Nevěsty, které se vdávaly v září 2010

Zobraz úvodní příspěvek
Ahojky holky, všimla jsem si, že se začínají zakládat témata na svatby v příštím roce (duben 2010, květen 2010), tak jsem se rozhodla, že založím téma září 2010. Přídá se někdo? ;-) . Tak jsem zvědavá jestli tady nezůstanu sama :-N
Odpovědět
Profilova fotka
Tak ta lodenice zase zni moc hezky :o) Jen tedy dve klasicke lednice v zari si myslim budou malo. Ale treba na pivo se myslim da sehnat chlazeni zvlast :o) My treba jeste ubytovavame 20 lidi, protoze nejsme ze stejneho mesta (vzdalenost je 90 km,takze jinak to resit nejde)
Odpovědět
Profilova fotka
Tak zk za mnou a úspěšně :o) white_tie: Je fajn, že to zmáknete takto "levně". Já měla vždy představu, že se budu dávat na zámku, o místu na hostinu bylo taky jasno a tím pádem je jasné, že celková kalkulace bude někde jinde, než kdybychom měli obřad na radnici a hostinu na zahradě. To samé je oblečení - přítel se kompletně obléknul nově, já vlastně taky. Je toho hodně prostě...
Odpovědět
tak luky dnes mluvil zase s divadlem a vypada to pekne :-) po 15. kvetnu se snad sejdeme, jinak prachy nechcou ale co se tyce kulis mame se sami dohonout ze nam daji kontakty na ty kdo ty kulisy stavi...tak doufam ze kazdyho nejak uplatime a je to :-) a to stejne i v pripade jednho cloveka co nam otevre divadlo a nachysta :-) takze snad bychom za celek divadla nemuseli dat vic jak dva tacky na uplatcich :-D :-D :-D a budou i nase vysnene kulisy :-D
Odpovědět
a tohe budou nase kulisy :-D http://www.beremese.cz/album/album.ph...
Odpovědět
Profilova fotka
martja_sgcz: na pivo bude chlazení zvlášť, dostanem ho přímo k bečce. my máme právě štěstí, že přespolní jsou pouze tři a ti budoun spát u mamky : ) marsee1: já jsem zas právě měla představu takovéhle rodinné svatby, ne žádný okázalosti, necítila bych se v tom asi moc dobře. jinak my jsme se též odívali nově - akorát máme oblek od kamaráda, který ho koupil, ale zjistil, že je mu malý, ještě než ho vůbec nosil, takže nám ho dal za 1/3 ceny (jde mi za svědka), takže jsem moc rád. ale je mi to jasný, že to chce mít krásný, princeznovský : ) my hodně hledíme na ty finance, nemá nám na to kdo dát a jelikož jsem na mateřské, tak si asi dokážeš představit náš konečný příjem... ale co, hlavní je, že svatbu mít budeme : ) mitote: kulisy jsou nádherný, budete mít úžasnou svatbu : )
Odpovědět
white: diky :-) ve finale nas svatba v divadle vyjde nekolikanasobne levneji nez kdejaky zamecek :-D strasne se tesim az pujdu po schodech dolu :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Tý jo to je dobrý :o) ten kostelík nebo co to je :o) Jinak jsem okoukla ženicha, sluší mu to :o) Jen se nějak furt asi hýbe :o) marsee: Gratulky ke zkoušce :o)
Odpovědět
martja: on se halvne odmita fotit musela jsem ho doslova vyslict a oblict a pak delal porad ksichty :-D jo kulisy jsou laska :-) hlavne ten kostleik no
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: Ty kulisy jsou nádherný, skoro ti závidím :-)
Odpovědět
marketat: diky, zbyva jen ppodplatit kulisaky aby to postavilo, divaldo nam da kontakty a je to :-D
Odpovědět
Profilova fotka
mitote: tak my máme taky oběd asi 280,- a stejně počítám že sedmset nikdo nepropije... white: koukám na to, ceny vskutku super =-) ty prsteny
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: no právě, navíc jsou i hezké, a mají i milý a rychlý přístup, tak jsem zvědavána provedení
Odpovědět
Článek se načítá
Profilova fotka
white: a dělají tam i dle předloh?
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak to nevím, ale zkus jim napsat na mejl, a uvidíš - mě odepsali ještě týž den
Odpovědět
Profilova fotka
white: super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Pokud nejsou ti lidé ani na večer (což by ještě přišlo víc samozřejmě na jídlo), tak ti asi 700 nevychlastaj :o) My jídlo a pití taky nebudeme mít víc jak za 1000,- na osobu, jen osob bude více a budou tam až do tří do rána.
Odpovědět
Profilova fotka
martja: ono zase nevěřím, že ti co půjdou na hostinu, že se do nich na večerním rautu toho tolik vejde ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: tak to já o nich vůbec nepochybuju, obzvláště když se bude u nás tančit :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: to máte pěkný žrouty :-D
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Tak já myslím, že za 11 hodin zábavy je dobré se aspoň 2x najíst :o)
Odpovědět
Profilova fotka
martja: tak snad bude taková výdrž, přeju ti to ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
manzelinka: Většina lidí se mě ptala, proč budeme končit tak brzo, u nás je to prostě zvyk. Taťka když slavil šedesátiny, tak se šlo spát v půl sedmé ráno. To já je budu muset vyhnat už ve tři.
Odpovědět
Profilova fotka
white_tie: Jak píšeš, hlavní je, že svatba bude. Každá máme jiné představy, stejně tak i možnosti... Nás svatební přípravy taky pěkně vycucávají... martja_sgcz: Díky :o)
Odpovědět
mitote: máš úplně úžasné kulisy ;-) Tak konečně snad dořeším fotografa. Vypadáto, že to bude fotit kamarád (fotí nádherně ) A výjde nás to levněji než fotograf. Pokud by fotil, tak jen za jídlo a pití :-D
Odpovědět
Profilova fotka
delien: to je super ;-)
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Jojo víc takových kamarádů co? :o) Taky budeme mít kamarádku.
Odpovědět
Profilova fotka
delien: Tak to máš fajn. My na obřad a nejspíš i začátek hostiny budeme mít fotografku, ale potom už bude fotit taky kamarád (má na to i celkem slušné vybaveníčko a hlavně ho to baví).
Odpovědět
delien: diky no my budem muset koncit v restauraci v 1h nebo aspont ak oni uaviraji dal je to pak na tom jak se domluvime s obsluhou co tam bude, tak bud je uplatime aby tam jeste byly a nebo proste pujdem uz doslova jen chlastat nekam do baru :-D
Odpovědět
Profilova fotka
my budem mít fotografa na obřad, inscenované fotky, hostinu.Ale po celou dobu platí, že kdo má foťák fotí ;-)
Odpovědět
my mame fotografku od rana do rana :-) za 3 tacky ale normalne bere 10, je to jenproto ze nas foti nebo me spise uz mnoho let a ze ji posilam lidi :-) ale taky kdo bude mit fotak at si fotiy co chce a kdy chce :-D
Odpovědět
Pro přidání příspěvku se musíte přihlásit.
Přesunutím fotek můžete změnit jejich pořadí

Nenašli jste co jste hledali?