Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
white_tie: Taky jsem to slyšela. Má to přijít kolem 12:00. Jsem na to zvědavá. S přítelem Ti to nezávidím. Můj se nedostal včera ani do Valmezu do práce. Zkusil to, ale musel se vráti. Silnice byla uzavřena. Sestra se včera bála o manžela - do práce se dostal ještě v pohodě, ale horší to bylo z práce - naštěstí se dostal domů v pořádku. marsee: Musíme s ním strávit pět sezení - tzv. ponaučení. Popravdě jsem na to zvědavá, nevím co nás tam čeká :-| Jediné co vím je, že je tam i to, co budeme při obřadu říkat.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Aha, to je zajímavé, to potom písni, jaké to bylo.
Odpovědět
jj to je duvod proc lukas nechcel cirkevni snatek, ze nebude chodit k farari na pripravu :-D
Odpovědět
mitote: můj přítel nemá v lásce úředníky, proto svatba v kostele :-D marsee: určo pisnu ;-)
Odpovědět
delien: taky dobry :-D
Odpovědět
Ahoj holky, dlouho jsem tu nebyla, nejak nebyl cas. Ale uz mame svatbu z velky casti zarizenou. Akorat jeste nemam saty, ale necham si je usit na miru u krejcovy, tak ted cekam az prijdou latky. A pak jeste vybrat jakou kytku a vyplnit doklady a zari uz muze byt. Delate nektera svatebni noviny? Ja jo a porad tam neco pridavam a uz to ma pres 30 stranek, coz jsem ani nepredpokladala.
Odpovědět
jj budu je teprv delat
Odpovědět
Mitote: ja jsem tam dala harmonogram, jak jsme se poznali s budoucim manzelem, citaty o lasce, vtipy psany i kresleny, svatebni zvyky, nazvy vyroci svatby, jak probiha svatba v jinych zemich a jeste chci vytvorit nejakou krizovku a tak jeste neco pro pobaveni
Odpovědět
no ja tam chci dat o mistech kde svatb aprobiha, menu vecerniho rautu, prubeh dne, o nas dvou, pak zvyky jen ty co dodrzime
Odpovědět
Jo to jsem tam taky dala kde to bude probihat a menu obeda, pak budeme mit uz takovou neformalni party na nasi zahrade. Budeme mit malou svatbu tak 12 lidi.
Odpovědět
no my mame sto lidi :-D jo jako menu beda nam na stoly do ubrousku zasunu...do novin dam jen menu rautu vecerniho :-)
Odpovědět
Profilova fotka
chris: Ty jo, tak maly pocet, to je snad rekord :o) To my tu nejblizsi rodinu mame v poctu 15 lidi a k tomu fotografka, kameramam... Ale nas bude diky dotacim od nasich k obedu 44-46. Pak i o dost vic. Jinak jak mamka mela tu oslavu 60tin, tak mela 40 lidi a prislo mi to docela malo (pohledove), takze se na tu hromadu lidi i tesim :o)
Odpovědět
Článek se načítá
martja: no a to bude jen ma rodina, pritel je Slovak, takze je to daleko a bude to jeho druhy manzelstvi, takze ten tam bude mit jen dva lidi chudak :-) ale nevadi nam to, my chteli fakt jen ty nejblizsi. A takle aspon budem mit pro kazdyho vic casu. Cetla jsem ze sis taky nechala saty usit. Ja si v salonech nevybrala, na me nic moc nemely. Tak ted shanim latky.
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, teda ví písálkujete :-D Tak už máme oznámka.Teda zatím v pc, ale zanedlouho půjdu koupit papíry a budeme tisknout.
Odpovědět
Profilova fotka
chris: A koho tam přítel bude mít? Jinak šatky se šijí, měla jsem tento týden jet na zkoušku, ale bohužel švadlenka si udělala něco s rukou, tak pojedu až příští. Na mě šatky měli, ale byly drahé a já si je nechala dělat tak, že jsem skloubila střih asi ze tří šatů :o)
Odpovědět
Profilova fotka
chrisafiasteri: my svatební noviny též děláme, už mám asi 25 stránek. :-D Jinak máte docela malou svatbu, ale je to super, aspoň vás to nebude stát tolik : ) manzelinka: tak to jsi šikovná, já už jsem si na oznámka nakoupila věci, teď už je jen vyrobit. Momentálně dělám vývazky, pak se vrhnu na kartičky ke stolu a až pak na oznámení, dávat je chcem stejně někdy na začátku července, tak mám asi měsíc a něco čas...
