Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka: Zkousela jsi studio Kvetuse? Pripadne v Deichmannovi jich maji take par druhu za solidni cenu (kolem 500,-)
Odpovědět
Profilova fotka
Marsee: Prstýnky máme ty, co mám i v albu. Už jsme je vybrali před nějakou dobou, ale dlouho nám trvalo než jsme je objednali. Já mám boty na podpatku z Humaniku a na přezutí s Deichmanna. Souhlasím, že kvalita asi odpovídá ceně, ale já je nebudu nosit nijak často (pokud vůbec, ale mám to v plánu), takže mi to stačí.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: ja ted cetla diskuzi (vinicni altan), kde se to holkam zacina blizit rychlosti blesku (tyden dva) a kdyz vidim, jak sili, tak tedy nevim, nevim zda se tesit :o) Ten den urcite bude super, ale ten mesic, 14 dni pred tim bude cesta do blazince.
Odpovědět
Profilova fotka
Dneska jsme byli ve Slavkově na matrice a na zámku. Máme všechny papíry vyřízené, prohlídli jsme si kapli. No až na to počasí super :-) Já pořád nemůžu vybrat bižu, která by se mi líbila a hodila. A teď makéme na oznamku - chceme ho s fotkou a pak vlepit na tvrdý papír a na to pauzák nebo jak se jmenuje ten poloprůhledný papír.
Odpovědět
Profilova fotka
Martja: No mě to pomalu chytá už teď. Teda hlavně to, že ten čas letí strašně rychle a najednou mi ty 3 měsíce a kousíček příjdou nějak málo. Ale už se hrozně těším, obzvláště, když jsme dneska byli ve Slavkově. Jo holky mám dotaz: Děláte si někdo seznam svatebních darů tady na beremku nebo všichni budete chtít peníze?
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Roydavame rikanku o penize, ale pro jistotu seznam daru delame. Mam tam par mensich veci, ale vetsina je velkych a hodne drahych. Pisu je tam proto, aby lidi videli proc potrebujeme penize vic jak dary.
Odpovědět
martja_sgcz: dekuji za radu, mrknu na to... ;-) ...jinak se mi zda, ze to strasne leti a ze zari je opravdu "za dverma"....a ja se mooooc tesim :-) hanuu: svatebni dary resit nebudeme, jelikoz bydlenicko uz mame temer zarizeny a kdyz nam nekdo bude chtit neco prispet, tak budeme jedine radi... ;-) ...preci jenom ty vydaje na svatbu jsou desivy...
Odpovědět
martja_sgcz: jee, tak to je mazany... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lenninka: Ono nasetrit na vestavenou skrin ci sklapeci postele je skoro jako na dalsi svatbu. Mam tam i odkazy na stranky odkud je chceme, hezky s cenama. Jeste tam musim dat malou mycku nadobi (tu ale jeste musim na netu nekde najit).
Odpovědět
martja_sgcz: uplne s Tebou souhlasim.. ;-) presne jak pises! My jsme bydleli pres rok bez svetel jako myslim bez lustru...normalne nam ze stropu koukaly jenom zarovky... :-D ...asi pred tydnem jsme je teprve kupovali a instalovali...na druhu stranu je to moc pekny, si takhle spolu zarizovat nase doupe... :-) Nejde to ale vsechno naraz. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
My meli druhy pokoj pronajaty, tak jej musime zaridit a do "naseho" pokoje chceme ty postele, pac spime na gauci. Bez deti to jde, ale az budou, bude treba vice prostoru. Takze kazda kacka dobra :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: To máš asi pravdu, těch 14 před svatbou bude šílených :-D Mě to teď nějak opustilo, ale taky ještě dost času. S těma výdajema taky souhlasím. No ale holky, zvolily jsme si to samy - každá svatbu dle svých představ. Nelituju ani jednoho motýlka na dekoraci :-D Jen se prostě musíme uskromnit, abych došetřili, co nám chybí a bude to ok.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
marsee: Ja taky nelituju, urcite to bude stat za to :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: 100% ;-) tak tady teď nad tím přemýšlím. Já budu hrozná ty dny před :o)) To budu hlídat, aby vše bylo tak, jak má být, už se vidím. No a polovička bude v naprostém klídku, jak ho tak znám :o))
Odpovědět
spravne holky, rozhodne toho nebudeme litovat.. ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Jo, to já jsem jen slepá, až teď je u tebe v albu vidím :-D lennika: Tak tak ;-)
Odpovědět
Ahojky holky, tak jsem dneska k těm svým serepetičkám na výzdobu stolu dokoupila ještě nějaké zelené svíčky v bílé matné skleničce. Zítra koupím bílé a zelené ubrousky a pak už jen splašit někde nějakou pěknou organzu nebo vizelinek a bude výzdoba stolu hotová - jupí jou :-D Pak už mi zbývají jen prstýnky - ty jdeme objednávat v červnu. A tím už veškeré přípravy na svatbu končí :-) Přes prázdniny se budu soustředit na vybavování našeho bytečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tý jo už fakt všechno? Jsem někde zaspala, máme toho ještě spoustyyyy .o) marsee: Já budu na zabití, tak snad přítel ze mně nezešílí. TAky mu doporučuji, aby tu poslední noc spal raději u rodičů, abychom to přežili :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: Když to já právě chci tu noc před svatbou být s polovičkou :o)) Budu se muset klidnit :)
Odpovědět
Profilova fotka
martja, lennika: My dary budeme chtít, budeme tam mít uvedený i finanční příspěvek na rekonstrukci kuchyně, ale jinak i klasické dary. Byt jsme si koupili před rokem a zdaleka nemáme všechno podle našich představ nebo už třeba hodně staré, co nám věnovali rodiče nebo babičky, aby jsme nemuseli hned všechno kupovat. Však mrkněte http://www.beremese.cz/svatebnilist/i... Akorát řeším kolik darů tam napsat a jak moc to rozepisovat - třeba hrnce mám rozepsané protože sestavy bývají tak za 10000, ale zase doufám, že pak nebudu mít každý hrnec jiný :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Ja psala konkretni vyrobky (at uz kvuli kvalite, tak i velikosti). Prave se bojim toho "dle nasich predstav". My mame bytecek velice maly, tak nemuzeme brat, co se namane. Ale vetsinu (krome vestavene skrine, sklapecich posteli a male zabudovatelne mycky) zarizeni mame, tak mame mezi dary zrcadlovku, automaticky vysavac apod. a vse s primymi odkazy.
