Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojky, já jsem dala jmenovky co by se mi líbily.Chtěla bych ty druhé, pokud se mi podaří vyrobit a místo těch kytiček bych dala ty modré motýlky, ale ještě nevím jak to bude vypadat. Nebo by možná nebyly špatné peříčka.
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: díky :-) oranžové nejsou, ale když seženu oranžový papír, tak můžou být perleťový :-)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak snad už konečně máme místo a datum :o) Zamluvila jsem nám Viniční Altán v Praze na naše datum 3.9. :o) Já se tak těším!! :o)
Odpovědět
Ahoj holky, myslite, ze je mozne zatim termin zamluvit jen po telefonu? Nemame ted vubec cas tam dojit :-(
Odpovědět
Profilova fotka
luckych: a co by sis po telefonu chtěla zamlouvat ? Restauraci ?
Odpovědět
Nevyjadrila jsem se dost jasne :-N Myslela jsem termin na radnici.....Nebo uz tam clovek musi rovnou jit s rodnym listem atd.? Restauraci zatim jeste neresime dokud nemame termin.
Odpovědět
Profilova fotka
luckych: Já si předběžně termín na zámku zamluvila telefonicky, pak mi to paní potvrdila ještě mailem. Po novém roce tam potom zajdeme s dokladama a penízkama. martja_sgcz: Gratuluji k výběru termínu a místa ;-) purblanca: Aha a já měla za to, že měli i oranžové. No já je budu mít celé bíle, abych tam neměla té zelené moc.
Odpovědět
Profilova fotka
luckych: jedna nevěsta se ptala na radnici a paní jí řekla, ať přijde (ozve se) po novém roce. Ale na každé radnici to může být jinak, že :-N Alespoň si tam brnkni, ať víš co a jak, ale myslím si, že je tam zbytečné chodit osobně. :-)
Odpovědět
Profilova fotka
tak jak se dívám, jsem naprosto out. :-( Letí jenom zelená barva ...
Odpovědět
purblanca: nebuť smutná :-( taky od meruňkovo-bílé neustoupím, tak v tom nejsi sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
luckych: Já bych na radnici taky jen zavolala ať To poradí co a jak. purblanka: Tak to jsme dvě out ;-) Proti zelené sice nic nemám, ale na výzdobu bych ji nechtěla. Záleží přece na tom co se Ti líbí a ne co frčí :-)
Odpovědět
Profilova fotka
purblanka: Budeš mít nějakého brněnského fotografa?
Odpovědět
Článek se načítá
Ahoj, já se k vám přidávám, my plánujeme svatbu 2. září 2010. Myslim že je lepší to plánovat s takovým předstihem, vše se dá promyslet a vybrat. Je to moje první a věřim že i poslední svatba tak si jí chci užít :-) Plánujeme to asi na Karlštejně, máte někdo se svatbou na Karlštejně nějakou zkušenost? Původně jsme se chtěli vzít na radnici, ale tam nás nechtěli, protože prý oddávaji jen v pátky a soboty a my to chceme ve čtvrtek. No prostě úřední byrokracie.
Odpovědět
Profilova fotka
luckych: Já to právě zamluvila po telefonu a do konce března to máme potvrdit s rodnými listy .o) O víkendu se jedeme podívat na restauraci, kde bychom chtěli mít hostinu. Chci si s nimi popovídat, než tohle zamluvím.
Odpovědět
Profilova fotka
chrisaflasteri: Aspoň to budete mít zajímavější :o) Kolik se platí na Karlštejně za svatbu?
Odpovědět
Profilova fotka
p.e.t.a.: no, možná budeme mít známého, který není fotograf povoláním, ale zabývá se tím. Zatím je to jen návrh od přítele. Ale moc se mi líbili fotky od Andrejky http://www.beremese.cz/album/album.ph.... Pokud bys chtěla, mám od ní kontakt, můžu poslat do IP. :-)
Odpovědět
Ahoj holky, dneska se jdu podivat na Novomestkou radnici, tak uvidim jestli se pro ni nakonec opravdu rozhodneme, pak kdyztak termin zamluvim. marsee1: Prosim te kde se da sehnat ten dort co mas v albu? Myslim ten bilo-zeleny, kulaty s orchideiema. Asi bude hoooodne drahy vid?
