Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
white: tak to je super ja uz to tak ymam vse obleeni ale resila jsem to prakticky od prosince do minuleho tydne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: to by mě asi kleplo :D tak dlouho :D ale jsem ráda, že už to mám zkrku, teď už jen doplňky - jo budeš mít punčochy - i když bude teplo? já furt uvažuju, jestli jo, bo ne
Odpovědět
white: jako mam je koupene....na obrad j ebudu mit stopro a kdyby bylo velky teplo tak je pak sundam ale na obrad stopro...ale mam samodrzky tak to neni tak rozny, po chili zapomenes ze je ma ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Jak už jsem asi psala, dělala jsem mamce na oslavě výzdobu, takže taková menší zkouška. Jen v jiné barvě. Kdo by chtěl vidět, dala jsem to do svého alba zkoušky a inspirace :o)
Odpovědět
koukala jsem uz, pekne :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Docela by mě bavilo takhle zdobit nějaké akce :o) Jen tu svou svatbu si bohužel nenazdobím, tak budu doufat, že to bude i tak povedené :o)
Odpovědět
asi tak ja mam firmu ale i ta trnu hruzou :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Paní z restaurace už pár svateb zdobila, tak to snad bude OK :o)
Odpovědět
martji to s eneboj to bude v poho :)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já právě samodržky nesnáším, furt mi sjíždí, takže si asi budu muset vzít pozvazkový pás a připnout si je nebo jít bez : / martja_sgcz: výzdoba je parádní, jsi šikulka
Odpovědět
Ahoj holky, včera jsme byli na první hodině s farářem. Naštěstí je to mladý farář - má 35 let. A popravdě nebylo to až tak hrozné ;-) Naštěstí je to mladý farář - má 35 let. Čekala jsem, že to bude horší. Měl to i celkem zajímavé a vůbec ne nudné :-D Jsem zvědavá na další hodiny. martja: ta výzdoba je nádherná :-D
Odpovědět
Profilova fotka
martja: krásné, jsi šikulka :-) mě už přišel vlizelínek tak asi v blízké době vyzkouším nějakou tu kombinaci...
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
white: Mě též samodržky sjíždí, mám velký rozdíl ve stehnech a kolenech a tak se hned zarolují. Takže k nim mám taky podvazkový pás. Nicméně já to budu mít tak maximálně na svatební noc (či ráno :o) ). zmyzulka: Tak sem pak hoď fotky. Jakou máš barvu doplňkovou? Ty máš tu hnědou nebo jinou?
Odpovědět
aha tak to me drzi samodrzky jak prisite :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Se nedivím, na takových krásných nožkách 8-) Ale ty moje rozšiřující se sloupy, toho moc neudrží :o) Ale jsem ráda, že aspoň takto se to dá vyřešit. Dřív jsem měla i problém vůbec nějaké punčochy na moje nohy sehnat.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: vlizelínek je takový krásně sluníčkově žlutý :-) takže bude žlutý vlizelín, žlutý dort, žluté a bílé frézie na stolech... bohužel jsem ale zapomněla foťák v práci, ale určitě se pak pochlubím ;-)
Odpovědět
martja: jasne sloupech :-D nestvi :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se příteli konečně šije oblek a mně se snad už zítra taky začnou šít šaty :-) Konečně se to u nás rozjíždí :-)
Odpovědět
marketat: to je prima :-) to me se jeste populnocky nesiji, budou se sit az v cervnu po prehlidce :-/ ale zitra dojdou balonky a balonkova girlanda...jo a vysrelovaci konfrty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ještě jsi mě neviděla na živo :o) Dneska jsem zkoušela botky u Deichmana a jedny mě okouzlily, bohužel ale mají vysoký podpatek, tak nevím, zda do nich jít. Jsou mi krásně, nikde neškrtí (což je u mne dost unikum u nových bot) a jsou plné, což jsem tedy nechtěla. Nicméně žádné páskové mi nebyly, byly všechny úzké. Fotečku z webu jsem dala k sobě do inspirace, ale na noze vypadají mnohem lépe, jsou krásně řasené :o)
Odpovědět
martja: no jasne...nekecej :-D jsi jak marsee se svyma pseudomadlama :-D
Odpovědět
martji me se libi a vysoke mi neprijdou to jsou jeste hdone neizke :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Já mám soudnost neboj :o) Budu teď pod poradou výživové poradkyně hubnout (za docela dost peněz - tedy pro mne, ale naši mi to zaplatí :o) ) Už jen vybírám mezi MUDr. Cajthamelovou či Mgr. Kubcovou. Jinak botky jsou moc krásné, ale moje nohy nejsou na podpatky zvyklé, tak jsem chtěla jen 2-3 cm vysoký. Ono taky ta moje váha na moje malé šlapky (36) je docela záhul, se jim nemůžu divit. 8-)
Odpovědět
martja: jo lukas ted na "tucnakovi" tak yz amesic sundal 5kg :-) jinak vem cajthamlovou ;-) a jak jsou vsoke ty podpatky?
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo asi vezmu jí, musím jí ještě zavolat, ale minulý týden jsme se osobně už setkaly (i když za jiných okolností) a je moc fajn. Jen musím najít "trasu" na denní procházku :o) nebo budu muset každý den hodinku tančit :o) Ty podpatky mají tak 5 cm, už při zkoušení jsem u jedné nožky cítila, že celý den v nich nevydržím. Na obřad a oběd asi jo (i když u focení asi už budu skuhrat :o) )
Odpovědět
Profilova fotka
Martja_sgc: boty jsou moc pěkné. Já taky chtěla podpatky max 5 cm a nakonec mám asi 9cm. Tak jsem najela na to, že zkouším nosit podpatek i normálně aqbych si zvykla :-) No prostě trénuju :-D :-p
Odpovědět
martja: tka pokud je ti sympaticka tak hura do ni :-) 5cm? no to j eu me minimum...na prezuti ma 7 cm jinak na svatbu 12 :-D
Odpovědět
Profilova fotka
hanuu: Když já u toho hrozně trpím, nevím jestli to zvládnu. Jsem z toho vždy večer dost zničená, jak nožky bolej. mitote: To ti závidím, že to takhle zvládneš. K mojí vejšce by bylo super, kdybych podpatky zvládla.
Odpovědět
martja: no hele ja to tak trenuju od 14ti let :-D jeste abych po 7 letech na tom nechodila :-D ale hodne dbam na pohodli
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tak to já už nestihnu natrénovat, na to se mám asi už moc ráda, abych dobrovolně mučila moje nožky :o)
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?