Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
čau holky, koukám, se tu nic moc neděje. :) U nás taky nic novýho. Jen mi přišly konečně vývazky. Oznámení jsem musela reklamovat, protože na všech kusech kromě tří chybělo motto. Ještě ale nedorazily. Tak snad se do srpna dočkáme. ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, jak tady píšete o oznámení. Fakt ho v tom červnu radši už objednáme, ptz kamarádka, co se vdává za tři neděle musela oznámení třikrát vracet - vždy to bylo s nějakou chybou!!! No tak to radši zadáme dřív, aby pak byl kdyžtak čas na opravy.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: to určitě udělej. Mě ho měli poslat do sedmi dnů a když jsem jim za 14 dní volala, co je s tím, že mi ještě nic nepřišlo, tak říkali že to dnes tisknou. :-| No a pak jsem doma ještě zjistila že s chybou. Tak teď už asi týden čekám kdy mi laskavě pošlou ty opravený a doufám že už správně vytištěný oznámka. Dělat to na poslední chvíli tak jsem namydlená.
Odpovědět
no my mame vzdy v mejlu napsane dole abychom to poradne zkontrolovaly ze jeslti bude v navrhu chyba kteoru nerekneme ta nebude a reklamace bran ohled :-/
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak to je jasný, ale oni udělali chybu i když návrh byl správně. To je jejich chyba, musí to poslat znova.;-)
Odpovědět
tak to pak urco :-D no ja jsem zedava jak to u nas dopadne :-/za ty sileny prachy by to melo byt ze zlata :-D
Odpovědět
Profilova fotka
No to je teda pěkný... Snad se nic takového nestane, ale co kdyby náhodou. V červnu objednáváme :-D
Odpovědět
jj my byly sepsat objednavku pred skoro mesicem ale jak si porad mejlujeme korektury tak hle mesic je pryc :-D takze cim driv tim lip :-D
Odpovědět
martja:no pritel tam budem mit jen svedka s jeho pritelkyni, to jsou taky Slovaci. Ted zrovna resime ty doklady, des. Ja si saty budu nechavat delat castecne podle obrazku a pak podle toho co me poradi krejcova na moji postavu. White: no ja tech novin mam ted uz najednou 40str. trochu jsem to vzala obsirne :-) My si oznameni objednaly ted v nedeli, uz nam vcera prisla korektura, ale vraceli jsme to s opravama, tak jsem zvedava kdy poslou dalsi korekturu. Objednali jsme si 30 ks a budem platit asi tak 1700. Od jaky firmy jste si objednavali ty oznameni? My od Jasposu,tak jsem zvedava.
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri: tak to jseš dobrá :D My si oznámení vyrobíme sami, nebo teda spíš já :D Teď vyrábím kartičky ke stolu : )
Odpovědět
Profilova fotka
Holky, to jste dobrý s tím oznámením a vším, co vyrábíte. Já si radši všechno objednám. Budem rádi, když zmáknem ty svatební noviny.
Odpovědět
no asi tak, uz vidim jak vyrabim 100ks oznameni :-S stacilo me 40 jmenovek :-N jinak teda na tu sumu 5200,- za oznamka asi hold pristoupime, nemam uz silu to resit jinde jinak |-|
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
ahojky, tak já sem po dlouhé době zase něco koupila.Objednala jsem ten vystřelovací balon a 2 bublifuky pro děti,jinak u nás se nic neděje.Oznámení máme doma tak to taky řešit nemusíme.Spíš už jen ty maličkosti :-)
Odpovědět
dany: a jak budete ten vystrelvoci baln vypoustet nahoru?
Odpovědět
Profilova fotka
já ještě vůbec nevím jak bude fungovat,je v něm asi 100 malých balonku které pak na tebe spadnout při novomanželském tanci,ale chytřejší budu až nám to dorazí domů, asi 3 dny předem se má nafouknout a pak se připevní na strop nad parketem
Odpovědět
aha :-/ a jak jsou velke ty balonky v nem? a jak ho propichnete?
Odpovědět
Profilova fotka
http://www.stylovainspirace.cz/vystre... psaal o něm martja tak se mi to zalíbilo i příteli že sme ho taky chtělia myslím že to bude krásný zážitek
Odpovědět
Ahoj holky, u mě se toho teď taky moc neděje. Dneska jsem koupila pár bílých a zelených motýlků, bílé a zelené kytičky a pár bílých a zelených kamínků. Ještě taky berušky a sloníky na krabičky s výslužkama. Jinak se teď spíš soustředím na výbavu našeho bytečku ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj děvčata, tak máme zase trošku veseleji .o) Přítel přišel od zlatníka a za zlato nám dal 2700 Kč, takže nás prstýnky nakonec vyšly jen na 9300,- Kč. Což je naprosto super :o) Nejvíce asi vážil snubní prstýnek od mamky .o)
Odpovědět
martja: tak to je super :-) my zadne zlato nemely :-(
Odpovědět
Profilova fotka
holky a je nutné ten balon připevnit 3dny předem? Nestačí tak den? A pak to musí ale někdo odpálit ne?
Odpovědět
peta: no ja ho prpevnit tri dny pred tak tam an svatbu uz nebude, protoze nejaky vtipny herec ho praskne :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: :-D :-D tak to by bylo k vzteku
Odpovědět
peta: asi tak ale znam lidi z divadla, kdyz se napojou vymysli picoviny sto sest :-D
Odpovědět
Profilova fotka
co se týče balonu, podle mne je potřeba dopředu nafouknout, ale ne připevnit.
Odpovědět
Profilova fotka
tak holky už mi dneska přišel,a docela mě to pobavilo, jsem čekala jak veliká krabice mi přijde a ona jen taková malinká, budem mít co dělat aby sme to nafoukli :-D jeden veliký a 50 je tam malinkých balonku a jeden ten zápalník,uvidme jak to dopadne na svatbě , kdyžtak do něho pichnem aby prasknul :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Nemelo jich byt 100? Jak jsou velke ty male? :o)
Odpovědět
Ahoj holky, tak dneska se chystáme v 19:00 poprvé ke knězi na ponaučení. Tak jsem zvědavá. Zítra pisnu jaké to bylo :-) Martja: nemělo to být pro dany84?
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Ehm ano, to bylo na dany84 :o)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak holky, před chvílí jsem dorazila a už mám konečně šatičky pro ségru - družičku a pro mě popůlnočky. strávili jsme v salonu skoro dvě hodiny. Už mám i botky : )
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?