Odpovědět
Profilova fotka
purblanca: Ahojky, nebuď smutná :-) nezáleží na tom, jaká barva zrovna frčí, ale na tom, co se tobě a přítelovi líbí ;-) luckych: Mrknu po záložkách, kde jsem ho vyštrachala, ale drahý bude. Například ty dorty (z malých dortíkú), co mám v albu stojí 12 000,-!! Ten čtvercový dvoupatrový 4 500,-!! Holky, tak jsme na Moravě. Dneska až se sejdem všichni, dáme jim to vánoční přáníčko s oznámením o svatbě :o) Tak jsem zvědavá, jak to bude probíhat :-)
Odpovědět
Profilova fotka
marsee: tak to pak musíš napsat ! Co a jak :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Ahojte ;-) Purblanka: Tak ty fotečky jsem už také viděla.I mě zaujaly, protože se slečna vdávala na Kozí horce a já o ní taky uvažovala. Myslím, že jsem si tu fotografku hledala i na netu, je opravdu šikovná. A nevíš jak finančně?
Odpovědět
ahoj holky tak v brne stred na radnici se terminy daji zamluvit az pul rokupredem, tzn ze na zari se daji zamlouvat asz od brezna, mejlovala jsem si s nimi. Jinak dnes jsem konecne vybrala saticky, budu je kupovat, v pondeli jdu slozit blokaci. Jeste tam budou al eupravy jak delky tak asi posity prsou kaminkama. Jinak jsou to v albu ty posledni, tka juknete.
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tobě sluší všechny :o) To musela být těžká volba :o) Krásné sis vybrala.
Odpovědět
martja: dik ja mam dojem ze mi naopak neslusely zadne :-S az ty dnesni-posledni, to byla laska na prvni pohled
Odpovědět
Profilova fotka
Mitote: Vybírala jsi jen v Brně? Jaký byl přístup? A na kolik tě vyjdou, že si je chceš koupit a ne jen vypůjčit?
Odpovědět
peta: ano jen v Brne, byla jsem Damborske, Evanie, Ano svatebni dum, Bella, Chantal, musilka, Paloma, Vok design, Naive. Vsude jsem byla spokojena s pristupem krom: Vok design nesmis fotit, Bella platis 30kc za kazde zkousene saty, Musilka-byla hrozna zima a hrozny saty, Naive - pujceni sati 17000 a vsechny hrozne tezke a dlouhe. Jinak vsude velice mili,, vstricni, prizpusobivy. Jinak me saty vyjdou na 6000 plus nejake upravy. Nechala si je tam sit jedna pani na sebe a pak byly asi svakrat pujceny, neni na nich nic videt, jsou jako nove. Jeste mi je pani posije koralka aby byly vic luxusni. Jinak ja mela na koupi satu hrajici 15 000,- ale daji se sehna ti levne jak vidis.
Odpovědět
peta: jinak v tom salone Ano svatebni dum sijou i co si vymyslis cca kolem 10 000,-
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: To koukám, cena je fakt supr.Ten poplatek v Belle je taky supr, jak se znám tak si tam asi neodpustím nějakou poznámku :-D
Odpovědět
peta: jo je to super a ty saty jsou vazne nove. A uz j ebude mit jen jedn anevesta co je ma zamluvene na unor, hned jak se vyperou a vyzehli tkq naklusu ja na upravy, dosity kaminku a pak v dubnu uz budou mojeeeeeeeeeeeeeee :-D No v Belle me ten poplatek docela s.... ]-( Nepripada mi to moc slusny
Odpovědět
Jinak jsou to ty saty co mam v albu jako posledni dve fotky. Je u nich i vlecka ale zrovna pri foceni byla pripla a schovana :-D
Odpovědět
Profilova fotka
Tak se nám dneska poštěstilo a zamluvili jsme si na hostinu Český statek v Dolních Počernicích :o) Dokonce tam po nás přišel ještě jeden pár si to tam okouknout :o) Nicméně přítel říkal, že tam jsme brzo, ale jak jsme posléze zjistili, tak jsme tam byli akorád. Druhý pár má svatbu cca o měsíc dřív a na jejích termín bylo plno :o(
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?