Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: no teda x-) snubáček i zásnubáček jsou úplně boží x-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee1: balerínkiy, protože nemůžu mít žádný na podpatku, měla bych krátké šaty a navíc je přítel i menší. Pak si koupím ještě žabky a uvidím podle počasí, který si nakonec vezmu.
Odpovědět
Profilova fotka
zmyzulko děkuji! taky z nich mám radost... akorát trochu lituju toho matování na snubákách, lesklé by byly lepší, ale to se časem samo spraví :-D
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Aha, tak to jo. No já jsem mrňavá, takže u mě jasně podpatky :o)
Odpovědět
Profilova fotka
clifulka: to víš že jo :-D já měla matný zásnubáček asi týden :-D
Odpovědět
clifulka: juuuuuu taky od rydla? :-) on me nej prstynky :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: souhlasím, nevěděli jsme, které se vybrat... vybírali jsme cca dvě hodiny
Odpovědět
clifulka: no my mely dost jasno ale riegel mel nejvic krasnych...ostatni se nam moc nelibily tak holky debata s kvetinarkou super mylsim ze yticky budou krasne a levne moje kytice vychazi na 500,- jinak teda bude ma kytice, korsaz zenicha, dva kytky pro maminky, jedna pro babicku, jedna pro svedkyni, tri pro druzicky, 50myrt a kyticce na stul na hostinu...celkova cena odhad 2300,- to je podle me super tka zvazuju ze si necham o dni udelat i kytky na auta jinak lilie jsem vybrala ty long bile...
Odpovědět
mitote: 500 to je krásná cena a jakou budeš mít?
Odpovědět
terezz: lilie long, mam ji v albicku 18.9. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Zdravím děvčata, tak jsem zase na netu .o) U nás proběhla první rozdávačka oznámení, všem se moooc líbila a všem se i líbila říkanka, takže vše proběhlo v pohodě .o) mitote: Lilie mám moc ráda, hezky sis vybrala. Taky jsem o ní uvažovala, ale nakonec bude orchidej a hortenzie. Moje svědkyně je totiž alergička a lilie mít ve své blízkosti nemůže.
Odpovědět
martja: no ja tma pestiky a tycinky mit nebudu :-)
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
martja_sgcz: Tak to je fajn, že se akce zdařila a oznámení se líbilo :o) To my si na tohle ještě počkáme, u nás není zvykem dávat oznámko tak brzo...
Odpovědět
no nase je jeste ve vyrobe ale snad za dva tydny se bude rozesilat :-) uz se nanej moc tesim
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: Já s tím počítala hlavně kvůli tomu, že se naše rodina celá sejde, tak jsem toho využila. Do svatby třeba tetu z Moravy určitě neuvidím a podle mne je lepší to předat osobně, když ta možnost je. Druhé půlce rodiny (od přítele) to dáme časem .o) Stejně to už všichni ví. Pro naší rodinu to bylo takové milé překvapení :O)
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Jo bez pestíků a tyčinek to bude lepší asi i pro šatičky :o)
Odpovědět
martja: prave a ja jsem taky alergik :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: cena kytičky super, mně v sobotu odhadla tu moji favoritku na 1500, celkem odhad 3500 - budeme mít kytku pro mě, 2 pro maminky, 2 pro družičky, korzáž pro ženicha, 6 vazeb na stoly, jednu velkou do obřadní síně (tu pak přeneseme před nás na stůl), kytičku na dort... to je snad všechno...ale lilie budou jenom v mé kytičce a na dortu
Odpovědět
Profilova fotka
No holky to já cenu za kytky budu mít asi jinou - kaly jsou drahý jako...... martja_sgcz: Vím vím :o) Já včera dostala oznámení od kamarádky, která se vdává za tři neděle :)
Odpovědět
clifulka: a jake mas jinak kytky? me ta cena komplet tak yneprijde u tebe zla, kdyz mas 6 vazeb na stul, ja mam jednu vazbu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
v té mé budou ještě buď bílé nebo smetanové plnokvěté růže (název nevím, prý jsou krásné), eustoma a dál nevím... jinak tyhle růže by se měly vyskytovat ještě u maminek a družiček a možná na dortu, no a jinak do těch vyzeb to budou asi bílé a zelené chryzantémky a co myslíte, mám si dátk bílým šatům ty smetanové růže? Květinářka je doporučuje víc než bílé... tak nevím
Odpovědět
Profilova fotka
jo a do těch vazeb ještě bílé frézie
Odpovědět
ja nevim tak lilie tak ynejsou ciste bile a nevadi tak asi smetana bude lepsi kdyz to rika no :-D
Odpovědět
Ahojky holky, včera byla družička v Ikei a koupila mi zelené voňavé svíčky na svatební stůl :-) Ještě jsem v Tescu objevila krásné zelené a bílé ubrousky - už se na ně chystám ;-) Dneska jsem chtěla ve Vsetíně koupit organzu a motýlky na stůl, ale bohužel se tam nedostanu kvůli povodním :-(
Odpovědět
Profilova fotka
delien: u nás je to tosamý, vyhlášenej 3. povodňovej stupeň a Bečva furt stoupá, asi se vyleje : (
Odpovědět
Profilova fotka
Ahoj holky, to je síla s těma povodněma. Snad už to bude klesat a nebude pršet!!! Já jedu s holkama z práce v pátek na víkendový pobyt do Špindlu, tak snad se to počasí vylepší. Jedem do pěkného hotelu, kde je welness a tak nějak všechno, tak kdyžtak víkend strávíme tam no. Hrozně se ale těším, že si od všeho odpočinu. Teď jsme toho měli nějak moc a potřebuju to jako sůl.
Odpovědět
white_tie: Ahojky, tak jak to u Vás vypadá. U nás Bečva ( Val. Mez.) klesla na 2. povodňový stupeň. Rožnovská bohužel zase stoupla na 3 :-( marsee: tak to Ti závidím :-) My máme v pátek v 19:00 první sezení s knězem. Jsem na to zvědavá. Jinak jdeme kupovat ledničku, televizi a mikrovlnku do bytečku a ještě musíme objednat sedačku. Už se mooooooooc těším :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: u nás je to bledý, v noci se to trochu vylilo v Přerově, furt máme 3.PS, v Troubkách je 90% zasažených vodou, už proběhla evakuace... Jsem z toho nanervy, zas začalo pršet, přítel v práci, tak doufám, že ho to neodřízne a dostane se domů, má to prý ještě příjít a zas začít stoupat : (
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Jeee, tak to máte fajn :o) My se teď modlíme, aby nám konečně klapnul ten pozemek a mohli jsme opět začít řešit projekt a všechno kolem. Je to únavné. Hlavně, když už jsme tohle všechno měli a pak se to najednou zhroutilo jako domeček z karet a musíme začít znovu. V této době už bychom jinak měli projekt a všechno a nejspíš i základovku... Njn, nenaděláme nic. S knězem se jdete domluvit na té "řeči", co budete řikat při obřadu?
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: To je síla, budu držet pěsti, aby už nepršelo a nic nestoupalo...
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?