny, ale za 2 tacky :-( no pokud nenajdu jiny, ta se asi placnu pres kapsu....ve svatebni krabicce na ne penizky jsou ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: vy jste pořizovali kravaty všem sami? My už oznámko máme v pc, tak už jen natisknout ;-) K tvým šatům by byl dlouhý hezký, k úzkým může být....líbilo by se mi to. J8 mám koupenej do půl zad, ale asi ho nevyužiju... Boty na přezutí mít nebudu, zvolila jsem takové aby byly pěkné a nemusela jsem je měnit:-)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Oboje ty botky jsou pěkné, ale k šatům bych já osobně volila alespoň menší podpatek, takže ty druhé. Fakt je takový problém sehnat nějaké bílé střevíčky na nižším a zároveň širším podpatku? Já si objednala ty moje botky z netu, takže jsem nikde nechodila, tak nevím.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Proč závoj nevyužiješ? Mě se líbí jak ho máš u stažených vlasů ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
byl tam klučina ten byl super,ale ta jeho kolegině nic moc,ale už tam třeba nedělá
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: joo, to mě taky, ale nejspíš asi nebudu mít stažený účes :-) dany84: nebyla to taková blondýna, mikádo? A byli slavnostněji oblečení?Protože když jsme tam byli "normálně" tak neměli žádný číšnický oděv...
Odpovědět
manzelinka: no nechala jsem delat na miru ze stejne latky jako ma luky vesticku a tri byly, pro tatinky a svedka :-) ale drahe nebyly, naopak me i potesily a jsou nadherne...jo taky si rakm dlouhy uzky ale zase v salonu rikaly z do pul zad ze b zakryl dole raseni satu tak porad nevim :-( jinak ja boty na prezuti potrebuji, obavam se ze na 12cm nevydrzim od rana do rana :-D
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
manzelinka: Aha :o) Rozpuštěné se ti líbí víc? Já budu mít závoj asi tak dlouhý jako máš ty (bez lemování). Zkoušela jsem ho k šatům a moc se mi líbil.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak proč jsi nezvolila nižší? ;-) Joo, no já bych volila dlouhý, je krásný.Já ho k mým šatům mít nemůžu.
Odpovědět
manzelinka: prootze jsem hrozne malinka a i takhle budu o dost mensi nez lukyn...a taky kvuli satum aby se nemusely ta zkracovat a to se zkracovaly dost ale vic by nebylo hezk ekvuli tem cipum a raseni 8-) no dlouhy je ma srdecni zalezitost prijde mi daleko slavnostnejsi
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: no nějak jo, mám docela silný krk a obličej vypadá taky štíhleji, když mám rozpuštěné.... Takže upřímně-nevím jak bych ho tam zakomponovala, asi tedy budu mít ve vlasech živý květ, i když mě to trochu mrzí, kdy jindy vzít závoj, že ;-) mitote: jé tak výšku já neřeším, mám 158cm, ale pohodlí je mi přednější, než se pachtit na 12cm chůdách, i když bych to taky zvládla.Ale musela bych si pořizovat dvoje boty, to bych nerada.
Odpovědět
manzelinka: tak ja jsem zvykla na vysoke boty a jsou celkem pohodlne, dost vybiram dle pohodlnosti kdzy maji byt vysoke...ale budu je menit hlavne e by se v nich i blbe tancovalo a bolely by nohy...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak když by tě bolely nohy, tak asi pohodlné nejsou :-N já jsem zvyklá nosit podpatky okolo 8cm, ale tady mi bylo jasné, že budu celý den na nohou, takže jsme zvolila nižší, radši :-) jinak volím taky pohodlné, mám jedny dost vysoké pantofle a jsou jak bačkůrky.
Odpovědět
tak na vsech vyssicho botach boli nohy kdz jsi v nich od rana do rana ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: na těhto fakt ne, to jsou bačkůrky...jsou kožené, takže přizpůsobivé, a podpatek je pohodlný taky, nemám v nich vůbec "zlomenou" nohu, kdyby nebyly hnědo-béžovo-přírodní, jdu v nich :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka:pošli mi emailovou adresu a pošlu ti pár fotek
Odpovědět
Profilova fotka
dany84: pošlu IPkou, díky
Odpovědět
manzlinka: no a jak jsou vysoke? jako ja chtela na klinu ten je pohodlny ale nenasla jsem :-(
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: zase 12cm na klínu by ani nebylo na svatbu moc hezké... Ty o kterých píšu mají "jen" 8cm, ale i to je na chození po lese dost :-D
Odpovědět
manzelinka. nevim, ty na prezuti jsou 8 na klinu a jsou bozi :-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak se s fotkou :-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Jo? To mi vůbec nepřijde, ale tak nejdůležitější je, aby ses cítila dobře. Já budu mít polorozpuštěné vlasy a závoj připnutý tak, abych ho mohla odpoledne případně sundat. Já se na těch mých botkách taky občas doma projdu, ale myslím si, že nemám problém chodit na podpatcích. Klínek se mi u svatebních bot nelíbí, tak jsem zvolila klasický podpatek. Mám snad dokonce i šaty, které by se mi neměly nijak motat kolem nohou, tak by mělo být vše ok a bez pádu :o)) Jen si musím nechat zužut pásek kolem nohy (přidělat dirku).
Odpovědět
uz jsou tu http://www.beremese.cz/album/view.php...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no jsou hezoučké :-) marsee1: takže to budeš mít přidělané pod tou sepnutou částí? No polorozpuštěné by snad taky šly, ještě uvidím, co jak bude vypadat. Ale i přítel na mne má nejradši ty rozpuštěné :-)
Odpovědět
manzelinka: no jsou ale dva tacky ]-(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?