Odpovědět
martja: tka hod pak fotky ze zkousky ju? :-) jinak ja uz mam v procesu vyroby satky na prevleceni :-D teda placla jsem se pres kapsu ale hold ma uchylka na saty je silnejsi :-D mela bych se lecit :-D holky vcera nam dosla kalkulace na oznamky a karticky ke stolu...lukas mel malem infakrt...i se slevou 20% to delalo 5200,- ]-(
Odpovědět
Profilova fotka
white: my taky asi tak začátkem července, dřív ne. vývazky mi nějaké ještě zbývají přidělat, ale už jen malý počet mitote: to bych měla taky, já počítala kolik by nás vyšly naše oznámka + jmenovky + pozvánky a bylo to asi tři a půl.... a graficky nic náročného, tak jsem to udělala sama a bude to za 300(jen papíry)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: já mít tak pohodlné šaty jako ty, tak ani na převlečení nemám.Je to škoda.
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no já je furt ne a ne dodělat - dělám bílo-žlutý, to už mám skoro hotový, pak musím ke tchýni pro lepicí pistoli a přilepím tam ještě takový drobný kytičky, ale ty musím nejdřív koupit, posledně je v galanterce neměli. Já jsem právě taky nechtěla oznámení kupovat, nakonec by nás vyšlo asi na 1500-2000, takhle, přesně jako ty, nakoupím věci, zatím jsem nechala v papírnictví 275Kč - a to jsem kupovala i nový nůžky, pravítko, děrovačku + papíry a stužky. A počítám, že oznámka a aspoň kartičky ke stolu z toho udělám. Pak ještě vyrobím či nechám natisknout pozvánky na tu "after party"
Odpovědět
Profilova fotka
white: no právě, nač vyhazovat peníze oknem ;-)
Odpovědět
manzelinka: no al euz vidim jak vyrabim 100 oznamek :-/ jinak jmenovky jsem si vyrobila sa,a manzelinka: pohodlne?!?!?!?!? ja se v tech satech ani neohnu, sotva v nich jdu, jsou tak vsude mozne vystuzeny ze budu rada kdyz vydrzim do odpo foceni...jako na tancovani to neni ani omylem
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak proč jsi si nevybrala nějaké pohodlné za tu cenu?Já mám taky vyztužené ale cítím se v nich dobře a rozhodně jsem nechtěla platit za hodinku co je budu mít na sobě :-) chci si je užít. Taky budem dělat 100ks oznámení, možná i víc ;-)
Odpovědět
manzelinka: no protoze jsem nechtela z ciny a chtela jsem svoje...a myslim ze saty na prodej co se me libi a slusi mi za 6400,- jsou super :-) jako ja se v nich citim dobre ale neni to proste na tancovani, kor pokud budeme mit prvni manzelsky tanec takovou choreografii jakou zamyslim...jsme oba tanecnici takze mame hold na obleceni i obuv k tanci dost naroky ;-) a pokud jde o oznameni....takove jako mame vybrane a nakombnovane y az tak min nevyslo, ten papir co mame by na jendo oznamko stal taky dvacky kdybychom ho mely kupovat ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no jistě, ale mohly být pohodlné a tvoje ne? :-N pokud si pamatuji, máte nějaký bílý tvrdší se vzorem ne? ;-)
Odpovědět
manzelinka: ale jakou bych mela zaruku ze budou z Ciny hezke? je budou kvalitni? Dost holek uz dopadlo blbe a ja tomu proste neverim ;-) jinak papir je bily tvrdy se slepotiskem, leskly s takovymi trpitivmi odlesky...jako ono hlavne ty pozvanky ke stolu jsou za 2 tacy takze zkusime bud udelat miniaturni ty by mely vychazet na 770 a nebo hold je udelame samy...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: vždyt neříkám z číny ;-) Já sehnala za 4500,- a jsou pohádkové. no záleží, jaký máte rozpočet....ale myslím že jsi říkala že si svatbu neplatíte sami?
Odpovědět
manzelinka: a kde? vlastni? jako v brne jsem teda levnejsi nez me nevidela... a ani ostatni holky z beremka co znam... no ne svatbu nam z velke casti plati moji rodice...ale i tak nechceme zase mit vse za takovy sileny sumy...
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: no jasně že vlastní, od jedné nevěsty ;-)
Odpovědět
manzelinka: jenze to na ne nema zaruku, musis je stejne nechat upravit n anmiru, me je zkracovaly, zabiraly za krkem, vsivaly podprsenku, zdobily tema nasivanyma perlickama, vsivaly me kruhy do nich abych nemusela mit spodnici, upravovaly ty cary na sukni....takze si mylsim ze by to o moc lepsi nebylo ;-) a navic v bazaru jsem jeste saty za krk nevidela :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?