Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak se zase hlásím :o) martja_sgcz: Botky vypadají "stabilně", ten podpatek nijak úzký, tak to bys měla zmáknout. Nekoukala si po nějakých botkách na vyšším, ale širším podpatku? To by mohlo být lepší, co myslíš? Já jsem taky mrňavá, takže jedině podpatky :-D
Odpovědět
martja. ja je mam taky rada proto je rada ukazuju na odpatcich :-D :-D :-D holky dnes jde oznameni a karticky do tisku...hm nakonec jsme na cenu 5200,- pristoupily :-/ http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Me boleji briska pod prsty a dostavam do nich krec. Proto cim vyssi, tim horsi. Jinak tyhle jsou jinak opravdu pohodlne i pro moje siroka chodidla. mitote: Ale urcite bude uzasne! :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Jinak bych stejne chtela nejake otevrenejsi. Nevim, zda bych v tehlech mohla byt na boso :o/
Odpovědět
holkyyyyyyyyyyyyyyyyyyyyy, nakonec mam kameramanku, jojojojoj jupi jou :-D http://dreamy.cz/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Super :o) A jakou variantu jste si od nich objednali?
Odpovědět
martja: no....mame variantu od rana do rana za 1000,- :-D je to spoluzacka a kamaradka tak to mam jen za cenu nakladu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Týýýý jo, tak to je bomba :o)
Odpovědět
martja: jojo jsem rada :-) ja prave puvodne nechtela kameru ze s emi nechtelo davat 10 tacu... ale tak ona bude mit tak ypekny zarez, natocenou svatbu v divadle na ktere bude ministr spravedlnosti a byv starsta brna stred :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To jo my taky 10 táců potřebujem na něco jiného :-D Ehmmm ty máš ale známosti :o) Je super že ti to vyšlo přes známou, my taky budeme mít kamaráda i když ne profíka, ale jak se to hodí! 8-)
Odpovědět
jj at zijou znamy :-D :-D :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, tak, co je u Vás nového? My máme už hotové prstýnky - byli jsme je objednat minulou sobotu (Honza zjistil, že roste cena zlata, jinak má na všechno spoustu času), no a už v pátek byly hotové, tak jsem je včera vyzvedla, jupííí. Taky pracujeme na oznámení, budeme si ho vyrábět sami a na konci června slaví taťka narozeniny tak bych ho tam chtěla naší části příbuzenstva rozdat. Ale kdy to teda budu dělat nevím.
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
Ahoj holky, u nás nového nic, krom botníku a nějakých doplňků do bytu :-D Teď si jdu zacvičit, potřebuju relax a taky musím dopřát tělíčku :o)) hanuu: Jaké prstýnky jste vybrali?
Odpovědět
Profilova fotka
U nás taky nic nového, pořád sháním botky. Nemáte nějaký tip, kde mají levné pěkné botky? .o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak botičky já taky ještě nemám... taky pořád koukám a hledám ty pravé, naštěstí je zatím dost času, tak doufám, že v létě bude větší výběr. ale jinak docela dost bílých, levných a docela i hezkých mají u Daichmana :-) mitote: týjo, pětku za oznámení :-. ale vypadá krásně :)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: v CCC mají levné a skoro všechny se mi tam líbily.
Odpovědět
Profilova fotka
role: To je co a kde? :o) zmyzulka: Tam jsem byla, ale jen jedny mi jsou a jsou uzavřené, chtěla jsem páskové a do těch se od nich nedostanu :o/
Odpovědět
zmyzulka: no to omi povidej lukas se vvratil na zidli mely jsem max hranici 4500
Odpovědět
Profilova fotka
martja: obchod s obuví, mají prodejny všude možně. Na Zličíně, v Butovicích, ve Štěrboholích, Novodvorská. Podívej se na jejich stránky ccctečkaeu ;-)
Odpovědět
ja CCC moc nemusim po tom cose mi tam lodicky rozpadly po tydnu :-( ake uz jsou to tak dva roky tak snad se polepsily ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Mě se v CCC líbí botky i kabelky, ale asi to opravdu není nic moc kvalita. Slyšela jsem více stížností. Stejně tak jako v Deichmanu - cena odpovídá kvalitě.
Odpovědět
no to taky Deichman je asi podobny :-/ ja nakupuju z 95% jen u Bati :-) tam aspon neni problem s reklamaci, bud vzdy hned vysoli prachy nebo do tydny spravi nebo daji nove
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já mám některé boty z Exica a taky si nemohu stěžovat. Od Bati taky celkem vždy ok, ale zrovna botky, které jsem si tam kupovala asi v dubnu se mi pěkně oloupaly - naštěstí jen uvnitř...
Odpovědět
marsee: no me se ted u jednich taky u Bati urval pasek ale do tydne byly ok, no problemo :-D a to je pro me dulezite ze kdyz se rozbijou tak je ata spravi atp, treba v humanicu se dovolat nejake reklamace je stejne jako volat v lese
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: No já ty od Bati vracet nechci, ptz už je mám pěkně roztažené a než by u nových ta kůže povolila, opět bych měla puchýře!! Navíc si myslím, že ta "zlatá" vrstva uvnitř se prostě oloupe pokaždé...
Odpovědět
marsee: tka pokud to neni vide tnebo to necemu nebrani tak je to prakticky sumak ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Já kupuji nejraději boty u riekera, super kvalita a když se koupí v akci, tak i dobrá cena. Ale normálně bílé boty (kor na podpatku) nenosím, proto sháním něco levného, co vydrží kratší dobu :o)
Odpovědět
Profilova fotka
role: Díky za tip, kouknu asi do palladia, to je asi jediný obchod, kam od nich trefím :o) Se normálně pohybuju po Praze 7, 8 a 9 - tam prodejny nemají :o)
Odpovědět
ahooj holky, tak to jsem rada, ze jste akorat otevreli tema "boticky" ;-) Ja taky shanim nejaky, na obrad uz mam, ale vzhledem k tomu, ze nejsem zvykla na podpatky, tak shanim nejake bile balerinky na vecer, ale nechci za ne dat zbytecne moc penez.... :-| ...taky jsem se divala vsude mozne a za balirky 1500,- to se mi opravdu davat nechce..no tak nevim.. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, tak to já botky neřeším. Svatební už mám a kdyby bylo nejhůř, mám doma jedny stříbrné taneční nebo bílé žabky s korálkama, tak si je kdyžtak vezmu na přezutí na hotel :) Teď jsem byla na nehtech a vybraly jsme s paní svatební zdobení - hodně jemné a decentní, jak to mám ráda. Holky, já už se tááák těším :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?