Odpovědět
Profilova fotka
Tak jsem zase oběhala pár krámů s botama (reno, ccc, maxim - či jak se to jmenovalo), navštívila zase Deichmann a pořád žádné botky nemám :o( Všechny jako vždy úzký. Jediné na co jsem narazila, byly jedny balerínky (s gumou po obvodě), které mi byly. Ufff. U Deichmanna jsem vyzkoušela "mé" střevíčky v 37čce a zjistila jsem, že jsou mi v mé velikosti úzké, že bych musela mít 38, což bych vycpávala asi hodně, když v otevřených botách můžu mít (pokud jsou široké) i 36. Tak mám hlavu zamotanou ještě více :o/
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak to je mi líto, že jsi nepořídila. Ale neboj, není všem dnům konec a spoustu bot ještě teprve přijde na prodejny. A co ty s gumou po obvodu? Byly hezký? Jinak ta 38 si myslím nevadí ne? Já jsem si minulý týden taky kupovala u Deichmanna baleríny a automaticky jsem vzala svoje 39 a druhý den jsem běžela pro 40 a když mi tam pán dal ještě koženou vložku proti pocení tak bych mohla mít i 41. Takže ta velikost někdy neodpovídá. Držím palce. ;-) Holky dneska po shlédnutí televizních zpráv, jsem začala mít docela strach, aby nám nepršelo ve svatební den. Vím, že je to ještě daleko, ale říkali, že tohle počasí je nejspíš kvůli té sopce a že to ovlivní počasí rok dopředu. To by mě namíchlo teda. :-|
Odpovědět
Profilova fotka
role: Ty s tou gumou, jsou tyhle: http://www.deichmann-obuv.cz/site/cs/... Jsou úžasně pohodlné, tak o nich přemýšlím jako o botkách na přezutí. Nicméně mě ta vložka, o které píšeš zaujala, to bych mohla zkusit a trošku ty boty tím vypasovat. No nejlepší by bylo najít balerínky na malém podpatku.. něco jako tohle: http://www.aukro.cz/item1048345672_st..., jen kdyby nebyla ta spona tmavá... Jsem i uvažovala, že jí snad přestříkám, abych měla botky, co potřebuju :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Ještě bych tu sponu mohla obvázat modrou mašličkou :o) Hmm ale už nemají 37čku,... jdu jim napsat než se picnu.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: jooo, tak ty druhý jsou moc pěkný. Ani se mi nezdá špatná ta spona. Ta tmavá je jen na malé ploše. Ale když se ti to nehodí, tak bys to mohla zamaskovat tou mašličkou, no. :-) Jinak ta vložka mi opravdu zmenšila tu botu určitě o půl čísla ne-li o víc. Tak to zkus. Stála 99Kč. ;-)
Odpovědět
martja cau dlouho jsem te nevidela :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak nějak jsem neměla dlouho o čem psát. Jsme na mrtvém bodě. Buď něco zařizuji nebo se mi do něčeho nového nechce :o) Ale asi bychom to měli už dotáhnout. Jako skladbu rautu a oběd, domluvit pití, dorty, minizákusky,.... a spoustu dalších věcí .o) Ale nějak se mi chce spíše lenošit .o)
Odpovědět
martja_sgcz: hm, ja se s tema botkama taky porad peru, ale snad nakonec nejake vhodne a pekne sezeneme, jeste je preci jenom dost casu... ;-) :-)
Odpovědět
Profilova fotka
lennika: Ono to možná nevypadá, ale já ty botky potřebuju do neděle, kdy jdu na zkoušku šatů :o) No hold se postavím na špičky a budeme to odhadovat :o/
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?